Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvaitės pedagogės UK

Sveikutes
norejau, kad pasidalintu patirtimi cia dirbancios mokyklose musu tautietes. Pati turiu pedagogo issilavinima ir mastau, kad vietoj to, kad diplomas dulka stalciuje, ji reiktu panaudoti... Siek tiek jau rinkausi informacijos, bet but malonu isgirst is patirti turinciu lietuvaiciu...
Atsakyti
QUOTE(Myteee @ 2010 04 21, 22:05)
Sveikutes
norejau, kad pasidalintu patirtimi cia dirbancios mokyklose musu tautietes. Pati turiu pedagogo issilavinima ir mastau, kad vietoj to, kad diplomas dulka stalciuje, ji reiktu panaudoti... Siek tiek jau rinkausi informacijos, bet but malonu isgirst is patirti turinciu lietuvaiciu...

sveika. as irgi esu pedagoge ir mano diplomas dulksta stalciuje jua sesti metai.... smile.gif is tiesu net nezinau ar noreciau as to darbo na gal kokio mokytojo asistento....ar darzelyje....o kokio profilio tu pedagoge? as pradiniu klasiu.... smile.gif o siaip tai net nezinau, kur reiketu kreiptis ieskant tokio darbo..tu sakei jau domejaisi , papsakok kur ir kaip , kiek mokytoja gali uzdirbti...viskas idomu.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mirrra @ 2010 04 22, 10:14)
sveika. as irgi esu pedagoge ir mano diplomas dulksta stalciuje jua sesti metai.... smile.gif is tiesu net nezinau ar noreciau as to darbo na gal kokio mokytojo asistento....ar darzelyje....o kokio profilio tu pedagoge? as pradiniu klasiu.... smile.gif o siaip tai net nezinau, kur reiketu kreiptis ieskant tokio darbo..tu sakei jau domejaisi , papsakok kur ir kaip , kiek mokytoja gali uzdirbti...viskas idomu.... smile.gif



As taip pat pedagoge ir mano diplomas nedulka tongue.gif . Be galo dziaugiuosi dirbdama angliskoj svietimo sistemoj. Cia absoliuciai viskas skiriasi nuo lietuvos. Ir uzdirbti taip pat galima nemazai be dideliu pastangu... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(breikere @ 2010 04 25, 12:08)
As taip pat pedagoge ir mano diplomas nedulka  tongue.gif .  Be galo dziaugiuosi dirbdama angliskoj svietimo sistemoj. Cia absoliuciai viskas skiriasi nuo lietuvos. Ir uzdirbti taip pat galima nemazai be dideliu pastangu... thumbup.gif

Gal galima placiau? smile.gif
Domina viskas smile.gif 4u.gif
Pradedant ,kaip rasti darba?
Atsakyti
QUOTE(mirrra @ 2010 04 22, 08:14)
sveika. as irgi esu pedagoge ir mano diplomas dulksta stalciuje jua sesti metai.... smile.gif is tiesu net nezinau ar noreciau as to darbo na gal kokio mokytojo asistento....ar darzelyje....o kokio profilio tu pedagoge? as pradiniu klasiu.... smile.gif o siaip tai net nezinau, kur reiketu kreiptis ieskant tokio darbo..tu sakei jau domejaisi , papsakok kur ir kaip , kiek mokytoja gali uzdirbti...viskas idomu.... smile.gif


As esu kuno kulturos mokytoja... Siaip kiek zinau, savo diploma reik siusti i General Teachers Council, kad ji patvirtintu. Algos kiek girdejau svyruoja priklausomai nuo vietoves - nuo £90 iki £130 per diena...


QUOTE(breikere @ 2010 04 25, 10:08)
As taip pat pedagoge ir mano diplomas nedulka  tongue.gif .  Be galo dziaugiuosi dirbdama angliskoj svietimo sistemoj. Cia absoliuciai viskas skiriasi nuo lietuvos. Ir uzdirbti taip pat galima nemazai be dideliu pastangu... thumbup.gif


Labai smagu butu isgirsti daugiau wink.gif
Koki dalyka destai wink.gif
As kazkaip labiau linkstu i supply teachers, bent pradzioj, o paskui jau laikas parodys. Nes kolkas tai va ir bijau, kad cia viskas kitaip nei LT.
Atsakyti
QUOTE(Myteee @ 2010 04 26, 10:55)
As esu kuno kulturos mokytoja... Siaip kiek zinau, savo diploma reik siusti i General Teachers Council, kad ji patvirtintu. Algos kiek girdejau svyruoja priklausomai nuo vietoves - nuo £90 iki £130 per diena...
Labai smagu butu isgirsti daugiau wink.gif
Koki dalyka destai wink.gif
As kazkaip labiau linkstu i supply teachers, bent pradzioj, o paskui jau laikas parodys. Nes kolkas tai va ir bijau, kad cia viskas kitaip nei LT.

O KAIP SUPRASTI supply teacher? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mirrra @ 2010 04 26, 15:55)
O KAIP SUPRASTI supply teacher? smile.gif


Tai yra pavaduojancios mokytojos, jei kas serga, jei kas iseina i maternity... dirbi per agentura ir dirbi mokyklose, kurias tau pasiulo.
Atsakyti
O as ne pedagoge, bet, galima sakyti, artimai susijusi- koledzo bibliotekoje darbuojuosi. Radau skelbima internete, per Infomatch puslapi berods, uzpildziau apie 20 lapu forma, laukiau menesi kol baigsis konkursas, pakviete i pirma pokalbi, po dvieju sav- i antra, ir prieme. Darbuojuos viena, studentu tikrai nemazai, tad nera taip lengva kaip galima isivaizduoti is anksto. Be to, priklauso nuo to, kur pakliusi- maniskiame koledze mokinasi daugiausia ne vietiniai anglai, o atvykeliai is Pakistano, Egipto, Indijos, Filipinu, kelios ruses, mongoles, tad kai kurie ju ir angliskai nelabai teprasneka, o ir kultura tai atsiprasau.. atsinesa i biblioteka visokiu chicken shipsu, issitraukia, knyga pasiima riebaluotais pirstais, telefonu nesivarzo sneket, zodziu nelabai ir tezino kas tos bibliotekos ir ka jose daryt.. Bet po biski auklejuos 4u.gif O siaip del diplome bent jau maniskis stalciuj nedulka, esu baigusi VU Informacijos centru ir biblioteku vadyba, tad dirbu pagal specialybe. O darba rasti tikrai galima internetiniuose skelbimu psl panarsius, tad sekmes rolleyes.gif
Atsakyti
O jei kalbant apie Lietuviskas mokyklas UK? Kaip ten pedagogus jie renkasi? Juk turetu buti priimamos musu lietuvaites? Idomu, kokia ten situacija, kokie reikalavimai, koks atlyginimas...?
Atsakyti
idomu ir apie lietuviu mokyklsa, bet jos tik didziausiuose miestuose jauciua yra...as mazam gyvenu, tai net nezinau...gal kas dirbate lietuviskoje? smile.gif
Atsakyti
Naudinga tema ir man. As taip pat pedagoge-na diplomas po menesio bus mirksiukas.gif Bet kiek specifiskos srities - muzikos. Tai kadangi zadam vaziuot rudeni i UK, pasvajoju, kad ateityje dirbsiu butent si darba. ax.gif
Atsakyti
Gal yra mamyčių, dirbančių UK vaikų darželiuose? Labai būtų įdomi dirbančiųjų patirtis, kokiais keliais ir būdais gavote darbą ir pan. ax.gif

Turiu stalčiuje dulkantį Klaipėdos universiteto diplomą ikimokyklinio auklėjimo ir muzikos vadovės specialybės. Kažkaip atsirado minčių jį panaudoti pagal paskirtį. Įdomu UK jis turėtų kokią nors vertę, ieškant darbo vaikų darželiuose? g.gif
Atsakyti