Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima darytis nėštumo testą?

QUOTE(- Ryški™ - @ 2008 11 05, 09:06)
Aš vakar ryte dariausi EasyCup - iki mmm turėtų būt likę 6 d., parodė vaiduokliuką.  bigsmile.gif  wub.gif

sveikinam thumbup.gif
Atsakyti
man šiandien 14 ciklo diena, mmm dar nėra, ryte testukas parodė II labai blankią juostelę. Tik nežinau, kodėl ji tokia blanki, gal turėtų būti ryškesnė g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(portugale @ 2008 11 05, 18:46)
man šiandien 14 ciklo diena, mmm dar nėra, ryte testukas parodė II labai blankią juostelę. Tik nežinau, kodėl ji tokia blanki, gal turėtų būti ryškesnė  g.gif ?

Greičiausiai Tu nestuke.gif Jei HCG koncentracija dar nėra aukšta, tai ir juostelė blanki mirksiukas.gif
Beje, ką turi galvoje sakydama, kad 14 ciklo diena g.gif Gal turi galvoje, kad mmm vėluoja 14 d.? Tada ciklo diena tikrai ne 14-ta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miglužė: 05 lapkričio 2008 - 21:07
[quote=Miglužė,2008 11 05, 09:41]
Visko būna ir testukas gali pameluoti mirksiukas.gif Pastaityk temelę "nėštumo testas neigiamas, bet aš laukiuosi"

Aciu, butinai pasiskaitysiu, taciau aiskiau nepaklausiau.
Jau 4-is testus dariausi ir vis skirtingos firmos, taciau visi rodo nestuke.gif thumbup.gif .
Ar gali but jog nesu nestuke.gif g.gif bet rodo jog esu??? Gal kam yra nutike taip g.gif .....
Atsakyti
QUOTE(lionita @ 2008 11 05, 21:28)
Jau 4-is testus dariausi ir vis skirtingos firmos, taciau visi rodo  nestuke.gif  thumbup.gif .

Manau, kad tikrai tikrai esi nestuke.gif Labai sveikinu 4u.gif Neturėtų visi testukai klysti... O ar jauti kažkokius nėštumo simptomus?
Atsakyti
Šįryt pasidariau nėštumo testą ir parodė blankų antrą brūkšnelį mirksiukas.gif Mmm turėjo prasidėti antradienį, o jau nuo šeštadienio pasidarė skaudi krūtinė ir 2 d. paskaudėjo pilvo apačią kaip ir prieš mmm. Tikiuosi, kad tikrai laukiuosi , nes pirmasis buvo pradėtas tokiu pat metu tik prieš 3 metus smile.gif
Atsakyti
sulaukiau mm, taip kad per daug užsisvaigau verysad.gif . Bet NT taip ir nesupratau: kodėl jis rodė II, tik pastarąją tokią neryškią g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(portugale @ 2008 11 06, 10:20)
sulaukiau mm, taip kad per daug užsisvaigau  verysad.gif . Bet NT taip ir nesupratau: kodėl jis rodė II, tik pastarąją tokią neryškią  g.gif  verysad.gif

Nepamirsk, kad kitoms ir per nestuke.gif mmm buna mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir aš sulaukiau mmm verysad.gif cray.gif Portugale, nenusimink console.gif dar yra tikimybė, kad esi nestuke.gif , juk testukas iš niekur nieko neturėtų rodyti II g.gif Be to, gal kitas ciklas bus sėkmingas mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar pasidariau testuka Vivitpro - II, bet antroji gerokai blankesne, ryte - tas pats testas, tas pats rezultatas, apie pietus pasidariau jau su kitu (is Maximos) - vel tas pats, antroji juostele blyskesne. Taciau visuose jos paryskejo is kart. Nescia ar ne? Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Aidar @ 2008 11 06, 13:15)
Vakar pasidariau testuka Vivitpro - II, bet antroji gerokai blankesne, ryte - tas pats testas, tas pats rezultatas, apie pietus pasidariau jau su kitu (is Maximos) - vel tas pats, antroji juostele blyskesne. Taciau visuose jos paryskejo is kart. Nescia ar ne? Kaip manot?

Manau, kad nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2008 11 06, 11:34)
Manau, kad  nestuke.gif  4u.gif


smile.gif
Isgasdinau klozeta smile.gif , antadieni pas gyd. biggrin.gif
Atsakyti