Įkraunama...
Įkraunama...

kiek svečių dalyvavo Jūsų vestuvėse?

Apklausa: kiek svečių dalyvavo Jūsų vestuvėse? (733 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
smalsu 4u.gif
pakomentuokit smile.gif
Atsakyti
Paprasciausiai, kai suskaiciuoji artimiausius tai tiek iseina. Svarbus punktas - vestuves tradicines. tagi tevai, seneliai, kriksto tevai, broliai, seseryt, pabroliai ir keletas draugu. ir vsio. smile.gif
ir. pas mus virs 50 tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikepodukofke: 13 gruodžio 2005 - 18:29
Mes vestuviu nedarėm, tai pas mus buvo kokiu 60 svečių ax.gif Buvo 4 valandų furšetas, tai sukvietėm visus artimiausius su antrom pusėm, dar kelis žmogelus prie bažnyčios suviliojom ateiti smile.gif Buvo super drinks_cheers.gif
Atsakyti
apie 75
Atsakyti
Pas mus tai buvo apie 58 zm.
Atsakyti
Pas mus buvo 50. Nors aš nebuvau labai tuo sužavėta. Vyro gan didelė giminė. Pas juos šeimoje priimta į šventes kviesti visus. Tiesa, tetulių, bobučių nebuvo. Buvo jo pusseserės, pusbroliai. Bet kad tos pusseserės, pusbroliai - mano tėvų bendraamžiai.
Bet va neseniai sužinojau, kad pas graikus yra taip: kuo daugiau žmonių vestuvėse - tuo turtingesnė šeima biggrin.gif Tai pagal graikiškas tradicijas ne visai "biedni" gaunames clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(princiupesa @ 2005 12 13, 22:40)
Mes vestuviu nedarėm. Buvo 4 valandų furšetas


Čia thumbup.gif Gaila, kad mano vyras konservatorius.
Atsakyti
Kaip gerai butu jei pas mane per vestuves butu tik 50 zmoniu, kai suskaiciuoju visus artimiausius giminaicius su antromis pusemis ir vaikais gaunasi 107 zmones doh.gif O viena teta kviesti kitos ne tai man taip nepriimtina, kazkaip butu nesmagu cray.gif ir ka daryti nesugalvoju blink.gif
Atsakyti
Mes pradžioj galvojom kviest kokių 20. Artimiausi draugai, šeima. Bet kai pradėjom sąrašiuką daryti blink.gif , tai gavosi 56. Bet viskas buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Burunduke @ 2005 12 14, 11:26)
Mes pradžioj galvojom kviest kokių 20. Artimiausi draugai, šeima. Bet kai pradėjom sąrašiuką daryti  blink.gif , tai gavosi 56. Bet viskas buvo  thumbup.gif

Va va, mes irgi maneme, kad kviesime 20 zmonių ir pacius artimiausius, bet paskui buvo kazkur apie 50 zmoniu, bet buvo gerai thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus dalyvavo beveik 70 (apie 67) zmogiukus ax.gif Pradziai galvojom, kad bus didelis sujudimas ir kad per daug, bet viskas buvo geraiu nei gerai thumbup.gif
Atsakyti
nematau tikslo kviesti tuos su kurias vos per du metus kartą pasimatai, mes tai kvietėm pačius artimiausius žmogeliuksu gavosi apie 27-28 ir buvo labai thumbup.gif
Atsakyti