Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip iššviesinti tamsiai dažytus plaukus

Sveikos 4u.gif paskutini karta taip ir sugadino kirpeja plaukus,emusi is tamsiu(ne visai juodu) spalva ir dedama karameles spalva poto....reziume turiu baisia spalva plaukai liko patrumpinti 20cm ir daug pinigu isleista ant vitaminu plaukam,priemoniu....dabar auginu naturalius... verysad.gif jei kas sumastysit tapti blondine is juodos geriau jau pradziai dazyti bent sviesesniais tonais ataugusias saknis,po kurio laiko jei labai nesiskiria saknys nuo dazyto plauko,paauginti kol galima kenteti ir tada ieskoti geros kirpejos(kuriu sunku rasti ) ir tada kazka mastyti ax.gif bent jau as dabar taip daryciau...
Atsakyti
nu ka, nusisviesinau siek tiek plaukus. Ar esu patenkinta - nelabai.
Sviesion smilkiom sruogom, kaip supratau nuiminejo spalva. paskui daze visus plaukus sviesiai ruda spalva.
Puse velnio butu jei plaukai butu tokie kaip po kirpyklos, rudai juodos sruogos. bet kazkaip po karto atsiplove spalva visiskai, ir sruogos kazkokios ryzos. doh.gif Nors man tinka, bet man nelabai patinka. po 2 savaiciu dazysius vel, kad uzsidazytu ryzos sruogos.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Aš šiandien apsilankiau kirpykloje, tam kad iššviesintų mano plaukučius. Pradinė spalva buvo nei ruda, nei juoda.. Tai dabar išsruogavo visą galvą šviesiom sruogom, kitą penktadienį lekiu pakartoti procedūros, o po to sakė padarys pilną šviesią spalvytę. Dabar atrodau nei šiaip nei taip, bet kentėt galima. Apsilankymas kainavo 35Lt.
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2010 09 16, 20:51)
Sveikos 4u.gif  Aš šiandien apsilankiau kirpykloje, tam kad iššviesintų mano plaukučius. Pradinė spalva buvo nei ruda, nei juoda.. Tai dabar išsruogavo visą galvą šviesiom sruogom, kitą penktadienį lekiu pakartoti procedūros, o po to sakė padarys pilną šviesią spalvytę. Dabar atrodau nei šiaip nei taip, bet kentėt galima. Apsilankymas kainavo 35Lt.

cia kur tu taip pigiai radai? as mokejau 280lt Vln doh.gif sudegino mano plaukus - buvo toookie zvilgantys, o dabar pasipute, matines, veliasi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 09 17, 11:09)
cia kur tu taip pigiai radai? as mokejau 280lt Vln  doh.gif sudegino mano plaukus - buvo toookie zvilgantys, o dabar pasipute, matines, veliasi  unsure.gif

Kaune, vietinėj kirpykloj. Pas mane ne spalvą nuiminėjo, o tiesiog sruogavo visus plaukus. Kitą penktadienį tikiuosi visiško pašviesėjimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2010 09 17, 11:19)
Kaune, vietinėj kirpykloj. Pas mane ne spalvą nuiminėjo, o tiesiog sruogavo visus plaukus. Kitą penktadienį tikiuosi visiško pašviesėjimo ax.gif

man ir sruogavo g.gif man net vietinej pas tevus kirpykloj sake kad bus ne maziau 150lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 09 17, 11:26)
man ir sruogavo  g.gif  man net vietinej pas tevus kirpykloj sake kad bus ne maziau 150lt  doh.gif

Apiplėšimas vidury baltos dienos blink.gif Išvis pigiai vakar prasisukau, apksikirpau už 15Lt, padažė už 35Lt. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2010 09 17, 11:27)
Apiplėšimas vidury baltos dienos blink.gif  Išvis pigiai vakar prasisukau, apksikirpau už 15Lt, padažė už 35Lt. bigsmile.gif

Tai išduokit paslaptį, kur čia tokia kirpykla?
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 09 17, 11:32)
Tai išduokit paslaptį, kur čia tokia kirpykla?

Pirmi Šilainiai. Vėtrungės gatvėje, antrame name.
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2010 09 16, 20:51)
Sveikos 4u.gif  Aš šiandien apsilankiau kirpykloje, tam kad iššviesintų mano plaukučius. Pradinė spalva buvo nei ruda, nei juoda.. Tai dabar išsruogavo visą galvą šviesiom sruogom, kitą penktadienį lekiu pakartoti procedūros, o po to sakė padarys pilną šviesią spalvytę. Dabar atrodau nei šiaip nei taip, bet kentėt galima. Apsilankymas kainavo 35Lt.

Aš irgi noriu pasišviesinti šiek tiek- nuo tamsios rudos iki šviesesnės rudos ar tamsios blondinės spalvos.
O pradinė tavo spalva buvo irgi dažytų plaukų?
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 09 17, 11:34)
Aš irgi noriu pasišviesinti šiek tiek- nuo tamsios rudos iki šviesesnės rudos ar tamsios blondinės spalvos.
O pradinė tavo spalva buvo irgi dažytų plaukų?

Taip mano pradinė buvo dažyta juodai. Aišku pasiplovus jau ir su rudomis dėmėmis. Jau pati nusprendžiau nagų nekišti..
Papildyta:
Eve-line o gal tavo plaukai labai ilgi, kad taip brangiai kainavo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2010 09 17, 11:41)
Taip mano pradinė buvo dažyta juodai. Aišku pasiplovus jau ir su rudomis dėmėmis. Jau pati nusprendžiau nagų nekišti..
Papildyta:
Eve-line o gal tavo plaukai labai ilgi, kad taip brangiai kainavo? g.gif

siaip ilgi smile.gif iki liemens. ir sake kad ju daug, nors man labai mazai...
Atsakyti