Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip iššviesinti tamsiai dažytus plaukus

QUOTE(SaiMita @ 2011 08 12, 15:28)
aš vis užsuku į temą...
vis dar kirba giliai giliai mintis nusišviesint... doh.gif

jei ji kirba, gali pragrauzti skyle biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 08 12, 15:28)
aš vis užsuku į temą...
vis dar kirba giliai giliai mintis nusišviesint... doh.gif


jeigu tinka patinka, turesite laiko paskui lepinti plaukucius tai grazu ir pirmyn smile.gif svarbu neperbalint (is patirties), susvelnina pajaunina veiduka sviesi plauku spalva, as gryzau prie sviesos, 4 men pabuvus ruda smile.gif
Atsakyti
Sveikutes visos! 4u.gif

Ilgai cia smirinejau, skaitinejau, tai galvoju reikia prisiregistruoti kadangi as pati ka tik tapau sviasia blondine! ax.gif

Dazau plaukus jau kokius 4-5 metus, visokiom spalvom. Pirma karta plaukus kai daziausiu nusidaziau blondiniskai pati, bet isejo tokia ziauri geltona blush2.gif . Poto tamsiai ruda uzdaziau, tuomet vel sviesint nusprendziau ir gavosi ryza, poto vel tamsinau ir t.t Zodziu net negaliu suskaiciuot kiek kartu ir kokiom spalvom daziau lotuliukas.gif Paskutiniu metu turejau juodus plaukus, lapkricio menesi nuejau i kirpykla kad atsviesintu man plaukus iki sviesiai rudos. Tai gavosi tokie vidutiniskai rudi su blondiniskom sruogom. Praejo kiek laiko ir paskutiniu metu pas mane buvo gana ataugusios saknys, mano naturali yra sviesiai rudai pilksva spalva o kiti plaukai kas liko is tu rudu, tokie gana sviesiai rudi su siek tiek sruogeliu. Tai vat, pries savaite nusprendziau kad noriu sviesiai blondiniskai nusidazyt. Nuvariau siandien i kirpykla, parodziau nuotrauka spalvos kokios noriu, sako neiseis per viena karta, nes reikia sruogelem dazyt, galvoju, pfft, nesamone. Atsisedau i kede ir galvoju jei nepatiks pati nusidazysiu. Bet ji labai daug sruogu pridejo, visa galva ir ka? Esu sviesi smelio spalvos blondine ir ne ryza!!! Man pasake kad jeigu visa galva paprastai dazyt gauciausi ryza, o su sruogelem visai kitaip ir labai sviesiai isejo. Sake kad galiu po kiek laiko vel ateit kad dar sviesiau butu, bet man uztenka, kaip tik kaip norejau! Taip kad jei kas nori blondine tapti paprasykit labai daug sruogeliu o ne visa galva! Ir net nesimato rudos pas mane niekur, super! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ieatpandas: 13 rugpjūčio 2011 - 19:02
Ikeliu nuotraukas. As is tokios spalvos i blondiniska per viena diena tapau, ir jokio ryzumo! Galetu ta kirpeja ir Lietuvoj gyventi, tikrai rekomenduociau, nes kiekviena karta iseinu is salono laiminga! As nesuprantu tu kurios sako kad reikia metu kad grazia spalva isgautum. Mano plaukai jauciasi sveikesni nei naturalus mano buvo. ax.gif

[img]

[img]

 i 
Ištrinta narės prašymu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 26 rugpjūčio 2011 - 18:44
Noreciau parekomenduoti COLOR BE 4. Galite pasiskaityti internete. Naudojau sia priemone. Is juodos patau ryza , o tada jau buvo lengviau sviesinti.
Atsakyti
Sveikutes,

mano naturali spalva pakankamai tamsi,tamsiai pilka,kuri laika daziau juodai,bet jau taip pabodo,kad nuspredziau nusisviesinti,pati to daryti nesiryzau,todel ejau i kirpykla,rezultatu likau patenkinta is juodos spalva pasviesejo daugiau nei tirm tonais,tapo tamsiai rudi,po vasaros plaukuciai ataugo,issviesejo,dbr esu tamsokai ryza ir nezinau ka daryti,noreciau dar sviesesniu plaukuciu,kaip kazkuri pries tai rasiusiu,mazdaug tokiu kaip jennifer aniston,nu ne blondine,bet sviesi ruda,taciau suvokiu kad vel reiketu naudoti spalvo nuemejas,bijau kad nepakenktu plaukuciams,nors dbr tai tikrai nieko blogo man jiems neatsitiko,tokie pat kaip buvo,gal kad visada naudoju geras priemones,drekinu,maitinu. Gal sakau bandyti sruogeles pradziai,bet tiesa sakant man negrazu,kazkaip atgyvene,taip daziau budama abituriente pries 10metu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytte @ 2011 08 17, 14:04)
Sveikutes,

mano naturali spalva pakankamai tamsi,tamsiai pilka,kuri laika daziau juodai,bet jau taip pabodo,kad nuspredziau nusisviesinti,pati to daryti nesiryzau,todel ejau i kirpykla,rezultatu likau patenkinta is juodos spalva pasviesejo daugiau nei tirm tonais,tapo tamsiai rudi,po vasaros plaukuciai ataugo,issviesejo,dbr esu tamsokai ryza ir nezinau ka daryti,noreciau dar sviesesniu plaukuciu,kaip kazkuri pries tai rasiusiu,mazdaug tokiu kaip jennifer aniston,nu ne blondine,bet sviesi ruda,taciau suvokiu kad vel reiketu naudoti spalvo nuemejas,bijau kad nepakenktu plaukuciams,nors dbr tai tikrai nieko blogo man jiems neatsitiko,tokie pat kaip buvo,gal kad visada naudoju geras priemones,drekinu,maitinu. Gal sakau bandyti sruogeles pradziai,bet tiesa sakant man negrazu,kazkaip atgyvene,taip daziau budama abituriente pries 10metu g.gif


Paprasyk kuo daugiau sruogeliu kad atrodytu lyg visa galva dazyta. Arba tiesiog visa galva folijom padazytu. Nebusi ryza ir nenukentes taip plakai, patikek. Mano plauku situoacija visai nepablogejo. Tik nusipirk drekinama sampuna ar kondicionieriu ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ieatpandas @ 2011 08 17, 19:19)
Paprasyk kuo daugiau sruogeliu kad atrodytu lyg visa galva dazyta. Arba tiesiog visa galva folijom padazytu. Nebusi ryza ir nenukentes taip plakai, patikek. Mano plauku situoacija visai nepablogejo. Tik nusipirk drekinama sampuna ar kondicionieriu ir viskas  thumbup.gif

Drįsčiau paprieštarauti dėl ryžumo. Labai viskas nuo plauko priklauso. Nes man asmeniškai buvo taip. Buvau tamsiais dažytais plaukais ir sugalvojau, kad noriu šviesesnių plaukų. Su kirpėja nutarėm po truputį juos šviesint ir dažyt sruogelėm. Tai po pirmo dažymo sruogelėm, plaukų šaknys šviesiai nusidažė, o tie plaukai, kur buvo dažyti tamsiai gavos ryži. Tai teko plaukus lašišine spalva tonuot. Po dviejų mėn vėl ejau, vėl sruogelėm visą galvą dažėm, dar reikėjo tonuot su lašišine spalva. Pavasarį vėl dažėm sruogelėm visą galvą, ir vėl tonavom. O dabar kai paskutinį kartą buvau jau nebetonavom, dažėm tik šaknis, nes saulutė jau biški pašviesino plaukus ir labai labai prakarpėm plaukus, nes labai lindo tamsūs galai, kurių neina nudažyt šviesiai.. Ir jau metus taip vargstam, niekaip nepavyksta suvienodint gražiai plaukų spalvos.
Taip, kad jums pasisekė nekaprizingus plaukučius turite biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretutttia @ 2011 08 17, 22:49)
Drįsčiau paprieštarauti dėl ryžumo. Labai viskas nuo plauko priklauso. Nes man asmeniškai buvo taip. Buvau tamsiais dažytais plaukais ir sugalvojau, kad noriu šviesesnių plaukų. Su kirpėja nutarėm po truputį juos šviesint ir dažyt sruogelėm. Tai po pirmo dažymo sruogelėm, plaukų šaknys šviesiai nusidažė, o tie plaukai, kur buvo dažyti tamsiai gavos ryži. Tai teko plaukus lašišine spalva tonuot. Po dviejų mėn vėl ejau, vėl sruogelėm visą galvą dažėm, dar reikėjo tonuot su lašišine spalva. Pavasarį vėl dažėm sruogelėm visą galvą, ir vėl tonavom. O dabar kai paskutinį kartą buvau jau nebetonavom, dažėm tik šaknis, nes saulutė jau biški pašviesino plaukus ir labai labai prakarpėm plaukus, nes labai lindo tamsūs galai, kurių neina nudažyt šviesiai.. Ir jau metus taip vargstam, niekaip nepavyksta suvienodint gražiai plaukų spalvos.
Taip, kad jums pasisekė nekaprizingus plaukučius turite  biggrin.gif  4u.gif


As jusu vietoj paieskociau geresnes kirpejos. Man taip gavosi tik tada kai as pati bandziau dazyti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretutttia @ 2011 08 18, 00:49)

o kodel tonuoja lasisine spalva? ka ji duoda? smile.gif
Atsakyti
Man lašišine spalva tonavo todėl, kad viršuje plaukai buvo balti, o galai ryži. Tai tonavimas truputį sulygino spalvą... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tamse+T @ 2011 08 16, 16:05)
Noreciau parekomenduoti COLOR BE 4.  Galite pasiskaityti internete. Naudojau sia priemone. Is juodos patau ryza , o tada jau buvo lengviau sviesinti.




COLORB4 tikrai geras, esu pirkus kai UK gyvenau, bet ir brangus malonumas, 12 svaru. Rekomenduociau visom isigyti Saler color remover, jis net uz ColorB4 geresnis, o kaina 21lt, trumpiem plaukam uzteko 3-4 kartam. smile.gif Siandien vaziuosiu vel pirkt nes mano ruda gavos juoda sad.gif Tikrai laaaabai rekomenduoju smile.gif
Atsakyti