Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

QUOTE(yty @ 2010 05 07, 09:43)
Geras sprendimas, būtinai dalyvauk išleistuvėse, tai svarbi tavo gyvenime šventė, o be to išleistuvių rūpesčiai o vėliau džiaugsmai atitolins tavo mintis apie op, ir taip be didelių pergyvenimų ir galvos sukimo sulauksi greičiau nosytes op. mirksiukas.gif

blush2.gif ax.gif tu teisi!!
Atsakyti
Desert mano manymu nosyte graziai susigulejusi.man atrodo kad nosyte siauresne yra negu kai buvo 4men.kuo toliau tuo graziau. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2010 05 07, 16:52)
Ikeliau notraukas,  smile.gif  vel isejau kazkokia pikta klusha  mad.gif  smile.gif

Man Desert nosyte viena is graziausiu, kaip jau ir seniau buvau sakiusi 4u.gif Jau ir dabar super atrodo, praejus tik 5 men, o veliau dar grazesne bus, nors tiesa pasakius nebematau kur jai begrazeti biggrin.gif
Atsakyti
Desert, truksta zodziu wub.gif Labai grazi nosyte ir tu pati thumbup.gif Tikiuosi SV man irgi tokia grazia nosyte padarys
Atsakyti
QUOTE(nosytesoperacija @ 2010 05 07, 19:00)
aha, kurgi ne lotuliukas.gif  kaip tik svelnus bruozai atrodo ir jokio piktumo neizvelgiu...palyginus su pries tai buvusia, tai dabar nosis pasakiska  mirksiukas.gif
plonute tokia ir profiliu graziai thumbup.gif  o kaip paciai nosiuke?

Su pries tai buvusia tai jooo blush2.gif bet vistiek manau is jos buvo galima daug grazesne padaryti g.gif Man galas nepatinka, perplatus, dar nosyte ilga atrodo, noreciau trumpesnes smile.gif

QUOTE(dionide @ 2010 05 07, 20:52)
Man Desert nosyte viena is graziausiu, kaip jau ir seniau buvau sakiusi 4u.gif Jau ir dabar super atrodo, praejus tik 5 men, o veliau dar grazesne bus, nors tiesa pasakius nebematau kur jai begrazeti biggrin.gif

o as oj kaip matau doh.gif pvz jai pusiauprofiliu fotografuotis, skirtingai atrodo, is kaires tokia riestesne unsure.gif

Aciu uz komplimentus mergaites 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Proud_Mommy, primink, tu is Kauno, kad pasirinkai SV?
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2010 05 07, 20:05)
Proud_Mommy, primink, tu is Kauno, kad pasirinkai SV?

Nea, as is Vilniaus

O siaip gal tu pati ir matai kazkokius netikslumus, bet manau idealiai padaryti neimanoma.. Dabar per pusmeti as taip istyrinejau savo nosi, kad matau visus kreivumus ir pan. Ko nemaciau per 25metus biggrin.gif Manau aplinkiniia tikrai nepastebi to, ka matom mes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Proud_Mommy: 07 gegužės 2010 - 20:30
tikra tiesa, kuo daugiau nagrinejames tuo labiau ir pastebim visokius trukumus ax.gif
laiukiu kol bus menesiukas, imesiu foto...dar toks juokingas burbulas matosi, nezinau ar ir foto persiteiks, nes realiai daznai vaizdas buna kitas.bet palietus visus kietulius, zinau, kad tos vietos ir trauksis... kaip idomu koks rezultatas laukia, tikiuosi nebus tiesi kaip lenta nosis, arba neislinks kur nereikia biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(nosytesoperacija @ 2010 05 07, 21:42)
tikra tiesa, kuo daugiau nagrinejames tuo labiau ir pastebim visokius trukumus ax.gif
laiukiu kol bus menesiukas, imesiu foto...dar toks juokingas burbulas matosi, nezinau ar ir foto persiteiks, nes realiai daznai vaizdas buna kitas.bet palietus visus kietulius, zinau, kad tos vietos ir trauksis... kaip idomu koks rezultatas laukia, tikiuosi nebus tiesi kaip lenta nosis, arba neislinks kur nereikia biggrin.gif



Pamatysi,tikrai bus geriau,nei buvo...Jankunas per daug rimtas zmogus,kad netikrus pazadus dalytu..Labai lauksim tavo nuotraukeliu


Desert grazuoliuke,labai smagu matyti,kad nosies galiukas susitrauke..Pati paziurek foto,manau,pamatysi skirtuma..Tikrai graziai nosyte atrodo,labai tinka,ta kuri buvo seniau buvo dievo klaida,sita nosis yra tavo mirksiukas.gif
Atsakyti
o kodel dievas mums pagailejo graziu nosyciu... g.gif
Atsakyti
Desert, nerealu 4u.gif wub.gif patinka labai labai thumbup.gif thumbup.gif
o del to kodel mums pagailejo...as kazkur girdejau, kad kai buna nescia moteris, jei ji pamato koki negrazu zmogu ir pasibjauri jo kokia negrazia vieta, tai vaikas ir gimsta butent su tuo, kuo pasibjaurejo mama lotuliukas.gif na juokingai skamba...bet kazkur girdejau..tai gal musu mamos taip netycia pasielge...o istiesu tai as ir nezinau is kur pas mane tookia nosis buvo...brolio isvis nereali, mazute, riesta..mamos ir.. o mano buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrie @ 2010 05 07, 23:37)
Desert, nerealu 4u.gif  wub.gif  patinka labai labai thumbup.gif  thumbup.gif
o del to kodel mums pagailejo...as kazkur girdejau, kad kai buna nescia moteris, jei ji pamato koki negrazu zmogu ir pasibjauri jo kokia negrazia vieta, tai vaikas ir gimsta butent su tuo, kuo pasibjaurejo mama lotuliukas.gif  na juokingai skamba...bet kazkur girdejau..tai gal musu mamos taip netycia pasielge...o istiesu tai as ir nezinau is kur pas mane tookia nosis buvo...brolio isvis nereali, mazute, riesta..mamos ir.. o mano buvo doh.gif


o dieve,reikes buti atsargiai,kai busiu nescia:)O vat mano visa gimine 'nosinga',bet mano abi seses pakankamai grazias nosis gavo,o as vat tokia kai tecio doh.gif
Atsakyti
o as oj kaip matau doh.gif pvz jai pusiauprofiliu fotografuotis, skirtingai atrodo, is kaires tokia riestesne unsure.gif

Desert Kokia grazuole!!(ir kokia plaukuciai grazus ir pat wub.gif i) Sedziu ir pavydziu, kad man tokia grazia tureti wub.gif atleisk jei pasakysiu, tavo nosyte tikrai buvo ne tau skirta....o sita tiesiog tobulai sukurta tau ir ji per menesi tikrai sumazejo thumbup.gif matau is foto.. manau dar grazesne bus 4u.gif o del tu pusiauprofiliu... jei tau skirtingai po op, tai nieko tokio, gal susiligins smile.gif o ka man sakyti kai mano "Nuosava nosis" is pusiau profilio atrodo skirtingai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *AINA: 08 gegužės 2010 - 07:11