Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 05 13, 15:18)
Kaip malonu, kad kazkas laukia  4u.gif
Uoj apie yamponu keitima net prisimint nenoriu, siurpai bega pagalvojusvargsas vaikas ir vyras, jie visa nakti prasikankino, nes mazius be manes  nebuves, is buteliuko negere  doh.gif

smagu kad viskas praejo sklandziai. 4u.gif
Atsakyti
Gutierax labai smagu, kad tau taip viskas pasisekė, greitai atsigavai ir, svarbiausia, atrodai tikrai labai gerai thumbup.gif

Proud mommy, matai, jau ir tavo operacija praeityje mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Proud Mommy,

sveika sugrizusi 4u.gif
Na tu man visvien didvyre truputi, ryzaisi op dar maitindama thumbup.gif kaip melynes ir patinimai tavo, labai baisiai?
Gal kokia foto imestum smalsuolems? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Anokia cia didvyre blush2.gif
aisku sunku, nes negaliu dar tinkamai pasirupinti vaiku..saugotis reikia
melynes normalios, patinimai irgi visai nikeo smile.gif imesiu nuotraukele. truputi pabaisa dar tokia, bet ka darysi biggrin.gif
Atsakyti
Proud_Mommy, sveikinimai pasidarius op 4u.gif kuo geresnio gijimo ir super rezultatu thumbup.gif
na,gutierax, pagal tavo fotkes tai duociau daugiau tikrai nei 6d. taip greit ir pjuvio vieta uzsitrauke... ax.gif ir nosyte tokia maza.is priekio labai dailiai man atrodai, gal gali imesti foto is anksciau priekiu, kad galima butu palyginti...
as tai retkarciais pasinervinu, kartais neimu i galva, kai esu uzimta...gyja pas mane ne vienodai, o labai tikiuosi, kad tik gyja, kad neliks taip...ir juokingai atrodo tos formos dabar, duobeliu yra. pasimaskuoju ir laukiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 05 13, 17:58)
Anokia cia didvyre  blush2.gif
aisku sunku, nes negaliu dar tinkamai pasirupinti vaiku..saugotis reikia
melynes normalios, patinimai irgi visai nikeo smile.gif imesiu nuotraukele. truputi pabaisa dar tokia, bet ka darysi biggrin.gif



na jau tikrai bent 5 kartus atrodai geraiua, nei as atrodziau po op smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 05 13, 16:42)
Proud Mommy,

sveika sugrizusi  4u.gif
Na tu man visvien didvyre truputi, ryzaisi op dar maitindama  thumbup.gif  kaip melynes ir patinimai tavo, labai baisiai?
Gal kokia foto imestum smalsuolems?  blush2.gif  blush2.gif

Sveika sugrizus, saunu, kad viskas jau praeityje bigsmile.gif o ir melynes palyginus su mano minimalios sakyciau smile.gif , del snerviu nesijaudink, atsistatys jos, man menesio kazkur prireike mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif Man SV minejo, kad palyginus mazai melyniu pas mane smile.gif Bet aiksu reiks laiko ir sioms sugyti
Atsakyti
Proud-Mommy, sveika istojus i isoperuotuju buri 4u.gif tongue.gif Liko sunkiausias etapas - kasdien ziureti i besikeiciancia nosi, kuri kartais dziugins, kartais labai nervins doh.gif
gutierax, nerealu, mano nosis ir po 3 menesiu nera tokia siaura kaip tavo, labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,

vakar kaip tik buvo mano 4 men po op, ta proga imesiu kelias foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 05 14, 08:20)
sveikos,

vakar kaip tik buvo mano 4 men po op, ta proga imesiu kelias foto  smile.gif

Grazu wub.gif Iskart tokia vasarine nuotaika i foto paziurejus, ir pati tokia atsigavusi atrodai thumbup.gif Ar yra zmoniu, kurie nepastebi pasikeitimo? nes labai pasikeitei bigsmile.gif
Atsakyti
dekui, Citrute,

sunku pasakyti ar pastebi ar ne, bet jei ir pastebi, matyt nutyli... nes apie op labai mazai kas zinojo smile.gif kas zino - mato radikalius pasikeitimus 4u.gif
Atsakyti