Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Socialinių reikalų labirintuose
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
JOLANCIUK
senos temos
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=570262
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=567415
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=571372
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=576431

VMI primena, kad GPM permoką gali susigrąžinti tie gyventojai, kurie sumokėjo pensijų įmokas į pensijų fondus, taip pat už studijas aukštosiose mokyklose už pirmąjį aukštąjį išsilavinimą, sumokėjo palūkanas už paimtą kreditą vienam gyvenamajam būstui statyti ar įsigyti, sumokėjo gyvybės draudimo įmokas, per kalendorinius metus pasinaudojo ne visu metiniu neapmokestinamuoju pajamų dydžiu, nepasinaudojo papildomu metiniu neapmokestinamuoju pajamų dydžiu už auginamus vaikus ar 2004-2008 metais įsigijo kompiuterį su programine įranga ir/ar sumokėjo už interneto prieigos įvedimą.

Šiuo metu vyksta ne tik pajamų, bet ir turto deklaravimo procesas.

Taip pat pajamų mokesčio deklaravimo metu galima teikti prašymus skirti 2 proc. nuo savo praėjusiais metais sumokėto gyventojų pajamų mokesčio paramai.

VMI primena, kad pajamas gyventojai turi deklaruoti iki šių metų gegužės 3 dienos. Permoka mokesčių mokėtojui turi būti grąžinama iki šių metų liepos 31 dienos.

Vien tik dėl PSD įmokų teikti Metinės pajamų deklaracijos teikti nereikia.

APIE TURTO DEKLARACIJA YRA TEMA
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=22293

42
manolya
taigi, as toliau su klausimu apie tuos, kurie buvo isvyke. as buvau isvykus opernai is LT nuo vasario iki rugsejo, kaip man uzdeklaruot tai? 7 langelis skirtas tiems, kurie isvyko su visam. jei parasysiu, kad iki vasario deklaruoju, tai tada ar nesigaus taip, kad as busiu isbraukta is mokesciu moketoju, kai tuo tarpu as grizau rugseji, spali nuejau i birza, o dabar dar ir dirbu. VMI-belviltiska klausti. jie man pasake, kad as negaliu deklaruot niekaip tu 7 menesiu, nes anoks cia isvykimas. ligoniu kasos sako priesingai, bet kaip padaryt viska teisingai. susipainiojau visai doh.gif
JOLANCIUK
Grazintino GPM laukemasis
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...56&t=576307
Papildyta:
QUOTE(manolya @ 2010 04 27, 16:01)
taigi, as toliau su klausimu apie tuos, kurie buvo isvyke. as buvau isvykus opernai is LT nuo vasario iki rugsejo, kaip man uzdeklaruot tai? 7 langelis skirtas tiems, kurie isvyko su visam. jei parasysiu, kad iki vasario deklaruoju, tai tada ar nesigaus taip, kad as busiu isbraukta is mokesciu moketoju, kai tuo tarpu as grizau rugseji, spali nuejau i birza, o dabar dar ir dirbu. VMI-belviltiska klausti. jie man pasake, kad as negaliu deklaruot niekaip tu 7 menesiu, nes anoks cia isvykimas. ligoniu kasos sako priesingai, bet kaip padaryt viska teisingai. susipainiojau visai doh.gif
*

cia perskaitikit
http://www.vmi.lt/lt/?itemId=10816538
manolya
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 04 27, 16:05)

as sita skaiciau, mano situacija tokia, kad buvau isvykus tik 7 men. grizau rugseji, tai net jei ir parasau, kada isvykau, kaip man kur nors nurodyt, akd grizau rugseji i LT? nes ne pilni metai gaunas.

kitas dalykas, buvau is vykus i treciaja sali, ne ES, taigi jokie dokumentai is tos salies negalioja.
JOLANCIUK
QUOTE(manolya @ 2010 04 27, 16:17)
as sita skaiciau, mano situacija tokia, kad buvau isvykus tik 7 men. grizau rugseji, tai net jei ir parasau, kada isvykau, kaip man kur nors nurodyt, akd grizau rugseji i LT? nes ne pilni metai gaunas.

kitas dalykas, buvau is vykus i treciaja sali, ne ES, taigi jokie dokumentai is tos salies negalioja.
*

tada nezinau,gal bus mamyciu kurie susidurie su tokiu reikalu.arba bandyt prisiskambint i vmi ir pas juos pasiteiraut. 4u.gif
manolya
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 04 27, 16:21)
tada nezinau,gal bus mamyciu kurie susidurie su tokiu reikalu.arba bandyt prisiskambint i vmi ir pas juos pasiteiraut. 4u.gif
*

sakau, kad VMI man paaiskino taip, ai jei tik 7 menesiai ir dar grizot i LT, tai mes net neskaiciuosim, kad LT jusu nebuvo lotuliukas.gif
JOLANCIUK
QUOTE(manolya @ 2010 04 27, 16:22)
sakau, kad VMI man paaiskino taip, ai jei tik 7 menesiai ir dar grizot i LT, tai mes net neskaiciuosim, kad LT jusu nebuvo lotuliukas.gif
*

tai jums tada reikes moket uz tuos men?
manolya
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 04 27, 16:38)
tai jums tada reikes moket uz tuos men?
*

kaip vmi sako, taip, kaip sako, ligoniu kasos, nereiketu, bet kaip uzdeklaruot mano isvykima tik 7 menesiams, nieks nezino, nes deklaracijoj taip negalima, o seniunujoj atbuline tvarka deklaruot isvykima negalima. taigi, jei remciaus vmi, tai turiu moket, jei ligoniu kasa, netureciau moket, o kas teisus, as nezinau.
Aitela
sveikos, iškilo problemų pildant deklaracijas už 2008 ir 2007 metus.

atsidarius deklaraciją, viskas lyg ir surašyta, trūksta tik 15 langelio reikšmės (taikytinų MNPD ir MPNPD suma). tai kaip suprantu reikia pildyti kitaip nei šiais metais pildom.

nurodyta, kad imti duomenis iš instrukcijos lentelės 1 priedo. tai jei šeimoje tais metais buvo auginami 2 vaikai iki 18m., reikia rašyti 4224 lt? ar čia kažką dar skaičiuoti reikia? blush2.gif

labai prašau padėkite, jei kas prisimena kaip ten su tuo 15 langeliu.
Mupi
QUOTE(Gardee @ 2010 04 27, 17:41)
sveikos, iškilo problemų pildant deklaracijas už 2008 ir 2007 metus.

atsidarius deklaraciją, viskas lyg ir surašyta, trūksta tik 15 langelio reikšmės (taikytinų MNPD ir MPNPD suma). tai kaip suprantu reikia pildyti kitaip nei šiais metais pildom.

nurodyta, kad imti duomenis iš instrukcijos lentelės 1 priedo. tai jei šeimoje tais metais buvo auginami 2 vaikai iki 18m., reikia rašyti 4224 lt? ar čia kažką dar skaičiuoti reikia?  blush2.gif

labai prašau padėkite, jei kas prisimena kaip ten su tuo 15 langeliu.
*

taip mirksiukas.gif
Papildyta:
Nusiunciau deklaracija 23 kovo ir vis dar negaunu pinigu schmoll.gif vyro gi nusiunciau balandzio 13 ir jam jau pervesta unsure.gif
Ar yra dar negavusiu pinigu, kas pirmomis dienomis deklaravo g.gif
Mupi
Ka reiskia g.gif gal kas galite placiau pakomentuoti, kazka praleidau blush2.gif
Murčikas
tai reiskia, tai, kad nebutina deklarijos pildyti, galima tiesiog susimoketi i vmi saskaita ir viskas 4u.gif
JOLANCIUK
QUOTE(Asio @ 2010 04 27, 20:05)
Ka reiskia  g.gif gal kas galite placiau pakomentuoti, kazka praleidau  blush2.gif
*

jeigu jus skolinga tik PSD,tai pacios deklaracijos pildyti nereikia,uztenka tik uzmoket i ju saskaita.
makuke
mergaitės, o ką daryti, kai P5 langelyje yra "-"? g.gif
JOLANCIUK
QUOTE(makuke @ 2010 04 27, 20:51)
mergaitės, o ką daryti, kai P5 langelyje yra "-"? g.gif
*

nieko 4u.gif jeigu priede P2 laukelyje pasirinktas rusies kodas 03,P5 laukelyje leista irasyti neigiama isskaiciuoto pajamu mokescio suma.
Aitela
QUOTE(Asio @ 2010 04 27, 18:13)
taip  mirksiukas.gif
*

labai dėkoju už patikslinimą 4u.gif

turiu dar porą klausimų:
1. ar dar galima už 2006m. deklaruoti? niekaip nerandu tinkamos formos pažymai atidaryti.
2. ar turi reikšmės kokį sąskaitos nr įrašysiu, kur pervesti pinigus? tarkim už savo deklaraciją gautus pinigėlius norėčiau pervesti į kito asmens sąskaitą, ar nieko? ax.gif
makuke
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 04 27, 19:54)
nieko  4u.gif
*

bet su tuo minusu atmeta deklaracija g.gif
JOLANCIUK
QUOTE(Gardee @ 2010 04 27, 20:57)
labai dėkoju už patikslinimą  4u.gif

turiu dar porą klausimų:
1. ar dar galima už 2006m. deklaruoti? niekaip nerandu tinkamos formos pažymai atidaryti.
2. ar turi reikšmės kokį sąskaitos nr įrašysiu, kur pervesti pinigus? tarkim už savo deklaraciją gautus pinigėlius norėčiau pervesti į kito asmens sąskaitą, ar nieko?  ax.gif
*

1.Deklaruot galit uz 2006 metus.tai PD ps jus suformuota uz 2006 metus?
2.Jus turit irasyti TIK savo saskaitos numeri.
Papildyta:
QUOTE(makuke @ 2010 04 27, 20:57)
bet su tuo minusu atmeta deklaracija g.gif
*

na tada reikia i vmi skambint,nes jie patis raso,kad P5,jei P2 rusies kodas 03-gali buti neigiama.
http://deklaravimas.vmi.lt/
Aitela
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 04 27, 20:06)
1.Deklaruot galit uz 2006 metus.tai PD ps jus suformuota uz 2006 metus?
2.Jus turit irasyti TIK savo saskaitos numeri.
Papildyta:

*

1. taip yra suformuota, atsiuntus jos negaliu atidaryti.
2. o jei aš įrašiau jau kitą doh.gif turbūt taip ilgai ir negaunami pinigai už 2009m., nes dėl tam tikrų priežasčių įrašiau kito asmens sąskaitos numerį, nes už jį buvo deklaruota už mokslus. ar galiu kažkaip pataisyti ir nusiųsti?
d-oncek
Sveikos.Uz 2008m deklaracijoj kaip suprast 31 ir 32 punkta[gyventojo prievole]?Man 33 punkte -,o suma tokia pati kaip 31 ir 32 doh.gif .Dirbau be pertraukos ,2 vaikai iki 18m,pajamos tik darbines.Neisivaizduoju uz ka reik grazint 884 lt doh.gif ACiu 4u.gif 4u.gif

Gyventojo prievole-tai tie 72lt i menesi?
alnera
Sveikos ar galetumete man padeti? g.gif Parsisiunciau deklaracijos forma GPM308
pildyti kaip ir galiu savo duomenis bet yra laukeliai kiti pazymeti violetine spalva kur parasyta kad juos galima tik skaityti.
Gal kuriai mamytei ir taip buvo? Prasau patarti ka daryti.
Tikiuosi suprato kas nors mane apie ka kalba eina blush-anim-cl.gif
Leblon
QUOTE(alnera @ 2010 04 27, 23:29)
Sveikos ar galetumete man padeti?  g.gif  Parsisiunciau deklaracijos forma GPM308
pildyti kaip ir galiu savo duomenis bet yra laukeliai kiti pazymeti violetine spalva kur parasyta kad juos galima tik skaityti.
Gal kuriai mamytei ir taip buvo? Prasau patarti ka daryti.
Tikiuosi suprato kas nors mane apie ka kalba eina blush-anim-cl.gif
*

įrašyti skaičius reikia tik į pilkus langelius.
violetiniuose skaičiai automatiškai atsiranda paspaudus šauktuką.

QUOTE(d-oncek @ 2010 04 27, 23:16)
Sveikos.Uz 2008m deklaracijoj kaip
*

2008 dar nebuvo įvestas psd.
o kurią formą pasirinkot pildymui?
Murčikas
QUOTE(d-oncek @ 2010 04 27, 22:16)
Sveikos.Uz 2008m deklaracijoj kaip suprast 31 ir 32 punkta[gyventojo prievole]?Man 33 punkte -,o suma tokia pati kaip 31 ir 32 doh.gif .Dirbau be pertraukos ,2 vaikai iki 18m,pajamos tik darbines.Neisivaizduoju uz ka reik grazint 884 lt doh.gif ACiu 4u.gif  4u.gif

*

tai gal uzsiemet kokia papildoma veikla? jei ne, tai greiciausiai klaida isivele g.gif (jei cia apie 2009 metus snekat.)
ruvilge
QUOTE(Gardee @ 2010 04 27, 20:49)
1. taip yra suformuota, atsiuntus jos negaliu atidaryti.
2. o jei aš įrašiau jau kitą  doh.gif turbūt taip ilgai ir negaunami pinigai už 2009m., nes dėl tam tikrų priežasčių įrašiau kito asmens sąskaitos numerį, nes už jį buvo deklaruota už mokslus. ar galiu kažkaip pataisyti ir nusiųsti?
*

Man taip buvo pernai metais. Deklaracijos netaisiau, bet pinigus VMI pervede vis tiek tam zmogui, kurio vardu buvo pildyta deklaracija, nesvarbu, kad saskaita buvo irasyta kito zmogaus.
Aitela
QUOTE(kid's @ 2010 04 27, 23:59)
Man taip buvo pernai metais. Deklaracijos netaisiau, bet pinigus VMI pervede vis tiek tam zmogui, kurio vardu buvo pildyta deklaracija, nesvarbu, kad saskaita buvo irasyta kito zmogaus.
*

supratau. tai nežinau verta taisyti ar ne g.gif

pataisiau aš deklaraciją, įrašiau sąskaitos numerį pataisytą, įkėliau ją. tikiuosi man ta pirmesnė pasinaikins, nors ji jau buvo priimta aktuali jau kurį laiką.

kad tik nebūčiau pridarius bėdos ir du kartus neišmokėtų tos pačios sumos į skirtingas sąskaitas unsure.gif
manolya
QUOTE(Gardee @ 2010 04 28, 11:00)
pataisiau aš deklaraciją, įrašiau sąskaitos numerį pataisytą, įkėliau ją. tikiuosi man ta pirmesnė pasinaikins, nors ji jau buvo priimta aktuali jau kurį laiką.

kad tik nebūčiau pridarius bėdos ir du kartus neišmokėtų tos pačios sumos į skirtingas sąskaitas  unsure.gif
*

manau,kad neismokes 2 kartus, jei ismokes, tai viena tiesiog grazinsite, o siaip siulyciau paskambint i VMI ir pasakyt, kokia buvo situacija ir t.t.
Gemma

QUOTE(Gardee @ 2010 04 27, 19:57)
turiu dar porą klausimų:
2. ar turi reikšmės kokį sąskaitos nr įrašysiu, kur pervesti pinigus? tarkim už savo deklaraciją gautus pinigėlius norėčiau pervesti į kito asmens sąskaitą, ar nieko?  ax.gif
*

1. uz 2006 m. deklaruoti galite, forma bus GPM302.
2. darant pavedima turi sutapti saskaitos savininkas ir saskaitos nr. kitaip bankas toki pavedima atmeta. is deklaracijos VMI juk nematys savininko vardo ir pavardes (nes saskaita - ne tavo), todel apvedimo nepadarys, arba padarys i kita tavo saskaita, jei jau anksciau grazinaisi...
sumos tikrai neismokes 2kart, nebet pateiksi patikslinta po ismokejimo, o jei dar nepervesta, taj senoji deklaracija automatiska taps neaktuali, bus atsizvelgiama tik i naujausia 4u.gif
Papildyta:
Sveikos.Uz 2008m deklaracijoj kaip suprast 31 ir 32 punkta[gyventojo prievole]?Man 33 punkte -,o suma tokia pati kaip 31 ir 32 doh.gif .Dirbau be pertraukos ,2 vaikai iki 18m,pajamos tik darbines.Neisivaizduoju uz ka reik grazint 884 lt doh.gif ACiu 4u.gif  4u.gif

*

jei kalbam apie 2009 m., tada PSD (72 lt) prievole rodo 46 langelis ("+" grazintinas, "-" moketinas)
33 laukely dazniausiai atsiranda mokėtinas GPM del blogai pritaikyto NPD bei PNPD. o gal 17 laukelis neteisingai uzpildytas? arba buvo daugiau nei viena darboviete? keli biuleteniai paimti? priezasciu gali buti keletas. nenoriu list i dusia, bet is parasymo nelabai aisku...
v_rasa
Sveiki. Padėkit apskaičiuoti NPD, pls..
Turim vieną vaiką, kurį auginam kartu su vyru, ir dar viena vaiką, kuris yra iš kitos santuokos ir auginu viena. Jam 2009 spalio mėn. suėjo 18 metų.

Supratau, kad skaičiuosis NPD 320 + už pirmą vaiką 32 litai (X12 mėnesių). O kaip už antrą vaiką?
Dėkui.

Ir dar vienas klausimas:
Paradvinėjau paveldėtą žemės sklypą, neišlaikytą nuosavybėje 3 metus. Pažymoje pardavimas nurodytas, bet duomenys neįtraukti į preliminarią deklaraciją. Kai reikėtų elgtis? Pačiai juos įtraukti, ar tai reiškia, kad nereikia deklaruoti?
spin2liux
o jei jau nuo 16d statusas deklaracijos yra "priimta aktuali" tai ar gali buti kad dar ja grazins taisyti? ir jei 31 langely suma su "-" o 33 langely tokia pati suma tik su "+" tai ar vistiek reikia ziureti tik i 33 langely? 4u.gif
manolya
QUOTE(spin2liux @ 2010 04 28, 15:41)
o jei jau nuo 16d statusas deklaracijos yra "priimta aktuali" tai ar gali buti kad dar ja grazins taisyti? ir jei 31 langely suma su "-" o 33 langely tokia pati suma tik su "+" tai ar vistiek reikia ziureti tik i 33 langely? 4u.gif
*

taip i 33 langeli tik. o del to, ar leis taisyt, tai manau, turetu, jei siuntet patikslinta varianta, bet tiksliai enzinau atsakymo 4u.gif
v_rasa
QUOTE(v_rasa @ 2010 04 28, 14:14)
Turim vieną vaiką, kurį auginam kartu su vyru, ir dar viena vaiką, kuris yra iš kitos santuokos ir auginu viena. Jam 2009 spalio mėn. suėjo 18 metų.

Supratau, kad skaičiuosis NPD 320 + už pirmą vaiką 32 litai (X12 mėnesių). O kaip už antrą vaiką?
Dėkui.

Supratau, kad uz antrą vaiką skaičiuosis irgi, nes mokosi mokykloje.
Kaip teisingai suskaičiuoti?:
(320+ 32 + 64) x 12 ar
(320+ 80 + 64) x 12

Visai susipainiojau doh.gif
Murčikas
spinduliuks, visko buna, kazkas jau rase, kad buvo aktuali, priimta, o po to visgi grazino atgal ja. bet tai labai retais atvejais.

v_rasa, nuo 2009 metu npd skaiciuojamas kitaip. bijau suklysti, bet jei uz pirma po 50lt, uz antra po 100lt. tai jusu atveju turbut butu taip 9*50 + 12*100 arba 12*50 + 12*100. o vyras turbut pas save turetu irasyti tiesiog 50*12.
v_rasa
QUOTE(murka2008 @ 2010 04 28, 15:52)
v_rasa, nuo 2009 metu npd skaiciuojamas kitaip. bijau suklysti, bet jei uz pirma po 50lt, uz antra po 100lt. tai jusu atveju turbut butu taip 9*50 + 12*100 arba 12*50 + 12*100. o vyras turbut pas save turetu irasyti tiesiog 50*12.
*

Dekui.. O as radau kazkokia lentele PNPD taikymas nuo 2009 metu, kur buvo parasyta 32 ir 64 lt.. doh.gif
Aiskinsiuosi toliau... g.gif
Gemma
QUOTE(v_rasa @ 2010 04 28, 13:14)

Dėkui.

neteisingai supratote schmoll.gif
Gyventojui taikytinas MNPD = 5 640 – 0,2 x (Gyventojo metines pajamos – 9 600). jei gaunasi neigiama suma, tada nesitaiko.
Apskaičiuojant gyventojui taikytiną MNPD, atsižvelgiama ne tik į jo metines su darbo santykiais ar jų esmę atitinkančiais santykiais susijusias pajamas, bet ir į kitas jo metines pajamas, pvz, turto pardavimo, individualios veiklos ir kt.
uz vaikus PNPD priklausytu toks uz pirma vaika 100 lt (jei vyras nera iveikines pirmojo vaiko) ir 100 lt uz antra (1/2*200 lt; vyrui siuo atveju priklausytu tik 50 lt, nes jam tai pirmas vaikas). taigi metinis PNPD butu (100+100)*12=2400 lt.
uz pirmaji vaika PND skaiciuosis tol, kol jis baigs mokykla, jei mokosi bendrojo lavinimo dienianiam skyriuj. tarkim 2011 liepa gaus brandos atestata, tai nuo rugpjucio nebepriklausys uz ji PNPD, tada liks tik uz viena vaika 50 lt. (jei istatymai nepasikeis, aisku...)
v_rasa
QUOTE(Gemma @ 2010 04 28, 16:02)
neteisingai supratote  schmoll.gif
Gyventojui taikytinas MNPD = 5 640 – 0,2 x (Gyventojo metines pajamos – 9 600). jei gaunasi neigiama suma, tada nesitaiko.
Apskaičiuojant gyventojui taikytiną MNPD, atsižvelgiama ne tik į jo metines su darbo santykiais ar jų esmę atitinkančiais santykiais susijusias pajamas, bet ir į kitas jo metines pajamas, pvz, turto pardavimo, individualios veiklos ir kt.
uz vaikus PNPD priklausytu toks uz pirma vaika 100 lt (jei vyras nera iveikines pirmojo vaiko) ir 100 lt uz antra (1/2*200 lt; vyrui siuo atveju priklausytu tik 50 lt, nes jam tai pirmas vaikas). taigi metinis PNPD butu (100+100)*12=2400 lt.
uz pirmaji vaika PND skaiciuosis tol, kol jis baigs mokykla, jei mokosi bendrojo lavinimo dienianiam skyriuj. tarkim 2011 liepa gaus brandos atestata, tai nuo rugpjucio nebepriklausys uz ji PNPD, tada liks tik uz viena vaika 50 lt. (jei istatymai nepasikeis, aisku...)
*

Ačiū už išsamų atsakymą. 4u.gif
Tada dar noriu paklausti dėl pagrindinio NPD. Dabar 470 lt?

Jei aš auginau vaiką, jam 2009 metų gegužės m. suėjo 3 metai, taigi iki tol buvau atostogose, o po atostogų išėjau iš darbo ir užsiregistravau darbo biržoje. Gavau pašalpas. Tai tik tos pašalpos ir skaičiuosis man kaip pajamos?
juliukas25
QUOTE(v_rasa @ 2010 04 28, 16:15)

Jei aš auginau vaiką, jam 2009 metų gegužės m. suėjo 3 metai, taigi iki tol buvau atostogose, o po atostogų išėjau iš darbo ir užsiregistravau darbo biržoje. Gavau pašalpas. Tai tik tos pašalpos ir skaičiuosis man kaip pajamos?
*

is darbo birzos pajamos nesiskaiciuoja
Gemma
QUOTE(v_rasa @ 2010 04 28, 15:15)

*

jei motinystės išmoka mazesne nei 800 lt/men tada taip, nes NPD priklauso nuo gaunamu pajamu dydzio (t.y. nera pastovus). o bedarbio pasalpa, kiek zinau, yra neapmokestinamosios pajamos. jos i deklaracija nesitraukia

del kito klausimo. zemes sklypo pardavimo pajamas, kai neislaikyta 3 metus deklaruoti butina, tik nesu tikra, kaip ten su mokesciais, neteko susidurt...
agurčikas
QUOTE(spin2liux @ 2010 04 28, 14:41)
*

Pas mus nuo nuo kovo 27 d. degė žaliai priimta aktuali. Nesulaukėm nei pinigų, nei kokių patikslinimų. Pasiskambinom, sako reikia taisyti. Tai taip ir likau nesupratusi, kodėl ji nebuvo anuliuota, atmesta ar pan. Pasirodo duomenys buvo atnaujinti.
d-oncek

*

[/quote]
gpm305 pasirinkau uz 2008m,cia per banka tokia duoda.Yra preliminari ir pagal ja irasau skaicius
Papildyta:

*

Papildyta:
QUOTE(Leblon @ 2010 04 27, 22:47)
2008 dar nebuvo įvestas psd.
o kurią formą pasirinkot pildymui?
*

manolya
QUOTE(agurčikas @ 2010 04 28, 18:03)
Pas mus nuo nuo kovo 27 d. degė žaliai priimta aktuali. Nesulaukėm nei pinigų, nei kokių patikslinimų. Pasiskambinom, sako reikia taisyti. Tai taip ir likau nesupratusi, kodėl ji nebuvo anuliuota, atmesta ar pan. Pasirodo duomenys buvo atnaujinti.
*

nu va doh.gif man tai iskart per pora val atmete, pataisiau ir prieme. o pabandyk ten prisiskambinti, siom dienom neimanomas dalykas doh.gif
d-oncek
QUOTE(murka2008 @ 2010 04 27, 22:50)
tai gal uzsiemet kokia papildoma veikla? jei ne, tai greiciausiai klaida isivele  g.gif  (jei cia apie 2009 metus snekat.)
*

Nebuvo nieko papildomo,jokiu pasaliniu pajamu,tik atlyginimas is darbovietes
manolya
QUOTE(d-oncek @ 2010 04 28, 18:12)
Nebuvo nieko papildomo,jokiu pasaliniu pajamu,tik atlyginimas is darbovietes
*

as jums rekmenduociau jiems skambint arba net nueit su dokuemntais, tikrai girdejau, kad ne vienas nuejes ne tik, kad skoloj neliko, bet dar ir valstybe skoloj jiems liko mirksiukas.gif
d-oncek
QUOTE(Gemma @ 2010 04 28, 11:34)
Papildyta:
jei kalbam apie 2009 m., tada PSD (72 lt) prievole rodo 46 langelis ("+" grazintinas, "-" moketinas)
33 laukely dazniausiai atsiranda mokėtinas GPM del blogai pritaikyto NPD bei PNPD. o gal 17 laukelis neteisingai uzpildytas? arba buvo daugiau nei viena darboviete? keli biuleteniai paimti? priezasciu gali buti keletas. nenoriu list i dusia, bet is parasymo nelabai aisku...
*

17 laukelis preliminarioj-0.Darboviete keite pavadinima,tai visas atleido,o kita diena vel prieme,jokiu kompensaciju nebuvo.biuleteniu tikrai buvo ir ne vienas.Dziaugiuosi,kad kas padeda.Aciu labai 4u.gif

uz 2008metus bandau deklaruot
NEINE
Padėkite susigaudyti tarp vmi įmokų kodų.Kokiu kodu reika man pasinaudoti,kad grąžinčiau pinigėlius?
Monikule...
sveikutes,
skubiai reikia informacijos.
situacija tokia: tevas jau uzsipilde deklaracija, issiunte, gavo pinigus, jo dukra "atsibudo" kad butu gerai per teva deklaruoti jos imokas uz studijas, kad susigrazint pinigelius. ar imanoma per naujo uzpildyti deklaracija kad susigrazint tuos pinigus uz studijas? beja ar imokas uz studijas butinai turejo sumoketi tevas? 4u.gif
manolya
QUOTE(Monikule... @ 2010 04 28, 19:35)
sveikutes,
situacija tokia: tevas jau uzsipilde deklaracija, issiunte, gavo pinigus, jo dukra "atsibudo" kad butu gerai per teva deklaruoti jos imokas uz studijas, kad susigrazint pinigelius. ar imanoma per naujo uzpildyti deklaracija kad susigrazint tuos pinigus uz studijas? beja ar imokas uz studijas butinai turejo sumoketi tevas? 4u.gif
*

galiu atsakyt tik i 2 klausimo dali, kad nebutinai turejo moket tevas, galejo ir dukra, bet per viena seimos nari tiesiog galima susigrazinti. vienais metais, as uz sese atsiemiau, kitais tevai, treciais pati sese.
JOLANCIUK
QUOTE(NEINE @ 2010 04 28, 18:57)
Padėkite susigaudyti tarp vmi įmokų kodų.Kokiu kodu reika man pasinaudoti,kad grąžinčiau  pinigėlius?
*

jokiu imoku kodu nereikia,jei norit sugrazint pinigelius reikia pildyt PD.
Gemma
QUOTE(d-oncek @ 2010 04 28, 17:18)
17 laukelis preliminarioj-0.Darboviete keite pavadinima,tai visas atleido,o kita diena vel prieme,jokiu kompensaciju nebuvo.biuleteniu tikrai buvo ir ne vienas.Dziaugiuosi,kad kas padeda.Aciu labai 4u.gif

uz 2008metus bandau deklaruot
*

jei uz 2008 tada ne i 17, o i 15 laukeli reikia atkreipti demesi. (atsiprasau, kad suklaidinau - apie 2009 m. pagalvojau) ar teisingas MNPD ir PMNPD skaicius? kad sodra biuleteni skaiciuodama per daug NPD pritaike irgi mazai tiketina. o gal dviejose darbovietese dirbai ir abi NPD pritaike?

QUOTE(Monikule... @ 2010 04 28, 18:35)
sveikutes,
*

nebutinai tevas. galima per kelis seimos narius isdalinti 4u.gif mes draugei taip padarem. dali sumos tevui, dali motinai.
Leblon
QUOTE(NEINE @ 2010 04 28, 18:57)
Padėkite susigaudyti tarp vmi įmokų kodų.Kokiu kodu reika man pasinaudoti,kad grąžinčiau  pinigėlius?
*

o už ką esate skolinga?

QUOTE(Monikule... @ 2010 04 28, 19:35)
sveikutes,
*

dar kartą nusiųskit deklaraciją su visais prieš tai buvusiais duomenimis ir dar dukros mokslus pridėkit. skaitysis kaip patikslinta deklaracija.
VMI dar perves Jums skirtumą.
tik žinoma, tos antros deklaracijos suma turėtų būti didesnė už pirmos Jūsų siųstos.
monika27
sveikos!VYRAS DEKLARAVO 03.29,O SENDIEN RODO ATNAUJINTA(zaliai)ka cia galetu reiksti????
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.