Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip iššviesinti tamsiai dažytus plaukus

Ką tik grįžau nušviesinusi plaukus. Siaubas kažkoks, bet dabar jau sėdžiu ramesnė. Apie viską iš eilės:
Dažydavau nr6, bet viršugalvis nuryžėdavo, tai kirpėja pasiūlė tamsiau, man pačiai matėsi kad reikia tamsiau, sutikau. Kai išdžiovino, sako, kokia puiki šokolado spalva. Na šokolado nuo nr6 skiriasi gal 3 nr. Man buvo per tamsi ir dar į violetinę, nieko nesakiau. Taip iš nr6 tapau nr 3, baisiai tamsiai ruda. Po savaitgalio nusipirkau spalvos nuėmėją, nuėjau į kitą kirpyklą, per 10 min. juodai rudą nuėmė, likau apelsininė. O tada nudažė nr6-7. Kai išdžiovino, buvo tas pats nr 3. Tai čia ir yra tas siaubas man ir meistrei. Dar kartą nuėmė spalvą, dar ryžesnė gavausi ir dažė nr 10/1 pelenų balta spalva. Gavausi nr5 be ryžumo ir raudonumo. Labai gražu, labai džiaugiuosi, pagyrimai meistrei už kantrybę (2,5 val).
O kas laukia rytoj? Kai plausiu, ar nenusiplaus? Kažkaip mano plaukas ima dažą, nors ir jį atiduoda:)
Atsakyti
QUOTE(naktakis @ 2011 05 16, 19:09)

Tai kai nuėmėją (ne balinimo miltelius, bet tikrą nuėmėją) naudoja, po to iš karto visada reikia naudoti žymiai šviesesnius dažus nei norima spalva, nes plaukas būna labai imlus dažams. Nejau jūsų meistrė to nežinojo? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2011 05 14, 13:58)
taj jus nuiminejot,ar kajp'nesupratau...



Spalvos nenuiminėjom... Tiesiog visus kartus pas kirpėją, maždaug kas du su pusė mėnesio visą galvą plaukus dažėm šviesiom sruogelėm. Tie plaukai kur buvo juodai dažyti sunkiai šviesinosi, o kur ataugę buvo tai lengvai dažėsi, bet buvo labai didelis skirtumas tarp plaukų spalvos, tai teko tonuot lašišine spalva.
Atsakyti
Vadinasi nežinojo, o streso tai buvo ir man ir jai. Plaukams irgi labai patiko tokios procedūros.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naktakis: 17 gegužės 2011 - 17:29
QUOTE(naktakis @ 2011 05 17, 18:26)
Vadinasi nežinojo, o streso tai buvo ir man ir jai. Plaukams irgi labai patiko tokios procedūros.

Labai keista, kad nežinojo g.gif
Atsakyti
Na va siandien paskutinis patepimas ir Juodu plauku nebebus nei kvapo blush2.gif

Uz poros valandu Keliauju i kirpykla, nes siandien paskutinis dazymas ir busiu lygi grazi rudaplauke, ir daugiau Jokiu juodu plauku, uztenka jau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(elegancija11 @ 2011 05 27, 12:23)
Na va siandien paskutinis patepimas ir Juodu plauku nebebus nei kvapo  blush2.gif

Uz poros valandu Keliauju i kirpykla, nes siandien paskutinis dazymas ir busiu lygi grazi rudaplauke, ir daugiau Jokiu juodu plauku, uztenka jau  drinks_cheers.gif

sekmes 4u.gif

Ir butinai pasirodykit pries ir po bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flower@ @ 2011 05 27, 12:25)
sekmes  4u.gif

Ir butinai pasirodykit pries ir po  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif Tikrai, labai įdomu būtų pamatyti 4u.gif
Atsakyti
Na ir as dar karteli naikinau tamsia spalva smile.gif

user posted image

user posted image

Pradzioje buvau nr.3.

Realybeje spalva gerokai sviesesne, fotikas patamsina. Pagal tamsuma as dabar 7nr.
Atsakyti
QUOTE(Flower@ @ 2011 05 28, 22:36)
Na ir as dar karteli naikinau tamsia spalva  smile.gif
Realybeje spalva gerokai sviesesne, fotikas patamsina. Pagal tamsuma as dabar 7nr.

Kaip greit šviesėjat, sveikinu 4u.gif smile.gif Ką toliau ketinate daryti? smile.gif Bet ir plaukas kaip blizga, lyg ne spalvą išiminėtumėt, o kokias plaukų puoselėjimo procedūras darytumėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(metamorphosis @ 2011 05 28, 23:00)
Kaip greit šviesėjat, sveikinu 4u.gif  smile.gif Ką toliau ketinate daryti? smile.gif Bet ir plaukas kaip blizga, lyg ne spalvą išiminėtumėt, o kokias plaukų puoselėjimo procedūras darytumėt smile.gif

nezinau ka toliau darysiu biggrin.gif isbandau spalvas, ziuriu kas man tinka. as atradau neapsakomo gerio priemones wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Flower@ @ 2011 05 28, 23:03)
nezinau ka toliau darysiu biggrin.gif isbandau spalvas, ziuriu kas man tinka. as atradau neapsakomo gerio priemones  wub.gif

Tai pasidalinkit, kokias priemones atradot? bigsmile.gif 4u.gif
Labai teisingai darot, aš taip pat dabar žaidžiu su nuplaunamą spalvą suteikiančiais balzamais, žiūriu, kokia spalva tinkamiausia, na, bet šiandien jau nusipirkau normalių dažų, žiūrėsiu, kokia spalva gausis, pirkau gana šviesią, kad netyčia nenujuoduotų, o tai ne kartą yra taip buvę doh.gif
Atsakyti