Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima darytis nėštumo testą?

QUOTE(Airija @ 2008 08 20, 08:20)
Labas, mergaitės,

pradėjau galvoti apie pastojimą prieš 3 mėnesius. Labai jau norim leliaus, o ir sūnui liūdna vienam. Nieko ypatinga nedariau. Maždaug iš akies bandėme pataikyti į vaisingas dienas. Gegužę - nieko, birželį - nieko. Liepą nusprendžiau pasivaikščioti po gydytojus. Kraujo tyrimai - super, skydliaukė - normoje, plaučių rengenas - geras (pirmo nėštumo metu turėjo negerų įtarimų sunkia liga). Ginekologinis tepinėlis - ne idealu, tačiau neblogas. Ginekologė apžiūros metu "nustatė" užsitęsusį uždegimą. Išrašė antibiotikų, prisakė sugerti mėnesinių metu. Prisipažinsiu - prasidėjus mėnesinėms sugėriau tik dalį blush2.gif . Buvom atostogose, dažnai mylėjomės, nesisaugojom smile.gif Pagalvojau - o jeigu viskas taip? Ir nebegėriau. Tiesa, visai neseniai apturėjom grandiozinį balių - 10 metų santuokai. Tai ir alkoholio, ir pirties, ir kubilų buvo g.gif . Ciklas mano reguliarus, 28 dienos. Tik pats paskutinis buvo 23 dienas (nusprendžiau, kad dėl daryto rentgeno. Ar taip gali būti?)
Mėnesinės turėtų prasidėti rytoj. Na, bet aš nebūčiau moteris smile.gif, jei ištverčiau savo smalsumą. Jau nuo pirmadienio skaitinėju čia. Paskaičiau, kad ovuliaciniai testai "gali" pasitarnauti ir kaip neštumo testai. Na, truputį psichologiškai save apraminant, be didelio nusivylimo - jeigu ką. Ir ką? Pirmadienį - yra abi juostelės, tik testinė neryški. Neštumo testas - testinė juostelė vos vos - tačiau įžiūrima.
O mano pojūčiai - kaip PMS - krūtys jautrios, sunkios, maudžia strėnas, o ir pilve kažkokie diegliai...
Ir "prasidėjo" testų maratonas. Vakar - ovuliacinis testas - su dviem juostelėm. Nėštumo testas - su dviem, tačiau testinė - vos įžiūrima. Šįryt - EasyCup - dvi juostelės, viena - blankesnė.
Labai labai noriu, tačiau vistik labai labai bijau džiaugtis - o jeigu - klaida? Mėnesinės juk tik rytoj prasidėti turi  ax.gif

pas mane OT taip pat rodo neryskia juostele ,mmm laukiu jau po 3 dienu ,bet elektroninis OT rodo kad neigiamas variantas nes antra neryski ji skaitosi -0- tai dar hormonas uzsilikes po ovuliacijos,manau jei butum nescia tai parodytu 2 ryskias juosteles ,aisku OT.O JEI DARAI NESTUMO TESTA IR KITA VOS IMATOMA ,TAI SVEIKINU 4u.gif
Atsakyti
Man tai lietuviškas nėštumo testas nerodė, kad laukiuosi, nors buvo kelios dienos iki mm, o va su geru pasidariau, kur bet kurią paros valandą gali darytis, tai parodė teigiamą thumbup.gif .
Atsakyti
Cha! vienos dienos pergalė! Mėnesinių vis dar nėra, testas vis dar neryškus. Bet vis tik - 6 skirtingų firmų testai rodo neryškią juostelę. Vis tik ji yra!
O jei dar anksti džiaugtis? Teoriškai gi mėnesinės vistiek nevėluoja
Kada ir kur daro tuos išganančius nėštumo patvirtinimus?
Atsakyti
QUOTE(Teta Anna @ 2008 08 20, 20:52)
su geru pasidariau, kur bet kurią paros valandą gali darytis, tai parodė teigiamą  thumbup.gif .

Kaip anas vadinasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Airija @ 2008 08 21, 09:14)
Kada ir kur daro tuos išganančius nėštumo patvirtinimus?

HCG yra kaip ir nėštumo patvirtinimas.
Atsakyti
thumbup.gif valio valio valio valio ! ax.gif nestuke.gif
HCG 299,8
Atsakyti
QUOTE(Airija @ 2008 08 21, 13:33)
thumbup.gif valio valio valio valio ! ax.gif  nestuke.gif
HCG 299,8

sveikinu ,idek savo OVULIACIJOS TESTO FOTO KAIP TOS JUOSTELES ATRODO!DAR KARTELI SVEIKINU IR IMK 4u.gif LENGVO NESIOJIMO 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Airija @ 2008 08 21, 15:33)
HCG 299,8

Jauciuosi kvailai blush2.gif , bet paaiskinkit man- HCG galima daryti tik laboratorijoj, ar cia kaip testas, kuri galima ir namie pasidaryti, nes nelabai supratau- vienur raso, kad cia sprendzia is kraujo, o kitur raso, kad ir is slapimo g.gif Tai kaip cia yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2008 08 21, 16:21)
Jauciuosi kvailai blush2.gif , bet paaiskinkit man- HCG galima daryti tik laboratorijoj, ar cia kaip testas, kuri galima ir namie pasidaryti, nes nelabai supratau- vienur raso, kad cia sprendzia is kraujo, o kitur raso, kad ir is slapimo g.gif  Tai kaip cia yra mirksiukas.gif

hcg yra kraujo tyrimas, kurį daro ligoninėj ar kt.med.įstaigoj, už kurį sumoki.
Su šlapimu gali pasidaryt tik kasetinius testus ar puodelį.
Atsakyti
Oi, mergaitės! Ačiū! 4u.gif Va, prifotkinsiu per savaitgalį, paprašysiu MB, kad įkrautų tas foto (pati nemoku blush2.gif )
OT nei vieno ciklo nedariau, tik dabar, paskaičius keliamas teorijas dėl OT = NT pabandžiau. Ir pavyko patvirtinti. bigsmile.gif
Vakar nebesugebėjau visai dirbti, tai po patarimo tikrintis HCG "pabėgau" iš darbo ir pridaviau kraują.
Atsakyti
QUOTE(Airija @ 2008 08 22, 07:05)
Oi, mergaitės! Ačiū! 4u.gif  Va, prifotkinsiu per savaitgalį, paprašysiu MB, kad įkrautų tas foto (pati nemoku  blush2.gif )
OT nei vieno ciklo nedariau, tik dabar, paskaičius keliamas teorijas dėl OT = NT pabandžiau. Ir pavyko patvirtinti. bigsmile.gif
Vakar nebesugebėjau visai dirbti, tai po patarimo tikrintis HCG "pabėgau" iš darbo ir pridaviau kraują.

o BT nematavai?
Atsakyti
Sveikos, as irgi prisijungiu prie sios temos smile.gif Jau pora meneseliu su vyru planuojame pirmaji vaikeli, pirma menesi nepavyko, dbr jau antrasis bandymas ir vel laukiu nelaukiamuju mmm smile.gif bet esu tokia nekantri ir noras toks didelis, kad nesulaukus jau pasidariau NT, parode tik viena juostele verysad.gif liko keturios dienos iki mmm pradzios, bet tikiuos kad tos pradzios nesulauksiu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti