Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima darytis nėštumo testą?

Man mm veluoja jau 3d. Tai siandien vel pasidariau NT ir vel tik I verysad.gif Nekenciu veluojanciu mm... Nors kol jos dar neatejo turiu vilties kruopelyte...
Atsakyti
QUOTE(JEma @ 2008 10 29, 11:18)
Man mm veluoja jau 3d. Tai siandien vel pasidariau NT ir vel tik I  verysad.gif  Nekenciu veluojanciu mm... Nors kol jos dar neatejo turiu vilties kruopelyte...



linkiu, kad ir neateitu tau tos nelaukiamos mm.o del NT, tai cia ziuriu visoms skirtingai - vienoms 10 dpo parodoII, o kitoms reikia islaukti savaite po veluojanciu mm, kad pamatytu ta isganingaji vaizdeli - II.
As pati dabar nelaukiu mm, kurios turetu prasideti lapkricio pirma, bet jau nusipirkau testuka puodeli ir darysiu diena pries, nes nusimato baliukas sioks toks, tai bijosiu taure pakelt, jei nezinosiu.tikiuosi nors vaiduokliuka pamatyti
Atsakyti
QUOTE(barsuke @ 2008 10 29, 12:40)
linkiu, kad ir neateitu tau tos nelaukiamos mm.o del NT, tai cia ziuriu visoms skirtingai - vienoms 10 dpo parodoII, o kitoms reikia islaukti savaite po veluojanciu mm, kad pamatytu ta isganingaji vaizdeli - II.
As pati dabar nelaukiu mm, kurios turetu prasideti lapkricio pirma, bet jau nusipirkau testuka puodeli ir darysiu diena pries, nes nusimato baliukas sioks toks, tai bijosiu taure pakelt, jei nezinosiu.tikiuosi nors vaiduokliuka pamatyti

Būk gerutė, parašyk, ką ten nurodo instrukcijoje, po kelių minučių reikia vertinti rezultatą? Pas mene pakuotėje prie puoduko nebuvo instrukcijos.
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2008 10 29, 09:51)

O dabar apie rytines proceduras- pasidariau NT ir..... C ryski, o T blanki doh.gif Taigi, isirasau ir as i jusu, NERYSKIUKIU  tongue.gif , sarasa. Po geros savaites vel pakartosiu NT ir tada ziuresim- ar tai tik vaiduokliukas, ar tikras pagaliukas rolleyes.gif
O kaip jums- Devde ir VAIDAMA???

dariausi ryte, bet ir vėl antras brūkšniukas ružavas biggrin.gif
nu bet jis yra,tikiuosi nestuke.gif
Atsakyti
VAIDAMA, sveikinimai nuosirdziausi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Editulka23 @ 2008 10 29, 17:56)
VAIDAMA, sveikinimai nuosirdziausi  4u.gif

ačiukas, nemaniau, kad taip greit pastosiu po KŽ,
kažko kartu ir džiaugsmas ir baimė apėmė, ar laiku aš čia taip suplanavau antrąjį blush2.gif kažkokios mintys man šiandien keistos, oras veikia tikriausiai
Atsakyti
Nieks man nepagelbėjat, neišduodat ką rašo instrukcijos, nu ir nereikia lotuliukas.gif
Nuojauta man sako, kad aš nestuke.gif . Dar vieną NT pasidarysiu ryt, poryt. Tada MM vėluos jau savaitę. Tada jau manau jis parodys teisybę. O pirkdama testką apsižiūrėsiu, kad būtų VISOS instrukcijos.
VAIDAMA, pas mane taip pat, kažkokia panika ima. Leliuką planavom, kaip ir turim džiaugtis, o vietoj to baimė kažkokia neaiški, juk krizė ateina į Lietuvėlę. Na gal tikrai rudeninis oras veikia?
Atsakyti
Raminkites mergaites mirksiukas.gif Viskas bus gerai, juk leliukai musu SAULYTES ir jokia cia krize nesvarbi. Juk turesit mazulius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(devde @ 2008 10 30, 09:44)
Nieks man nepagelbėjat, neišduodat ką rašo instrukcijos, nu ir nereikia  lotuliukas.gif
Nuojauta man sako, kad aš  nestuke.gif . Dar vieną NT pasidarysiu ryt, poryt. Tada MM vėluos jau savaitę. Tada jau manau jis parodys teisybę. O pirkdama testką apsižiūrėsiu, kad būtų VISOS instrukcijos.
VAIDAMA, pas mane taip pat, kažkokia panika ima. Leliuką planavom, kaip ir turim džiaugtis, o vietoj to baimė kažkokia neaiški, juk krizė ateina į Lietuvėlę. Na gal tikrai rudeninis oras veikia?

paklausk vaistinėj, kad duotų su instrukcija, bet dažniausiai būna ant pakuotės parašyta g.gif
o man ta krizė kaip ir pagreitino antrąjį vaikutį, nes aš su pirmu užsikėliau atlyginimą ir dabar kaip ir neapsimoka grįžt į darbą, o jei antrasis gimsta per pirmojo vaiko trečius metus man eina tie patys pinigai blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes, sveikinimai pamaciusioms II... 4u.gif O man vakar mm prasidejo verysad.gif Vel visa men teks laukt iki kitu ziniu... Nu taip berysio ant sirdeles, bet yra kaip yra...
Atsakyti
QUOTE(JEma @ 2008 10 30, 11:51)
O man vakar mm prasidejo  verysad.gif 

Liudesys verysad.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2008 10 30, 14:14)
Liudesys  verysad.gif  cray.gif


Aha verysad.gif Bet ka padarysi... Tikiuosi bent iki Kaledu to stebukliuko sulaukti... Tik va truputi ciklas po 3d pradejo keistis i viena ar kita puse tai nezinau kada dabar tiksliai O pagaut... Sakiau reiks ilist apie OT pasiskaityt... Gal pabandyt ir man nusipirkt... unsure.gif
Atsakyti