Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

QUOTE(ugzzy @ 2011 03 10, 10:12)
Jei 31 langely  -177, o 33 langely 177 ,tai reiškia,kad man reik mokėt?


pagal mane, tai čia tau tiek grąžins
Atsakyti
O jeigu 33 langelis tuščias, nors viskas užpildyta?
Atsakyti
Mergaites o i kuri langeli vesti palukanu suma, pas mane pazymoj yra sumele, o preliminarioj nera:(
Atsakyti
Sveikos, prasau paaiskinkit kaip apsakiciuojamas mnpd.Bandziau pritaikyti kitu mamu atvejus, bet nelabai man pavyko.Taigi iki rugpjucio 17 turejau viena vaikuti tai 100*7 ir nuo rugpjucio 200*4?Nesuprantu kaip apskaiciuoti rugpjuti?Su vyru gyvename santuokoje.Na bent kokia ta bendroji formule?
Atsakyti
jei kas galite, pakonsultuokite:
1. Ar gali tikėtis kiek nors susigrąžinti minimumus gaunantys, bet daug "bilioteniu" turėję.
3. Kurio laukelio skaičiai aktualūs 2 proc. pervedant? (Nuo kokio laukelio skaičiuojasi tie 2 proc., gavėją domina, kiek jam bus pervesta paramos)
Iškarto ačiū
Atsakyti
nieko nesuprantu,preliminariose pažiūrėjau,tai iš pradžių buvo 31 langely -177, 33 langely 177, po to paspaudžiau pildyti,tai man rodo 31 langely -2261, o 33 langely 2261 bigsmile.gif paspaudžiau šauktuką,man rašo,kad klaidų nėra,galite pateikti deklaraciją!! Kas yra,ar čia klaida,ar kas čia?
Atsakyti
Sveikos deklaruotojos 4u.gif

Kas metai deklaruojuos pati, bet siemet susibalamutinau su 17 langeliu, MPNPD.
Pirma vaika auginu viena, prisitaikau PNPD viena, o liepa atsirado antras vaikas, kur prisitaikysim su vyru.
Tai kokia suma turiu irasyti i 17 laukeli?

Niekur neberandu tos lenteles su visais PNPD g.gif
Atsakyti
Sveiki, nu va o man reikia atseit grazinti 122 bet as nesuprantu kodel, esu motinystes atostogose antrus metus, grodzio men Sodra nepritaike NPD kaip visada ir as visvien turiu moketi kazkokia nesamone kazin kodel?
Atsakyti
QUOTE(ugzzy @ 2011 03 10, 10:52)
nieko nesuprantu,preliminariose pažiūrėjau,tai iš pradžių buvo 31 langely  -177, 33 langely 177, po to paspaudžiau pildyti,tai man rodo 31 langely -2261, o 33 langely 2261 bigsmile.gif paspaudžiau šauktuką,man rašo,kad klaidų nėra,galite pateikti deklaraciją!! Kas yra,ar čia klaida,ar kas čia?

17 langelis uzpildytas?? 46 langelyje 0?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Niekaip nerandu sumos kuria reikia yrasyti i 17 langeli g.gif i vmi skambinau,bet ten pastoviai uzimta doh.gif Auginu dukra 8 metu. pernai rasiau 428 g.gif o siemet vel ta pacia rasyt suma g.gif Aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2011 03 10, 10:56)
Sveikos deklaruotojos  4u.gif

Kas metai deklaruojuos pati, bet siemet susibalamutinau su 17 langeliu, MPNPD.
Pirma vaika auginu viena, prisitaikau PNPD viena, o liepa atsirado antras vaikas, kur prisitaikysim su vyru.
Tai kokia suma turiu irasyti i 17 laukeli?

Niekur neberandu tos lenteles su visais PNPD  g.gif

Dar klausimas:
Jei antras vaikas gimes liepos 14 d. tai uz liepa reikia pritaikyti PNPD? Ar tik nuo rugpjucio skaiciuoti, tai gautusi 5 men.??
Atsakyti
QUOTE(ugzzy @ 2011 03 10, 10:52)
nieko nesuprantu,preliminariose pažiūrėjau,tai iš pradžių buvo 31 langely  -177, 33 langely 177, po to paspaudžiau pildyti,tai man rodo 31 langely -2261, o 33 langely 2261 bigsmile.gif paspaudžiau šauktuką,man rašo,kad klaidų nėra,galite pateikti deklaraciją!! Kas yra,ar čia klaida,ar kas čia?


Pasirodo,kad čia klaida! Pasiskambinau 1882,tai sakė,ne man pirmai taip,kažkodėl programa į tuos langelius perrašo visą pajamų mokestį išskaičiuotą praeitais metais! Jeigu jums tas pats bus,tai tiesiog išjunkit ir vėl įjunkit deklaraciją.
QUOTE(Smilla @ 2011 03 10, 11:00)
17 langelis uzpildytas?? 46 langelyje 0?

viskas užpildyta,klaida čia,pačios programos.
Atsakyti