Įkraunama...
Įkraunama...

Seppala

Pirkau toki raudona kostiumeli po namus vaiksciot, tai kol kas patenkinta, minkstas toks, malonus. Skalbiau pora kartu, tai nedazo mieko. Dar apatiniu su parseliais noriu.
Atsakyti
Pirkau Seppaloj žieminį paltą, tai labai esu patenkinta biggrin.gif Šį savaitgalį nusipirkau kelnes mirksiukas.gif Man patinka smile.gif
Atsakyti
man tai tragiski ten drabuziai, medziagos..
turiu liemenuka ir kelnaites, tai issitampe gumytes tos is apsiuvu - lauk visos lenda, styro, po menesio devejimo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LEEja: 20 vasario 2007 - 13:27
man tas pats..nusipirkau kelnaiciu,siaip grazios, bet po keliu sav is ju nieko neliko
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2007 01 04, 21:24)

beje, del nuolaidu. raso kad -30%, kai kas -50%, bet nepagaunu ju sistemos  g.gif nieko as ten nematau nukainuota  unsure.gif


kainas ten be nuolaidu raso, o nuolaida paskaiciuoja prie kasos nuo tos sumos smile.gif

Man si parduotuve patinka, ypac kai nuolaidos iki 70 % tongue.gif
Vakar uzsukau i BIG'o Seppala, tai vaikisku drabuziu ispardavimas ten. Ir nupirkau maziui pizama ir dzemperiuka po 8 Lt thumbup.gif

pati be nuolaidu ten retai ka perku, nebent apatini trikotaza....
Apatinis trikotazas ypatingai patinka ju... medvilninis . Man nesiojasi puikiai ir graziai atrodo thumbup.gif

kas del Hobby hall, tai galimas daiktas kad cia tie patys, nes vakar kai pirkau idejo i maisiuka katalogeli su pasiulymu uzsisakyti drabuzius is ten unsure.gif

Atsakyti
kas del Hobby hall, tai galimas daiktas kad cia tie patys, nes vakar kai pirkau idejo i maisiuka katalogeli su pasiulymu uzsisakyti drabuzius is ten unsure.gif
[/quote]

taip - jus visiskai teisi - tai ta pati kompanija smile.gif
Atsakyti
Megstu apsilankytri Seppala parduotuveje. Labiausiai patinka, kai nuolaidos buna. Apaptinis trikotazas, ypac medvilninis nuostabus thumbup.gif Turiu nemazai kelnaiciu, kurios devisi idealiai. Skalbiau na kartu, bet net nesimato, kad daznai devimos thumbup.gif tai pat minksta kostiuma nusipirkusi, tai po namus istisus metus su maze savo tampiau. Labai faina, malonu, silta, patogu. O kai nuolaidos pasitaiko is viso gerai, ypac du uz vieno kaina thumbup.gif thumbup.gif Virsutiniai drabuziai brangoki be nuolaidu verysad.gif
Atsakyti
Help, ar niekas nežino ar "Mole" jau atidarė Seppala? smile.gif
Atsakyti
bigsmile.gif tai mano pati mylimiausia parduotuvė šiuo metu. ten randu rūbų tokių kokius sau įsivaizduoju tinkant rolleyes.gif ypač su nuolaidom smagu pirkti biggrin.gif
Paskutinis pirkinys buvo praėjusi šeštadienį - vasarinė trikotažinė suknelė rolleyes.gif laukiu nesulaukiu šiltesnio oro ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giko: 16 balandžio 2007 - 11:01
QUOTE(maripe @ 2007 03 04, 19:09)
Help, ar niekas nežino ar "Mole"  jau atidarė Seppala? smile.gif

Nea,dar neatsidare...
Atsakyti
cool.gif ir man ten fainu drabuzeliu yra,tik gaila kazkada norejau maikes su karvutem ,pagailejau 100lt.ir daugiau nemaciau nieko tokio panasaus,o taip gaila tu karvuciu unsure.gif
Atsakyti
Esu pirkus ten džinsus prieš daugiau nei metus. Visai gerai nešiojasi iki šiol. thumbup.gif
O apatinis trikotažas, kiek teko matuotis, tai kažkaip netinka man liemenėlės. Atrodo, ir mano išmiera, bet kažkaip ne taip dailiai gula ant krūtinės, kaip kitų firmų. g.gif
Atsakyti