Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip iššviesinti tamsiai dažytus plaukus

QUOTE(Saldi1 @ 2010 11 12, 10:11)
Beje, pamelavau  biggrin.gif  kirpejos paklausiau, tai man ne su salerm nueminejo,o su alter ego http://www.beautysho...s-nuemejas-a--b
ir sake sitas butent nekenkia, kiek ji yra darius sia procedura, tai rezultatai geri, o su salerm nelabai, bet aisku cia nuo bukles  plauko priklauso  smile.gif


aha blink.gif biggrin.gif na sitas ir kainuoja dvigubai biggrin.gif patikimiau atrodo
Atsakyti
Su Salerm plaukus susigadinau baisiai. Spalvą nuėmė (iš juodų tapau ryža), tačiau plaukai liko kaip stagarai, nebesigarbanojo, išsipūtė. Būčiau žinojus, kad taip plaukai susigadins, būčiau kitais būdais šviesinus... Finale jau du metus atsiauginėju natūralią spalvą, laukiu kol nušiurę galai nusikirps..
Atsakyti
QUOTE(*Gutte @ 2010 11 12, 12:05)
Su Salerm plaukus susigadinau baisiai. Spalvą nuėmė (iš juodų tapau ryža), tačiau plaukai liko kaip stagarai, nebesigarbanojo, išsipūtė. Būčiau žinojus, kad taip plaukai susigadins, būčiau kitais būdais šviesinus... Finale jau du metus atsiauginėju natūralią spalvą, laukiu kol nušiurę galai nusikirps..


aisku, su Salerm tada nerizikuosiu tikrai schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos panikes, spalio gale ejau pas kirpeja nuiminet spalva, nes mano buvo tamsiai rudi, nu labai tamsiai rudi, o saknys truputuka nuauge buvo naturalia karameles spalva. Tai zodziu nueme man ta spalva, kol nuiminejo sakau tai kaip cia su mano plaukais bus, nepaliks vien siaudai? Tai kirpeja sake,, kad ne, tipo sitas beveik nekenkia plaukams ( kazkaip neitiketina), ir kaip jau nuplove, sako kad labai gerai nueme spalva. O ten kur buvo splava nuimta ant tu plauku tai jie toki ryzi gavosi, nors ir mano naturali karameline tokia, nu bet ne tokia ryski ryza. Tai zodziu po to dejo ryza spalva ant visu plauku. Kazkaip neiprasta buvo su ryskia ryza vaiksciot buvo, bet nieko, sulaukiau pagyru, kad neblogai atrodo. Nu ir ka, va praejo menesis, tai plaukai tikrai nesiursktus, tokie patys ir kaip pries spalvos nemima, tik reikalas tas, kad ta ryski ryza spalva kaip ir atsiplove ir dabar tokia ryza, bet negraziai ryza spalva likus. Tai vat noreciau pabandyti nusidazyti dar siek tiek sviesesne pelnu splava, tik idomu ar man nuims, ir ar nebus saknys pelenu o galai ryzi. Nes ryza as kaip ir nenorejau buti, bet man kirpeja patare kad laikinai pavaiksciot taip. Vel i kirpykla eiti nenoriu, nes cia kur as gyvenu kainuoja labai daug tokie dalykai. Noreciau namuose ta procedura atlikt. Tai vat mergytes, ka jus apie tai manot,, parasykit savo nuomone. Aciu smile.gif
Papildyta:
As kazkaip susidarau nomone, kad galbut ko gero geriau nuimineti splava, nei kelis kartus sruogom dazyti, man atrodo, tos sruogos zymiai labiau kenkia, nei splavos nuiminejimas. Nu cia tik mano nuomone, nezinau kaip is tikruju yra.
Atsakyti
QUOTE(asmeryte @ 2010 11 12, 12:59)
As kazkaip susidarau nomone, kad galbut ko gero geriau nuimineti splava, nei kelis kartus sruogom dazyti, man atrodo, tos sruogos zymiai labiau kenkia, nei splavos nuiminejimas.  Nu cia tik mano nuomone, nezinau kaip is tikruju yra.


na as nenoriu kardinaliai pakeisti spalvos. Noriu is 3 tono pereiti prie kokio 5-6. Nu aisku svajoju apie sviesiai ruda, bet pradziai uztektu bent vidutiniskai rudos smile.gif gal man tada nuimineti spalva sruogom ir padaryti keliais tonais sviesesnes sruogas kad taip nesimatytu tas atauginejimas g.gif siulysiu kirpejai si varianta, ziuresiu ka sakys. Tai ir plaukam labai nepakenkciau ir pasvieseciau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @leja: 12 lapkričio 2010 - 13:04
QUOTE(@leja @ 2010 11 12, 14:34)
na as nenoriu kardinaliai pakeisti spalvos. Noriu is 3 tono pereiti prie kokio 5-6. Nu aisku svajoju apie sviesiai ruda, bet pradziai uztektu bent vidutiniskai rudos smile.gif gal man tada nuimineti spalva sruogom ir padaryti keliais tonais sviesesnes sruogas kad taip nesimatytu tas atauginejimas  g.gif  siulysiu kirpejai si varianta, ziuresiu ka sakys. Tai ir plaukam labai nepakenkciau ir pasvieseciau  ax.gif

as irgi kirpejos klausiau, sakau gal davai sruogom darrom bent virsu, kad nesiskirtu saknys nuo galu perdaug, bet ji mane atkalbejo, sako taip tikrai bus geriau. Sako bus ant galvos daug splavu , vaizdo nebus.
Atsakyti
QUOTE(asmeryte @ 2010 11 12, 13:08)
as irgi kirpejos klausiau, sakau gal davai sruogom darrom bent virsu, kad nesiskirtu saknys nuo galu perdaug, bet ji mane atkalbejo, sako taip tikrai bus geriau. Sako bus ant galvos daug splavu , vaizdo nebus.


hmmm.... g.gif gal ir taip. Ziuresiu ka man sakys, nors mano kirpeja aplamai pries visokius spalvu nuemimus smile.gif sako galiu nuimti jeigu labai nori, bet ji nepataria
Atsakyti
As tai manau, kad neverta plauku gadint(jei kirpeja mano, kad neigera cia jusu plaukam), o jau geriau palaukt ir dazyt saknis augaliniais dazais, kurie nusiplauna ir po truputi pereik i svesesni tona, kaip @leja sake jai kirpeja siule:) Nes nera realiai tokio skirtumo didelio tarp 3 tono ir 5, bentjau ant manes nieks nepastebi, tik pati jauciu:) o su sruogom jei nori ne visai sviesiu o tik is tamsiai rudu i rudus pereit, tai net neprasidekit, nes mane pries metus, po nuemimo nusruogavo, nes pamaniau, kad noriu dar sviesesniu, tai vat po sito tai jaucias, kad plauku bukle pablogejo, o realiai kaip atrodziau visiems tamsiaplauke, taip ir atrodo, su vaikinu iki siol ilgiausi gincai kai pavadina mane juodaplauke, nes mat jam skirtumo tarp mano plauku pries ir po tai jokio, tik va kai sruogom daze tai sake ryza buvau ir geriau taip nebedaryciau biggrin.gif
Taigi manau balinimas sruogom yra gerai tada, kai nori is visai tamsiu i sviesius, nes del poros tonu taip gadint neverta plauku smile.gif
Atsakyti
cia turbut kiek kirpeju tiek nuomoniu, sakau, man nuiminejo spalva, absoliuciai nieko nenutiko plaukam, tik nezinau su kuo nueme. O mano plaukai yra is tu silpnesniu, plonesniu.
Atsakyti
man nuo nueminejimo plaukai truputi pasiuro bet gal todel kad pati namie savarankiskai ta dariau biggrin.gif
Atsakyti
Juoda buvau, dabar esu šviesiai ruda su baltom sruogom, eisiu lapkričio pabaigoj dar kartelį ir būsiu jau turbūt tamsi blondinė ax.gif clap.gif Dažausi su KEUNE dažais, kirpykloje. ax.gif wub.gif
Papildyta:
O dėl sugadintų plaukų nieko negaliu blogo pasakyti, kokie buvo, tokie yra ax.gif Turbūt nespėjo pajausti šviesių dažų kėslų biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
as nevisai gal cia tiksliai i tema, bet gal ka padesit man...
Zodziu esu naturaliai sviesi, nu pilki tokie plaukai, turiu keleta sruogu, paskutini karta daziaus kai buvau ipusejus nestuke.gif - beveik pries puse metu. Noriu dabar visa galva nusisviesint, bet kirpykloj man per brangu gali but blush2.gif i bet kokia eit nenoriu irgi. Galvoju gal zinot kokiu geru dazu, kur nusviesintu (nenubalintu) plaukus g.gif
bandziau su balzamu nestuke.gif dar dazytis, bet nesimate jokio pasviesejimo .. kazi gal yra kokiu neamonjakiniu dazu g.gif
Atsakyti