Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip iššviesinti tamsiai dažytus plaukus

QUOTE(vika8625 @ 2011 06 26, 18:08)
Vienoj temoj radau, kad chna iššviesint neįmanoma  verysad.gif


Sruoguodama galva isgautumet sviesiai ryzas sruogeles - mano kolege ta turi pasidarius ant savo plauku dazytu chna. Niekada nezinai, koky rezultata sviesindama gausit, todel geriau nuauginti ir tada dazyt, nes blondine sunkiai pasieksit, busit sviesiai ryza.
Atsakyti
QUOTE(vika8625 @ 2011 06 26, 17:08)
Vienoj temoj radau, kad chna iššviesint neįmanoma  verysad.gif

Kazkada as tais chna dazydavau.Ir ant pakuotes dazu raso kad sviesinti negalima po ju..Bet as sviesinausi.Ir aisku buvau kaip visciukas..O cia manau is tamsiu plauku visalaika sviesinant gausis nelabai mums miela spalva...As dabar po sviesinimo esu sviesiai ruda,bet kadangi as buvau daziusiu anksciau juoda vysnia spalva ,man islindo ir raudonumas,bet ka vaiksto pusiau tokia pusiau tokia blush2.gif Ne is karto busiu blondine,jai cia kaip ir FLOWER sake neisvengiama biggrin.gif
Atsakyti
aha biggrin.gif
Atsakyti
parodysiu siokia tokia nuotrauka savo rezultato smile.gif

user posted image

matosi, kad galai dar geltoni, virsus net labai sviesus.
Atsakyti
Surinkau viska nuo pat pradziu 4u.gif

Startas - plaukai gal 10 metu dazyti nr3 arba 4.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Flower esate visai kitas zmogus thumbup.gif Labai tinka Jums 4u.gif O kaip plaukuciai ar atgaivinti imanoma,po tokio sviesinimo? Man labai grazi spalva Jusu thumbup.gif Pastumejimas man sviesinti dar karta bigsmile.gif
Atsakyti
per kiek laiko i issisviesinot? 4u.gif idomu butu palaidus plaukus pamatyt ax.gif

mano akim, tamsus jums milijona kartu graziau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 06 27, 19:38)
mano akim, tamsus jums milijona kartu graziau  blush2.gif

drinks_cheers.gif sviesus labai veida blysku padaro, o tamsus labai grazu 4u.gif
Atsakyti
nepadaro blyskaus,tiesiog jis db naturalus,be soliariumo ir rudu pudru smile.gif
o ten kur tamsus plaukai as gerokai idegusi. be idegio atrodyciau visai kitaip.
bet jus neisivaizduojat koki kaifa jauciu kai man nebereikes dazyti plauku smile.gif
rezultatas pasiektas per 1,5men. nedarykit to taip greitai! plaukams lb pakenke.
imesiu kada foto palaidais plaukais ir fotiku daryta.
Atsakyti
Savo plaukus iš juodų blondiniškais paverčiau per gana ilgą laiką, kadangi neskubėjau išgauti greito rezultato, bijojau sugadinti plaukus. Iš pradžių mano juodą spalvą blukino su peroksido tirpalu, išgavo tamsiai rudą. Vėliau bandžiau dėtis šviesių sruogelių, tačiau plaukai vos vos pašviesėjo. Ir taip vargau gana ilgai, kol virtau geltona blondine (oj kaip nepatiko). Per metus pavyko išgauti tolygų, gražų blond atspalvį ax.gif Ir taip mėgavausi gražia spalvyte keletą metų, kol galiausiai užėjo noras pasitamsint. Dabartinis rezultatas gal ir netoks ryškus, bet man artimas smile.gif
Atsakyti
Ir man teko sviesintis plaukus ir visai tamsiu.
Priesistore tokia, kad visa laika sviesinusi plaukus (ir is prigimtis esu sviesi), karta sumasciau, kad noriu tamsiu plauku. Nirko nemastydama ta akimirka ir nuejau i kirpkla. Is blondines tpau beveik juodaplauke doh.gif Na man ta spalva tiko, viskas ok, bet:
1. Plaukus turejau dazyti kas 2 sav, nes atauginejancios sviesios sakns dare plikumo vaizda;
2. Privalejau vaiksciot i soliariuma ar maskuot veido blskuma pudra, nes tamsus plaukai ir sviesi oda- nu labai negraziai atrode...
3. Mano geri akiu veida pakeite piktoka ir arogantiska grimasa lotuliukas.gif
Na del siu ir kitu priezasciu karta (kazkur po 2 metu nusprendziau zut but susigrazint savo sviesia plauku spalva).
Praejau pro n grozio salonu ir niekas nenorejo su manimi prasidet. Mat visi aiskino, kad liksiu be plauku ir tokios tamsios spalvos neiseis nuimt. Siaubas i kokia vidine panika tada puoliau. Na bet tolimesnes paiekos dave vaisiu ir pagaliau ienas salonas "apsieme" mano plaukais biggrin.gif (Sarma Style).
Pirmiau spalva blukino, o paskaui keleta kartu daze sruogom. Kazkur po metu vel buvau sviesutele blondine. Per ta laika nebuvo jokiu tarpiniu baisumu, ta prasme visada spalva plauku buvo grazi.
Tai va, po tokiu eksperimentu, savo kirpejai neleidziu net sruogom plauku dazyt biggrin.gif Myliu savo sviesai plauku spalva ir mirsiu kartu su ja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 06 28, 14:20)
Ir man teko sviesintis plaukus ir visai tamsiu.
Priesistore tokia, kad visa laika sviesinusi plaukus (ir is prigimtis esu sviesi), karta sumasciau, kad noriu tamsiu plauku. Nirko nemastydama ta akimirka ir nuejau i kirpkla. Is blondines tpau beveik juodaplauke  doh.gif  Na man ta spalva tiko, viskas ok, bet:
1. Plaukus turejau dazyti kas 2 sav, nes atauginejancios sviesios sakns dare plikumo vaizda;
2. Privalejau vaiksciot i soliariuma ar maskuot veido blskuma pudra, nes tamsus plaukai ir sviesi oda- nu labai negraziai atrode...
3. Mano geri akiu veida pakeite piktoka ir arogantiska grimasa  lotuliukas.gif


va pagaliau atsirado kas mane suprato drinks_cheers.gif butent sitaip ir man buvo.
Atsakyti