Įkraunama...
Įkraunama...

Seppala

gera parduotuve, ir kokybe labai nebloga, o jau mazom mergaitem tai galima nupirkti superiniu drabuzeliu,manoji kaip uzeinam tirpsta pamacius thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(libero @ 2007 07 16, 11:17)
gera parduotuve, ir kokybe labai nebloga, o jau mazom mergaitem tai galima nupirkti superiniu drabuzeliu,manoji kaip uzeinam tirpsta pamacius thumbup.gif  wub.gif


Nu mergaitėms gal ir yra ką nupirkti,o va berniukams 2 metų tai nelabai schmoll.gif .Sau irgi nieko įdomaus neradau.
Atsakyti
QUOTE(ninux @ 2007 07 17, 07:22)
Nu mergaitėms gal ir yra ką nupirkti,o va berniukams 2 metų tai nelabai  schmoll.gif .Sau irgi nieko įdomaus neradau.


o as vakar savo 2 m. suneliui dvi maikutes ten nupirkau, uz abi tik 10 Lt thumbup.gif ir sau palaidine uz tiek nusipirkau tongue.gif
bet pritariu , kad mergaitisku drabuzeliu asortimentas ten daug platesnis ax.gif

Per nuolaidas tikrai neblogu ir nebrangiu drabuzeliu galima isigyti ten thumbup.gif Dar sportines kelnes pirkau uz 25 Lt, kurios pries tai virs 80 lt kainavo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 17 liepos 2007 - 07:59
paciai man nelabai patinka,nes kokybe tai blush2.gif o vaikams tai visai neblogai;)
Atsakyti
O aš tai pasibaisėjusi jų kokybe. Dar nėkart nebuvo taip, kad po kelių dienų nusipirkus kokį daiktelį kas nors neiširtų, nesugestų užtrauktukas, neiškristų sagos, nenutrūktų guma.... Kožną kartą pasižadu daugiau ten kojos nekelti, bet po kokio pusmečio vėl susrizikuoju ir viskas baigiasi naujasi pasiryžimais. Pirkau ten pirštines (visas nykštys iširo TĄ PAČIĄ DIENĄ,), apatines kelnaites, megztuką (užtrauktukas išsiskyrė sekančią dieną, o po skalbimo visas pamušalas nėjo velniop, nors paisiau etikėtės nurodymų), kelnes, diržą (visas išsiskirstė) etc. Pasibaisėtina, tikrai nuoširdžiai nerekomenduoju.
Atsakyti
gal cia kaip pasiseka rast daitku ir kokybe kokia pakliuna nors man seppaloj labai patinka labai fajni daiktukui be ten gal labiau paaugliams
Atsakyti
QUOTE(gintuliukas @ 2007 10 10, 12:07)
be ten gal labiau paaugliams

Seniai aš jau nepaauglė, bet esu šitą įsigijusi, nors paskutiniu metu suprastėjęs ten labai asortimentas ax.gif
Atsakyti
kazkaip pastaruoju metu nieko gero ten nematau. anksciau ir saliku ir pirstiniu visokiu mielu budavo. nu gal dar uzves.
tik apatiniai neblogi, jei noris ko nors nuotaikingo ir linksmo.
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2007 10 12, 20:55)
kazkaip pastaruoju metu nieko gero ten nematau. anksciau ir saliku ir pirstiniu visokiu mielu  budavo. nu gal dar uzves.
tik apatiniai neblogi, jei noris ko nors nuotaikingo ir linksmo.
smile.gif

aha, apatiniu linksmu ir as kartais ten uzsiperku. Bet tik trauzai, nes liemeneles kazkaip nepasiteisino schmoll.gif
pizamos neblogos irgi cool.gif
Atsakyti
As batus simpatiskus maciau ten, kaip manot kokybe prasta? ilgai nelaikys? g.gif
Atsakyti
man atrodo suprastėjo seppala unsure.gif kažkaip pastaruoju metu ten nieko gero. dar kokių linksmų apatinių galima surast, bet šiaip...neįdomu tie paaugliški a la 'emo kaukolytės' schmoll.gif
Atsakyti
As ten uzeinu tik todel, kad galima rasti didesniu dydziu rubu.(great girls) Aisku asortimentas skurdus, bet visdelto...O siaip kokybe man ir svieciasi, kad prastoka, jei buciau kudesne, itariu i sia parduotuve net neuzsukciau
Atsakyti