Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Spuoguotos odos priežiūra
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
charisma2121
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 04 28, 21:37)
nakvišas pabandyk
*

mane nuo nakvisu isbere, tai atidaviau mamai, jai sake labai thumbup.gif
Papildyta:
Vasari, as manau, kad tau reikia pasiskambinti profesorei (nzn kas ten kabinetas, klinika) - ir tave pakonsultuotu del tyrimu, kokia ten tvarka ir kokios galimybes mirksiukas.gif o del R. - tai is Viktorijos laisko supratau, kad tau prof. paskirtu tam tikra doze (ne butinai pacia maziausia) ir jau vietoj pasakytu, kaip elgtis toliau smile.gif
-čiobrelis-
QUOTE(Eleina @ 2010 04 28, 20:45)
as manau, jei ir nerasit kazkokiu stebuklingiu priemoniu, tai visada pades visagalis Photoshopas  mirksiukas.gif ir nuotraukos bus grazios  4u.gif
*

Tai man atrodo norisi ne tik gražių foto, bet ir būti gražiems tokią dieną biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Vasariss @ 2010 04 28, 22:19)
Labas vakaras. Miela charizma2121 davė man vienos kosmetologės kontaktus, aš jai parašiau, ir ji man atrašė, kad situacija yra labai labai sunki, ir antibiotikai nebepadės. Vienintelis išsigelbėjimas- Roaccutane. Ir siūlė važiuoti į Vilnių pas daktarę Balevičienę.

Aš gydžiausi pas Balevičienę, būtent ji ir buvo man skyrusi roaccutane..
Balalaika.
Pagaliau kažkas pajudėjo. good.gif

Charizma, o kiek laiko gėrei nakvišas? Gal pradžioje tik valėsi oda mesdama į viršų spuogus? Nors aišku, jei jų nebuvo, o geriant ėmė ir atsirado tai ir aš turbūt negerčiau. smile.gif
charisma2121
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 04 28, 23:53)
Charizma, o kiek laiko gėrei nakvišas? Gal pradžioje tik valėsi oda mesdama į viršų spuogus? Nors aišku, jei jų nebuvo, o geriant ėmė ir atsirado tai ir aš turbūt negerčiau. smile.gif
*

pradejo svaru veida berti, tai eina jos sau, meciau ir mamai atidaviau biggrin.gif
visiskai_rami
QUOTE(moony @ 2010 04 28, 17:57)
Gal kartais cia lankosi visazistes ir galetu man patarti vienu klausimu. Man reiktu kokios geros maskuojamos priemones. Ne sau o maniskiui. (vestuviu dienai fotosesijai) Jo veido oda lb riebi ir problematiska, daug randeliu nuo spuogeliu. Gal yra kokia speciali priemone, kad gerai padengtu veido oda ir atrodytu naturaliai, bandziau su Maxfactor Lasting Performance tai nzn kazkaip nelabai kaip atrodo, dar labiau isryskina visus nelygumus ir randelius.
*

vat cia ir as turiu problema su makiazu, kas liecia nelygumus, pastebejau, kad dauguma pudru, gal net ir visos kazkaip tai ima ir isryskina randelius verysad.gif turiu net specialia korektyvine (nzn kaip cia lietuviskai 'corrective') pudra, bet ir ta nepadeda nelygumu maskuot. O jusu draugui/vyrui tai gal mineraline pudra tiktu ji labai naturaliai ant veido atrodo... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Vasariss @ 2010 04 28, 20:19)
Labas vakaras. Miela charizma2121 davė man vienos kosmetologės kontaktus, aš jai parašiau, ir ji man atrašė, kad situacija yra labai labai sunki, ir antibiotikai nebepadės. Vienintelis išsigelbėjimas- Roaccutane. Ir siūlė važiuoti į Vilnių pas daktarę Balevičienę. Pakalbėjau su mama, ji sako, kad turime važiuoti. Jeigu važiuosime, tai pirmą kartą važiuosiu į Vilnių  thumbup.gif bet nepramogauti, o dėl šių problemų....Kelionė pirmyn-atgal iš Mažeikių išeis labai brangiai, 100 (jei nedaugiau) konsultacija + vaistai....mes  galėsime nuvažiuoti tik vienintelį kartą, taigi turėtų iš karto išrašyti vaistus, kurie turi daugiausiai tikimybės padėti, tai Roaccutane. Nes jeigu išrašys kokį tepaliuką, aišku jis man nepadės, antrą kartą nebevažiuosim, kad išrašytų stipresnių vaistų. Bet dar mums neaišku, kaip su tyrimais? Ar juos reikia pasidaryti čia savo mieste, ar ten greitai padarys? Ir dar. Roccutane išrašytų mažiausią dozę, o kai reikės pereiti ant didesnių? Važiuoti kad išrašytų receptą? Ar kaip čia bus?
*

as tai pamenu, kai gydziaus pas kuciauskiene tai as jai skambindavau, ka daryt, nes is kauno nevaziuodavau kiekviena karta, bet tuo metu roacutanas be recepto parsidavinejo, galejai pirkt kiek nori ir kas nori lotuliukas.gif
Ai neskauda
QUOTE(Melajja @ 2010 04 28, 19:55)

Man visi kremai kemsa poras  doh.gif Kokius jus naudojat? Ko sudeti neturetu but?
*

Ieškau, kad nebūtų sudėtyje parafinum liquidum, mineral oil, bees wax, emulsying wax. Nežinau kaip kitom, bet čia mano teorija kuri pasiteisina smile.gif
Man tikrai nekemša Mirielle drėkinantis kremas-gelis, Skincode 24 val energizuojantis, Skincode naktinis visų tipų odai, Nivea aqua beauty dieninis, Swiss basics drėkinantis dieninis fluidas, Matis serumas iš žalios serijos. Regis ir viskas.

Eucerin aqua balance mišriai odai pagal sudėtį lyg ir neturėjo kimšt, bet kemša.

QUOTE(Vasariss @ 2010 04 28, 22:19)
Bet dar mums neaišku, kaip su tyrimais? Ar juos reikia pasidaryti čia savo mieste, ar ten greitai padarys? Ir dar. Roccutane išrašytų mažiausią dozę, o kai reikės pereiti ant didesnių? Važiuoti kad išrašytų receptą? Ar kaip čia bus?
*

Dėl tyrimų pasiskambint, išsiaiškint ko reikia ir užsirašyt smile.gif pasakysit, kad problematiška atvažiuot, tai turėtų išrašyt raštą šeimos gydytojai pvz kaip elgtis ir kad toji parašytų.
Shoko
QUOTE(EgleG @ 2010 04 28, 21:22)
Kaip manot, o tu hormonu neimanoma niekaip sutvarkyti negeriant KT?  g.gif
*

Priklauso ar stiprus dizzzzbalansas.. Pvz as jau 1.5 menesio geriu nakvisu alieju. Rezultata matau. Aplink burna giluminiu neliko bigsmile.gif Bijau ir dziaugtis. tongue.gif
Eleina
QUOTE(Shoko @ 2010 04 29, 08:45)
Priklauso ar stiprus dizzzzbalansas.. Pvz as jau 1.5 menesio geriu nakvisu alieju. Rezultata matau. Aplink burna giluminiu neliko  bigsmile.gif  Bijau ir dziaugtis.  tongue.gif
*

o as geriu puse metu, ir ant smakro kaip buvo, taip ir nedingo, kol kitu priemoniu nepradejau naudot.
Kristinakristina
As va toki kamedogenisku ingridientu sarasa radau doh.gif

Highly Comedogenic (labai kamedogeniškas):

- Acetylated Lanolin
- Acetylated Lanolin Alcohol
- Algae Extract
- Algin
- Carrageenan
- Cetearyl Alcohol + Ceteareth 20
- Coal tar
- Cocoa Butter
- Coconut Butter
- Coconut Oil
- Disodium Monooleamido PEG 2-Sulfosuccinate
- Ethylhexyl Palmitate
- Glyceryl-3-Diisostearate
- Hexadecyl Alcohol
- Isocetyl Stearate
- Isodecyl Oleate
- Isopropyl Isostearate
- Isopropyl Myristate
- Isopropyl Palmitate
- Isostearyl Isostearate
- Laureth 4
- Lauric Acid
- Linseed Oil
- Myreth 3 Myristate
- Myristyl Lactate
- Myristyl Myristate
- Octyle Palmitate
- Octyl Stearate
- Oleth-3
- Oleyl Alcohol
- PEG 16 Lanolin
- Polyglyceryl-3-Diisostearate
- Propylene Glycol Monostearate
- Potassium Chloride
- PPG 2 Myristyl Propionate
- Red Algae
- Sodium Chloride (Salt)
- Sodium Lauryl Sulfate
- Sorbitan Sesquinoleate
- Stearyl Heptanoate
- Steareth 10
- Syearyl Heptanoate
- Wheat Germ Oil
- Xylene

Moderately Comedogenic (vidutiniškai):

- Butyl Stearate
- Colloidal Sulfur
- Corn Oil
- Cotton Aws Oil
- Cotton Seed Oil
- D & C Red # 3, 17, 21, 30, 36
- Decyl Oleate
- Dioctyl Succinate
- Ethoxylated Lanolin
- Glyceryl Stearate SE
- Hydrogenated Vegetable Oil
- Isostearyl Neopentanoate
- Laureth 23
- Mink Oil
- Myristic Acid
- PEG 200 Dilaurate
- PEG 8 Stearate
- PG Monostearate
- Shark Liver Oil
- Sodium Laureth Sulfate
- Solulan 16
- Sorbitan Oleate
- Soybean Oil
- Stearic Acid Tea
- Sulfated Castor Oil
- Sulfated Jojoba Oil
- Wheat Germ Glyceride
Shoko
doh.gif
Melajja
[quote=Ai neskauda,2010 04 29, 06:39]
Ieškau, kad nebūtų sudėtyje parafinum liquidum, mineral oil, bees wax, emulsying wax. Nežinau kaip kitom, bet čia mano teorija kuri pasiteisina smile.gif
Man tikrai nekemša Mirielle drėkinantis kremas-gelis, Skincode 24 val energizuojantis, Skincode naktinis visų tipų odai, Nivea aqua beauty dieninis, Swiss basics drėkinantis dieninis fluidas, Matis serumas iš žalios serijos. Regis ir viskas.

Na mano kremai ir be visu siu s... , naturalus, kemsasi maziau nei nuo anksciau naudotu, bet vistiek kazkiek kemsa poras doh.gif
Tai gal jus is vis naturalias priemones naudokit, jei pastebejot, kad nuo chemijos beria.

O kokias nakvisu tabletes merginos perkat? ar gryna, naturalu nakvisu alieju geriat? Pastarasis gal vertingiasnis butu nei tabletes g.gif
Shoko

Oj, nuo natur apsivemciau.. Kapsules geriu 1000tines
Balalaika.
QUOTE(Shoko @ 2010 04 29, 11:41)
Oj, nuo natur apsivemciau.. Kapsules geriu 1000tines
*

aš taip pat, tokių kaip tablečių nėra. O kapsulėse natūralus aliejus. O aš tą kapsulę prakandu, man taip skanu lotuliukas.gif
Ai neskauda
O mane nuo nakvišų beria doh.gif taip pat kuo ir nuo B gr. vitaminų..
Krisanta
Pasirodo ir nuo vitaminų gali berti.. g.gif

Turiu pažįstamą kuri skundžiasi bėrimais, bet vitaminus geria saujomis.... doh.gif
Vienus baigia -geria kitus... Maišo.... doh.gif

O rezultato jokio..... verysad.gif verysad.gif
Shoko
Mane vitaminas B beria juodai schmoll.gif Ziauru ziauru . O paciai ju labai reikia. Stengiuos gauti su natur produktais. Nera gera mintis saujom gert vitaminus. Tik blogiau nuo to.
cannelle
QUOTE(Kristinakristina @ 2010 04 29, 10:16)
As va toki kamedogenisku ingridientu sarasa radau  doh.gif

Highly Comedogenic (labai kamedogeniškas):

- Acetylated Lanolin
- Acetylated Lanolin Alcohol
- Algae Extract
- Algin
- Carrageenan
- Cetearyl Alcohol + Ceteareth 20
- Coal tar
- Cocoa Butter
- Coconut Butter
- Coconut Oil
- Disodium Monooleamido PEG 2-Sulfosuccinate
- Ethylhexyl Palmitate
- Glyceryl-3-Diisostearate
- Hexadecyl Alcohol
- Isocetyl Stearate
- Isodecyl Oleate
- Isopropyl Isostearate
- Isopropyl Myristate
- Isopropyl Palmitate
- Isostearyl Isostearate
- Laureth 4
- Lauric Acid
- Linseed Oil
- Myreth 3 Myristate
- Myristyl Lactate
- Myristyl Myristate
- Octyle Palmitate
- Octyl Stearate
- Oleth-3
- Oleyl Alcohol
- PEG 16 Lanolin
- Polyglyceryl-3-Diisostearate
- Propylene Glycol Monostearate
- Potassium Chloride
- PPG 2 Myristyl Propionate
- Red Algae
- Sodium Chloride (Salt)
- Sodium Lauryl Sulfate
- Sorbitan Sesquinoleate
- Stearyl Heptanoate
- Steareth 10
- Syearyl Heptanoate
- Wheat Germ Oil
- Xylene
Moderately Comedogenic (vidutiniškai):

- Butyl Stearate
- Colloidal Sulfur
- Corn Oil
- Cotton Aws Oil
- Cotton Seed Oil
- D & C Red # 3, 17, 21, 30, 36
- Decyl Oleate
- Dioctyl Succinate
- Ethoxylated Lanolin
- Glyceryl Stearate SE
- Hydrogenated Vegetable Oil
- Isostearyl Neopentanoate
- Laureth 23
- Mink Oil
- Myristic Acid
- PEG 200 Dilaurate
- PEG 8 Stearate
- PG Monostearate
- Shark Liver Oil
- Sodium Laureth Sulfate
- Solulan 16
- Sorbitan Oleate
- Soybean Oil
- Stearic Acid Tea
- Sulfated Castor Oil
- Sulfated Jojoba Oil
- Wheat Germ Glyceride
*

Ištyrinėjau savo veido prausiklį tai radau tik Sodium Laureth Sulfate, nors tikėjaus nieko nerast iš šio sąrašo doh.gif Bet tai kaip perkant žinot yra tų medžiagų ar ne,tyrinėt parduoptuvėj visus atsistojus doh.gif
Melajja
QUOTE(kamius @ 2010 04 29, 16:18)
Ištyrinėjau savo veido prausiklį tai radau tik Sodium Laureth Sulfate, nors tikėjaus nieko nerast iš šio sąrašo doh.gif  Bet tai kaip perkant žinot yra tų medžiagų ar ne,tyrinėt parduoptuvėj visus atsistojus doh.gif
*

Tyrinet, bet didele tikimybe, kad vistiek kazka rasit, arba pirkt sertifikuotus produktus smile.gif
charisma2121
QUOTE(Ai neskauda @ 2010 04 29, 12:30)
O mane nuo nakvišų beria  doh.gif  taip pat kuo ir  nuo B gr. vitaminų..
*

likimo drauge drinks_cheers.gif
modestas584
o kažin Valerijone pas dermatologę einant kokia kaina vieno apsilankymo? smile.gif
cannelle
QUOTE(modestas584 @ 2010 04 29, 17:57)
o kažin Valerijone pas dermatologę einant kokia kaina vieno apsilankymo? smile.gif
*

30 lt smile.gif
-čiobrelis-
QUOTE(Melajja @ 2010 04 29, 11:35)
O kokias nakvisu tabletes merginos perkat? ar gryna, naturalu nakvisu alieju geriat? Pastarasis gal vertingiasnis butu nei tabletes  g.gif
*

Tai vaistinėje būna kapsulės..
Maserati
Ga kazkam bus naudinga:

http://www.youtube.com/watch?v=JcrgYzUJqk8

http://blairfowler.blogspot.com/2010/04/ob...tem-week-1.html

Siaip internete galima rasti daug nuotrauku pries/po ir kosmetikos isigyti ebay,kiek maciau smile.gif 4u.gif
LaimesMedis
Laba diena 4u.gif

jungiuosi i jusu buri. turiu ir as tu nelemtu spuogu.visa kakta isvaryta, smilkiniai, dar tos alergines pleiskanojancios demes aplink lupas doh.gif man jau 23 m be tokio chaoso ant veido net paauglysteje nebuvo doh.gif blink.gif apytikriai jau 5metai kaip kankinuosi! kiek kremu pribandziau, proceduru, tiesa antibijotiku neteko gerti, tik kremukais pasitepliot. buvau konsultuotis ligonineje pas ale gera dermatologe. parase antibijotiku dvieju rusiu. pirmi buvo pradziai, kad apgydyti oda ir sustabdyti spuogu kylima (pavadinimo nepamenu), o antri Differin atrodo, cia turejo buti pats vynis! deja, nieko. tiesa, differina sunaudojau nugarai, nes nugara tikrai puikiai paveike thumbup.gif bet va nepasitepu kokia pora savaiciu ir nori lysti tie spuogiukai.

na prie esmes, buvau vakar pas savo kosmetologe, dariausiu kaukyte su rugstimi, nes tai ,matyt, vienas is budu, kuris bent trumpam apstabdo tuos spuogiukus. na ir ji man pasiule apsilankyti VŠĮ VU Antakalnio ligoninės Alergologijos centre Antakalnio g. 124. pas gydytoja vaiciulioniene. esme ta, kad kai yra tooooks nezmoniskas spuoguotumas ir jau niekas nebepadeda, oda tiek gavusi tu kremu ir proceduru, kad i dirgsta nuo pacio svelniausio kremo,tai ji sako, kad tai gali buti bakterija, kurios "deka" niekaip tie spuogai nepraeina, kyla ir kyla. ta bakterija sedi ant odos ir kaip piktas parazitas kelia tuos spuogus ,kaip kokia savo kariuomene!
o toje antakalnio ligonineje daromas spuogo tyrimas. isspaudzia spuogiuka ir ziuri ,kokia bakterija ten sedi ir tada parenka butent ta gydyma, kuris yra veiksmingas tai bakterijai. kosmetologe sake, kad jos kliente issigyde taip veida, o irgi kankinosi nemazai meteliu...
taigi, uzisrasiau ir as geguzes gale ir eisiu,nes jau nebeturiu,ko prarasti , o svarbiausia jau ir kantrybe senka:mmm
Vasariss
Ką tik skambinau savo dermatologei, užsirašiau konsultacijai pirmadienį. Paklausiau dėl roaccutane. Man pasakė, kad juos išrašyti man gali, bet kažkas turi mane konsultuoti dėl jų, nes ji patirties su šiais vaistais neturi. Pasakė, kad jais gydyti manęs nepradės. doh.gif Kai rašiau el laišką vienai kosmetologei, kurios kontaktus davė charizma2121, man atrašė, kad vienintelis išsigelbėjimo ratas-roaccutane. Su mama šnekėjau, ji neprieštarauja. Kur dabar rasti žmogų, kuris išrašytų tuos vaistus ir mane konsultuotų per gydymą? Gal Šiauliuose būtų?
-čiobrelis-
QUOTE(Vasariss @ 2010 04 30, 17:10)
Ką tik skambinau savo dermatologei, užsirašiau konsultacijai pirmadienį. Paklausiau dėl roaccutane. Man pasakė, kad juos išrašyti man gali, bet kažkas turi mane konsultuoti dėl jų, nes ji patirties su šiais vaistais neturi. Pasakė, kad jais gydyti manęs nepradės.  doh.gif Kai rašiau el laišką vienai kosmetologei, kurios kontaktus davė charizma2121, man atrašė, kad vienintelis išsigelbėjimo ratas-roaccutane. Su mama šnekėjau, ji neprieštarauja. Kur dabar rasti žmogų, kuris išrašytų tuos vaistus ir mane konsultuotų per gydymą? Gal Šiauliuose būtų?
*

Tai pas Balevičienę visgi nenori?
Vasariss
QUOTE(aistuliaa @ 2010 04 30, 17:40)
*

Ieškau kur arčiau, kelionė labai brangi išeitų, o į Šiaulius gan dažnai važiuojam
Vasariss
QUOTE(aistuliaa @ 2010 04 30, 17:40)
*

Ir prisiskaičiau daug blogų komentarų apie šią daktarę, neverta rizikuoti, arčiau galima rasti ką nors.
modestas584
Šiauliuose odos dispancerį dirba labai gera dermatologė, pavardės nepamenu, iš S ar J raidės, man atrodo iš S, Stankunienė ar kažkas panašaus smile.gif norėjau pas ją užsiregistruot, pasirodo tik nuo gegužės 14 priima registracijas birželio mėnesiui, tai tiek laukti nenoriu smile.gif trečiadienį eisiu pas šeimos daktarę, pažiūreės mano tuos spuogus, sakė gal išrašys siuntimą į odos dispancerį, tai greičiau priimt turėtų smile.gif
cannelle
QUOTE(modestas584 @ 2010 05 01, 09:10)
Šiauliuose odos dispancerį dirba labai gera dermatologė, pavardės nepamenu, iš S ar J raidės, man atrodo iš S, Stankunienė ar kažkas panašaus smile.gif norėjau pas ją užsiregistruot, pasirodo tik nuo gegužės 14 priima registracijas birželio mėnesiui, tai tiek laukti nenoriu smile.gif trečiadienį eisiu pas šeimos daktarę, pažiūreės mano tuos spuogus, sakė gal išrašys siuntimą į odos dispancerį, tai greičiau priimt turėtų smile.gif
*

Papasakok kaip sekės ten.esu girdėjus apie tą dermatologę,bet akdangi ne iš šiaulių aš tai nelabai žinau,kur tas dispančeris blush2.gif
Balalaika.
QUOTE(kamius @ 2010 05 01, 15:53)
dispančeris  blush2.gif
*

Dispanseris
micefee
QUOTE(EgleG @ 2010 04 28, 21:22)
Kaip manot, o tu hormonu neimanoma niekaip sutvarkyti negeriant KT?  g.gif
*

Aš mečiau KT prieš 3 mėn, dabar geriu nakvišų aliejų ir man atrodo, kad jis man labai tinka. Pradėjau gerti, kad sureguliuočiau hormonų disbalansą, bet ne dėl spuogų, o pagrinde dėl plaukų slinkimo. Dar naudoju Alpecin šampūną su kofeinu ir tikrai pastebėjau, kad jau praktiškai nebeslenka. thumbup.gif O slinko kelis metus kuokštais, visokius tyrimus dariau... Kas liečia spuogus, tai būdavo iškildavo vienas kitas, bet labai rimtų problemų neturėjau. Dabar dar pradėjau naudoti Octenisan losjoną prausimuisi, tai pasaka, išvis lygi oda. wub.gif

Papasakok kaip sekės ten.esu girdėjus apie tą dermatologę,bet akdangi ne iš šiaulių aš tai nelabai žinau,kur tas dispančeris  blush2.gif
*

Šalia Resp. ligoninės.
modestas584
Papasakok kaip sekės ten.esu girdėjus apie tą dermatologę,bet akdangi ne iš šiaulių aš tai nelabai žinau,kur tas dispančeris  blush2.gif
*

jo, su to dispancerio radimu tai suvargau biggrin.gif reikia su dvyliktu važiuot iki žemaičio kavinės, išlipus eit link Kuršėnkelio(ta kryptim kur dvyliktas nuvažiuoja) ir bus posūkis į nuosavų namų gatvelę(atpažinau ją iš padangų montavimo ženklo). tada eini tiesiai ir pamatysi didelį pastatą, ten odos dispanceris bus iš kiemo pusės, turėsi apeit tą pastatą, na ten bus rodyklės smile.gif trečiadienį eisiu pas šųeimos gydytoją, tada pasakys ką daryt, sako gal antibiotinių kokių tepalų išrašys ar kaip ten jie pradžiai:) aš sakysiu jog norėčiau tuos tyrimus pasidaryt smile.gif
Tulpelyte
QUOTE(micefee @ 2010 05 02, 12:25)
Dabar dar pradėjau naudoti Octenisan losjoną prausimuisi,
*

Ar labai sausina oda? 4u.gif
Balalaika.
sausina labai.
micefee
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 05 02, 16:54)
Ar labai sausina oda?  4u.gif
*

Nepastebėjau, kol kas neilgai naudoju. Mano veido oda riebi, tai nepastebėjau, kad per daug sausintų.
modestas584
beproto sausina odą octenisan, dėl to jo nebenaudoju, dabar sebamed priemones naudot pradėjau, taip patiko smile.gif putos išvalo veidą, kovoja su bakterijom, ir dar losjoną nusipirkau, toks malonus, čiut pagriaužia bet nesausina. dar reiktų kremo nusipirkt, bet jis 35lt kainuoja, tai galvoju palauksiu kol pas daktarę nueisiu, nes kad nebūtų po to jog prisipirkau, o tos priemonės man netiko smile.gif
Vasariss
Nu nežinau, kartais dar naudoju octenisan ir man tikrai nesausina
Victorious
QUOTE(micefee @ 2010 05 02, 18:55)
Nepastebėjau, kol kas neilgai naudoju. Mano veido oda riebi, tai nepastebėjau, kad per daug sausintų.

Man taip pat nesausina.
Na, gal kažkiek, nes dezinfekcinis losjonas, bet tikrai minimaliai ax.gif
Argija
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 02, 19:09)
Nu nežinau, kartais dar naudoju octenisan ir man tikrai nesausina
*

Vasari, skaičiau ne vieną tavo postą. Kaip supratau bėdos labai rimtos ir linkiu sėkmės gydantis. 4u.gif
O kaip tu elgiesi su patalyne? man dermatologė patarė visą gydymosi laikotarpi kas diena keisti pagalvės užvalkalą ir nenešioti megztukų su ilgu kaklu, bei jokiu būdų plaukų neužleisti ant veido.
Taip pat ėjau į kvarco lempos procedūras, odą išsausino, bet tikrai nemažai padėjo, nors ir nelabai ko tikėjausi iš tų lempų ax.gif
Puošnutė
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 05 02, 16:54)
Ar labai sausina oda?  4u.gif
*

Va man kaip tik Octenisan tik šiek tiek sausina odą, o Sebamed putos netgi labai stipriai išsausino, dabar baiginėju Bioderma Sebium geli prausikli, tai poveikio jokio, netgi atrodo dar labiau oda pariebina, galvoju grįšiu prie Octenisan losjono g.gif
Eleina
o man octenisan nesausino. bet jokio kito poveikio irgi nebuvo doh.gif ta prasme visiskai bevertis produktas man pasirode rolleyes.gif
Belle Du Jour
QUOTE(Vidmantė @ 2010 05 02, 18:36)
Va man kaip tik Octenisan tik šiek tiek sausina odą, o Sebamed putos netgi labai stipriai išsausino, dabar baiginėju Bioderma Sebium geli prausikli, tai poveikio jokio, netgi atrodo dar labiau oda pariebina, galvoju grįšiu prie Octenisan losjono g.gif
*

man irgi tas pats su bioderma biggrin.gif kai tik su juo veida nuprausiu tai atrodo dar labiau pradeda riebaluotis doh.gif ir octenisan man visikai nepadejo schmoll.gif man labai tinka clinique gabalinis muiliukas riebiai odai,tikrai pirksiu ir vel 4u.gif ir is tikruju kai pamastau dabar tai clinique linija riebiai odai vienintele turbut kuri padejo man pasiekt ryskesniu laimejimu kovoj su spuogeliais biggrin.gif o nei sebamen,eucerin,bioderma,dermalogica,la roche posay ir tt nepadejo biggrin.gif o pinigeliu viskam kiek isl;eidau tai net baisu pagalvot cool.gif
Vasariss
QUOTE(Argija @ 2010 05 02, 19:36)
Vasari, skaičiau ne vieną tavo postą. Kaip supratau bėdos labai rimtos  ir linkiu sėkmės gydantis.  4u.gif
O kaip tu elgiesi su patalyne? man dermatologė patarė visą gydymosi laikotarpi kas diena keisti pagalvės užvalkalą ir nenešioti megztukų su ilgu kaklu, bei jokiu būdų plaukų neužleisti ant veido.
Taip pat ėjau į kvarco lempos procedūras, odą išsausino, bet tikrai nemažai padėjo, nors ir nelabai ko tikėjausi iš tų lempų  ax.gif
*

Rytoj eisiu pas daktarę, dar pašnekėsim su ja, ką daryti toliau, ji manęs negydys su roaccutane. Gal prašysiu kad kvarco lempą išrašytų pabandyti
Balalaika.
oi Vasari, čiupt už vadžių vėl iš pradžių.. Taip niekada savo veido neišsigydysi. Ir pamiršk tas kvarco lempas, nei tau jos padės nei ką. Tu taip šokinėji nuo vieno prie kito. Davė kontaktus daktarės, sakei jau aptarei su mama, ji sutiko, viskas ok, dabar jau vėl visai ką kitą kalbi. Atrodo, kad čia toks niekutis būtų. O ir tu kaip koks maumas, va daktarė nervuota, bijau klausti ir tt ir pan. Blyn, būk vyriškesnis!
Vasariss
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 05 02, 20:47)
oi Vasari, čiupt už vadžių vėl iš pradžių.. Taip niekada savo veido neišsigydysi. Ir pamiršk tas kvarco lempas, nei tau jos padės nei ką. Tu taip šokinėji nuo vieno prie kito. Davė kontaktus daktarės, sakei jau aptarei su mama, ji sutiko, viskas ok, dabar jau vėl visai ką kitą kalbi. Atrodo, kad čia toks niekutis būtų. O ir tu kaip koks maumas, va daktarė nervuota, bijau klausti ir tt ir pan. Blyn, būk vyriškesnis!
*

Į Vilnių nevažiuosim vien dėl to, kad rokutaną išrašytų. Tą gali padaryti ir šiauliuose. Be to apie tą daktarę vilniuje šitame forume prisiskaičiau labai blogų komentarų, o vien jos konsultacija 150 LT !!!!! Tai ką man daryti? Atšaukti vizitą? Vistiek nenorėsiu jokių vaistų, kad išrašytų
Belle Du Jour
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 02, 19:57)
Į Vilnių nevažiuosim vien dėl to, kad rokutaną išrašytų. Tą gali padaryti ir šiauliuose. Be to apie tą daktarę vilniuje šitame forume prisiskaičiau labai blogų komentarų, o vien jos konsultacija 150 LT !!!!! Tai ką man daryti? Atšaukti vizitą? Vistiek nenorėsiu jokių vaistų, kad išrašytų
*

as irgi pas Baleviciene nevaziuociau biggrin.gif apie ja paskaicius atsoksta fantazija pas tokia daktare vaziuot,o dar skaitosi privaciai doh.gif man rodos jeigu jau gydai privaciai tai jau buk labai malonus su zmogum,o cia doh.gif i vilniu jeigu vaziuoti pas dermatologe tai juk galima i santariskes uzsiregistruoti internetu,ten ir Lapinskaite ir Ganceviciene ax.gif ir konsultacija uz dyka smile.gif tik eiles nemazos smile.gif na bet verta manau laukt.O vasaris juk gali siauliuose rast gera dermatologe ar galu gale i klaipeda nuvaziuoti.Juk zymiai arciau smile.gif ten manau irgi yra neblogu specialistu smile.gif
Vasariss
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 05 02, 20:47)
*

Nesinorėtų pyktis su vienintele daktare mano mieste biggrin.gif O šiaip nesu aš maumas, gali būti rami.
Papildyta:
QUOTE(Dovkyte @ 2010 05 02, 21:23)
as irgi pas Baleviciene nevaziuociau biggrin.gif apie ja paskaicius atsoksta fantazija pas tokia daktare vaziuot,o dar skaitosi privaciai doh.gif man rodos jeigu jau gydai privaciai tai jau buk labai malonus su zmogum,o cia doh.gif i vilniu jeigu vaziuoti pas dermatologe tai juk galima i santariskes uzsiregistruoti internetu,ten ir Lapinskaite ir Ganceviciene ax.gif ir konsultacija uz dyka smile.gif tik eiles nemazos smile.gif na bet verta manau laukt.O vasaris juk gali siauliuose rast gera dermatologe ar galu gale i klaipeda nuvaziuoti.Juk zymiai arciau smile.gif ten manau irgi yra neblogu specialistu smile.gif
*

Dabar ir ieškau Šiauliuose, bet nežinau kaip gerą specialistę rasti.
Papildyta:
QUOTE(Argija @ 2010 05 02, 19:36)
Vasari, skaičiau ne vieną tavo postą. Kaip supratau bėdos labai rimtos  ir linkiu sėkmės gydantis.  4u.gif
Taip pat ėjau į kvarco lempos procedūras, odą išsausino, bet tikrai nemažai padėjo, nors ir nelabai ko tikėjausi iš tų lempų  ax.gif
*

Stengiuosi patalynę keisti dažnai, ypač pagalvės užvalkalą. Nors iš tiesų aš miegu ne ant pagalvės, o po pagalve blush2.gif kitaip neužmiegu
cannelle
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 02, 19:57)
*

Pritariu.. kam važiuot visai į kitą Lietuvos galą,juk nesi garantuotas,kad ta daktarė padės.

QUOTE(Vasariss @ 2010 05 02, 20:28)
Nesinorėtų pyktis su vienintele daktare mano mieste biggrin.gif O šiaip nesu aš maumas, gali būti rami.
Papildyta:
Dabar ir ieškau Šiauliuose, bet nežinau kaip gerą specialistę rasti.
Papildyta:
Stengiuosi patalynę keisti dažnai, ypač pagalvės užvalkalą. Nors iš tiesų aš miegu ne ant pagalvės, o po pagalve  blush2.gif kitaip neužmiegu
*

Šiaip paieškot gali dermatlogų kokių aplinkiniuose miestuose,kur arčiau nei Vilnius.O šiauliuose kiek esu lankiusis tai dermatologė Valerijono vaistinėj visai nieko, viena mano pažįstama su prastoka būklė pas ją labai apsigydė odą.Aišku laiko nemažai reikėjo smile.gif
*Grazina*
Sveiki 4u.gif Turiu ir as problema su veiduku savo doh.gif pries gimdyma nebuvo ant veido nei laisvos vieteles kai ant kiekvieno veido lopinelio buvo po spuoga,o ypac dideli slykstu doh.gif verysad.gif nestumo metu aisku susitvarke truputuka,o gimdymo ziuriu vel blink.gif db naudoju KP,manau hormonai truputuka pades..

Gyvenu as NO tai turiu problema su daktarais,nes nzn kaip ir kur cia galima kreiptis kolkas.. Bandau pati gydytis turiu serija nuo spuogu(GARNIER) bet kazkaip ji man nelabai,viena pazystama pasiule isbandyti kosmetika virna,bet vis neprisiruosiu,nes vaikas... blush2.gif

Paskaitineju jusu rastmenys,bet neparasau,gal kokiu naminiu bude esat bandziusios?
Beje as su lempa ir 'sildau' spuogus ZEPTER BIOTRON namine,bet tik bisky padeda... g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.