Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškų vestuvių papročiai ir apeigos


As kiek zinau, tai jaunieji pirmiausia pristato pirslius, tuomet jie apsikeicia gelem, ir tuomet pirsiai pristato poras.
Atsakyti
Sveikutės. Labai noriu, kad draugės dukra neštų mūsų vestuvinius žiedus. Gal kas gali supažindinti su šio proceso eiga? g.gif Kaip suprantu mergytė turi eiti priešais mus - ar ne? blush2.gif Kur jai po to reikia stobėti - su žiedais, ar juos kažkur padėti? Nu košmaras kaip gėda - net smulkmenų nežinau, o norisi, kad per vestuves nebūtų jokių nesusipratimų thumbup.gif
Atsakyti
aš net nežinau kur man pačiai atsistoti reiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2005 07 12, 09:20)
aš net nežinau kur man pačiai atsistoti reiks g.gif

Gerai tu čia pasakei. Nors prajuokinai truputį biggrin.gif Žinai aš irgi nelabai žianu kur man reiks stovėt - bet turbūt šalia būsimo vyro ir prieš kunigą mirksiukas.gif Atsimenu per sesers vestuves kunigėlis jiems viską labai gražiai ir aiškiai paaiškino. Nesinervuok taip. Juk čia pati gražiausia tavo šventė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, noriu sužinoti ar yra žmonių, norinčių tuoktis pagal etnografinius papročius. rolleyes.gif Tarkime viskas būtų daroma profesionaliai ir maksimaliai taip kaip būdavo. Tai tęstųsi dvi - tris dienas, visi dalyviai procese taip pat dalyvautų, jie prieš tai būtų paruošiami. Dainos, žaidimai, dovanos, drabužiai. Ar norėtumėte? Parašykite, prašau, man labai įdomu. Aš bandžiau ieškoti tokių paslaugų, tačiau neradau, galbūt kas nors žino kas Lietuvoje daro tokias vestuves? Labai laukiu:)
Atsakyti
norėčiau tokių ax.gif bet jau tada nuo A iki Z visų nesumeluotų tradicijų
Atsakyti
nu kaip tai ir ne....nelabai zavi mane topkia ideja..
Atsakyti
fe tikrai nenoreciau schmoll.gif
Atsakyti
O as visai gal ir noreciau, jei maniskis butu kitokio charakterio.
Kaip organizuoti tokias vestuves reiktu klausti tevu kartos zmoniu, ypac tu, kurie pirsliais buve.Manau, kad turetu tureti uzrasus. Man atrodo, kad pas mano tevus yra islike...ranka rasyti blink.gif
Papildyta:
Oi, as omeny turejau "tarybiniu laiku" vestuves ir ju paprocius... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(relija @ 2006 02 02, 14:19)
Sveiki, noriu sužinoti ar yra žmonių, norinčių tuoktis pagal etnografinius papročius.  rolleyes.gif Tarkime viskas būtų daroma profesionaliai ir maksimaliai taip kaip būdavo. Tai tęstųsi dvi - tris dienas, visi dalyviai procese taip pat dalyvautų, jie prieš tai būtų paruošiami. Dainos, žaidimai, dovanos, drabužiai. Ar norėtumėte? Parašykite, prašau, man labai įdomu. Aš bandžiau ieškoti tokių paslaugų, tačiau neradau, galbūt kas nors žino kas Lietuvoje daro tokias vestuves? Labai laukiu:)


man tai neatrodo, kad smagu butu is savo sventes vaidinima daryti... tai jei visi vaidintu, net ir sveciai, tai kas tada ziurovai butu smile.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(vilpra @ 2006 02 02, 17:57)
O as visai gal ir noreciau, jei maniskis butu kitokio charakterio.
Kaip organizuoti tokias vestuves reiktu klausti tevu kartos zmoniu, ypac tu, kurie pirsliais buve.Manau, kad turetu tureti uzrasus. Man atrodo, kad pas mano tevus yra islike...ranka rasyti  blink.gif
Papildyta:
Oi, as omeny turejau "tarybiniu laiku" vestuves ir ju paprocius... doh.gif


as visada irgi kai kalbu apie senovines vestuves tai tarybines turiu omeny drinks_cheers.gif
man tai jos visai nieko tokios tongue.gif
Atsakyti
O mes norejom thumbup.gif Ir gavom ka norejom thumbup.gif Patiko thumbup.gif
Mes norejom ir "tarybiniu" t.y. dvi dienas su visias pirsliais ir t.t. ir dar pagonisku, baltisku apeigu. Gavom tokias apeigas, azuolu giraiteje, labai labi patiko. Mes i katalikiska baznycia nejome, todel baltiskos apeigos tikrai paliko labi gilu ispudi. wub.gif wub.gif wub.gif Tie tokie keli paprasti ritualai, turejo mums gilia prasme
Atsakyti
QUOTE(relija @ 2006 02 02, 15:19)
Sveiki, noriu sužinoti ar yra žmonių, norinčių tuoktis pagal etnografinius papročius.  rolleyes.gif Tarkime viskas būtų daroma profesionaliai ir maksimaliai taip kaip būdavo. Tai tęstųsi dvi - tris dienas, visi dalyviai procese taip pat dalyvautų, jie prieš tai būtų paruošiami. Dainos, žaidimai, dovanos, drabužiai. Ar norėtumėte? Parašykite, prašau, man labai įdomu. Aš bandžiau ieškoti tokių paslaugų, tačiau neradau, galbūt kas nors žino kas Lietuvoje daro tokias vestuves? Labai laukiu:)

Nu tikrai ne, jau man tos etnografinės vestuvės tai kažkokia siaubastis schmoll.gif
Atsakyti