Įkraunama...
Įkraunama...

Seppala

bet as kiek turiu rubu is ten, tai nei man nusiskalbe nei issitampe, pizama isvis gerai laikosi nors jau 2 metai jai g.gif
Atsakyti
Savaitgali buvau kauno "megoje", tai nusiziurejau ten ryskiai melynos medziagos kelnes (ale dzinsai) - taip super atrodo suderinus su geltona thumbup.gif

O kiti drabuziai eiliniai - tokiu daug kur yra rolleyes.gif
Pizamos thumb_yello.gif
Atsakyti
As is ten ir virsutinius ir apatinius rubus perku, tai nesiskundziu nei kokybe nei kaina thumbup.gif Ypac per nuolaidas per ta parduotuve prauziu.. ax.gif Kazkaip man prie sirdies jinai bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
o man kokybe nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Sveiki, buciau dekinga uz atsakymus i anketa http://www.apklausa....rm=14648&lang=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ediutka: 28 kovo 2008 - 14:38
Mergaites Seppala parduotuve jau dirba ir Mole! 4u.gif
Atsakyti
Seniau labai patiko smile.gif Dabar tie drabužiai kažkokie nebe tokie. schmoll.gif Gal čia man vienai taip atrodo,bet ten kažkaip brangu. Tarkim paprasta maikutė 79 Lt. g.gif schmoll.gif Man tai brangu atrodo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, rubeliu gana retai matau man patinkanciu ten. Super duper kokybe man irgi nelabai ten dvelkia, bet kainos sakyciau nemazos doh.gif O gal cia tik man 18lt uz kojines iki keliu daug g.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2008 06 18, 14:23)
bet kainos sakyciau nemazos doh.gif O gal cia tik man 18lt uz kojines iki keliu daug g.gif

drinks_cheers.gif Kojinės ten tikrai nepigios. Mačiau pėdučių porą už 12Lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simuliuxe @ 2008 06 26, 19:12)
drinks_cheers.gif  Kojinės ten tikrai nepigios. Mačiau pėdučių porą už 12Lt  doh.gif


Budama "megoje" vis prigriebiu peduciu - 3 poros uz 5 Lt dezuteje - man thumbup.gif
Atsakyti
Bent jau Molo Sepaloje nuo siandien nuolaidos iki 70% smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kosmeta: 26 birželio 2008 - 19:25
Patinka man "Seppalos" rūbeliai wub.gif Turiu porą sijonukų, rankinę, kelnes thumbup.gif Geriausiai tai užtaikyti per išpardavimus ar šiaip akcijas, nes taip tai kainos kiek didokos g.gif
Atsakyti