Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima darytis nėštumo testą?

labas,mergytes. Nežinau,ar darytis NT ar dar anksti, kai paskutines mmm buvo vasario 17 d. ? g.gif . O gal jus zinot, kokius tyrimukus dar galima pasidaryt (šlapimo, kraujo), kurie rodytų ankstyvą nėštumą. kažkaip esu žalia šioje srityje... Mat pirmas kartas.. O iš šlapimo galima nustatyti nėštumą? Ir kada? Ačiū
Atsakyti
Jei tau mm buvo tik vasar. 17 d., tai tau neseniai tik ivyko ovulaicija, arba dar ivyks, jei ciklo trukme apie 31-32 dienas. Kantrybes, o siomis dienomis reikejo pasidarbuoti, arba dar darbuotis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(portugale @ 2008 03 05, 17:42)
labas,mergytes. Nežinau,ar darytis NT ar dar anksti, kai paskutines mmm buvo vasario 17 d. ?  g.gif . O gal jus zinot, kokius tyrimukus dar galima pasidaryt (šlapimo, kraujo), kurie rodytų ankstyvą nėštumą. kažkaip esu žalia šioje srityje... Mat pirmas kartas.. O iš šlapimo galima nustatyti nėštumą? Ir kada? Ačiū


Priklausomai, kokio ilgumo ciklas, man su pirmu parodė 27 ciklo dieną (iš 31) smile.gif Jums šiandien 19 ciklo diena, tai jei ciklas labai trumpas (21-23d.), tai jau gal parodytų bigsmile.gif jei ilgesnis, teks dar kokią savaičiukę palaukti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @mama@: 06 kovo 2008 - 11:16
Man anksciau uz NT papukai pasake, kad laukiuos, bet as jais netikejau lotuliukas.gif
Atsakyti
Turejau viena persileidima, paskui nesivystanti nestuma, dabar praejus 3 menesiams vel planuojam. Uz savaites, jei neprasides mmm, darysiuos testa. Labai jau jauciu, kad kazkas ten auga, lyg gimda padidejus ir krutine skauda. Sako, moterys, kurios turi vaiku labai greitai pajaucia nestuma. Ziuresim kaip cia man bus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(toto @ 2008 03 03, 15:50)
Kol kas tik 6DPO, bandysiu minimum iki savaitgalio valia ugdyt ir testu jokių šiukštu nepirkt.  ax.gif

Neiškentėčiau, ir neiškenčiu iškart sunaudoju bigsmile.gif . Jau du pasidariau neigiami verysad.gif paskutinės mmm buvo vasario 10 doh.gif siaubas kažkoks kaip nemėgstu nežinios. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Egipta @ 2008 03 10, 13:57)
Man anksciau uz NT papukai pasake, kad laukiuos, bet as jais netikejau  lotuliukas.gif

O ką jie tau sako ir kaip? Fainai gal pas tave šnekantys biggrin.gif Nes maniškiai padidėja kas mėnesį prieš tam tikrą laiką... tai va dydis ne rodiklis šiuo atveju man tikriausiai.
Atsakyti
QUOTE(portugale @ 2008 03 05, 17:42)
labas,mergytes. Nežinau,ar darytis NT ar dar anksti, kai paskutines mmm buvo vasario 17 d. ?  g.gif . O gal jus zinot, kokius tyrimukus dar galima pasidaryt (šlapimo, kraujo), kurie rodytų ankstyvą nėštumą. kažkaip esu žalia šioje srityje... Mat pirmas kartas.. O iš šlapimo galima nustatyti nėštumą? Ir kada? Ačiū


As dariausi kraujo tyrima savaite pries mmmm, ir man jau pasake kad as nestuke.gif . Grybo g. HCG kainuoja apie 30 LT (bent pries metus tiek kainavo)
Atsakyti
Žmogaus chorioninis gonadotropinas (beta-HCG), (kiaušidės germinalinių ląstelių CA, Mola hydatiforma ir choriokarcinoma, sėklidės germinalinių ląstelių CA) 66.30 Lt - ištrauka iš Med. diagnostikos centro Grybo g. kainyno.
Atsakyti
Siaip man tai testas parodo tik trecia, ketvirta diena, kai veluoja menesines.
Atsakyti
pas mane ciklas yra 28-30 dienu,o testukas parode vaiduokliuka(neryskia antra juostele) 10dpo,o 11dpo dvi ryskios jau buvo.
Atsakyti
Sveikutės, pas jus dar nebuvau įlindusi, bet tiesiog šį rytą pasidariau NT ir parodė neigiamą, o taip planavome, net važiavome į Vilnių pas daktarę, prieš savaitę sprogdino paskutinį likusį folikulą, kovo3 pradėjome "gaminti" leliuką, sakė kaip ryt darytis testą, bet aš kaip ir dauguma nenuoramų, pasidariau jau antrą ir - sad.gif maudžia pilvo apačią, šį rytą pykino, krūtys jautrios ir daug simptomų, bet kartais gal pati per daug to norėdama tiesiog įsiteiki juos...
Nežinau. Tad labai norėčiua jūsų patarimo, kur galėčiau pasidaryti kraujo tyrimuką?
laba idėkoju.
Atsakyti
sveikos,
vakar pasidariau nestumo testa ir jis rode neigima, padejau ji i stalciu , bet nzn kodel, siandien paziurejau , ogi teigiamas, ar gali buti, kad po paros gali parodyti nestuma? siaip sirguliuoju, iki vaistines nelabai galiu nueiti, o vyrui nenoriu sakyt kol nzn tikrai ar ne, gal kuri is savo patirties zinot, ka tai galetu reikstu
Atsakyti