Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaip iššviesinti tamsiai dažytus plaukus
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
*Selma*
QUOTE(Donyy @ 2010 09 19, 15:06)
as irgi labai noreciau pasikeisti tamsius i sveisesnius, bet biaju likti ryza nutriususi lape doh.gif
*

Jei viską atliks profesionali kirpėja, tikrai taip nenutiks 4u.gif
*Selma*
Vakar antrą kartą sruogavo plaukučius, rezultatas beveik blondė rolleyes.gif Šiandien vėl einu, dės spalvytę ant visų plaukų. Rezultatu pasidalinsiu su jumis 4u.gif
Esante
Aktuali ir man si tema smile.gif Bandziau karta sviesintis doh.gif doh.gif lotuliukas.gif buvo nemazai atauge jau plaukuciai, ruosiausi jau vel saknis tamsintis, bet galvoju reikia pabandyt pasisviesint bigsmile.gif Na ka nudaze man juos sviesiom sruogytem, sumokejau dar zinoma pinigeliu nemazai, pasiima mane draugas, klausiu nu kaip? nu nieko sako, bet uzteko pamatyt jo seseri, ta vos pamacius prie visu draugu kurie dar salia buvo, suriko - nu tu ir atrodai!! Kaip ryza kokia blink.gif blink.gif blink.gif Suprantu kad ta spalva tikrai i ryza nese, bet taip garsiai isreiks savo nuomone... Na kaip is jos ir buvo to galima tiketis, bet nenukrypkime nuo temos biggrin.gif man to uzteko, ryt diena vel persidaziau visus beveik juodai ir daugiau nebenoriu eksperimentuot, labai jau daug kantrybes uzima, o be to man ta juoda daug labiau ir tinka mirksiukas.gif mirksiukas.gif
*Selma*
QUOTE(Esante @ 2010 09 24, 18:41)
Aktuali ir man si tema  smile.gif  Bandziau karta sviesintis  doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  buvo nemazai atauge jau plaukuciai, ruosiausi jau vel saknis tamsintis, bet galvoju reikia pabandyt pasisviesint  bigsmile.gif  Na ka nudaze man juos sviesiom sruogytem, sumokejau dar zinoma pinigeliu nemazai, pasiima mane draugas, klausiu nu kaip? nu nieko sako, bet uzteko pamatyt jo seseri, ta vos pamacius prie visu draugu kurie dar salia buvo, suriko - nu tu ir atrodai!! Kaip ryza kokia  blink.gif  blink.gif  blink.gif Suprantu kad ta spalva tikrai i ryza nese, bet taip garsiai isreiks savo nuomone... Na kaip is jos ir buvo to galima tiketis, bet nenukrypkime nuo temos  biggrin.gif    man to uzteko, ryt diena vel persidaziau visus beveik juodai ir daugiau nebenoriu eksperimentuot, labai jau daug kantrybes uzima, o be to man ta juoda daug labiau ir tinka  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
*

Arba tavo plaukų pigmentas nepasidavė dažymui arba kirpėjos klaida.. Norint tikrai įmanoma. Mano atveju nei laiko, nei kantrybės neprireikė. Aš jau po kirpyklos, dabar atrodau kaip persikas, po maždaug poros mėnesių beplaunant galvą tapsiu blondine. Su kirpėja labai džiaugėmės, kad plaukai išliko žvilgūs ir po tiek dažymų net kirpti galiukų nereikėjo thumbup.gif Įmesiu ir foto, tik db nėra kas galėtų nufotkint. doh.gif
*NeiDa*
As ne viena karta esu bandzius is tamsiu tapti sviesi,ir reziume pakirpti reikia gera gabala plauku,sausi,luzinejo...matyt plaukas nera stiprus unsure.gif
luxorious
Sveikos smile.gif , Visą gyvenimą buvau šviesi, ir vasaros pabaigoje kirpykloj nusidažiau tamsiai ruda spalva plaukus. Paveiksliuke mane nudažė BROWN SUGAR spalva ( pirmoje eilutėje trečia nuotrauka ),o atsiplovė iki BROWN CINNAMON spalvos ( trečia eilė, antra foto iš dešinės ) . Rudai tą kartą ir nudažė, todėl daugiau nebesidažiau taip. Kaip manot, ar po vieno rudo dažymo mano plaukai lengvai paims šviesias spalvas ? Buvau panaši į LUMINUS BLONDE ( paskutinė spalva) . Ir jei paimtų, patartumėt sruogom šviesinti ar iškart visą galvą į šviesius ? My Webpage
mexica
Taigi yra spalvo nuemeju dabar, kam penkiolika kartu sviesint jei galima vienu kartu spalva nuimti? Ir plaukam taip nekenkia. Vitrinoj dabar maciau vos 23lt kainuoja
Foxe
Galiu parekomenduot 1 produkta kuris veikia. 5 metus daziau plaukus juodai, paskui norejau nusisviesinti, visko isbandziau, sviesinti - susigadinau plaukus. Bandziau Goldwel dazu nuemeja, nieko... atradau 1 produkta kuris vienu kartu nueme visa juoda spalva ir plaukai liko sviesiai rudi, netgi i ryzuma biski ir plauku negadina nes nera nei amoniako nei peroksido jame. Nezinau ar imanoma ji isigyti lietuvoje, bet yra 2 rusys, sviesesniem dazymo klaidom ir tamsesnem, as perku antraji kai reikia, dabar nesioju raudonu plaukus, gan ryskius, man nuo tamsiai rudu nueme i smelio spalva. (Kazkada balinau plaukus) Jeigu jusu plaukai nebalinti tai jis nuema iki naturaliu plauku spalvos. Mazina dazu molekules, o galvos plovimas nuo jo tikra procedura... trumpai tariant vadinas COLOR B4. Jeigu turit galimybe isigyti nesvaistykit pinigeliu kitur... viena karta sumoku ir vienu kartu padaro tai ka reikia... va smile.gif (UK kaina apie 9-12svaru). Naudojau ji nekarta nes esu plauku dazytoja uzkietiejusi.. taigi patariu nes zinau, ir seip UK ji labai giria.
mexica
QUOTE(Foxe @ 2010 10 06, 21:24)
Galiu parekomenduot 1 produkta kuris veikia. 5 metus daziau plaukus juodai, paskui norejau nusisviesinti, visko isbandziau, sviesinti - susigadinau plaukus. Bandziau Goldwel dazu nuemeja, nieko... atradau 1 produkta kuris vienu kartu nueme visa juoda spalva ir plaukai liko sviesiai rudi, netgi i ryzuma biski ir plauku negadina nes nera nei amoniako nei peroksido jame. Nezinau ar imanoma ji isigyti lietuvoje, bet yra 2 rusys, sviesesniem dazymo klaidom ir tamsesnem, as perku antraji kai reikia, dabar nesioju raudonu plaukus, gan ryskius, man nuo tamsiai rudu nueme i smelio spalva. (Kazkada balinau plaukus) Jeigu jusu plaukai nebalinti tai jis nuema iki naturaliu plauku spalvos. Mazina dazu molekules, o galvos plovimas nuo jo tikra procedura... trumpai tariant vadinas COLOR B4. Jeigu turit galimybe isigyti nesvaistykit pinigeliu kitur... viena karta sumoku ir vienu kartu padaro tai ka reikia... va smile.gif (UK kaina apie 9-12svaru). Naudojau ji nekarta nes esu plauku dazytoja uzkietiejusi.. taigi patariu nes zinau, ir seip UK ji labai giria.
*

Jei kas ieskos tai yra e-bay smile.gif
mettta
QUOTE(Foxe @ 2010 10 06, 22:24)
*

O kaip ji naudoti? pas kirpeja nestis, ar paciai galima?
InJe*kcija
QUOTE(mexica @ 2010 10 06, 18:46)
Taigi yra spalvo nuemeju dabar, kam penkiolika kartu sviesint jei galima vienu kartu spalva nuimti? Ir plaukam taip nekenkia. Vitrinoj dabar maciau vos 23lt kainuoja
*

tas nuėmėjas yra dar didesnis blogis nei šviesinimas sruogelėmis. Pati juo susigadinau plaukus
@leja
QUOTE(Aaeesha @ 2010 08 09, 17:56)
klayskit merginos gal esat kuri girdejusi apie  ''Colour B4 Regular Hair Colour Remover For All Hair Colours'' ?  ax.gif  geras jis ar ne? g.gif ar bent jau nors kiek padeda? verysad.gif as su savo juodais plaukais nebezinau ka ir daryt....
*

matei Lietuvoj pirkti?
Sunkissed
butu smagu pamatyti rezultatus po sviesino,kaip pavyko ar nepavyko
Sunkissed
QUOTE(@leja @ 2010 10 07, 14:31)
matei Lietuvoj pirkti?
*

man ir idomu ar imanona rasti lietuvoje, youtube yra vaizdeliu su siuo produktu ir facebook'e yra nuoroda kaip daroma
isabelaa
nusisviesinau plaukus sruogom pries pora men, ir jau suku galva savaite kaip atgal atgauti savo tamsius plaukus , aisku ner ko sukt imi dazu ir nusidazai, bet ... pinigeliai ismesti , plaukai sugadinti. schmoll.gif labai gailiuosi kad sviesinau.
Rocco
o man su spalvos nuemeju is tamsiai rudu gavosi mazdaug tokie:

user posted image

o ejau su tikslu iseit sviesiaplauke biggrin.gif mano kirpeja sake, kad spalva "nusiplauna" priklausomai nuo to, kokiais dazais buvo anksciau dazyta g.gif bet kad plaukam labai butu pakenkes tas spalvos nuemejas, tai nepasakyciau.
uztat dabar nezinau, ar likt su tokia spalva kuriam laikui, ar dar karta nuiminet spalva, ar sruogelem dazyt doh.gif kazkaip nelabai limpa man sita spalva, be to, vis dar nepraejo ir noras but sviesiaplauke...
@leja
QUOTE(Rocco @ 2010 10 12, 13:53)
o man su spalvos nuemeju is tamsiai rudu gavosi mazdaug tokie:

*

kur nuiminejai? kiek mokejai?
Rocco
QUOTE(@leja @ 2010 10 12, 14:12)
kur nuiminejai? kiek mokejai?
*

Kaune, Baidzio salone, mokejau 120lt smile.gif
@leja
o gal vilnietes pasakys kur nuiminejo spalva ir kiek mokejo? Kokie atsiliepimai
Eve-line
QUOTE(@leja @ 2010 10 12, 14:33)
o gal vilnietes pasakys kur nuiminejo spalva ir kiek mokejo? Kokie atsiliepimai
*

Vijole. Mokejau 280lt, nuemiau iki sviesiai rudai, sruogelem. sugadino plaukus nerealiai.
@leja
QUOTE(Eve-line @ 2010 10 12, 15:41)
Vijole. Mokejau 280lt, nuemiau iki sviesiai rudai, sruogelem. sugadino plaukus nerealiai.
*

blink.gif aisku, aciu
pikudama
siuo metu naudoju toki daikta. cia spalva pamazu nuiminejantis sampunas. jis ale tipo pakelia plauko zvynelius ir isvalo is po ju pigmenta. naudoju pora savaiciu ne kasdien, pastebejau, kad emiau ryzeti. plaukai pries sviesa atrodo tokie raudonai skaisciai sveikai oranziniai, ne pries sviesa - tiesiog siek tiek sviesiau rudi.

po plovimo su situo sampunu labiau elektrinasi plaukai.

Salermo sampuniukas

hmmm, bet skaitau dabar, ir jis kaip suprantu nera tas "nuimantis" is tikruju, labiau gal "gilaus valymo" vadintusi....? man isiule kaip nuemeja. cia vilniuje cup'e.
Papildyta:
p.s. kiek zinau, geri atsiliepimai apie ta pagrindini, "agresyvuji" spalvos nuemeja is Salerm.

nuemejas

as rinkausi tarp jo ir svelnesnio varianto, sampuno, ir dabar kazkaip gailiuosi, kad jo neemiau, o zaidziu su sampunu, kuris gal netgi ne nuemimui skirtas..

jei klausit kur pirkti - vilniuj CUP'e, pirmam aukste grozio salonu prekiu parduotuvelej.. drinks_cheers.gif
@leja
Idomiai. kazina tas nuemejas gadina labai plaukus g.gif raso kad atseit ne...
Saldi1
Man kirpykloje su juo nueminejo spalva (visai juoda buvau, dazyta ir blue black ir ebony black), bet nueme tik iki natualios spalvos , kuri pas mane tamsiai ruda. Nueme tolygiai, bet galai liko tuputi tamsesni. Plaukams nepakenke mano atveju nei kiek jis:)
Kirpeja sake, kad viskas priklauso nuo to, kiek jus pries tai esat "pridirbus su plaukais", jiegu jie buvo dazyti juoda-balta jau ne karta, tai matysis viskas nuemus ir butinai reiks tonuoti, o mano atveju nereikejo:)
@leja
QUOTE(Saldi1 @ 2010 11 10, 11:10)
Man kirpykloje su juo nueminejo spalva (visai juoda buvau, dazyta ir blue black ir ebony black), bet nueme tik iki natualios spalvos , kuri pas mane tamsiai ruda. Nueme tolygiai, bet galai liko tuputi tamsesni. Plaukams nepakenke mano atveju nei kiek jis:) 
Kirpeja sake, kad viskas priklauso nuo to, kiek jus pries tai esat "pridirbus su plaukais", jiegu jie buvo dazyti juoda-balta jau ne karta, tai matysis viskas nuemus ir butinai reiks tonuoti, o mano atveju nereikejo:)
*

lotuliukas.gif sorry prajuokino sis pasakymas biggrin.gif jei plaukai tamsiai rudi tai jie tokie ir liks, kodel sakai TIK? juk jis nuimineja dazu pigmenta o ne keicia naturalia plauku spalva g.gif

Nesu zaidus su plaukais is baltu i juodus ir t.t. bet mano pats plaukas plonas, todel ir baisoka kad sugadinsiu. Kirpeja nepatare nuimineti spalvos, o man taip norisi greiciau pasvieset rolleyes.gif
Saldi1
Truputi susiveliau biggrin.gif Turejau omeny, kad man nueminejo tik pora tonu, nes pacios plaukai tamsus ir pries tai nebuvo sviesinti,nes jei sviesinti, tai nuima tas nuemejes ne iki naturalios plauku sapalvos, o lieka visokie dryziai, tai tada sunkoka ir uzdazyti lygiai, bet cia matyt ir durniui aisku, nezinau kam parasiau biggrin.gif 4u.gif

O tai ka kirpeja siulo jums? Nes jeigu, kaip pati sakote, plaukas plonas ir matyt silpnas, tai sruogelem dazyt tikrai labiau pakenks , nei nuimti tamse spalva su dazu nuemeju ir uztonuoti augaliniais dazais:)
@leja
QUOTE(Saldi1 @ 2010 11 10, 16:52)
Truputi susiveliau  biggrin.gif  Turejau omeny, kad man nueminejo tik pora tonu, nes pacios plaukai tamsus ir pries tai nebuvo sviesinti,nes jei sviesinti, tai nuima tas nuemejes ne iki naturalios plauku sapalvos, o lieka visokie dryziai, tai tada sunkoka ir uzdazyti lygiai, bet cia matyt ir durniui aisku, nezinau kam parasiau  biggrin.gif   4u.gif

O tai ka kirpeja siulo jums? Nes jeigu, kaip pati sakote, plaukas plonas ir matyt silpnas, tai sruogelem dazyt tikrai labiau pakenks , nei nuimti tamse spalva su dazu nuemeju ir uztonuoti augaliniais dazais:)
*

siulo nuo saknu pradet kai vis atauga po tona sviesint ir taip pereit i sviesene spalva unsure.gif
Saldi1
Aisku cia butu sveikiausias variantas, bet kaip tai atrodyt turi realybej ant jusu plauku? tikiuos nebus taip, kad galai 2 tono, saknys kokio 8 o vidurys 5? biggrin.gif
as pati dar neatsiauginau tu tamsesniu galu, nes ilgi plaukai, tai vis pasidazau augaliniais,6nr visa galva kad sulyginti spalva ,bet kai pasiplauna nuo saknu, tai nelabai as bunu laiminga, nes matos prie tam tikro apsvietimo (ypac nuotraukose doh.gif ) , kad netolygi spalva
@leja
tai zinoma nenueit per 5 tonus sviesyn lotuliukas.gif mazdaug tonu pasviesint kuri laika, ir galu neliestim, tai jie turetu per laika pasvieseti patys, nes nera juodai dazyti plaukai, tamsiai rudi. kai jau pasilygins galima dar tonu sviesesnius imti. Na nzn kas gautusi, bet su mano kantrybe sitas variantas neimanomas schmoll.gif biggrin.gif man reik greitai cia ir dabar biggrin.gif
Saldi1
Tai va, as manau jums reik rast galbut kita kirpeja, kuri patyrus tokiose situacijose ir apsiimtu sviesinti, kad rezultatas butu aiskesnis ir greitesnis(aisku ne kaip sakau, juoda-balta), nei kaip siulo jums jusu kirpeja. Juk atauga tie plaukai, jei nera labai ilgi, tai manau ne problema cia. Bet kuriuo atveju, sekmes! 4u.gif
Erniuke2
Sveikos, 4u.gif

Jungiuos ir as i jusu buri ax.gif
Jau treti metai vaikstau su neiaiskia plauku spalva doh.gif
Pries tris metus daziausi juoodai, po metu pastojau ir nusprendziau kad nebetinka man tie juodi ir daziau 3.4 nr,tai reziume dabar keli atspalviai mano plaukuciuose doh.gif
O taip noriu vienos spalvos ir tikrai ne juodos schmoll.gif
Pradejau dometis dazu nuemejeis,i kirpykla nenoriu eiti, bet jei rasciau patikima dazu nuemeja turiu giminaite kirpeje manau susitarciau su ja ir man padetu ta spalva nuimt ax.gif Bet esme tame kad po gimdymo isslinko tiek plauku doh.gif kad db tik ataugineja, o atauginejusius dazau 5 tonu,tai zodziu, jau uzkniso atsiauginet metus virs laiko ta spalva doh.gif ir plaukus trumpai nusikipau kad greiciau cia man ta spalva nueitu, bet pas mane jie lb silpni ir tikrai ne greitai auga... nebezinau ka daryt,kantrybes atsargos baigesi, nebegaliu ziuret i save veidrodyj verysad.gif
GAL zinot kokius gerus dazu nuemejus?bandziau ieskot COLOUR B4, bet labai mazai randa kur parduoda, tai net nesitikiu jiu gaut, gal ka is lietuvoje parduodamu prekiu zinot 4u.gif Aciu mirksiukas.gif
Sunkissed
Nueikit i 6 temos puslapi,vienu atgal ten idejo linka su spalvos nuemeju,kaip suprantu jis veikia mazdaug tokiu principu kaip colour b4
@leja
jetus, kaip man knieti isbandyti ta nuemeja lotuliukas.gif bet ir bijau velnioniskai, nes va kaip tik atsiauginau ir nukirpau nusausejusius galus, dabar plaukai slidus sveiki grazus..... velnias, bijau, bet pasvieset dar labiau noriu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Saldi1 @ 2010 11 10, 17:48)
Tai va, as manau jums reik rast galbut kita kirpeja, kuri patyrus tokiose situacijose ir apsiimtu sviesinti, kad rezultatas butu aiskesnis ir greitesnis(aisku ne kaip sakau, juoda-balta), nei kaip siulo jums jusu kirpeja. Juk atauga tie plaukai, jei nera labai ilgi, tai manau ne problema cia. Bet kuriuo atveju, sekmes!  4u.gif
*

na kirpejos tai tikrai nekeisiu, nes ji man pati geriausia, o nuejus pas kita jei sugadinsiu tai bus pas savaja geda eit biggrin.gif blush2.gif sakys tai vel prisidirbai, kodel neklausai biggrin.gif
Saldi1
Beje, pamelavau biggrin.gif kirpejos paklausiau, tai man ne su salerm nueminejo,o su alter ego http://www.beautyshop.lt/alter-ego/spalvos-nuemejas-a--b
ir sake sitas butent nekenkia, kiek ji yra darius sia procedura, tai rezultatai geri, o su salerm nelabai, bet aisku cia nuo bukles plauko priklauso smile.gif
@leja
QUOTE(Saldi1 @ 2010 11 12, 10:11)
Beje, pamelavau  biggrin.gif  kirpejos paklausiau, tai man ne su salerm nueminejo,o su alter ego http://www.beautyshop.lt/alter-ego/spalvos-nuemejas-a--b
ir sake sitas butent nekenkia, kiek ji yra darius sia procedura, tai rezultatai geri, o su salerm nelabai, bet aisku cia nuo bukles  plauko priklauso  smile.gif
*

aha blink.gif biggrin.gif na sitas ir kainuoja dvigubai biggrin.gif patikimiau atrodo
InJe*kcija
Su Salerm plaukus susigadinau baisiai. Spalvą nuėmė (iš juodų tapau ryža), tačiau plaukai liko kaip stagarai, nebesigarbanojo, išsipūtė. Būčiau žinojus, kad taip plaukai susigadins, būčiau kitais būdais šviesinus... Finale jau du metus atsiauginėju natūralią spalvą, laukiu kol nušiurę galai nusikirps..
@leja
QUOTE(*Gutte @ 2010 11 12, 12:05)
Su Salerm plaukus susigadinau baisiai. Spalvą nuėmė (iš juodų tapau ryža), tačiau plaukai liko kaip stagarai, nebesigarbanojo, išsipūtė. Būčiau žinojus, kad taip plaukai susigadins, būčiau kitais būdais šviesinus... Finale jau du metus atsiauginėju natūralią spalvą, laukiu kol nušiurę galai nusikirps..
*

aisku, su Salerm tada nerizikuosiu tikrai schmoll.gif
asmeryte
Sveikos panikes, spalio gale ejau pas kirpeja nuiminet spalva, nes mano buvo tamsiai rudi, nu labai tamsiai rudi, o saknys truputuka nuauge buvo naturalia karameles spalva. Tai zodziu nueme man ta spalva, kol nuiminejo sakau tai kaip cia su mano plaukais bus, nepaliks vien siaudai? Tai kirpeja sake,, kad ne, tipo sitas beveik nekenkia plaukams ( kazkaip neitiketina), ir kaip jau nuplove, sako kad labai gerai nueme spalva. O ten kur buvo splava nuimta ant tu plauku tai jie toki ryzi gavosi, nors ir mano naturali karameline tokia, nu bet ne tokia ryski ryza. Tai zodziu po to dejo ryza spalva ant visu plauku. Kazkaip neiprasta buvo su ryskia ryza vaiksciot buvo, bet nieko, sulaukiau pagyru, kad neblogai atrodo. Nu ir ka, va praejo menesis, tai plaukai tikrai nesiursktus, tokie patys ir kaip pries spalvos nemima, tik reikalas tas, kad ta ryski ryza spalva kaip ir atsiplove ir dabar tokia ryza, bet negraziai ryza spalva likus. Tai vat noreciau pabandyti nusidazyti dar siek tiek sviesesne pelnu splava, tik idomu ar man nuims, ir ar nebus saknys pelenu o galai ryzi. Nes ryza as kaip ir nenorejau buti, bet man kirpeja patare kad laikinai pavaiksciot taip. Vel i kirpykla eiti nenoriu, nes cia kur as gyvenu kainuoja labai daug tokie dalykai. Noreciau namuose ta procedura atlikt. Tai vat mergytes, ka jus apie tai manot,, parasykit savo nuomone. Aciu smile.gif
Papildyta:
As kazkaip susidarau nomone, kad galbut ko gero geriau nuimineti splava, nei kelis kartus sruogom dazyti, man atrodo, tos sruogos zymiai labiau kenkia, nei splavos nuiminejimas. Nu cia tik mano nuomone, nezinau kaip is tikruju yra.
@leja
QUOTE(asmeryte @ 2010 11 12, 12:59)
As kazkaip susidarau nomone, kad galbut ko gero geriau nuimineti splava, nei kelis kartus sruogom dazyti, man atrodo, tos sruogos zymiai labiau kenkia, nei splavos nuiminejimas.  Nu cia tik mano nuomone, nezinau kaip is tikruju yra.
*

na as nenoriu kardinaliai pakeisti spalvos. Noriu is 3 tono pereiti prie kokio 5-6. Nu aisku svajoju apie sviesiai ruda, bet pradziai uztektu bent vidutiniskai rudos smile.gif gal man tada nuimineti spalva sruogom ir padaryti keliais tonais sviesesnes sruogas kad taip nesimatytu tas atauginejimas g.gif siulysiu kirpejai si varianta, ziuresiu ka sakys. Tai ir plaukam labai nepakenkciau ir pasvieseciau ax.gif
asmeryte
QUOTE(@leja @ 2010 11 12, 14:34)
na as nenoriu kardinaliai pakeisti spalvos. Noriu is 3 tono pereiti prie kokio 5-6. Nu aisku svajoju apie sviesiai ruda, bet pradziai uztektu bent vidutiniskai rudos smile.gif gal man tada nuimineti spalva sruogom ir padaryti keliais tonais sviesesnes sruogas kad taip nesimatytu tas atauginejimas  g.gif  siulysiu kirpejai si varianta, ziuresiu ka sakys. Tai ir plaukam labai nepakenkciau ir pasvieseciau  ax.gif
*

as irgi kirpejos klausiau, sakau gal davai sruogom darrom bent virsu, kad nesiskirtu saknys nuo galu perdaug, bet ji mane atkalbejo, sako taip tikrai bus geriau. Sako bus ant galvos daug splavu , vaizdo nebus.
@leja
QUOTE(asmeryte @ 2010 11 12, 13:08)
as irgi kirpejos klausiau, sakau gal davai sruogom darrom bent virsu, kad nesiskirtu saknys nuo galu perdaug, bet ji mane atkalbejo, sako taip tikrai bus geriau. Sako bus ant galvos daug splavu , vaizdo nebus.
*

hmmm.... g.gif gal ir taip. Ziuresiu ka man sakys, nors mano kirpeja aplamai pries visokius spalvu nuemimus smile.gif sako galiu nuimti jeigu labai nori, bet ji nepataria
Saldi1
As tai manau, kad neverta plauku gadint(jei kirpeja mano, kad neigera cia jusu plaukam), o jau geriau palaukt ir dazyt saknis augaliniais dazais, kurie nusiplauna ir po truputi pereik i svesesni tona, kaip @leja sake jai kirpeja siule:) Nes nera realiai tokio skirtumo didelio tarp 3 tono ir 5, bentjau ant manes nieks nepastebi, tik pati jauciu:) o su sruogom jei nori ne visai sviesiu o tik is tamsiai rudu i rudus pereit, tai net neprasidekit, nes mane pries metus, po nuemimo nusruogavo, nes pamaniau, kad noriu dar sviesesniu, tai vat po sito tai jaucias, kad plauku bukle pablogejo, o realiai kaip atrodziau visiems tamsiaplauke, taip ir atrodo, su vaikinu iki siol ilgiausi gincai kai pavadina mane juodaplauke, nes mat jam skirtumo tarp mano plauku pries ir po tai jokio, tik va kai sruogom daze tai sake ryza buvau ir geriau taip nebedaryciau biggrin.gif
Taigi manau balinimas sruogom yra gerai tada, kai nori is visai tamsiu i sviesius, nes del poros tonu taip gadint neverta plauku smile.gif
asmeryte
cia turbut kiek kirpeju tiek nuomoniu, sakau, man nuiminejo spalva, absoliuciai nieko nenutiko plaukam, tik nezinau su kuo nueme. O mano plaukai yra is tu silpnesniu, plonesniu.
Bubbleghost
man nuo nueminejimo plaukai truputi pasiuro bet gal todel kad pati namie savarankiskai ta dariau biggrin.gif
secret_lover_
Juoda buvau, dabar esu šviesiai ruda su baltom sruogom, eisiu lapkričio pabaigoj dar kartelį ir būsiu jau turbūt tamsi blondinė ax.gif clap.gif Dažausi su KEUNE dažais, kirpykloje. ax.gif wub.gif
Papildyta:
O dėl sugadintų plaukų nieko negaliu blogo pasakyti, kokie buvo, tokie yra ax.gif Turbūt nespėjo pajausti šviesių dažų kėslų biggrin.gif
Rakelė
Sveikos 4u.gif
as nevisai gal cia tiksliai i tema, bet gal ka padesit man...
Zodziu esu naturaliai sviesi, nu pilki tokie plaukai, turiu keleta sruogu, paskutini karta daziaus kai buvau ipusejus nestuke.gif - beveik pries puse metu. Noriu dabar visa galva nusisviesint, bet kirpykloj man per brangu gali but blush2.gif i bet kokia eit nenoriu irgi. Galvoju gal zinot kokiu geru dazu, kur nusviesintu (nenubalintu) plaukus g.gif
bandziau su balzamu nestuke.gif dar dazytis, bet nesimate jokio pasviesejimo .. kazi gal yra kokiu neamonjakiniu dazu g.gif
@leja
QUOTE(rabelkyte @ 2010 11 14, 17:56)
Sveikos  4u.gif 
as nevisai gal cia tiksliai i tema, bet gal ka padesit man...
Zodziu esu naturaliai sviesi, nu pilki tokie plaukai, turiu keleta sruogu, paskutini karta daziaus kai buvau ipusejus  nestuke.gif  - beveik pries puse metu. Noriu dabar visa galva nusisviesint, bet kirpykloj man per brangu gali but  blush2.gif  i bet kokia eit nenoriu irgi. Galvoju gal zinot kokiu geru dazu, kur nusviesintu (nenubalintu) plaukus  g.gif 
bandziau su balzamu  nestuke.gif  dar dazytis, bet nesimate jokio pasviesejimo .. kazi gal yra kokiu neamonjakiniu dazu  g.gif
*

is parduotuviniu dazu tai pripazystu tik Hena+
jie negadina plauku yra augaliniai, bet ir kainuoja virs 40lt pakuote. Yra Droge
mamyte 25
as taipat noriu sviesintis is tamsiu rudu vos ne juodu i tokia smelio(kaip pas jurgita jurkute)nezinau nuo ko pradet? g.gif kas man ka patars? doh.gif
TOMIENE
http://www.beautyforsale.eu/lt/plauku-daza...ejas-10953.html

gal kas bandėt? g.gif kokie atsiliepimai?
Sunkissed
Man atrodo,geriau jau eiti pas kirpeja ir su ja mastyti ka cia padarius,kad baisiai nepakenkus...as nadziau nuiminet spalva su lorealiu,nuiminejau labai trumpai,bet nuime iki mirgu margu...uzdaziau lorealio dazais,pagal rekomendacijas,bet man tie loreal daziai nusiplove.,taigi priegi uzdaziau garnier sokoladu prie saktu nes jos buvo ryzos,dabr mano plaukai katastrofa,nieko nebedarau...lauksiu vasaros,auginsiu,kai daug ataugs koks puse sprindzio tada tik sviesinsiu ir kirpykloj smile.gif bet pries tai pasikirpsiu...
Papildyta:
QUOTE(TOMIENE @ 2010 11 21, 22:02)

kaip suprantu niekas dar nebande,bet idomu butu isgirsti kas per dalikas gaunasi.kaina tikrai nedidele eksperimentasm biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.