Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip iššviesinti tamsiai dažytus plaukus

QUOTE(@leja @ 2010 12 06, 13:46)
buvau kirpykloj. Is 3 numeriuko perejom i 6  thumbup.gif  norejom i 7, bet gerai kaip yra. As patenkinta, nes juodos spalvos nera, plaukai nesugadinti  thumbup.gif  sumokejau 200, bet nesigailiu, ir dziaugiuos kad nesusigundziau pati namie nuimineti spalva, nes dabar buciau su vaivorykste ant galvos  biggrin.gif

Kaip fainai, cia taip nuo vieno dazymo nusviesino? su kokiais dazais daze?
Atsakyti
QUOTE(mettta @ 2010 12 06, 13:37)
Kaip fainai, cia taip nuo vieno dazymo nusviesino?  su kokiais dazais daze?


taip nuo vieno. Nuiminejo spalva per du kartus, nes po vieno karto beveik nenueme nieko. o daze nzn su kokias nes dirba su Keune ir su Goldwell, tai nzn su kuriais.

priesuser posted image pouser posted image
Atsakyti
o as galvoju visagalva sruogeliu primest rolleyes.gif atsimenu kazkada senai labai tiko,po to ilg rolleyes.gif i buvau blonde ir nnusibodus tapau rudaplauke,bet po puses metu tas rudumas nepatinka schmoll.gif ,sakau isimest sruogeliu rolleyes.gif bet plaukai vidutinio ilgio ir iskarpyti,idomu kaip atrodo sruogos ant iskarpytu plauku unsure.gif ,gal kas turi foto kokiu?
Atsakyti
QUOTE(sermuksnelis @ 2010 12 12, 12:36)
o as galvoju visagalva sruogeliu primest rolleyes.gif atsimenu kazkada senai labai tiko,po to ilg rolleyes.gif i buvau blonde ir nnusibodus tapau rudaplauke,bet po puses metu tas rudumas nepatinka schmoll.gif ,sakau isimest sruogeliu rolleyes.gif bet plaukai vidutinio ilgio ir iskarpyti,idomu kaip atrodo sruogos ant iskarpytu plauku unsure.gif ,gal kas turi foto kokiu?



o kodel turetu netikti sruogos ant iskarpytu plauku?smile.gif
Atsakyti
tai ir galvoju ,gal atrodys kaip nzn net kaip pasakyt nelygiai...na ie stiprokai iskarpyti.
Atsakyti
Sveikos, prasau patarimo smile.gif

Naturaliai esu sviesiu plauku, paleteje tarp septintuko astuntuko, labiau astuntukas ir su rusvu atspalviu smile.gif pries pusantru metu pradejau dazyti plaukus i tamsiai ruda spalva, dazydavau kuri laika labai daznai, garnier beamonjakiniais dazais, sugadinau plauka .Plaukai labai veliasi, issauseje, stengiuosi tepti aliejukais, darau kaukes, nedazau, tikiuosi atsistatys smile.gif Bet noreciau patarimo, ka daryti su spalva? Noreciau vel pasvieseti, taciau dabar tai plaukai nukris jei sviesinsiu g.gif o atauga tai mano sviesuliai ! maitinti plaukus, laukti kol pageres bukle? isbluks dabartine spalva? g.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu ir as patarimo 4u.gif
Pries 1,5 metu pradejau tamsinti plaukus, pries tai sviesinau sruogelemis, bet pabodo. Tamsinau su Keune beamoniakiais 8,38 + 7,2 spalvomis (1:1 santykiu), paskutini karta daziau Keune 8,38 spalva ir rezultatas toks, kaip foto, bet jis labai nesiskiria nuo ankstesnes spalvos, dazant sumaisius 2 spalvas. Mano naturali lietuviska pilka spalvyte.
user posted image
Taigi, dabar uzsimaniau vel buti sviesi ir mano norima spalva tokia, gali buti ir siek tiek tamsesne
user posted image
Dominantys klausimai: ar protinga rizikuoti ir namie sviesinti plaukus? Ar pavyktu per 1 karta tai padaryti? Ar geriau dazyti sruogelemis ar visa galva?

Aciu uz Jusu atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2010 12 26, 22:36)
Sveikos, noriu ir as patarimo  4u.gif
Pries 1,5 metu pradejau tamsinti plaukus, pries tai sviesinau sruogelemis, bet pabodo. Tamsinau su Keune beamoniakiais 8,38 + 7,2 spalvomis (1:1 santykiu), paskutini karta daziau Keune 8,38 spalva ir rezultatas toks, kaip foto, bet jis labai nesiskiria nuo ankstesnes spalvos, dazant sumaisius 2 spalvas. Mano naturali lietuviska pilka spalvyte.
user posted image
Taigi, dabar uzsimaniau vel buti sviesi ir mano norima spalva tokia, gali buti ir siek tiek tamsesne
user posted image
Dominantys klausimai: ar protinga rizikuoti ir namie sviesinti plaukus? Ar pavyktu per 1 karta tai padaryti? Ar geriau dazyti sruogelemis ar visa galva?

Aciu uz Jusu atsakymus  4u.gif



manau, kad siuo atveju tikrai namie reiktu nerizikuot smile.gif ir man rodos geriau pradet nuo sruoginimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2010 12 26, 22:36)
Dominantys klausimai: ar protinga rizikuoti ir namie sviesinti plaukus? Ar pavyktu per 1 karta tai padaryti? Ar geriau dazyti sruogelemis ar visa galva?

Nešviesinkit namuose, nuoširdžiai patariu schmoll.gif Geriau nepagailėkit pinigų ir eikit pas gerą kirpėją šviesinti sruogom, iškart bus rezultatas kokio norit (tuo labiau, kad beamoniakiniais dažėt). Aišku, pirma pasitarkit su ja/juo, nes galiu kalbėt tik iš savo patirties. Jei plaukai nenustekenti ir juos tinkamai prižiūrėsit po šviesinimo, tai viskas bus gerai, plaukai liks tokie pats sveiki kokie buvo smile.gif Mano spalvų tonas prieš šviesinimą (ir po) buvo panašus į jūsų, ilgai skaičiau šitą temą, tai iš visų mėginusių šviesintis namuose tik vienetai teigiamų atsiliepimų. Dažniausiai vieno karto šviesinti tais "balikliais" neužtenka, o antras kartas plaukus gali ir nepataisomai sugadint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 26 gruodžio 2010 - 22:19
QUOTE(jauniute @ 2010 12 26, 23:04)
manau, kad siuo atveju tikrai namie reiktu nerizikuot smile.gif ir man rodos geriau pradet nuo sruoginimo smile.gif

Dekoju 4u.gif

QUOTE(Honey @ 2010 12 26, 23:18)
Nešviesinkit namuose, nuoširdžiai patariu schmoll.gif Geriau nepagailėkit pinigų ir eikit pas gerą kirpėją šviesinti sruogom, iškart bus rezultatas kokio norit (tuo labiau, kad beamoniakiniais dažėt). Aišku, pirma pasitarkit su ja/juo, nes galiu kalbėt tik iš savo patirties. Jei plaukai nenustekenti ir juos tinkamai prižiūrėsit po šviesinimo, tai viskas bus gerai, plaukai liks tokie pats sveiki kokie buvo smile.gif Mano spalvų tonas prieš šviesinimą (ir po) buvo panašus į jūsų, ilgai skaičiau šitą temą, tai iš visų mėginusių šviesintis namuose tik vienetai teigiamų atsiliepimų. Dažniausiai vieno karto šviesinti tais "balikliais" neužtenka, o antras kartas plaukus gali ir nepataisomai sugadint.

Aciu uz toki issamu atsakyma.
Kaip bebutu keista, plauku bukle kai sviesinau ir dabar nesiskiria, nors kai sviesinau netgi gerokai prasciau priziurejau, bet gal cia organizmo klausimas, vitaminu reiketu ar pns.
Kaip supratau Jus sviesinote sruogelemis? Gal butu nesunku parodyti rezultata po pirmo, antro dazymo? Ar visos galvos taip ir nedaze?
Kokiais dazais dazete pries ir dabar?
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2010 12 26, 23:24)
Dekoju  4u.gif
Aciu uz toki issamu atsakyma.
Kaip bebutu keista, plauku bukle kai sviesinau ir dabar nesiskiria, nors kai sviesinau netgi gerokai prasciau priziurejau, bet gal cia organizmo klausimas, vitaminu reiketu ar pns.
Kaip supratau Jus sviesinote sruogelemis? Gal butu nesunku parodyti rezultata po pirmo, antro dazymo? Ar visos galvos taip ir nedaze?
Kokiais dazais dazete pries ir dabar?

Taip, šviesinau tik sruogom visą galvą nepilnus metus smile.gif Ir prieš šviesinimą, ir šviesinant dažydavo Joico dažais (jei neklystu). Dabar plaukai jau vėl vidutiniškai rudi smile.gif
Dėl būklės turiu galvoje, kad jei šviesinsit namuose su tais "nuėmėjais" galit taip pažeisti plaukus, kad nei vitaminai, nei priemonės nepadės. Geriau patikėkit šitą darbą profesionaliam kirpėjui, o jau paskui, jei norit, šaknis padažykit namuose (aišku, jeigu mokat, nes aš asmeniškai nekiščiau rankų, jau prisieksperimentavau pakankamai gilioj jaunystėj biggrin.gif )
Atsakyti
as tai pamaniau, pamaniau, paskaiciau paskaiciau..... As 'pazaisiu' ir pasitelkusi kantrybe pati ir namuose pasieksiu sviesia spalva smile.gif kas keleta savaiciu, pridesiu po keleta sviesiu sruogu, po gero pusmecio jau galesiu blondine vadintis turbut..ir plaukams soko nebus, maitinsiu juos bigsmile.gif Tik gal dazus kas parekomenduos, kurie is 5 iki 7-8 temptu nudazyti? 4u.gif
Atsakyti