Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip iššviesinti tamsiai dažytus plaukus

Nu kagi, senoji tema uzdaryta, taciau klausimu dar like daug ir jie niekur nedingo...taigi bendraukime paneles toliau ir dalinkimes savo patirtimi 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,
sakykit ar daug vargo gali buti tamsiai rudus, beveik juodus plaukus nudazyti ruda kastonine? Nes kiek dazau pati, tai vistiek per tamsus gaunasi g.gif
Galvoju gal reikia eiti i kirpykla konsultacijai, tik idomu keik gali kainuoti, nes mano plaukai stori ir labai ilgi.
Atsakyti
QUOTE(brigitauskas @ 2010 04 27, 11:34)
sveikutes,
sakykit ar daug vargo gali buti tamsiai rudus, beveik juodus plaukus nudazyti ruda kastonine? Nes kiek dazau pati, tai vistiek per tamsus gaunasi g.gif
Galvoju gal reikia eiti i kirpykla konsultacijai, tik idomu keik gali kainuoti, nes mano plaukai stori ir labai ilgi.

Aš manau, kad neuždažysi taip paprastai, bent jau man meistrė sakė, kad reikia pirma nublukinti spalvą, o tada galima dažyti ant viršaus, kitu atveju gausis tamsūs plaukai smile.gif
O kaina priklausys, manau, nuo kirpyklos ir naudojamų priemonių smile.gif
Atsakyti
gal kas zinote ar dazetes su sia priemone?
user posted image
arba su sia pasta
user posted image
Atsakyti
nakagi, turejau juodus plaukus iki juosmesns, bet jau ta juoda tai per gerkle lindo. taigi ryzausi ir nukirpau nes lygiai graziai nudazyti neturejau viltis , nes jau nekarta bandziau.
o dabar ir vel auginsiu doh.gif
Atsakyti
Sveikutes biggrin.gif turėjau ir juodus ir šviesius ir rudus plaukus,galima persidažyti visad,tačiau reikalingos papildomos apsaugines priemones ir šiek tiek kantrybes,na pvz.iš kaštoninės-rudos spalvos galima nušvieseti iki 10 nr.per keturis kartus maždaug pusantro men .begyje.Kadangi reikalingas laikas tarp šviesinimo,nes nualintus plaukučius reikia truputi pagyvinti.
Atsakyti
Sveikos mergaitės. Norėčiau , kad atsakytų žinovės- ar jei tamsinantys dažai maišomi su 3 proc oksidatoriumi- jie greiciau atsiplauna? Nei pvz su 6 proc?
Esmė - neapsisprendžiu, kokios spalvos noriu būti, nusidažaiu šviesius plaukus su Nr 6 numeriu is Oyster daziukais augaliniais. Spalva gavosi naturaliai tamsoka ruda-lyg ir nieko, bet dauguma sako, kad buvau gražesnė, su šviesintais sruogelėmis plaukais- žasimningesnė, jaunesnė atrodžiau. doh.gif Jua ir patikėjau, nes daug kam taip atrodo iš artimų žmonių. tai susibalamutijau- jaučiu, kai spalva pradės blukti naturaliai šiek tieksruogų vėl įmesiu kirpykloje. ax.gif
Atsakyti
As irgi pries daugiau nei metus buvau beveik juoda ir uzsimaniau sviesiu plauku biggrin.gif tai mane per pusmeti padare beveik blondine...daziau tik sruogelem, pirma karta tik nedaug, paskui daugiau ir daugiau... dazydavo skirtingo stiprumo daziukais, nes naturalius be vargo sviesinti galima, o va juodus galus sunkiau, paskui dar dedavo kazka, kad sulygintu ta spalvyte doh.gif
tai va metus daziausi sruogelem (buvo kokie 5 dazymai) ir supratau, kad tai labai PAKENKE mano plaukams, nei ten grozio, nei sveikatos neliko unsure.gif schmoll.gif
ir va vel persidaziau tamsiai rolleyes.gif matyt pavasaris mane taip veikia doh.gif bet tikiuosi nebesubluydysiu ir nebesviesinsiu g.gif
Atsakyti
vat terėjau plaukus plonus bet ilgus,tokios lietuviškos pilkos spalvos biggrin.gif pradiejau dažyti juodai ir šviesinau žodžiu buvo visokių spalvų..poto nukirpau trumpai ir taip kirpau gal kokius 4-5 metus dabar plaukai tokie stori net neymanoma apimti su ranka thumbup.gif thumbup.gif ..dabar mano plaukučiai tokios spalvos http://i271.photobuc...tattoo-neck.jpg ...Jie yra atauge maždaug 30-50cm..va dabar noriu tokių plaukučių ...tokios spalvos ir tokio kirpimo (p.s. ne kartą taip kirpau ir man atrodo super thumbup.gif ) http://www.hji.co.uk...ria beckham.jpg taigi padėkit ir sakykit kai taip nusikirpčiau ar būtų sunku juos šviesint...Nenoriu daug išlaidaut.... blush2.gif ax.gif Plaukų ilgis ne toks kaip pirmoje nuotraukoje.. jie yra žemiau smakro ir nukirpti tiesiai.labai ačiū.. 4u.gif
Atsakyti
Praeitą vasarą šovė galvon kažkas užsimaniau juodų plaukų, buvau šviesi (naturalūs tamsiai rudi)..Tai sausio mėn vėl užsimaniau būti šviesi, tai pradėjau pamažu šviesinti sruogelėmis..Kol kas nuo to laiko sruogeles dažėm du kart, dažau kas du mėnesius..Darė taip vadinamai tik ant viršaus..Dabar eisiu šį mėnesį darysiu sruogeles per visą galvą jau..Kai ėjau pirmą kart, tai ir kirpėja mano ir pažystama viena buvo, tai sako nu kam tu tas sruogeles dedi, mums atrodo ne kas čia gausis..Aš sakau dažyk pamatysi viskas bus čiki.. biggrin.gif Kai padažė tai abi negalėjo atsižiūrėti, sako nu rimtai kaip gražiai tau atrodo.. lotuliukas.gif Aš tuo metu nėščia buvau, tai kažkaip jaučiau kad man pavyks tas šviesinimas.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(%ziema% @ 2010 04 27, 14:08)
gal kas zinote ar dazetes su sia priemone?
user posted image
arba su sia pasta
user posted image



geriau rinktis l'oreal platinium , sviesina gerai .ir uztenka max. 6% oksid.
Atsakyti
Sveikos. Pasidalinsiu savo dviejų dienų senumo patirtimi kaip iš juodaplaukės bandžiau virsti blondine. Bet apie viską nuo pradžių. Dažau plaukus tamsiai ruda spalva jau septynis metus. Aišku ta tamsiai ruda gaunasi beveik juoda. Kažkaip visus tuos metus neeksperimentavau, maniau, kad tamsi spalva man tinka, patikau sau, visada man juodaplaukės buvo gražesnės, natūralesnės Paskutiniu laikotarpiu kažkaip pradėjau galvoti apie šviesinimą, nes: visų pirma per įvaizdžio studijų paskaitą dėstytoja pasakė, kad man ta juoda spalva netinka, kad per tamsi. Paskui mano tėtis nuolat kai grįždavau pas tėvus šaipydavosi, kai atrodai kaip čigonka galiausiai pastebėjau, kad mano draugas vis akim nulydi blondines nu ka, pamiršau tai kad man ši spalva patinka, pamiršau, kad kitas draugas sakė, jog esu daug gražesnė už tas visas olialia baltapūkes, prisiskaičiau šitą visą jūsų temą ir nusprendžiau šviesinti. Prieš šviesinimą atrodžiau taip:



Kagi žinojau, kad aš tikrai nesu kantri ir jeigu dažyti tai tikrai jokiom sruogom, o iškart, ir kad iš kart virsčiau į blondinę. Prisiskaičiau jūsų komentarų, kad geriau sruogom, kad ne milteliais mėlynais ir panašiai. Bet buvau kaip tik prieš dieną išsityrus plauko struktūrą, tai jie buvo tankesni nei vidutiniai, ir stori, tai reiškia ne taip greit pažeidžiami. Nusipirkau miltelius peroksidinius, mėlynus. Gavaus kažkokia nei kaštonine nei ryža. Galvoju dar kart nešviesinsiu juk peroksidu. Gerai, nusipirkau tą pačią dieną Palete C dešimt atrodo. Vs vos pašviesėjo, dar ryžesnė palikau. Tada nuėjau tą pačią dieną į kirpyklą, sako gal per tris kartus nušviesinsim, užtruks, ne ačiu galvoju, nevaikščiosiu ryža pora mėnesių. Nusipirkau dar peroksidinių dažų. Jau drebėjau dažydama jei plaukai nukris... Gavaus tokia, po trijų dažymu, du iš jų peroksidu:


Nusprendžiau, kad nieko nebus čia iš manęs, nes po trečio dažymo plaukai vos pasikeitė, labiausiai paryžėjo per pirmą dažymą. Aš labai nemėgstu ryžų atspalvių, tad kagi per parą jau ketvirtą kartą nusipirkau riešuto rudumo welaton ir tapau vėl tamsiaplauke ir visai džiaugiuos, daugiau tokių nesamonių nedarysiu, o pamačius savo ryžą spalvą nusprendžiau kad man šviesūs gal ir netiktų, ir draugas mane (kuriam aš galvojau blondės patinka labiau) prigrasino nepriimti į lovą, nes pasak jo tada jau: ,,Man juočkės patinka, su blondinėm nemiegu“ biggrin.gifD. Tai va po ketvirto dažymo tapau tokia:



Dabar manau man ši spalva visai tinka, daugiau blondine nebandysiu tapti:D Ačiū dievui smarkiai plaukams nepakenkiau, tapo šiek tiek šiurkštesni, bet ne kaip šiaudai, ir dar žinoma po keturių dažymų per dieną, žiauriai galva sukosi nio tų chemikalų kvapo ir dar truputį griaužia galvos odą, matyt peroksidas paveikė...
Geriau nebandykit ir jūs iš karto per dieną tapti bloninėmis, neverta
Papildyta:
blemb kažko nuotraukos neįsikėlė, nžn kaip čia jas įkel. nu jei kam bus įdomu pamatyt mano eksperimentus tai parašykit kaip foto įkelti:)
Atsakyti