Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima darytis nėštumo testą?

Sveikos mergytes,

papasakosiu siandienine savo istorija. Ryte nutariau pasidaryti NT, nes 1 diena pavelavo mmm. Dariausi ta testa - juostele. Palaukiau kelias min., pamaciau, kad tik viena juostele ir ismeciau i siuksline. Tada, is neturejimo ka veikti, perskaiciau testo instrukcija. Ten parasyta, kad juostele reikia imerkti i slapima ir palaikyti apie 15 sek, o as visada palaikydavau tik kokias 3 ar 4. Istraukiau ta juostele is siukslines ir ka Jus sau manot, kol ji buvo siuksliu dezeje atsirado antra juostele. Greitai issiunciau vyra pirkti kita NT - kapsule. Ir ten pasirode labai labai blanki antra juostele. As tiesiu taikymu nubegau i Geromeda, pasidariau HCG, progesterona ir E2 tyrimus. AS NESCIA!!! Tie tyrimai tikrai nera klaikiai brangus, tad nesikankinkite, o tiesiog pasidarykite siuos tyrimus.
Sekmes
Atsakyti
QUOTE(Lina2003 @ 2008 09 08, 15:54)
Sveikos mergytes,

papasakosiu siandienine savo istorija. Ryte nutariau pasidaryti NT, nes 1 diena pavelavo mmm. Dariausi ta testa - juostele. Palaukiau kelias min., pamaciau, kad tik viena juostele ir ismeciau i siuksline. Tada, is neturejimo ka veikti, perskaiciau testo instrukcija. Ten parasyta, kad juostele reikia imerkti i slapima ir palaikyti apie 15 sek, o as visada palaikydavau tik kokias 3 ar 4. Istraukiau ta juostele is siukslines ir ka Jus sau manot, kol ji buvo siuksliu dezeje atsirado antra juostele. Greitai issiunciau vyra pirkti kita NT - kapsule. Ir ten pasirode labai labai blanki antra juostele. As tiesiu taikymu nubegau i Geromeda, pasidariau HCG, progesterona ir E2 tyrimus. AS NESCIA!!! Tie tyrimai tikrai nera klaikiai brangus, tad nesikankinkite, o tiesiog pasidarykite siuos tyrimus.
Sekmes


Sveikinu jusu seimyna 4u.gif wub.gif wub.gif

Įdomu ar dažnai būna, kad testas ilgai nerodo nėštumo ar čia tik pavieniai atvejai? g.gif
Atsakyti
Ai ir dar pamirsau pridurti, kad pries pasidarydama tyrimus, dar ir diena pasidariau testa ir jis nieko nerode. Mano nestumui - 5 savaites pagal paskutines mmm, ir 2 savaites pagal harmoninius rodiklius. Dar kai dariausia harmonus, tos seseles sake man, kad testai paskutiniu metu labai nekokybiski ir daug moteru apsilanko pas juos, kad pagal harmonus nusistatytu.
Atsakyti
Labukas visos merginos papasakosiu ir aš savo istorija šenden dariau nėštumo testa po 10min jis man nieko neparodė ir išmečiau ji, bet smalsumas mane nugalejo po 20min nueinu pažiūrėt ogi rodo neryške antra juostele žinokit buvo šokas ir galvoja ar jis teisingai rodo juk praejo tiek minučiu. g.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos :-) O mes bandome jau beveik pusę metų... dariausi tyrimus, regis viskas gerai, sveika. geriu FR ir Evit vitaminus, tačiau kažkodėl laiškas gandrams niekaip nedaeina unsure.gif MM visada reguliarios buvo, dabar vėluoja 4 diena... Šiandien testą pasidariau, tačiau jis vieną juostelę parodė... unsure.gif Nesuprantu kaip čia nesigauna... unsure.gif Vieniems - vienintelis kartelis ir štai yra, o čia tiek laiko ir nieko unsure.gif Kažkodėl liūdna darosi... verysad.gif Jau pradeda abejonės ir mintys visokios imti... cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Magreco @ 2008 09 09, 13:39)
Sveikos :-) O mes bandome jau beveik pusę metų... dariausi tyrimus, regis viskas gerai, sveika. geriu FR ir Evit vitaminus, tačiau kažkodėl laiškas gandrams niekaip nedaeina unsure.gif  MM visada reguliarios buvo, dabar vėluoja 4 diena... Šiandien  testą pasidariau, tačiau jis vieną juostelę parodė... unsure.gif  Nesuprantu kaip čia nesigauna... unsure.gif  Vieniems - vienintelis kartelis ir štai yra, o čia tiek laiko ir nieko unsure.gif Kažkodėl liūdna darosi... verysad.gif Jau pradeda abejonės ir mintys visokios imti... cray.gif

Patarimas is patirties- negaminkit vaikucio, o megaukites smileysex.gif ir negalvokit apie tai "ar uzkibo, ar ne". Paprasciausiai gyvenkit SAU. Labai banalu, bet tikrai padeda mirksiukas.gif O gal is tikruju gandras laisko negauna, arba isrankus gandras pasitaike ir jam reikia PACIO TIKRIAUSIO IR NUOSIRDZIAUSIO laisko wub.gif Sekmes ir laukiam ziniu apie du pagaliukus bigsmile.gif
Atsakyti
Na ir as paplepeti atejau blush2.gif
va per rugpjucio 9 diena turejau susirgti mm, bet geriau antraja iseiles kt.. kai baigiau gerti paskutine tablete meciau kt . rugpjucio 30 diena susirgau, ir sirgau iki 6 rugsejo. va o as su mv mylejomes28 diena, o 27, 29 rugpjucio dienomis man tepliojo ir paskui jau 30 diena normalios mmm buvo.. va jau pasidariau per tas visas dienas 6 testus ir visi neigiami..
sveikatos pozymiai g.gif pykina jau nuo rugpjucio 15 dienos ir labai, nervina kvapai viska uzuodziu, net ir nuo tu kvapu kartais supykina, kiekviena diena svaigsta galva, pasijuto kad padidejo pilvas, kkrutys.. g.gif pozymiai kaip nestumo, bet kad nt rodo tik 1 juostele doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kriiistina 19 @ 2008 09 09, 20:57)
Na ir as paplepeti atejau blush2.gif
va per rugpjucio 9 diena turejau susirgti mm, bet geriau antraja iseiles kt.. kai baigiau gerti paskutine tablete meciau kt . rugpjucio 30 diena susirgau, ir sirgau iki 6 rugsejo. va o as su mv mylejomes28 diena, o  27, 29 rugpjucio dienomis man tepliojo ir paskui jau 30 diena normalios mmm buvo.. va jau pasidariau per tas visas dienas 6 testus ir visi neigiami..
sveikatos pozymiai g.gif  pykina jau nuo rugpjucio 15 dienos ir labai, nervina kvapai viska uzuodziu, net ir nuo tu kvapu kartais supykina, kiekviena diena svaigsta galva, pasijuto kad padidejo pilvas, kkrutys.. g.gif pozymiai kaip nestumo, bet kad nt rodo tik 1 juostele doh.gif


Dažnai tokia organizmo reakcija su visais šiais požymiais būna ir nutraukus vartoti KT, ne tik dėl nėštumo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aune @ 2008 08 30, 22:41)
As ir pati dar nedristu sau teikti vilciu. Viska atidedu rytojaus rytui smile.gif

Dar iskilo klausimelis, ar gali buti testas teigiamas, jei nestumas megimdinis?
( Siaip man jau kelios dienos paskauda, padilksi pilvo apacia... Tad jauciu, kad mano organizme kazkas vyksta  g.gif )

ir man zinok tas pats ir jau po pirmo nesekmingo nestumo bijau kad kas vel nebutu verysad.gif tikrai gali buti negimdinis? gal galit kas patarti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pelyte7 @ 2008 09 11, 01:13)
ir man zinok tas pats ir jau po pirmo nesekmingo nestumo bijau kad kas vel nebutu verysad.gif tikrai gali buti negimdinis? gal galit kas patarti? unsure.gif

Galim patarti - nueik pas gydytoją ir išsiaiškinsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2008 09 10, 19:46)
Dažnai tokia organizmo reakcija su visais šiais požymiais būna ir nutraukus vartoti KT, ne tik dėl nėštumo  4u.gif

Va kad tas ir yra, kad man jau taip prasidejo kai buvo like11 tableciu g.gif
Atsakyti
O as noriu pasidziaugti, kad vakar gydytoja mane pasveikino, esu nestuke.gif clap_1.gif mums dar tik penkios savaites, tai maciau tik maziuka maziuka zirniuka smile.gif tai dabar del netumo testu isitikinau, kad ir kokia neryski ta antroji juostele, ji jau reiskia nestuma ir kaskart vis ryskeja, nes paskutiniame mano teste ji buvo ryskut ryskutele ax.gif O pirmaji vaiduokliska testa pasidariau apie 10 - 12 DPO smile.gif
Atsakyti