Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaip iššviesinti tamsiai dažytus plaukus
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Sunkissed
QUOTE(*Gutte @ 2011 01 04, 19:11)
natūralius labai greitai nušviesina. Mano buvo plaukai beveik juodi ir šaknys lietuviškai pilkos, tai plaukai po salermo liko ryži, o šaknys (nors ir stengiausi ant jų neužtepti) peroksidinės
*

tai tada nesamone,taigi raso taip ,kad atrodo kad nuims dazu pigmentus ir liks naturalus :/ tada nerizikuosiu ,geriau tada savaime blukint,kokiom sultim citrinu ar soda ramunelem,saules laukt :)Man gaila mano ataugusiu saknu biggrin.gif
rosea
Bent jau man salerm ataugusiu saknu nei kiek nepasviesino, plaukams nepakenke ir nueme iki rudos spalvos is juodu smile.gif tik apsigavau su dazymu su po salerm, atrodo sviesia spalva issirinkau, bet vel tapau juodaaa doh.gif taigi tikrai reikia labai ziureti kokia spalva dazti po spalvos isemimo 4u.gif
M_ergina
Aš turiu klausimą. Mano plaukai buvo nudažyti Casting nuplaunamais dažais (šokolado spalva), po kokių 2 mėn, kirpykloje tamsesne spalva (tamsiai ruda, bet dabar jau pabluko) dabar yra praėję 3 mėnesiai ir jau matosi šaknys (natūrali plaukų spalva šviesiai ruda). Ar galiu dažyti dabar šiek tiek šviesesne spalva, artimesne savajai, jei dar ant plaukų yra dažų, nebus kokios cheminės reakcijos? Ar geriau dar palaukti nebealinti plaukų, galbūt tos ataugusios šaknys nerėžia akies? smile.gif

Įdėjau foto:

http://img205.imageshack.us/i/p1100736.jpg/

http://img340.imageshack.us/i/p1100741y.jpg/

http://img89.imageshack.us/i/p1100745v.jpg/
@leja
QUOTE(M_ergina @ 2011 01 05, 13:54)
Aš turiu klausimą. Mano plaukai buvo nudažyti Casting nuplaunamais dažais (šokolado spalva), po kokių 2 mėn, kirpykloje tamsesne spalva (tamsiai ruda, bet dabar jau pabluko) dabar yra praėję 3 mėnesiai ir jau matosi šaknys  (natūrali plaukų spalva šviesiai ruda). Ar galiu dažyti dabar šiek tiek šviesesne spalva, artimesne savajai, jei dar ant plaukų yra dažų, nebus kokios cheminės reakcijos? Ar geriau dar palaukti nebealinti plaukų, galbūt tos ataugusios šaknys nerėžia akies? smile.gif

Įdėjau foto:

http://img205.imageshack.us/i/p1100736.jpg/

http://img340.imageshack.us/i/p1100741y.jpg/

http://img89.imageshack.us/i/p1100745v.jpg/
*

na nuotraukoj tai tikrai nerezia. O kaip realybej? Chemines reakcijos tai nesigaus ir dazyti gali, bet kazin ar sviesene spalva ant tamsesnes matysis, manau liks ta pati tamsesne g.gif
Extraordinary
QUOTE(M_ergina @ 2011 01 05, 14:54)
Aš turiu klausimą. Mano plaukai buvo nudažyti Casting nuplaunamais dažais (šokolado spalva), po kokių 2 mėn, kirpykloje tamsesne spalva (tamsiai ruda, bet dabar jau pabluko) dabar yra praėję 3 mėnesiai ir jau matosi šaknys  (natūrali plaukų spalva šviesiai ruda). Ar galiu dažyti dabar šiek tiek šviesesne spalva, artimesne savajai, jei dar ant plaukų yra dažų, nebus kokios cheminės reakcijos? Ar geriau dar palaukti nebealinti plaukų, galbūt tos ataugusios šaknys nerėžia akies? smile.gif

*

As panasiai padariau, buvo tamsesne, o nusidaziau tais paciais dazais tik daug sviesesne spalva, aisku nieko nenueme (beamoniakiai) bet ir nepatamsino ir saknys nesiskiria nuo likusiu plauku, o vakar uzsidejau citrinos+alyvuogiu aliejaus kauke, tai pagal mane siek tiek pasviesejo.
M_ergina
QUOTE(Extraordinary @ 2011 01 05, 15:27)
As panasiai padariau, buvo tamsesne, o nusidaziau tais paciais dazais tik daug sviesesne spalva, aisku nieko nenueme (beamoniakiai) bet ir nepatamsino ir saknys nesiskiria nuo likusiu plauku, o vakar uzsidejau citrinos+alyvuogiu aliejaus kauke, tai pagal mane siek tiek pasviesejo.
*

Pamiršau paminėti, kad dažiau pirma Casting, o kai antrą kartą kirpykloje nežinau kokios firmos dažais, bet ar tai turi reikšmės, jei sugalvočiau pašviesint?
Manau, kad dar nedažysiu, gal dar pasiplaus spalva arba pasiieškosiu kokiu natūralių priemonių kaip Jūs pašviesinimui.smile.gif
Extraordinary
QUOTE(M_ergina @ 2011 01 05, 15:46)
Pamiršau paminėti, kad dažiau pirma Casting, o kai antrą kartą kirpykloje nežinau kokios firmos dažais, bet ar tai turi reikšmės, jei sugalvočiau pašviesint?
Manau, kad dar nedažysiu, gal dar pasiplaus spalva arba pasiieškosiu kokiu natūralių priemonių kaip Jūs pašviesinimui.smile.gif
*

Gal jei beamoniakiais dazysit, tai esmes nepakeis kokios firmos dazai, o jei rimtai sviesnsit, tai eikit i kirpykla, as irgi eisiu greitu laiku, buvo idomu ka citrina padarys, tik ji baisiai sausina, tad atsargiai, dar ramunelem galima skalaut.
Sunkissed
As tai geriau nusipirkciau nusiplaunamu dazu ir uzsidazyciau ,kad didelio kontrasto nebutu,vis maziau kenkia,o jau po kurio laiko bandyt dazyt jei noras yra.pati dabr taip vaikstau ataugusiom saknim,bet niekur nerandu nusiplaunamu dazu pirkti...nes atauge 2 cm,tai nzn gaila man juos liesti,ziuresiu kaip auga,gal visai nebedazyt reiketu,man grazi mano naturali,pilka lietuviska,o vasara dar nusvieseja sruogom...
Arba dar kirba toks variantas,pasidaryt braziliska tiesinima,paaugint plaukus ir po to agresyviai sviesint,o po sviesinimo vel braziliska daryt su keratinu...tada gal plaukai nenusiurtu tiek,nes dabr plaukai nuo juodi,ryzi,kastoniniai...ir dar ataugusiom saknym...nu tragedija
M_ergina
QUOTE(Sunkissed @ 2011 01 05, 19:56)
As tai geriau nusipirkciau nusiplaunamu dazu ir uzsidazyciau ,kad didelio kontrasto nebutu,vis maziau kenkia,o jau po kurio laiko bandyt dazyt jei noras yra.pati dabr taip vaikstau ataugusiom saknim,bet niekur nerandu nusiplaunamu dazu pirkti...nes atauge 2 cm,tai nzn gaila man juos liesti,ziuresiu kaip auga,gal visai nebedazyt reiketu,man grazi mano naturali,pilka lietuviska,o vasara dar nusvieseja sruogom...
Arba dar kirba toks variantas,pasidaryt braziliska tiesinima,paaugint plaukus ir po to agresyviai sviesint,o po sviesinimo vel braziliska daryt su keratinu...tada gal plaukai nenusiurtu tiek,nes dabr plaukai nuo juodi,ryzi,kastoniniai...ir dar ataugusiom saknym...nu tragedija
*

Na Casting ir yra nuplaunami, man rodos, nes ant pakelio parašyta po 2 mėnesių kažkur nusiplauna. (žinoma, žiūrint kiek kartų plausite ir su kokiu šampūnu). Nebent reikia, kad dar greičiau nusiplautų ar kaip tik ilgiau laikytų. smile.gif
Sunkissed
Na jei nepaliecia tikrosios spalvos? buna palete pakeliuose ,joana ,tonik buteliukuose daugkartiniai nuplaunami,kurie man 100 proc. nusiplaudavo,nebent kaip dazydavau ant balintu tai kazkiek likdavo,nes dazydavau puse galvos,apacia rudai..http://www.loreal-paris.lt/lt/content/210-blue-black deje jie nenusiplauna o ir yra ilgalaikiai
M_ergina
QUOTE(Sunkissed @ 2011 01 05, 20:33)
Na jei nepaliecia tikrosios spalvos? buna palete pakeliuose ,joana ,tonik buteliukuose daugkartiniai nuplaunami,kurie man 100 proc. nusiplaudavo,nebent kaip dazydavau ant balintu tai kazkiek likdavo,nes dazydavau puse galvos,apacia rudai..http://www.loreal-paris.lt/lt/content/210-blue-black deje jie nenusiplauna o ir yra ilgalaikiai
*

Casting paliečia plaukų spalvą. Taip, jie vadinasi ilgalaikiai pasitikslinau, bet parašyta, kad išlaikoma iki 28 plovimų, tai vistiek atsiplauna. smile.gif

O tie dažomieji tonik, joana, nudažo ir tamsius plaukus? skaičiau kažkur, kad labiau tinkami šviesaplaukėm?Kiek laiko išsilaiko?smile.gif
Sunkissed
QUOTE(M_ergina @ 2011 01 05, 22:46)
Casting paliečia plaukų spalvą. Taip, jie vadinasi ilgalaikiai pasitikslinau, bet parašyta, kad išlaikoma iki 28 plovimų, tai vistiek atsiplauna. smile.gif

O tie dažomieji tonik, joana, nudažo ir tamsius plaukus? skaičiau kažkur, kad labiau tinkami šviesaplaukėm?Kiek laiko išsilaiko?smile.gif
*

Na va ivairus balzamai dazomieji,
http://www.svarosprekes.lt/categories.php?...ntieji-balzamai
Pallada
Esu tamsiaplauke. Noriu po mazu, sruogelemis sviesinti plaukus, bet ne tapti visiskai blondine. Kiek skaiciau, konsultavausi, tai issirinkau balinimo pasta su aliejais ir apsauga KAARAL BACO Bleach paste su jojoba. Raso kad geriau uz miltelius ir panasiai.Oksisanda irgi patare pikrti KAARAL DEV Plus, nes jis kokoso aliejaus pagrindu.
Dabar reikia drasos, kad pradeti procedura smile.gif

Gal kas bande namuose pats balinti plaukus? As noriu, bet biiiiijau smile.gif
skujiene
sweikos 4u.gif

ir as stoju i jusu buri doh.gif

Pries sventes vat uzejo bizas ir nusidaziau tamsiai plaukus,daug metu buvau blondine vos ne peroxidine blink.gif Nes veido oda sviesi ir man tinka sviesus plaukai,o tamsus sendina..

Uzsimaniau nes kazkada jauna visada juodai dazydavau ir man tikdavo (ot naivi ane ? hihihi.gif ) tai va dabar nagus griauziuosi nes plaukus daziau ne juodai bet tamsiai kastonine vos i raudonuma g.gif

Mastau kad reikia atsisviesinti,paskutini karta daziausi per naujus metus kas cia tepraejo 10 dienu,svieisntis nebijau nes mano plaukai stiprus ir jau nezinau kiek per gyevnima spalvu esu daziusi...

Kazkada jauna irgi experimentavau ir is juodos daziausi su peroxidu i sviesia,po 3 dazymu buvau ryza,paskui gal per 2 sav atsisviesinau pastoviai dazydama ( nu vaikiskas protelis dar buvo )

Bandysiu kreiptis i kirpeja kuria dauguma mano draugiu giria ( turi patirties 12 metu )beje gyvenu ne LT - uk tai jei pavyks pasidalinsiu patirtimi 4u.gif

nekenciu savo tamsiu plauku doh.gif
Pallada
Jeigu buvote sviesaplauke, tai Jums gal uztektu pasalinti spalva. Spalvos nuemejas visiskai nekenkia plaukams, jis tik nuima dazus nuo plauku. O paskui jau pasviesinti dazais, gal tapsite "peroksidine" smile.gif blondine ne per viena karta, bet per antra-trecia tikrai. Viskas priklauso nuo kosmetikos kokybes.
@leja
QUOTE(Pallada @ 2011 01 13, 17:24)
Jeigu buvote sviesaplauke, tai Jums gal uztektu pasalinti spalva. Spalvos nuemejas visiskai nekenkia plaukams, jis tik nuima dazus nuo plauku. O paskui jau pasviesinti dazais, gal tapsite "peroksidine" smile.gif blondine ne per viena karta, bet per antra-trecia tikrai. Viskas priklauso nuo kosmetikos kokybes.
*

blink.gif kur jau jus cia skaitet kad jis nekenkia plaukams???? jeigu taip butu tai visos kirpejos be vargo nuiminetu spalva ir neatkalbinetu. Kenkia ir labiau negu dazai, kaip man kirpeja sake tas pats kas peroksidu nuvaryti plaukus. esme tik tame kad vieni plaukai labiau pazeidziami ir susigadina daugiau, kiti stiprus ir atsilaiko pries tokias alinancias priemones. O kad papildomos prieziuros reikia po spalvos nuiminejimo tai cia faktas, nes plaukai issauseja.
Pallada
Mano naturalus plaukai tamsiai rudos, nenoriu buti "peroksidine" blondine, nes man netinka. Noriu tokios spalvos, kaip idegusi oda (broznine spalva), be rizumo. Bijau sugadinti plaukus. Bet manau kovo menesi visgi pabandysiu. Gal kas bande is jusu, savo naturalius tamsius plaukus sviesinti KAARAL pasta ar milteliais?
@leja
QUOTE(Pallada @ 2011 01 13, 17:33)
Mano naturalus plaukai tamsiai rudos, nenoriu buti "peroksidine" blondine, nes man netinka. Noriu tokios spalvos, kaip idegusi oda (broznine spalva), be rizumo. Bijau sugadinti plaukus. Bet manau kovo menesi visgi pabandysiu. Gal kas bande is jusu, savo naturalius tamsius plaukus sviesinti KAARAL pasta ar milteliais?
*

jei naturali plauku spalva tai juos pasviesinti neproblema, nueini i kirpykla ir pasviesina, juolab kad nereikia baltai. Kam paciai terliotis ir spelioti koks gausis rezultatas?
Pallada
QUOTE(@leja @ 2011 01 13, 17:29)
blink.gif kur jau jus cia skaitet kad jis nekenkia plaukams???? jeigu taip butu tai visos kirpejos be vargo nuiminetu spalva ir neatkalbinetu. Kenkia ir labiau negu dazai, kaip man kirpeja sake tas pats kas peroksidu nuvaryti plaukus. esme tik tame kad vieni plaukai labiau pazeidziami ir susigadina daugiau, kiti stiprus ir atsilaiko pries tokias alinancias priemones. O kad papildomos prieziuros reikia po spalvos nuiminejimo tai cia faktas, nes plaukai issauseja.
*

Skaiciau ir net zinau kad nekenkia. Bent KAARAL tai tikrai. Tik nuima spalva visiskai nekenkiant naturaliu plauku spalvai ir plaukams... Tai ne sviesinimo procedura, o koreguojanti atspalvi. Per pirma karta visus dazus nenuims gal, bet siek tiek pasviesins. Taip veikia tamsiauplaukems, kurie pvz norejo nuimti juoda spalva ir tapti tamsiai rudos - rudos. Mano drauge dare tokia procedura 3 kartus per viena savaite. Paskui daze plaukus sviesiasniais dazais negu norejo, nes taip rekomendavo kirpeja. Ir gavo labai grazia ruda atspalvi. Nei kiek plaukams nepakenke. Manau kad sviesiaplaukems nuims spalva geriau.
@leja
QUOTE(Pallada @ 2011 01 13, 17:42)
Skaiciau ir net zinau kad nekenkia. Bent KAARAL tai tikrai. Tik nuima spalva visiskai nekenkiant naturaliu plauku spalvai ir plaukams... Tai ne sviesinimo procedura, o koreguojanti atspalvi. Per pirma karta visus dazus nenuims gal, bet siek tiek pasviesins. Taip veikia tamsiauplaukems, kurie pvz norejo nuimti juoda spalva ir tapti tamsiai rudos - rudos. Mano drauge dare tokia procedura 3 kartus per viena savaite. Paskui daze plaukus sviesiasniais dazais negu norejo, nes taip rekomendavo kirpeja. Ir gavo labai grazia ruda atspalvi. Nei kiek plaukams nepakenke. Manau kad sviesiaplaukems nuims spalva geriau.
*

na tada tai ne spalvos nuemejas o kaip pati paraset spalvos koreguotojas, net ne spalvos o atspalvio. taigi sviesiaplaukems tokiu atveju, manau atvirksciai butu ne kas.

Spalvos nueminejimas irgi nera sviesinimo procedura, as tik pasakiau kad poveikis plaukams toks pat
Egliukasz
Labai klaidinantys pavadinimai - korektorius, nuemejas, spalvos plovimas ir t.t. Vieni kenkia daugiau, kiti maziau - ziurint, kaip veikia ir kokiu pagrindu pagaminta. Labiausiai kenkia spalvos plovimai - tai sviesinantys milteliai, maisomi su %, skiedziami vandeniu ir sampunu (tikiuosi salonuose to nebedaro, nes cia tas pats, kas plauku balinimas), geriausi - spalvos korektoriai, kurie kazkokiu stebuklingu budu atskiria dazu molekules nuo plauko, taip paskutinio dazymo rezultatai pasinaikina. Minusas, kad reikia iskart dazyt 2-3 tonais sviesesniais dazais, kas jau kenkia plaukui. Daugiau info cia:

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...406792&st=0
neverinlove
QUOTE(Pallada @ 2011 01 09, 03:12)
Esu tamsiaplauke. Noriu po mazu, sruogelemis sviesinti plaukus, bet ne tapti visiskai blondine. Kiek skaiciau, konsultavausi, tai issirinkau balinimo pasta su aliejais ir apsauga KAARAL BACO Bleach paste su jojoba. Raso kad geriau uz miltelius ir panasiai.Oksisanda irgi patare pikrti KAARAL DEV Plus, nes jis kokoso aliejaus pagrindu.
Dabar reikia drasos, kad pradeti procedura smile.gif

Gal kas bande namuose pats balinti plaukus? As noriu, bet biiiiijau smile.gif
*

bet kokia saviveikla pamirsk. Kadaise pati buvau tamsiaplauke ir sugalvojau isideti sruogeliu. Ejau i gera salona ir po dazymo sruogeles beveik neiziurimos buvo, veliau jas bande paryskinti, tuo paciu pridejo nauju, kol tapau zebriuku dryzium, sviesiu virsugalviu ir tamsiais galais biggrin.gif Ir dar - nera "nekaltu"plauku sviesinimo priemoniu, yra tik tokios, kurios prasciau pasviesina plauka smile.gif
Pallada
QUOTE(Egliukasz @ 2011 01 13, 18:49)
Labai klaidinantys pavadinimai - korektorius, nuemejas, spalvos plovimas ir t.t. Vieni kenkia daugiau, kiti maziau - ziurint, kaip veikia ir kokiu pagrindu pagaminta. Labiausiai kenkia spalvos plovimai - tai sviesinantys milteliai, maisomi su %, skiedziami vandeniu ir sampunu (tikiuosi salonuose to nebedaro, nes cia tas pats, kas plauku balinimas), geriausi - spalvos korektoriai, kurie kazkokiu stebuklingu budu atskiria dazu molekules nuo plauko, taip paskutinio dazymo rezultatai pasinaikina. Minusas, kad reikia iskart dazyt 2-3 tonais sviesesniais dazais, kas jau kenkia plaukui. Daugiau info cia:

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...406792&st=0
*

Butent apie spalvu korektorius ir sakiau, bet kazkodel pas KAARAL vadinasi dazytu plauku spalvos nuemejas. Visikai nemaisomas su %. Ir specialiais dazais dazyti nereikia. Ir net galima dazyti dazais be amoniako. Svarbu pasirinkti 1-2 tonais sviesesni atspalvi, nes po koregavimo, plaukai greiciau dazosi ir spalva gaunasi sodresne.
Egliukasz
QUOTE(Pallada @ 2011 01 13, 22:18)
Butent apie spalvu korektorius ir sakiau, bet kazkodel pas KAARAL vadinasi dazytu plauku spalvos nuemejas. Visikai nemaisomas su %. Ir specialiais dazais dazyti nereikia. Ir net galima dazyti dazais be amoniako. Svarbu pasirinkti 1-2 tonais sviesesni atspalvi, nes po koregavimo, plaukai greiciau dazosi ir spalva gaunasi sodresne.
*

As esu naudojusi BRELIL firmos tokiu pagrindu pagaminta spalvos korektoriu-nuemeja. Super daiktas smile.gif
elegancija11
Gal kas nors galetu patarti kokia nors istaiga Kaune, kurioje man is Juodu plauku perdazytu i tamsiai rudus?

Kaina nesvarbu, svarbu Rezultatas doh.gif

Arba gal yra kokiu nors priemoniu kuriomis namuose galima butu "atgremzti" Juoda plauku spalva , kad po to galima butu dazyti Rudai?

Bukit geros padekit, nes i kokia tik kirpykla nueinu, visos mane veja lauk verysad.gif cry.gif verysad.gif
elegancija11
Gal kas nors galetu patarti kokia nors istaiga Kaune, kurioje man is Juodu plauku perdazytu i tamsiai rudus?

Kaina nesvarbu, svarbu Rezultatas doh.gif

Arba gal yra kokiu nors priemoniu kuriomis namuose galima butu "atgremzti" Juoda plauku spalva , kad po to galima butu dazyti Rudai?

Bukit geros padekit, nes i kokia tik kirpykla nueinu, visos mane veja lauk verysad.gif cry.gif verysad.gif

Ar tikrai neimanoma is JUODU nudazyti i TAMSIAI RUDUS ?

Mano Plaukai dabar tokie
user posted image

O noreciau tokiu
user posted image

Negi tai tikrai yra "Neimanoma misija" ? verysad.gif unsure.gif
@leja
elegancija11, imanoma. Paziurek sios temos 12 psl, kaip man padare. Ne spalva turiu galvoj, bet tamsuma. Tik as ne kaune tai tau padeti negaliu ax.gif
elegancija11
QUOTE(@leja @ 2011 01 18, 19:50)
elegancija11, imanoma. Paziurek sios temos 12 psl, kaip man padare. Ne spalva turiu galvoj, bet tamsuma. Tik as ne kaune tai tau padeti negaliu  ax.gif
*

Leja maciau Jusu ta zinute, bet Jusu buvo lyg ir ne Juodi plaukai o tamsiai rudi taip?

Arba gal tik nuotraukoje taip atrodo blush2.gif

As nesuprantu tai kodel mane veja lauk is Kirpyklu jeigu imanoma nudazyti plaukus visdelto?

Kur tik nueinu ir prasau visur sako -NE.

Ka tai reiskia NE? Juk neprasau baltu plauku? Prasau tik pasviesinti 3 tonais kad nuimtu ta sodru juoduma ir viskas. Kad butu tamsiai rudi. verysad.gif

@leja
QUOTE(elegancija11 @ 2011 01 18, 18:04)
Leja maciau Jusu ta zinute, bet Jusu buvo lyg ir ne Juodi plaukai o tamsiai rudi taip?

Arba gal tik nuotraukoje taip atrodo  blush2.gif

As nesuprantu tai kodel mane veja lauk is Kirpyklu jeigu imanoma nudazyti plaukus visdelto?

Kur tik nueinu ir prasau visur sako -NE.

Ka tai reiskia NE? Juk neprasau baltu plauku? Prasau tik pasviesinti 3 tonais kad nuimtu ta sodru juoduma ir viskas. Kad butu tamsiai rudi.   verysad.gif
*

na pas mane buvo dazyta 3 numeriu-tamsi sodri ruda, ar kazkas pan. Jie atrodydavo grynai juodi, nesiskirdavo nuo judu rubu, netgi i melynuma kartais nesdavo, tas rudumas siek tiek matydavosi tik dienos sviesoj pries saule (kas ir yra toj nuotraukoj).

Galima tikrai, reikia nuimineti spalva su spalvos nuemeju paskui dazyti. Manes nevijo nes ejau pas savo nuolatine kirpeja ir ji jau kiek laiko klausesi mano zyzimus kad nenoriu juodos spalvos smile.gif

va, pvz sitos nuotraukos darytos ta pacia diena kaip ir buvau ikelus anksciau ta pirmaja. tai plaukai tikrai buvo juodi, tik skaites kad tamsiai ruda ir todel gal taip skirtingai prie skirtingu apsvietimu atrodo

user posted image user posted image
elegancija11
QUOTE(@leja @ 2011 01 18, 20:29)
na pas mane buvo dazyta 3 numeriu-tamsi sodri ruda, ar kazkas pan. Jie atrodydavo grynai juodi, nesiskirdavo nuo judu rubu, netgi i melynuma kartais nesdavo, tas rudumas siek tiek matydavosi tik dienos sviesoj pries saule (kas ir yra toj nuotraukoj). 

Galima tikrai, reikia nuimineti spalva su spalvos nuemeju paskui dazyti. Manes nevijo nes ejau pas savo nuolatine kirpeja ir ji jau kiek laiko klausesi mano zyzimus kad nenoriu juodos spalvos smile.gif

va, pvz sitos nuotraukos darytos ta pacia diena kaip ir buvau ikelus anksciau ta pirmaja. tai plaukai tikrai buvo juodi, tik skaites kad tamsiai ruda ir todel gal taip skirtingai prie skirtingu apsvietimu atrodo

user posted image user posted image
*

Aha tikrai buvo labai Juodi wub.gif thumbup.gif

Mano tada ne tokie dar ir juodi, na kagi aciu labai bent jau uz suteikta Vilti 4u.gif

Bandysiu ieskoti kas apsiims man sutvarkyti plaukus Kaune unsure.gif
Egliukasz
QUOTE(elegancija11 @ 2011 01 18, 18:27)

Kaina nesvarbu, svarbu Rezultatas  doh.gif

Arba gal yra kokiu nors priemoniu kuriomis namuose galima butu  "atgremzti" Juoda plauku spalva , kad po to galima butu dazyti Rudai?

Bukit geros padekit, nes i kokia tik kirpykla nueinu, visos mane veja lauk  verysad.gif  cry.gif  verysad.gif
*

Visu pirma ne visos kirpejos dirba su priemonemis, kuriomis galima nuimti ta juoduma, nes ju savikaina yra didele, ir paprastai su spalvos nuemimu ir dazymu gaunasi didele suma, kuria ne kiekviena gali ar noretu susimoket, nes galutinis rezultatas ir kiek pakenks plaukams ne visada aiskus. Finansiskai kirpejoms neapsimoka, plius didele rizika, kad nesigaus is vieno karto norimas rezultatas ar nutrius plaukai ( kiekvienos plaukas skirtingai reaguoja y tokius "kankinimus"). Jeigu noro yra, pamenu lankiausi pries kelis metus pas forumiete audruzele, gera specialiste ir turejo to spalvos korektoriaus, brukstelkit jai y a.z. mirksiukas.gif
Pallada
Su "COLOR REMOVER" (kuris nepazeidzia naturalio plauko pigmenta), ismusti dirbtina pigmenta ir nudazyti plaukus tamsiai ruda spalva su dazais be amoniako EASY Soft. Spalva kuria Jus norite, ji nera visiskai tamsiai ruda, ji tokia tamsiai-bronzine-ruda. Per pirma apsilankyma pas meista, jus nepazeisite savo plauku ir pradesite kelione iki Jusu nuorimos spalvos.

Antra karta, tikriausia reikes pasviesinti (plauku balinimo procedura) ir tuo metu, jeigu rasite tikrai gera meistra, jus nudazys maisant 2-3 atspalvius (bazine spalva+blizgesis(dazai be pigmento)+atspalvis) - dazai turi buti aukstos kokybes, tokiu butu pasieksite tokia pat spalva kaip nuotraukoje, arba labai arti jos. Dar labai priklausis kokias dazais dazete plaukus anksciau, nes "isplauti", "atsikratyti" graziai neprofesionalius plauku dazus pakankamai sunkiai.

Jeigu kokia nors kirpeja pasakys Jums, kad gali po pirmos dazymo proceduros isaugti tokia spalva, kaip Jus norite - netikekite. Jus ziuariai galite sugadinti savo plaukus. As labai domiuosi kirpejo menu ir skaitau knygas, taip pat kartais lankausi seminaruose. Ateityje zadu eiti mokytis kirpejo amato. 4u.gif

Sekmes Jums rasti gera profesionala!
Sunkissed
@leja Kokiom priemonem tau nuiminejo spalva?
@leja
QUOTE(Sunkissed @ 2011 01 19, 13:43)
@leja Kokiom priemonem tau nuiminejo spalva?
*

oi nzn zinokit tikrai, net nemaciau nes ne prie manes maise ta visa reikala biggrin.gif
Extraordinary
QUOTE(Extraordinary @ 2010 12 26, 22:36)
Sveikos, noriu ir as patarimo  4u.gif
Pries 1,5 metu pradejau tamsinti plaukus, pries tai sviesinau sruogelemis, bet pabodo. Tamsinau su Keune beamoniakiais 8,38 + 7,2 spalvomis (1:1 santykiu), paskutini karta daziau Keune 8,38 spalva ir rezultatas toks, kaip foto, bet jis labai nesiskiria nuo ankstesnes spalvos, dazant sumaisius 2 spalvas. Mano naturali lietuviska pilka spalvyte.
user posted image
*

Primenu savo istorija ir stai koks rezultatas-nueinu pas kirpeja, parodau foto kokia noriu buti, ji sumaise Keune 9.1 + 8.1 su 6% oksidatorium, palaiko siek tiek daugiau nei 30 min.. ir finale mano plauku spalva beveik tokia pati kaip ir atejau.
Pasakykit, ar mano plaukai kalti, ar kirpeja blogai parinko dazus? Jau kaip supykau, ranka kyla nusipirkt koki Garnier pakeli dazu ir persidazyt doh.gif
Egliukasz
QUOTE(Extraordinary @ 2011 01 19, 21:41)
Primenu savo istorija ir stai koks rezultatas-nueinu pas kirpeja, parodau foto kokia noriu buti, ji sumaise Keune 9.1 + 8.1 su 6% oksidatorium, palaiko siek tiek daugiau nei 30 min.. ir finale mano plauku spalva beveik tokia pati kaip ir atejau.
Pasakykit, ar mano plaukai kalti, ar kirpeja blogai parinko dazus? Jau kaip supykau, ranka kyla nusipirkt koki Garnier pakeli dazu ir persidazyt  doh.gif
*

O kokios spalvos norejot? 4u.gif Trumpokai laike, kaip su 6%, tai turejo gautis tokia pati spalvyte, tik labiau y pilkuma rolleyes.gif
Extraordinary
QUOTE(Egliukasz @ 2011 01 19, 22:17)
O kokios spalvos norejot? 4u.gif  Trumpokai laike, kaip su 6%, tai turejo gautis tokia pati spalvyte, tik labiau y pilkuma rolleyes.gif
*

Norejau tokios ir butent sita foto parodziau (foto ne mano)
user posted image
Turit omeny, kad tokia pati tik i pilkuma? Tai tokia pati kaip dabar maniske? Bet daze tai jau nebe beamoniakiais dazais g.gif
Dar mastau - jei as zinau kokiais dazais tiksliai dazyti plaukai nuotraukoje, kokia rizika kad as nusidazius tokiais paciais busiu su nevykusiu rezultatu? Anksciau ta mergina buvo panasiais i dabartinius mano tik su vario atspalviu, veliau perdazyta i labai sviesia blond ir dabartinis rezult. Ko as galeciau tiketis? Kad nenuims taip sviesiai?
Egliukasz
QUOTE(Extraordinary @ 2011 01 19, 22:24)
Norejau tokios ir butent sita foto parodziau (foto ne mano)
user posted image
Turit omeny, kad tokia pati tik i pilkuma? Tai tokia pati kaip dabar maniske? Bet daze tai jau nebe beamoniakiais dazais  g.gif
Dar mastau - jei as zinau kokiais dazais tiksliai dazyti plaukai nuotraukoje, kokia rizika kad as nusidazius tokiais paciais busiu su nevykusiu rezultatu? Anksciau ta mergina buvo panasiais i dabartinius mano tik su vario atspalviu, veliau perdazyta i labai sviesia blond ir dabartinis rezult. Ko as galeciau tiketis? Kad nenuims taip sviesiai?
*

Na galima bandyti 9,1 arba net 10.1 su 7,5% matysis daugiau rezultato. Nes norit vel but blondine ir gan sviesia.Bet velgi su tuo ash - dievazi, tikrai nezinau, kaip jusu plaukas sureaguos ilgiau palaikius. Galimos spalvos 9.31 arba 9.21 irgi. Sviesiai nenuime, nes 6% peroksidas sviesina tik tonu ar pusantro. Palaukit, kol prasiplaus bus aiskiau. Jeigu zinot, kaip tiksliai dazyta, bet bijot rizikuot, parinkit pora savaiciu is sepecio savo issukuotus plaukus, ar plonyte sruoga iskirpkit kur is galo, ir tik ja padazykit - tada matysit. As visada taip darau su naujais daziukais mirksiukas.gif
Extraordinary
QUOTE(Egliukasz @ 2011 01 19, 23:31)
Na galima bandyti 9,1 arba net 10.1 su 7,5% matysis daugiau rezultato. Nes norit vel but blondine ir gan sviesia.Bet velgi su tuo ash - dievazi, tikrai nezinau, kaip jusu plaukas sureaguos ilgiau palaikius. Galimos spalvos 9.31 arba 9.21 irgi. Sviesiai nenuime, nes 6% peroksidas sviesina tik tonu ar pusantro. Palaukit, kol prasiplaus bus aiskiau. Jeigu zinot, kaip tiksliai dazyta, bet bijot rizikuot, parinkit pora savaiciu is sepecio savo issukuotus plaukus, ar plonyte sruoga iskirpkit kur is galo, ir tik ja padazykit - tada matysit. As visada taip darau su naujais daziukais mirksiukas.gif
*

Supratau, o jei bandyciau 9,1 (dabar maise, tai neislindo joks zalumas), bet yra tik 6% arba 9% oksidatoriaus, tai turbut imti 9% ir laikyt trumpiau? Arba galiu pirkti abu ir maisyt, kad gauti 7,5%.
Butinai isbandysiu su isslinkusiais plaukais bigsmile.gif
Kaip manot, kiek greitai galiu dazyti? Kad leisti nors minimaliai plaukams atsigauti?
Egliukasz
QUOTE(Extraordinary @ 2011 01 19, 23:39)
Supratau, o jei bandyciau 9,1 (dabar maise, tai neislindo joks zalumas), bet yra tik 6% arba 9% oksidatoriaus, tai turbut imti 9% ir laikyt trumpiau? Arba galiu pirkti abu ir maisyt, kad gauti 7,5%.
Butinai isbandysiu su isslinkusiais plaukais  bigsmile.gif
Kaip manot, kiek greitai galiu dazyti? Kad leisti nors minimaliai plaukams atsigauti?
*

Bent pora savaiciu tikrai palaukit, prasiplaus, matysit, ar TIKRAI neislenda joks atspalvis, kitaip rizikuojat perpilkint, jei per greitai vel ash deti g.gif Bet geriausiai palaukit 3-4, palepinkit daugiau kaukem ir maisykit ta 6+9% lygiom dalim, bus 7,5%. Su 9% dazant gali buti per stipru plaukui, o trumpiau negu nurodyta laikyti negalima - neuzsides atspalvis normaliai mirksiukas.gif zinau, kad norisi kuo greiciau dazyt, bet darykit pertrauka dabar 4u.gif
Extraordinary
QUOTE(Egliukasz @ 2011 01 20, 00:12)
Bent pora  savaiciu tikrai palaukit, prasiplaus, matysit, ar TIKRAI neislenda joks atspalvis, kitaip rizikuojat perpilkint, jei per greitai vel ash deti g.gif Bet geriausiai palaukit 3-4, palepinkit daugiau kaukem ir maisykit ta 6+9% lygiom dalim, bus 7,5%. Su 9% dazant gali buti per stipru plaukui, o trumpiau negu nurodyta laikyti negalima - neuzsides atspalvis normaliai mirksiukas.gif  zinau, kad norisi kuo greiciau dazyt, bet darykit pertrauka dabar 4u.gif
*

Dekoju Jums labai, manau lauksiu 2 savaites, nes plaunu kiekviena diena, turetu pasimatyti visi atspalviai.
Pranesiu kaip pavyko 4u.gif
Egliukasz
QUOTE(Extraordinary @ 2011 01 20, 00:21)
Dekoju Jums labai, manau lauksiu 2 savaites, nes plaunu kiekviena diena, turetu pasimatyti visi atspalviai.
Pranesiu kaip pavyko  4u.gif
*

Lauksim rezultatu thumbup.gif
Boni69
Sveikos,

Mamytės, kaip Jūs galvojate, ar dar madinga dažyti visus plaukus baltom sruogom (labai smulkiom)? Kažkada, labai seniai (prieš kokius gerus 3-4 metus) turėjau baltai - karamelenę plaukų spalvą. Dabar sugalvojau, kad gal vėl tokios spalvos norėčiau, bet galvoju ar neatrodysiu kaip mažvaikė? unsure.gif Pvz. trumpai kirptiem plaukams tokia spalva labai tinka, bet kaip dėl ilgu?

P.S. Dabartinė mano plaukų spalva naturali - šokolado spalvos.
mexica
QUOTE(Boni69 @ 2011 01 20, 12:40)
Sveikos,

Mamytės, kaip Jūs galvojate, ar dar madinga dažyti visus plaukus baltom sruogom (labai smulkiom)? Kažkada, labai seniai (prieš kokius gerus 3-4 metus) turėjau baltai - karamelenę plaukų spalvą. Dabar sugalvojau, kad gal vėl tokios spalvos norėčiau, bet galvoju ar neatrodysiu kaip mažvaikė?  unsure.gif Pvz. trumpai kirptiem plaukams tokia spalva labai tinka, bet kaip dėl ilgu?

*

As dabar kaip tik irgi tokios noriu smile.gif Mano plaukai vos zemiau peciu, bet auginu ir po biski noriu sruogom vis dazyt, kad tokia kaip latte kavos spalva gautusi smile.gif
Boni69
QUOTE(mexica @ 2011 01 20, 13:59)
As dabar kaip tik irgi tokios noriu smile.gif Mano plaukai vos zemiau peciu, bet auginu ir po biski noriu sruogom vis dazyt, kad tokia kaip latte kavos spalva gautusi smile.gif
*

Taip, taip, būtent kaip latte kavos thumbup.gif Mano plaukai žiemiau liemenuko tokio ilgio (nežinau kaip tiksliau toki ilgi pavadinti biggrin.gif )
Pallada
QUOTE(Boni69 @ 2011 01 20, 11:40)
Sveikos,

Mamytės, kaip Jūs galvojate, ar dar madinga dažyti visus plaukus baltom sruogom (labai smulkiom)? Kažkada, labai seniai (prieš kokius gerus 3-4 metus) turėjau baltai - karamelenę plaukų spalvą. Dabar sugalvojau, kad gal vėl tokios spalvos norėčiau, bet galvoju ar neatrodysiu kaip mažvaikė?  unsure.gif Pvz. trumpai kirptiem plaukams tokia spalva labai tinka, bet kaip dėl ilgu?

*

Manau kad grazu. Tik sruogeliu turi buti labai daug ir labai smulkiu...
user posted image
jauniute
QUOTE(Boni69 @ 2011 01 20, 13:10)
Taip, taip, būtent kaip latte kavos  thumbup.gif Mano plaukai žiemiau liemenuko tokio ilgio (nežinau kaip tiksliau toki ilgi pavadinti  biggrin.gif )
*

Tai grazu, as dabar taip nusidazius,mano irgi toks pat plauku ilgis, graziai atrodo, tik gal mano spalva ne late, as net nezinau g.gif smile.gif
Egliukasz
QUOTE(jauniute @ 2011 01 21, 15:37)
Tai grazu, as dabar taip nusidazius,mano irgi toks pat plauku ilgis, graziai atrodo, tik gal mano spalva ne late, as net nezinau g.gif  smile.gif
*

Gal nuotraukyte ymestai? 4u.gif
Boni69
Šį savaitgalį mano draugė pasidažė smile.gif Darė taip: iš pradžių (buvo tamsiai rudi, labiau į raudonumą plaukai) pašviesino plaukus labai smulkiom baltom sruogom, o paskui ant visų plaukų tolygiai uždėjom Schwarzkopf Perfect Mousse, tokio ryžoko atspalvio mirksiukas.gif Gavosi labai graži latte kavos spalva. Baltom sruogom dažė grožio salone (kad labai nesugandinti plaukų), o jau putas dėjom patys jai namuose. Tiesa sakant, labai profesionaliai atrodo padažytą wub.gif Dabar rezgu planą kažką panašaus sau 4u.gif
Sunkissed
Tai nebuvo nutamsinti stipriai plaukai jei nusisviesino,nes siaip taip sunkiai nuima ta tamsuma,bent jau man.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.