Įkraunama...
Įkraunama...

Skelbimų tema, gyvenančioms Skandinavijoje

Laba diena ,noreciau isidarbinti skandinavijos salyse.Butu smagu vykti su kitu jau patirties uzsienyje turinciu zmogumi,nes anglu kalba tik mokyklos lygio.rasykit ramunelek@zebra.lt
Atsakyti
Esam seima su 6 menesiu mazyle ir ieskom butuko Osle 1 ar dvieju kambariu. Gal kuri netycia zino kas isnuomuoja? nes dabar nuomuojames kambary , bet mum labai mazai vietos cia, mazyle auga, jai reikes erdves didesnes kai prades vaiksciot. Moket galetumem mazdaug iki 9500 kronu per menesi. Labai busiu dekinga jei kas nors pagelbes. 4u.gif Nes cia labai sunku susirasti buta, labai daug ejom, ieskojom, bet is paskos dar 20 zmoniu ateina ir jie atiduoda norvegam dazniausiai. Gyvenam cia jau metus. Vyras dirba,tai del nuomos tikrai nebus jokiu problemu.
Atsakyti
QUOTE(Ingute1986 @ 2011 09 07, 14:16)


prasykite vyro darbdaviu pagalbos.
Atsakyti
Darbdavys sake gali tik garantija duot.
Atsakyti
Ieskom "vakarines" auklytes kartui/porai kartu per menesi 2-3 val. smile.gif
Danijoje, Slagelse miestelyje (apie 100 km nuo KPH). Auginam du berniukus wink.gif

Jeigu susidomejot rasykit i strmtyt@yahoo.com mirksiukas.gif

Atsakyti
Laba, man irgi labai reiketu pagalbos. Ieskaus darbo Haderslevo mieste, toliau negaliu niekur vaizuoti, nes esu be transporto priemones, gal kas kur zino ka nors? Sunkiai sekasi paciai ieksotis. Ieskaus bet kokio darbo: viesbuciu tvarkymo, patalpu valymo, virtuveje, barmenes-padavejos ir t.t. Buciau dekinga, jei kas padetu...
Atsakyti
Sveiki smile.gif Gal kas susidomes,ar zino parekomenduoti patikima moteri,kuri noretu dirbti aukle NO-Bergene.Ieskome moters,kuri galetu gyventi kartu ir priziureti dvi mergaites 4m. ir 1.6m. Tikimes rasti moteri,kuri galetu pabuti su mergytem darbo metu ir kartais pagal susitarima po darbo ax.gif Siulome: Nemokama kambari,maitinima,kelione,atliginima -+2000lt.Jei kas susidomes rasykit i az arba el.pasta rutala22@yahoo.com 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Parduodam LABAI mazai naudota automobiline kedute Bebe Confort au masininiu adapteriu 4u.gif

Kopenhaga. 1000 DKK


Foto imetu is parduotuves, nes masina stovi kitur ir nera galimybes nufotkinti.
Bet galiu garantuoti labai gera stovi!
adapteris:
http://parduotuve.ti...-pagrindas.html

kedute (analogiska spalva- Oxygen Red)
http://parduotuve.ti.../creatis-1.html

Jei kuri susidomesit - telefonas 2425 0442, arba AZ
Atsakyti
Sveikos,
Noreciau isidarbiti Danijoje (Kopenhagoje, arba netoli Kopenhagos).
Man 21 metai, esu studente.
Dar nemoku danu kalbos, bet turiu gan pakankamas anglu kalbos zinias.

Domintu ivairus darbo pasiulymai. Ir buciau dekinga, jei galetumet pasiulyti, kur galeciau kreiptis del darbo ar galetumete duoti siaip kokiu naudingu patarimu wink.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif gal kuri galetu nukreipti i valymo firmas kurios galetu idarbinti ,aplink Vejle arba Horsens,labai reikia bet kokios informacijos apie darbus .20 metu panele su masina ir geromis anglu kalbos ziniomis ir su galimybe pradeti mokintis danu kalba kai tik atsiras darbelis.Nekantriai laukiu betkokiu jusu pasiulymu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki.Bergene-Sotroj reikalinga aukle priziureti dvi mergaites musu namuose.Reikia atvaziuoti 06.30val.ir pabuti iki mazdaug 15.30val.bet gali but ir ilgiau,kol grisiu is darbo.Reiketu visapusiskai priziureti mergaites,tai yra nupraust,pavalgidint,isvest i lauka,padaryt valgyt tik joms ir t.t.Namu tvarkyt nereikes,aisku ir nepalikti visisko bardako smile.gif Mokesiu 50-60kr.i val. Susidomejus rasykit i e-maila rutala22@yahoo.com arba skambinkit ar rasykit 46251374 Ruta.Reiketu kuo greiciau.
Atsakyti
Sveikos,

Gyvenu Norvegijoje ir ieskau darbo Alesund arba Molde miestuose. Noreciau priziureti vaikelius (visa darbo diena ar kelioms valandoms), taip pat galeciau valyti namus, viesbucius ar ofisus, dirbti fabrike ir pan. Esu darbsti ir pareiginga.

Jei turit rimtu darbo pasiulymu ar zinote, kur galeciau kreiptis, prasau atsiusti man zinute i mano el. pasta avenskaityte@gmail.com. Dekui!
Atsakyti