Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Seppala
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Stilius ir apranga
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Kelsey
reiks ir man per ispardavimus nusipirkti kokia nauja pizamyte wub.gif maciau yra tokiu minkstuciu, siltu wub.gif
HARAJUKU
Pirkau ten apatinius- labai faini ir kokybe kol kas nenusivyliau. Medvilne, o atrodo puikiai. Pizamos tikrai dailios- reiks nusipirkt.
evelinki
Daug kartu esu pirkus SB apatinius, turiu pasakyti ir zaismingi ir kokybiski good.gif
Abatija
O kiek aš esu apie seppaslos apatinius girdėjus, kad visi piešinukai nusiskalbia jau po pirmojo skalbimo unsure.gif
evelinki
QUOTE(Makarončikė @ 2007 12 29, 00:44)
O kiek aš esu apie seppaslos apatinius girdėjus, kad visi piešinukai nusiskalbia jau po pirmojo skalbimo unsure.gif
*

Nu va, o as ne is gandu galiu pasakyti, bet is praktikos, kiek MB turi is seppalos pirktu apatiniu, ne vieni dar nesusiskalbe, o plaunam ne rankom, tik skalbykleje bigsmile.gif Aisku tokiu nedevi kasdiena, bet turi tikrai ne menesi ir ne du mirksiukas.gif
Editulia
Nusipikau pižamą su avytėm, thumbup.gif šilta, maloni prie kūno. Skalbiau skalbimo mašinoj, pakolkas nenusiskalbė ax.gif
Esmerelda
QUOTE(Makarončikė @ 2007 12 28, 23:44)
*

Aš skalbiu rankomis beveik viską, tai kaip nauji mirksiukas.gif
Abatija
Aš kai nieko beveik neskalbiu, tai taip ir turėtų būt. Lėksiu per išpardavimus pažiet ko gražaus, bet pastaruoju metu rūbų nėr gražių, tik pižamos unsure.gif
Barbara
Kol kas nieko toj parduotuvėj nepirkau bet vis gundausi linksmomis pižamomis ax.gif
Bonbonke...
QUOTE(Barbara @ 2008 01 02, 13:08)
Kol kas nieko toj parduotuvėj nepirkau bet vis gundausi linksmomis pižamomis  ax.gif
*

dar nera nuolaidu? blush2.gif doh.gif
adžani
as tai laukiu kai ir mano mieste greit atsidarys. wub.gif
Esmerelda
QUOTE(Bonbonke... @ 2008 01 02, 13:42)
dar nera nuolaidu?  blush2.gif  doh.gif
*

Yra, daug kam. Bet šiaip parduotuvė apytuštė g.gif Gal naują kolekciją veš greit.. Kažkaip atrodo, kad iššluota ten jau viskas (kalbu apie MEgos sepala) smile.gif
Bitute32
Sios firmos drabuzeliai labai gerai nesiojasi. Turejua velvetini kliosini sijona, tai atitryniau visus metus ko gero neislipdama, kol jau pats nukrito lotuliukas.gif TOKS kokybiskas, dar buciau tiek nesiojus, bet moraliskai paseno. Medvilnes trikotazo bliukutes labai geros, tik va kiek apatiniu kelnaiciu pirkau tai greit suplyso doh.gif
Bonbonke...
QUOTE(Cinside @ 2008 01 02, 15:10)
Yra, daug kam. Bet šiaip parduotuvė apytuštė  g.gif  Gal naują kolekciją veš greit.. Kažkaip atrodo, kad iššluota ten jau viskas (kalbu apie MEgos sepala)  smile.gif
*

o gal netycia uzmatei ar pizamom yra nuolaida? blush2.gif suku ratus aplink jas, bet kaina be nuolaidos siek tiek kandziojas, tai laukiu ispardavimo doh.gif
Esmerelda
Buvo, bet ne visoms. Matyt vėliau nukainos smile.gif
Lasva
patinka man biggrin.gif
Agniesulka
man irgi nieko
as-drumbacele
man ir, bet labai jau greit sudyla g.gif
Piktukė
turiu sventine suknele nusipirkus, thumbup.gif
marskinukus, tokius dryzuotus baltai zalius, taip pat thumbup.gif
siandien nusipirkau maudymosi kelnaites, kainavo 10lt, sestadieni i vandens parka, paziuresim kaip atlaikys rolleyes.gif

kai as megstu visus drabuzelius su tokiais linksmais piesinukais, man tai pati geriausia parduotuve ax.gif wub.gif
helena
Šiaip sau parduotuvė. Tokie skudurėliai, kokybės nematyt.
Memoria
Man tai laabai patinka seppala,o ypac apatinis trikotazas wub.gif
Gustuke
QUOTE(isdykute66 @ 2008 02 17, 23:55)
Man tai laabai patinka seppala,o ypac apatinis trikotazas wub.gif
*

o seppaloj brangus apatinis trikotažas? g.gif
Memoria
Nju trusikeliai grazus apie 19-25 lt 4u.gif
Groove
Man asmeniškai seppala tai apsurdiška parduotuvė, nebent apatinis trikotažas ten mano dydžio ;D o rūbeliai, tai net nežinau...
supersonic-
Ir rubai grazus ,ir kainos gana normalios. ax.gif tik kad uz medziagine tase 60lt sumokejau,bet taip ja isimylejau is pirmo zvilgsnio ir neatsispyriau. biggrin.gif
GūGa
QUOTE(supersonic- @ 2008 02 18, 21:14)
Ir rubai grazus ,ir kainos gana normalios.  ax.gif  tik kad uz medziagine tase 60lt sumokejau,bet taip ja isimylejau is pirmo zvilgsnio ir neatsispyriau. biggrin.gif
*

biggrin.gif jo man irgi gaila 60lt sumoketu uz tase seppaloj, irgi medziagine lotuliukas.gif pradejo listi lauk laidai, sutvirtinantys tases kontura rolleyes.gif
*Martina*
Kaip manote, ar pakeistų man maudymosi kostiumėlį Seppaloj? Kažkaip ne tą dydį nusipirkau doh.gif
Kelsey
QUOTE(*Martina* @ 2008 03 09, 22:57)
Kaip manote, ar pakeistų man maudymosi kostiumėlį Seppaloj? Kažkaip ne tą dydį nusipirkau  doh.gif
*

na raso kad apatinio trikotazo ir maudymosi kostiumeliu nekeicia unsure.gif
supersonic-
QUOTE(supersonic- @ 2008 02 18, 22:14)
Ir rubai grazus ,ir kainos gana normalios.  ax.gif  tik kad uz medziagine tase 60lt sumokejau,bet taip ja isimylejau is pirmo zvilgsnio ir neatsispyriau. biggrin.gif
*

o man negaila. biggrin.gif tik labai greit purvinasi.Nors ka noret,kai medziagine. biggrin.gif
Burberry*
jei butu kokybiski rubai, tai butu viena idomiausiu parduotuviu vilniuj. thumbup.gif bet dabar kazkaip gaila moket pinigus, ir po to nervintis, kad greit issitampo ar nublunka. o apatiniai ir naktiniai su pizamom tikrai mieli wub.gif
GūGa
bet as kiek turiu rubu is ten, tai nei man nusiskalbe nei issitampe, pizama isvis gerai laikosi nors jau 2 metai jai g.gif
Hottea
Savaitgali buvau kauno "megoje", tai nusiziurejau ten ryskiai melynos medziagos kelnes (ale dzinsai) - taip super atrodo suderinus su geltona thumbup.gif

O kiti drabuziai eiliniai - tokiu daug kur yra rolleyes.gif
Pizamos thumb_yello.gif
cic
As is ten ir virsutinius ir apatinius rubus perku, tai nesiskundziu nei kokybe nei kaina thumbup.gif Ypac per nuolaidas per ta parduotuve prauziu.. ax.gif Kazkaip man prie sirdies jinai bigsmile.gif 4u.gif
Reika
o man kokybe nepatinka schmoll.gif
ditaedita
Sveiki, buciau dekinga uz atsakymus i anketa http://www.apklausa.lt/form.php?form=14648&lang=0
Agnyyte
Mergaites Seppala parduotuve jau dirba ir Mole! 4u.gif
simuliuxe
Seniau labai patiko smile.gif Dabar tie drabužiai kažkokie nebe tokie. schmoll.gif Gal čia man vienai taip atrodo,bet ten kažkaip brangu. Tarkim paprasta maikutė 79 Lt. g.gif schmoll.gif Man tai brangu atrodo. mirksiukas.gif
zaRAza
Na, rubeliu gana retai matau man patinkanciu ten. Super duper kokybe man irgi nelabai ten dvelkia, bet kainos sakyciau nemazos doh.gif O gal cia tik man 18lt uz kojines iki keliu daug g.gif
simuliuxe
QUOTE(zaRAza @ 2008 06 18, 14:23)
bet kainos sakyciau nemazos doh.gif O gal cia tik man 18lt uz kojines iki keliu daug g.gif
*

drinks_cheers.gif Kojinės ten tikrai nepigios. Mačiau pėdučių porą už 12Lt doh.gif
Hottea
QUOTE(simuliuxe @ 2008 06 26, 19:12)
drinks_cheers.gif  Kojinės ten tikrai nepigios. Mačiau pėdučių porą už 12Lt  doh.gif
*

Budama "megoje" vis prigriebiu peduciu - 3 poros uz 5 Lt dezuteje - man thumbup.gif
Kosmeta
Bent jau Molo Sepaloje nuo siandien nuolaidos iki 70% smile.gif
Liep@
Patinka man "Seppalos" rūbeliai wub.gif Turiu porą sijonukų, rankinę, kelnes thumbup.gif Geriausiai tai užtaikyti per išpardavimus ar šiaip akcijas, nes taip tai kainos kiek didokos g.gif
Čiobrelis
QUOTE(Kosmeta @ 2008 06 26, 20:24)
Bent jau Molo Sepaloje nuo siandien nuolaidos iki 70%  smile.gif
*

Dabar nuolaidos iki 70% ir Gedimino 9. Seip seppaloj kartais apsilankau per ispardavimus... Siuo metu turiu pinigine tokia nebloga, pirkau tik uz 3 lt, o kainavo 30... ax.gif ax.gif ax.gif Dar turiu juoda suknele uz 15 lt.
Kokybe nera bloga, bet kainos tikrai nemielos akiai. Perku tik per ispardavimus 4u.gif
illiusion81
labai geros nuolaidos thumbup.gif siandien liemenuka nusipikau uz 19lt, ir triusikeliams visiems tiems spalvotiems 60proc. nuolaidos- siaip BIG'e pasirinkimas man pasirode didesnis nei flagmane ax.gif
Jota
Tiesa, nuolaidos neblogos, tik pasirinkimas gal nekoks..
Šiandien dar teko nedžiaugsmas susidurti su nemalonia Seppalos pardavėja Flagmane. Nešiau grąžinti rūbelį, tačiau ji elgės su manim taip, lyg neturėčiau tokios teisės ir ji man malonę darytų doh.gif Negaliu pakęsti tokių mergų.
ZYLĖ7
Kazkodel nieko sau nerandu sioje parduotuveje. Nelabai ji man smile.gif
supersonic-
Man tai patinka nes nuolaidos geros buna. smile.gif dzinsus nusipirkau vakar tik uz 40lt, ir netgi 34dydzio, tokius aptemptus kaip visada norejau, ka man sunkoka rast per ispardavimus. biggrin.gif uz pilna kaina tai nelabai ten as ka randu, bet dazniausiai nusiperku kazka kai buna nuolaidos ar ispardavimai. smile.gif
Jollie
O as joje visada randu smulkmeneliu mielu thumbup.gif
Pizamas, slepetes, ivairias maikutes su mielais paveiksliukais blush2.gif
na kokybe gal tikrai nera is geriausiu, bet ir neperku kazko labai daug.
Akvilcikas
seppaloj patys fainiausi apatiniai thumbup.gif
Misse
QUOTE(ZYLĖ7 @ 2008 07 04, 22:23)
Kazkodel nieko sau nerandu sioje parduotuveje. Nelabai ji man smile.gif
*

Bliamba kaip pavydziu, kad 34 nesioji!!!!Kad mano kojos tokios butu...Ech blush2.gif 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.