Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

QUOTE(furyy @ 2010 05 31, 16:59)
Labai reikia patarimo, nes nežinau kaip pasielgti, o visko taip sau palikti nenoriu schmoll.gif
2008 m. gruodį pirkau nešiojamą kompiuterį, taigi man priklauso mokesčių susigražinti, bet parduotuvė nepateikė pirkimo sutarties ir dėlto VMI man negali gražint pinigų. Paklausiau parduotuvės-kodėl nepateikė, o jie man-jums nepriklauso, nes kompas pirktas be programinės įrangos doh.gif  Bet man kažkaip lyg atrodo, kad pridėjo Linux (100% nesu tikra) gal tik neprirašė? o iš kitos pusės-kodėl neįspėjo. Ruošiuosi pirmiausiai eit rėkt į parduotuvę, o paskui kažkur skundą rašysiu (tik nežinau kur) todėl prašau jūsų patarimo kaip čia pasielgti. Juk turi kažkas paisyti vartotojų teisių


Na o Jūs turite dokumentą patvirtinantį, kad su programine įranga pirkote?
jei ne, tai ką ir kaip norite įrodyti?
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2010 05 31, 16:59)
Labai reikia patarimo, nes nežinau kaip pasielgti, o visko taip sau palikti nenoriu schmoll.gif
2008 m. gruodį pirkau nešiojamą kompiuterį, taigi man priklauso mokesčių susigražinti, bet parduotuvė nepateikė pirkimo sutarties ir dėlto VMI man negali gražint pinigų. Paklausiau parduotuvės-kodėl nepateikė, o jie man-jums nepriklauso, nes kompas pirktas be programinės įrangos doh.gif  Bet man kažkaip lyg atrodo, kad pridėjo Linux (100% nesu tikra) gal tik neprirašė? o iš kitos pusės-kodėl neįspėjo. Ruošiuosi pirmiausiai eit rėkt į parduotuvę, o paskui kažkur skundą rašysiu (tik nežinau kur) todėl prašau jūsų patarimo kaip čia pasielgti. Juk turi kažkas paisyti vartotojų teisių

jei pirkote be programines irangos,tai nieko ir negrazinsit
http://www.vmi.lt/lt/?itemId=1014245
Atsakyti
QUOTE(Leblon @ 2010 05 31, 17:15)
Na o Jūs turite dokumentą patvirtinantį, kad su programine įranga pirkote?
jei ne, tai ką ir kaip norite įrodyti?

neturiu pasirodo doh.gif . Bet kiek vakar aiškinausi, parduotuvės visada prideda Linux-kuri yra visiškai nemokama, nes žino, kad be to, žmogus nesusigražins pinigėlių. (Man atrodo ir tą kartą man davė Linux-ko įrodyti aš aišku negaliu, bet ir 100% tvirtint negalėčiau). Aš dabar čia tipo kalta, kad kažkoks pardavėjas įrašo nepadarė?
Atsakyti
mes irgi pirkom kompa 2008, tai linuxas kainavo ar 20 ar 30lt. o jei ir nemokamai butu, tai visada reikia pasiziureti dokumentus, kad butu irasyta, nes kitaip tikrai nieko negrazins, deja. dabar tai tikrai ar iseis ka irodyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(murka2008 @ 2010 06 01, 09:18)
mes irgi pirkom kompa 2008, tai linuxas kainavo ar 20 ar 30lt. o jei ir nemokamai butu, tai visada reikia pasiziureti dokumentus, kad butu irasyta, nes kitaip tikrai nieko negrazins, deja. dabar tai tikrai ar iseis ka irodyt  g.gif

reikia dar žinot į ką žiūrėt tuose dokumentuose mirksiukas.gif
Man atrodo, kad mes netgi ir kalbėjomės kažką apie susigražinimą...
Tikiu, kad nieko nepasieksiu ir nesusigražinsiu-bet nervus tai tikrai patusysiu (dabar rezgu planą chuliganą) gal kas mestels minčių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2010 06 01, 08:57)
reikia dar žinot į ką žiūrėt tuose dokumentuose mirksiukas.gif
Man atrodo, kad mes netgi ir kalbėjomės kažką apie susigražinimą...
Tikiu, kad nieko nepasieksiu ir nesusigražinsiu-bet nervus tai tikrai patusysiu (dabar rezgu planą chuliganą) gal kas mestels minčių ax.gif

jei nori susigrazinti pinigus, tai parduotuveje turejote uzpildyti prasyma,o jei nepildete tada tikrai niekas jokiu dokumentu neteike. ir jokia programa tikrai nera nemokama. schmoll.gif
Atsakyti
labas. noriu paklausti mano vyras 2009 metais 6 men dirbo o kitus 6 stovejo darbo birzoje ir gavom pasalpa, ar deklaruojant pajamas isiskaiciuoja tie pinigai kur is birzos gaunami? nes mes galvojom kad neisiskaiciuoja nes turejome gaut mazai pinigeliu o dabar gavome daugiau, tai kad nereiktu grrazint? gal suprantamai parasiau klausima?
Atsakyti
QUOTE(aurelis @ 2010 06 01, 12:55)
labas. noriu paklausti mano vyras 2009 metais  6 men dirbo o kitus 6 stovejo darbo birzoje ir gavom pasalpa, ar deklaruojant pajamas isiskaiciuoja tie pinigai kur is birzos gaunami? nes mes galvojom kad neisiskaiciuoja nes turejome gaut mazai pinigeliu o dabar gavome daugiau, tai kad nereiktu grrazint? gal suprantamai parasiau klausima?


is birzos gauti pinigai neapmokestinami ir i deklaracija ju rasyt nereikia.
Atsakyti
sveikos,gal galit man tundrai paaiskin iki kada galima deklaruoti uz 2007 ir 2008m. uz 2009 deklaravau,o apie kitus tai neradau info blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianuka @ 2010 06 02, 11:16)
sveikos,gal galit man tundrai paaiskin iki kada galima deklaruoti uz 2007 ir 2008m. uz 2009 deklaravau,o apie kitus tai neradau info  blush2.gif

už 2007 metus iki 2012 metų,
už 2008 iki 2013 metų
Atsakyti
QUOTE(Leblon @ 2010 06 02, 11:27)
už 2007 metus iki 2012 metų,
už 2008 iki 2013 metų


o tai cia galima betkoki menesi,t.y. kada nori,ar nuo kitu metu nuo kovo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2010 06 01, 08:57)
reikia dar žinot į ką žiūrėt tuose dokumentuose mirksiukas.gif
Man atrodo, kad mes netgi ir kalbėjomės kažką apie susigražinimą...
Tikiu, kad nieko nepasieksiu ir nesusigražinsiu-bet nervus tai tikrai patusysiu (dabar rezgu planą chuliganą) gal kas mestels minčių ax.gif

nusiperkat dabar linux, ir kitais metais viska sudeje grazinkites.
as vienais metais kompa, kitais printeri, kitais monitoriu pirkau. tai viska sudejo i viena ir uzskaite. tik va klausimas ar uzskaitys jei siemet pirktas. siulyciau pasidomet.
Atsakyti