Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

Proud Mommy,

isivaizduoji, jau ryt tikriausiai tokiu laiku gulesi ant op stalo atjungta mirksiukas.gif 4u.gif

Man pamenu jaudulys taip pat prasideju tik ivaziavus i Kauna, tada jau kazkiek pradejo kutenti pilva biggrin.gif

Istvermes tau ir stiprybes ir kuo maziau melyniu ir tinimu, na ir , be abejo, kuo labaiu patenkintu lukesciu 4u.gif
Atsakyti
Aciu merginos 4u.gif
Proud Mommy sekmes, tikiu viskas bus gerai friends.gif mane tas laukimas nervino, o jau kai operacijos diena atejo, nebesijaudinau, zinojau tai turi ivykti ir viskas smile.gif Laikykis 4u.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites! viskas bus gerai! Ir rezultatas bus geras, jei netikeciau taip stipriai turbut nesiryzciau op. biggrin.gif

gutierax, sulauksim siandien tavo foto?? 4u.gif
Atsakyti
Kita, tikrai thumbup.gif atrodai, dabar manau Proud_Mommy bus nebaisu pas Vikšraitį vykti biggrin.gif dar didesnis tikėjimas juo ir geru rezultatu bus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos, norejau jusu paklausti, kurios po op esate, kada jau pradejote pusti nosi ir jos nebevalete su juros vandeniu?kada i pirti pradejote eiti?mane vis kviecia ir kviecia ir paciai gundosi nueiti, bet bijau dar. g.gif
Atsakyti
Mergaites norejau paklausti 4u.gif .. kiek laiko po menesiniu turi praeiti, kad galima butu daryti op? g.gif nes kur raso kad pora savaiciu, o kiti kad po poros dienu iskarto po men... po kiek laiko jus daretes? kokia itaka tai turi? smile.gif Argalima iskart kita diena po men ar reikia palaukti?
Atsakyti
QUOTE(kraisle @ 2010 05 11, 21:36)
sveikos, norejau jusu paklausti, kurios po op esate, kada jau pradejote pusti nosi ir jos nebevalete su juros vandeniu?kada i pirti pradejote eiti?mane vis kviecia ir kviecia ir paciai gundosi nueiti, bet bijau dar. g.gif

Nosi jau puciu visiskai pilnai, siandien trys menesiai po op 4u.gif Pirtyje nebuvau, bet jau galima, manau, nes drauge pasidare (.)(.) ir butent klause del pirties, tai leido jau po menesio 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*AINA @ 2010 05 12, 07:05)
Mergaites norejau paklausti 4u.gif .. kiek laiko po menesiniu turi praeiti, kad galima butu daryti op? g.gif  nes kur raso kad pora savaiciu, o kiti kad po poros dienu iskarto po men... po kiek laiko jus daretes? kokia itaka tai turi? smile.gif  Argalima iskart kita diena po men ar reikia palaukti?

Svarbu, kad op metu nesirgtum, visa kita nesvarbu 4u.gif Nors daro netgi per op, ekstra atveju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(citrute @ 2010 05 12, 09:33)
Nosi jau puciu visiskai pilnai, siandien trys menesiai po op  4u.gif  Pirtyje nebuvau, bet jau galima, manau, nes drauge pasidare (.)(.) ir butent klause del pirties, tai leido jau po menesio  4u.gif
Papildyta:

Svarbu, kad op metu nesirgtum, visa kita nesvarbu  4u.gif  Nors daro netgi per op, ekstra atveju  smile.gif

Aiskutis, tada gerai ax.gif
Atsakyti
Geguzes 21 man konsultacija pas Jankuna clap.gif siandien paskambino, kokia laiminga buvau!! treciadieni dar susiskambinsim, pasitikslinsim laika...vieta sake senamiesti gatves tikslej neatsimenu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*AINA @ 2010 05 12, 13:09)
Geguzes 21 man konsultacija pas Jankuna clap.gif  siandien paskambino, kokia laiminga buvau!! treciadieni dar susiskambinsim, pasitikslinsim laika...vieta sake senamiesti gatves tikslej neatsimenu biggrin.gif

Čia Klaipėdoj ar savo mieste susitarei konsultacijai? Įsivaizduoju kaip džiaugiesi thumbup.gif o kada op planuotum darytis?
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2010 05 12, 16:10)
Čia Klaipėdoj ar savo mieste susitarei konsultacijai? Įsivaizduoju kaip džiaugiesi  thumbup.gif o kada op planuotum darytis?

As is Vln iki Klaipedos man toloka, tai susitariau kai bus Kaune, tai ten konsultuotis, tai vat jis 21 bus Kaune, tai vaziuosiu i Kauna blush2.gif operacija planuoju rugpjucio viduryje mirksiukas.gif tai manau su jo ir susitarsiu jau del operacijos, data manau e-mailu galesim suderinti smile.gif nes sita konsultacija manau bus vienintele, o kita tik kai jau operacijai atvyksiu smile.gif tai iskart prasysiu, kad duotu lapa kokiu tyrimus daryti, kad nufotkintu ir t.t thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*AINA @ 2010 05 12, 14:20)
As is Vln iki Klaipedos man toloka, tai susitariau kai bus Kaune, tai ten konsultuotis, tai vat jis 21 bus Kaune, tai vaziuosiu i Kauna blush2.gif  operacija planuoju rugpjucio viduryje mirksiukas.gif  tai manau su jo ir susitarsiu jau del operacijos, data manau e-mailu galesim suderinti smile.gif  nes sita konsultacija manau bus vienintele, o kita tik kai jau operacijai atvyksiu smile.gif  tai iskart prasysiu, kad duotu lapa kokiu tyrimus daryti, kad nufotkintu ir t.t thumbup.gif

Tai gerai vis arčiau, nei Klaipėda smile.gif dėl tyrimų, tai lapelį duoda, o vat su fotkinimu, tai nežinau, nebent turės su savim viską ko prireiks tam, nes manęs nefotkino, tik susitariau 1 d.prieš op atvykti į ligoninę, kad viską aptartume ir pan. Gal iš anksto emeilu paklausk ar turės galimybę nufotkint g.gif
Atsakyti