Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

Labas rytas smile.gif siandien gavau atsakyma is Jankuno. Parasiau, kad uzrasytu betkuria diena nuo liepos 12, kada jam patogu, tai ir atrase - liepos 12.. smile.gif reiskias operacija pirmadieni...:? Jau bijau.
O kuo tamponu traukimas baisus?!! Jau tas aprasymas kaip valo kresuliukus is nosies man baisus, o tamponu traukimas dar baisiau...?! Skauda? blink.gif
Iewutee , tau panasiai kaip ir man... smile.gif irgi negaliu gyvent be ksilometazolino. kreiva pertvara smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Obviously @ 2010 05 17, 10:03)
Labas rytas smile.gif siandien gavau atsakyma is Jankuno. Parasiau, kad uzrasytu betkuria diena nuo liepos 12, kada jam patogu, tai ir atrase - liepos 12.. smile.gif reiskias operacija pirmadieni...:? Jau bijau.
O kuo tamponu traukimas baisus?!! Jau tas aprasymas kaip valo kresuliukus is nosies man baisus, o tamponu traukimas dar baisiau...?! Skauda?  blink.gif
Iewutee , tau panasiai kaip ir man... smile.gif irgi negaliu gyvent be ksilometazolino. kreiva pertvara smile.gif

Reiškia tą savaitę bus 3 pacientės iš supermamų lotuliukas.gif savo akim pamatysiu viską kaip yra, nes mano op bus po jūsų doh.gif
Atsakyti
Bet kai pagalvoji... visa vasara... praleks po nosim... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Obviously @ 2010 05 17, 11:21)
Bet kai pagalvoji... visa vasara... praleks po nosim...  verysad.gif

Svarbu rezultatas geras gautųsi, o vasarų dar daug bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip sparciai daugeja besioperuojanciu thumbup.gif
Sekmes visoms 4u.gif
Imeciau 3 menesiu savo "sniobeliuka" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(citrute @ 2010 05 17, 11:33)
Kaip sparciai daugeja besioperuojanciu  thumbup.gif
Sekmes visoms  4u.gif
Imeciau 3 menesiu savo "sniobeliuka"  ax.gif

Kaip gražu 4u.gif o iš profilio taip prie smakriuko priderinta nosytė, kad negaliu atsižiūrėti blush2.gif o pati ar patenkinta savo nosyte? Kaip artimieji reagavo į pasikeitimą?
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2010 05 17, 12:10)
Kaip gražu  4u.gif o iš profilio taip prie smakriuko priderinta nosytė, kad negaliu atsižiūrėti  blush2.gif o pati ar patenkinta savo nosyte? Kaip artimieji reagavo į pasikeitimą?

Na jau na jau blush2.gif Iki tobulos nosies toli, bet kai man ir pries tai buvusi nemaise, tai viskas ok biggrin.gif Kas nezinojo, kad operavaus, tai nei vienas nieko itartino nepastebejo. Visi zinojo, kad operuojuos pertvara del alergijos ir del to, kad istisai uzsikimsusi nosis, visiems to ir uzteko, o kad man susisuko galva ir pacia nosi pakoregavau, niekam net i galva nesove tongue.gif
Tik dar karta noriu patarti mergaitem, kurios neturi didesniu defektu, gerai pamastyt, ar tas keliu mm sumazejimas ar pasiaurejimas (kuris gali ir neivykti), tikrai vertas tos rizikos schmoll.gif As ekspromtu uzsinorejau vienu suviu ir antra zuiki nusaut, bet dabar galiu pasakyt, kad nesioperuociau schmoll.gif Taip, kuprele nueme, gal 0.5 mm sutrumpejo ir kas is to??? Uztadt pati nosi praplatejo... Gal dabar geriau, o gal ir ne... Zodziu, mano nuomone, defektus reikia salinti jei jie yra, bet jei tik psichologines problemos...
Vat kaip sena davatka papamokslavau tongue.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Obviously @ 2010 05 17, 10:03)

O kuo tamponu traukimas baisus?!! Jau tas aprasymas kaip valo kresuliukus is nosies man baisus, o tamponu traukimas dar baisiau...?! Skauda?  blink.gif


Tamponuskai traukia, man tai ne tai kad skaudejo, bet buvo nemalonu..o dar vienas uzstrigo kazkaip. Nu bet kai pries tai juos kiso gilyn ir vale...tai cia baisiausias operacijos momentas doh.gif

O siaip, pritariu citrutei - del mazu defektu tikrai nedaryciau jokios op doh.gif bet gal jei defektai mazesni, tai ir op lengvesne..ir gijimas greitesnis g.gif

Man nosyte dar maudzia, kaire puse labiau, ji ir istinusi daugiau ir prasivalo sunkiau. O siaip melynes po akimis jau geltonos, ant voku dar melynos, patinimas slugsta, jegos dar negryzta..svoris irgi jau 47 nesiekia..nu bet atsigausiu 4u.gif jau dabar dziaugiuosi matydama sutrumpejusia nosyte wub.gif

citrute, graziai atrodai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Obviously @ 2010 05 17, 11:03)
Labas rytas smile.gif siandien gavau atsakyma is Jankuno. Parasiau, kad uzrasytu betkuria diena nuo liepos 12, kada jam patogu, tai ir atrase - liepos 12.. smile.gif reiskias operacija pirmadieni...:? Jau bijau.
O kuo tamponu traukimas baisus?!! Jau tas aprasymas kaip valo kresuliukus is nosies man baisus, o tamponu traukimas dar baisiau...?! Skauda?  blink.gif
Iewutee , tau panasiai kaip ir man... smile.gif irgi negaliu gyvent be ksilometazolino. kreiva pertvara smile.gif

na jeigu operuosies pas jankuna, tai tamponu traukimas nebus toks skauskimgas ir baisus, nes laikys tuos tamponus 2 paras ir jie lengvai issitraukia, kraujo nebega, kresuliuku kaip is nesusidaro nes tada pritepa kazkokiu vaistu ir tada su tokiu siurbliuku israukia viska, ir taip valo kelias dienas, as atsimenu kai istrauke tamponu, mane pagulde ant stalo nes sunkiai bepastoviau, visa slapi palikau, nes kai istraukia tai is karto nepaleidzia, dar pakankina su tuo valymu...bet sakyk kad svelniau tau darytu, nes jos turi ten pilna zmoniu ir sukasi kuo greiciau kad butu, bent as jau taip supratau, taves guosti laiko neturi unsure.gif
Atsakyti
supratau, supratau, dekui... unsure.gif reiskias, pasiruost nemaloniems dalykams reikia.. unsure.gif istversiu kaip nors... Jau susitariau su artimiausia drauge, kad fotkinsim viska nuo pat pradziu iki pat kol sugis pilnai - taip ilgai sito laukiau, noresiu prisimint.. zaizdas, fanarus, ir visa kita.. lotuliukas.gif kazin kaip bus su mano atveju, kokia ta nosi "sulipdys", nes pas mane atsikises apatinis zandikaulis, smakras toks ilgokas/didokas... ech.. sekanti op - zandikaulis... :/
Atsakyti
Kam gi ta smakra operuoti? smile.gif as vat neturiu jo..gyd. siule implanta deti, bet gerai, kad nesutikau..matyt buciau dvigubai istinusi biggrin.gif
Atsakyti
ech.. kai jaunesne buvau - tai mazi berniukai sakydavo - ziurek ragana eina.. biggrin.gif
Atsakyti