Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 05 28, 17:24)

O del sekles savosios, ai nu ka padarysi..zmogui truksta etiskumo, nes vidurines net nebaigus mergina..
Tegul pavydi  ax.gif  ax.gif  ax.gif



Tikrai,kad nesinervink del kazkokios kompleksuotos butybes, kuri tiek neturi savo gyvenimo,kad gyvena tavo gyvenimu ir tave seka,bei skleidzia apie tave gandus. Matyt ji supranta,kad esi uz ja daug kartu pranasesne, todel ir stengiasi tave pazeminti savo pletkais apie tave. Bet taip tik ji pati parodo savo zema lygi mirksiukas.gif Tad nosyte aukstyn ir nekreipk demesio i ta merga, kuri temoka loti kaip kokia kale mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
[quote=yty,2010 05 28, 11:22]
Merginos kokius vaistus gėrėte nuo skausmo? Bijau jog grįžus namo, pradės skaudėti ir nežinosiu ko griebtis verysad.gif

Sveikute wink.gif o tau ketanov'o tableciu neisrase daktaras nuo skausmo? smile.gif
As tai po op nuo skausmo juos geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos. biski ne i tema dabar papasakosiu siandienos nutikima, bet nosis ir cia vaidino "gera" vaidmeni smile.gif. nors istorija liudna sad.gif vaikstau sveciuose Vilniuje su savo spirgu suniuku. jau vien del nosies apipleisrtuotos kruvinu pajuodusiu pleistru man ziauriai nepatogu, neatsiginu smalsiu zvilgsniu ir atbega juodas didelis sunius, ant antkaklio sos gyvunu telefonas. as ji pasigaunu, issiveriu kelniu dirza, prisirisu ir skambinu. sutariam kad atvaziuos po 30 min. o tas juodis toks fainas - sedim trijule ant suoliuko - as, spirgius mano ant keliu ir salia juodis biggrin.gif vaizdelis geras - trise apsikabine, vienas su ryskiai roziniu dirzu paristas, kitas mazas juodas ant keliu tokiai su kapisonu ir dar ant veido neaiskios kilmes objektu, juodis salia ant suolo virsaus ir dar ranka ji apkabinusi. O jau zvilgsniai visu !!!!! vaikai tik pyksi su mobiliakais...komentarai...nieko, as kantri...zmones is balkonu isvirte, bobulencijos komentuoja viena kitai i ausi...nesvarbu man. pralaukiau valanda - nieko. bandau skambinti dar - isjungtas tel. nu bliamba...susiparinau...ziauriai gaila buvo, bet ka daryti? teko dirza atgal i kelnes ir nukabinus riesta nauja grazia nosi pedinti atgalios. velnias, nesupratau kodel nepaskambino kad veluos ar pan., buciau laukusi gi dar val., bet kai nezinioje sedeti tai gali ir iki ryto pratupeti.
o moralas kame? o tame kad grizus is isiucio nuemiau pleistrus ir pasilipinau naujais svariais ir pamaciau, PAMACIAU, pamaciau JA!!!!! MANO NAUJA GRAZIA RIESTA ISTINUSIA NOSI!!!
Atsakyti
QUOTE(Habibi @ 2010 05 29, 19:23)
Sveikos. biski ne i tema dabar papasakosiu siandienos nutikima, bet nosis ir cia vaidino "gera" vaidmeni smile.gif. nors istorija liudna sad.gif vaikstau sveciuose Vilniuje su savo spirgu suniuku. jau vien del nosies apipleisrtuotos kruvinu pajuodusiu pleistru man ziauriai nepatogu, neatsiginu smalsiu zvilgsniu ir atbega juodas didelis sunius, ant antkaklio sos gyvunu telefonas. as ji pasigaunu, issiveriu kelniu dirza, prisirisu ir skambinu. sutariam kad atvaziuos po 30 min. o tas juodis toks fainas - sedim trijule ant suoliuko - as, spirgius mano ant keliu ir salia juodis biggrin.gif vaizdelis geras - trise apsikabine, vienas su ryskiai roziniu dirzu paristas, kitas mazas juodas ant keliu tokiai su kapisonu ir dar ant veido neaiskios kilmes objektu, juodis salia ant suolo virsaus ir dar ranka ji apkabinusi. O jau zvilgsniai visu !!!!! vaikai tik pyksi su mobiliakais...komentarai...nieko, as kantri...zmones is balkonu isvirte, bobulencijos komentuoja viena kitai i ausi...nesvarbu man. pralaukiau valanda - nieko. bandau skambinti dar - isjungtas tel. nu bliamba...susiparinau...ziauriai gaila buvo, bet ka daryti? teko dirza atgal i kelnes ir nukabinus riesta nauja grazia nosi pedinti atgalios. velnias, nesupratau kodel nepaskambino kad veluos ar pan., buciau laukusi gi dar val., bet kai nezinioje sedeti tai gali ir iki ryto pratupeti.
o moralas kame? o tame kad grizus is isiucio nuemiau pleistrus ir pasilipinau naujais svariais ir pamaciau, PAMACIAU, pamaciau JA!!!!! MANO NAUJA GRAZIA RIESTA ISTINUSIA NOSI!!!


lotuliukas.gif
na ir koks pirmas ispudis pamacius naujaja nosele?smile.gif



Atsakyti
I LOVE IT smile.gif
Atsakyti
Habibi, tai kur dejosi tas sunelis??
Dziugu, kad pamatei nosiuka savo 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O as siandien mama sveciuose turejau, pradzioj nesuprato kas cia pas mane pasikeite smile.gif Bet po to pasakiau tai labai nustebo, bet tikrai nei vieno blogo zodzio ax.gif Tai taip gera del sito wub.gif

p.s. dar siunciau sesei nuotrauka pries ir po. Tai isivaizduojat ji nepazino, sako - kas ta mergaite??? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Na o po to irgi mane palaike ir dziaugesi smile.gif
Atsakyti
....sad.gif suniukas nubego savo keliais, deja...
ryt ir as pasirodysiu tevams....bus sokas jauciu stupid.gif kol kas tik sese mate.
Atsakyti
Siaip jau zmones labai netolerantiski, akivaizdziai spogso, pamenu kaip man reikejo eiti i pardas maisto pasipirkti su pleistru ant nosies ir didziulemis melynemis po akimis, tai pasijauciau kaip kokia ateive is marso lotuliukas.gif nu bet ka iskenciau, teko paciai pasirupinti savimi, nes nieko nebuvo smile.gif
Atsakyti
Dolce Vita,

Si savaitgali permeciau senesnes tavo zinutes tik ka po operacijos ir tvarscio nuemimo, kai tu buvai labai liudna del galimai nenusisekusios operacijos ir net gailejaisi kad dareisi ir labai galiukas taves netenkino. Visu pirma, ar ne miela zinoti kad visos tos abejones buvo is pirsto lauztos, nes dabar turi tobula nosyte! 4u.gif lotuliukas.gif . Visu antra, norejau paklausti, kiek laiko praejo kol galiukas pastebimai sumazejo ir praejo tau itikti.


Atsakyti
Sveikos!

as kartas nuo karto paskatineju jusu pokalbius, norisi ir man dailesnes nosies, taciau pasidare neaisku: darant operacija jie tik pertvara gali pakoreguot? pvz man reiktu kriaukles, ar kaip jos ten vadinas.. blush2.gif gyvenu diskomforte su pusiau uzgulusia nosimi... sloga beveik choriska verysad.gif



Atsakyti
QUOTE(Aida13 @ 2010 05 30, 20:13)
Dolce Vita,

Si savaitgali permeciau senesnes tavo zinutes tik ka po operacijos ir tvarscio nuemimo, kai tu buvai labai liudna del galimai nenusisekusios operacijos ir net gailejaisi kad dareisi ir labai galiukas taves netenkino. Visu pirma, ar ne miela zinoti kad visos tos abejones buvo is pirsto lauztos, nes dabar turi tobula nosyte! 4u.gif  lotuliukas.gif . Visu antra, norejau paklausti, kiek laiko praejo kol galiukas pastebimai sumazejo ir praejo tau itikti.


aciu, kad taip galvoji apie mano nosyte ax.gif
bet is tiesu, kaip ir dauguma, nesu 100 % patenkinta blush2.gif siuo metu kokiais 90% patenkinta biggrin.gif o tai manau visai neblogas rezultatas, tikrai didelis aciu S.V., lenkiu galva pries ji thumbup.gif

Abejones nebuvo is pirsto lauztos, tiesiog tuo metu ta nosis taip ir atrode, tai kreiva, tai netolygiai istinusi, tai neprakvepuojanti ir uzgulta... doh.gif

Tenkinantis rezultatas pradejo lysti mazdaug po 4 men. Dabar jau tikrai matau, kad galiukas stipriai sumazejes tiek ziurint profiliu, tiek ir is priekio. Ryte nubudus jau kartais nosyte net nebuna patinusi thumbup.gif bigsmile.gif tas labai dziugina, jau kuo toliau, tuo maziau galiu is ryto "spakliaus" deti.

P.S. Beja as ir pakeiciau sukuosena siek tiek, prie kurios taip pat baigiu priprasti (nors pradzioj buvau nepatenkinta, nes man tai buvo neiprasta) o vakar da ir spalva keliais tonais patamsinau ax.gif Prie progos imesiu nauju nuotrauku mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(amaral123 @ 2010 05 30, 20:26)
Sveikos!

pvz man reiktu kriaukles, ar kaip jos ten vadinas..  blush2.gif  gyvenu diskomforte su pusiau uzgulusia nosimi... sloga beveik choriska  verysad.gif



sveika prisijungusi 4u.gif

man regis man kazka tvarke, nes buvo isveseje, tai gal tos kriukles g.gif blush2.gif manau gali jie viska pataisyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, prisijungsiu prie jusu:) Neapsisprendziu kuri chirurga pasirinkti, cia tiek prisiskaiciau, kad visai galva susisuko. Kazkada buvau nusprendus pas Norkus tvarkytis nosyte, bet dabar nebezinau...
Gal galetumet pasakyti kur jus talpinat savo nuotraukytes pries ir po op? Buciau labai dekinga
Atsakyti
QUOTE(Myllia @ 2010 05 30, 20:48)
Sveikos, prisijungsiu prie jusu:) Neapsisprendziu kuri chirurga pasirinkti, cia tiek prisiskaiciau, kad visai galva susisuko. Kazkada buvau nusprendus pas Norkus tvarkytis nosyte, bet dabar nebezinau...
Gal galetumet pasakyti kur jus talpinat savo nuotraukytes pries ir po op? Buciau labai dekinga

Sveika. Talpinam bendram paste, bet tikrai ne visoms naujokems leidziam juo naudotis smile.gif Pabendrauk ilgiau su mumis mirksiukas.gif

DolceVita, as tai svajoju kada mano nosis taps panasi i tavaja thumbup.gif
Lauksim naujos sukuosenos smile.gif O ziuriu dauguma cia po op keicia sukuosena, spalva plauku smile.gif
Atsakyti