Įkraunama...
Įkraunama...

Seppala

QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 12 18, 18:55)
bet ir kainos Etam  gerokai didesnės  rolleyes.gif


Medvilninių liemenėlių kainos skiriasi maždaug 15 Lt smile.gif . rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Speigė @ 2006 12 19, 15:35)
nu niekada dar neteko rasti xs, ar s dydzio, tik dideli dideli....

Na nežinau, pvz.: Megoj prie išpardavimų lentynos pilna tokių dydžių drabužių buvo. Tik nieko ypatingo labai mano akimis žiūrint rolleyes.gif
Apatiniai ten tikrai nuostabūs. Gundausi Kalėdų senio užsiprašyt ko nors wub.gif
Atsakyti
O man nepatinka Seppala kokybe. Nei rubu, nei apatiniu - liemenukas iki siol guli nenesiojamas. Daus geresni Etam arba Lauma, tik aisku, jie neturi tokiu crazy piesinuku verysad.gif
Atsakyti
Patinka man ten kai kurie rubeliai. Labai graziu pizamu yra. Bet kokybe nesuperine..
Atsakyti
as visada megoje pro sepala praeidavau, galvojau, kad kokia sh...prisiskaiciau jusu komentaru ir uzlekiau, bet nespejau nieko apziureti, akis uzkliuvo tik uz trusu, visai simpatiski pasirode, bet MB nekantravo, tai nebuvo kada isigilinti i ta kokybe...bet pirmas ispudis visai nieko...
Atsakyti
QUOTE(Gold_Tequil@ @ 2006 12 19, 21:57)
as visada megoje pro sepala praeidavau, galvojau, kad kokia sh...prisiskaiciau jusu komentaru ir uzlekiau, bet nespejau nieko apziureti, akis uzkliuvo tik uz trusu, visai simpatiski pasirode, bet MB nekantravo, tai nebuvo kada isigilinti i ta kokybe...bet pirmas ispudis visai nieko...

Kad piešinukai kerintys ant apatinių blush2.gif biggrin.gif
Jau kai pamačiau apatinius su paršiukais, baisiai užsinorėjau doh.gif Kas mėgsta nėrinius visokius, manęs aišku nesupras doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyStar: 19 gruodžio 2006 - 22:12
aš savo dukrytei perku stilingus rūbelius ir apatinius per išpardavimus su 50% nuolaida, kokybė gera, o sau mažai ką randu.
Atsakyti
patinka labai, ypac apatiniu rubeliu skyrius thumbup.gif
Atsakyti
taip, apatinuku super ten buna! bet niekad nepataikiau dar,kad butu kokiu didesniu nuolaidu... gal greit prasides? smile.gif
nors, kai buvau FLAGMANE Seppaloj pries kelias dienas, tai kai kurioms prekems buvo 30% nuolaidike, maciau super bateliusuz 70lt, bet tik 36 ir 40 dydis sad.gif
yra smagiu paauglisku drabuzeliu su aplikacijom ir uzrasais bei daug originalesniu aksesuaru... tiesa, tik juos ir teko ten pirkti, is stambesniu pirkiniu nieko is ten neturiu, taigi del kokybes patarti negaliu.
Bet Seppalos stilius toks savotishkai idomus smile.gif
Tiesa, kita vilniaus Seppala parduotuve yra PC Big, teko deja tik prabegt pro ja, tai pasirode dar didesne negu FLAGMANE
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2006 12 19, 23:12)
Kad piešinukai kerintys ant apatinių blush2.gif  biggrin.gif
Jau kai pamačiau apatinius su paršiukais, baisiai užsinorėjau  doh.gif Kas mėgsta nėrinius visokius, manęs aišku nesupras  doh.gif  lotuliukas.gif



O aš jau turiu tuos paršiukus biggrin.gif . Gaila, jog trauzų kreminės spalvos su rožiniais paršais Flagmane nei S, nei M dydžio nebuvo unsure.gif .. Bet limčiką pagriebiau biggrin.gif .. Meilybės man tie paršiokai buvo smile.gif) .
Atsakyti
QUOTE(Bittersweets @ 2007 01 04, 19:21)
O aš jau turiu tuos paršiukus  biggrin.gif . Gaila, jog trauzų kreminės spalvos su rožiniais paršais Flagmane nei S, nei M dydžio nebuvo  unsure.gif .. Bet limčiką pagriebiau  biggrin.gif .. Meilybės man tie paršiokai buvo smile.gif) .

as apie juos pasisakiciau, ir siand apziurinejau biggrin.gif labai patiko. tik neturejau labia laiko. tai sakiau ryt reiks ilgeliau apziuret. nes apatiakai tai patiko thumbup.gif reiks ka prigriebt.

beje, del nuolaidu. raso kad -30%, kai kas -50%, bet nepagaunu ju sistemos g.gif nieko as ten nematau nukainuota unsure.gif
Atsakyti
As turiu is seppalos kojinytes,labai fainos,tokios svelnutes,minkstos. ax.gif
Atsakyti