Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuteriniai žaidimai

Labas vakarėlis,
paaiškinkit prašau neišmanėlei, kaip atsisiųsti į konsolę žaidimukų? ir kur jų ieškoti? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 22 sausio 2013 - 22:56
QUOTE(Mazule @ 2013 01 22, 22:56)
Labas vakarėlis,
paaiškinkit prašau neišmanėlei, kaip atsisiųsti į konsolę žaidimukų? ir kur jų ieškoti?  unsure.gif

kokia konsolė pas jus?
Atsakyti
Digital player 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2013 01 23, 21:35)
Digital player  4u.gif

Isvertus is anglu kalbos - skaitmeninis grotuvas (manau, per daug abstraktu)
Atsakyti
QUOTE(chillin' @ 2013 01 14, 19:09)
Vertas demesio filmukas apie vaikus, zaidimus mirksiukas.gif (RU kalba, bet esme paaiskeja ir nemokantiems RUS)
http://www.youtube.c...p;v=MSXkuXV5nCU

atleiskite bet ten š...
neskaitant kad šaltinis rus tv ir mes jų reitingus juk žinome
apie kompus geriau žiūrėkite iš discoveru mokslas ten jum nors nevarvins smegenu su potekstinėmis reklamomis ir .t.t ir sužinosite naudingų dalykų
jums neiašku kad tuose itemtuose siužetuose yra pigus reitingų kėlimas ir t.t. juk čia cirkai ir man jie pasirodė net biski ir sufabrikuoti
dar beje pasirodė įdomu iš filmavimo pusės... ten juk ne megėjiškas filavimas ir kad taip visa šeima natūralia elgtusi prie filmavimo brigados...
žinokit čia galima varyti ir varyti ir kai pagalvojau ka galiu pasakyti gero ir nieko nesugalvojau
kompas yra gerai tik kaži ka su juo nuveiktu gorila ir homo sapiens
ir dar ... jai turit kompa tv šiaip nebūtinas tai nesduokite kad jums varvintu smegenis plaut jus ant visokių reklamų
Atsakyti
Tiesa pasakius, toki zodziu kratini seniai beskaiciau... doh.gif Gal reiketu truputi sumazinti spoksojima i TV arba PC, kad mintis risliau reikstumete? g.gif

Kalbant apie PC zaidimu nauda ir zala, puikiai zinau, kaip vaikas reaguoja, jei negauna priejimo prie zaidimu, beje, lygiai tas pats narkotikas apima ir suaugusiuosius su visokiais FB.
Nezinau nei vieno istempusio daugiau nei savaite be jo...
Atsakyti
QUOTE(chillin' @ 2013 01 25, 17:40)
Tiesa pasakius, toki zodziu kratini seniai beskaiciau... doh.gif  Gal reiketu truputi sumazinti spoksojima i TV arba PC, kad mintis risliau reikstumete?  g.gif

Kalbant apie PC zaidimu nauda ir zala, puikiai zinau, kaip vaikas reaguoja, jei negauna priejimo prie zaidimu, beje, lygiai tas pats narkotikas apima ir suaugusiuosius su visokiais FB.
Nezinau nei vieno istempusio daugiau nei savaite be jo...

Dėl "spalvų sutirštinimo" tokiose laidose - visko gali būti, ko tik nedaro sumanytojai dėl reitingų smile.gif
Todėl nevisiškai sutinku su prieš tai išreikšta nuomone, nes tokių ir panašių situacijų daugybė. Pati žinau bent pora vaikų, kuriuos apima isterijos priepuoliai, jei kažkas draudžiama, o ypač KOMPIUTERIS smile.gif Dėl filmavimo, juk jeigu jau vaikas "serga", tai jam tos kameros visiškai dzin biggrin.gif Nefilmuoja vieną dieną, o bendrauja ir būna su šeima ilgai, tam kad jie kuo natūraliau gyventų savo įprastą gyvenimą. Taip, po to kai jau sumontuoja, daugelį dalykų iškarpo, siužetą sudėlioja pagal tai, kaip jiems reikia ir gaunasi, kas gaunasi smile.gif
O jeigu kažkas žiūrėjo laidas panašias į "auklė į namus", tai turėtų suprasti, kad būna neįtikėtinų vaikų...kaip ir jų tėvų. Aš žiūrėjau ir rusų laidas, ir anglų. Po to net ir savo vaikams rodžiau, jie buvo lengvam šoke ir , beje, po jų akivaizdžiai pasitaisė jų elgesys biggrin.gif bent jau tarpusavyje pradėjo gražiau bendrauti ir sutarti.
Aišku, čia ne tam skirta tema...persiprašau už tai smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Mazule @ 2013 01 23, 21:35)
Digital player  4u.gif

Su šiuo žaisliuku neturėjau reikalų, bet pamėginkit pagooglinti pagal pavadinimą kokius žaidimo formatus palaiko. O gal turit kažkokią instrukciją ar pan. smile.gif
Arba duokit daugiau informacijos apie "digital player" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chillin' @ 2013 01 25, 17:40)
Tiesa pasakius, toki zodziu kratini seniai beskaiciau... doh.gif  Gal reiketu truputi sumazinti spoksojima i TV arba PC, kad mintis risliau reikstumete?  g.gif

Kalbant apie PC zaidimu nauda ir zala, puikiai zinau, kaip vaikas reaguoja, jei negauna priejimo prie zaidimu, beje, lygiai tas pats narkotikas apima ir suaugusiuosius su visokiais FB.
Nezinau nei vieno istempusio daugiau nei savaite be jo...

lotuliukas.gif Tiesą sakant, ne jums vienam (-ai) sunku perprast ką rašo qqTis . Kitaip sakant, neišgėręs nesuprasi.. Nors aš turbūt tiek neišgerčiau laugh.gif
O tą video buvau mačius, na ką žinau.. Vaikas gal turi problemų su sveikata rolleyes.gif aš savo vaikams leidžiu būt prie kompo ribotą laiką, max 2 val per dieną, ir tai ne kasdien, bet kai pasakau eiti nuo kompo, eina be jokių atsikalbinėjimų, na būna pazirzia, bet normos ribose.
Į temą: rekomenduoju hidden žaidimą Golden trails, žaidžiau visas 3 dalis, fainas
Golden Trails 2

Golden Trails 3

Tik pirmą dalį nerandu iš kur parsisiųst, bet pagooglinus gal būtų galima rasti, aš pirkau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(chillin' @ 2013 01 25, 17:40)
Tiesa pasakius, toki zodziu kratini seniai beskaiciau... doh.gif  Gal reiketu truputi sumazinti spoksojima i TV arba PC, kad mintis risliau reikstumete?  g.gif

Kalbant apie PC zaidimu nauda ir zala, puikiai zinau, kaip vaikas reaguoja, jei negauna priejimo prie zaidimu, beje, lygiai tas pats narkotikas apima ir suaugusiuosius su visokiais FB.
Nezinau nei vieno istempusio daugiau nei savaite be jo...

atleiskite biski prikaltūrinau apsiėmus bandyti jus apšviesti kažkas dar pradėjo trukdyti paskui nei mesti nei ...
na ten juk esmė filmuko turinys
o kas dėl raštingumo forumuose na niekada nebuvau juose asas
nerašau savaime suprantamų dalykų ir t.t.

Atsakyti
gal kas turite kokių įdomensių žinių apie minecrafta?
Atsakyti
QUOTE(qqTis @ 2013 01 26, 07:43)
gal kas turite kokių įdomensių žinių apie minecrafta?

O kas domina? Aš pati jo nežaidžiu, bet MB žaidžia rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(p@uksTelis @ 2013 01 25, 23:26)
Tik pirmą dalį nerandu iš kur parsisiųst, bet pagooglinus gal būtų galima rasti, aš pirkau rolleyes.gif

Pirma dalis čia smile.gif
Atsakyti
[quote=Calaquendi,2013 01 26, 08:54]
O kas domina? Aš pati jo nežaidžiu, bet MB žaidžia rolleyes.gif
Papildyta:

patisklinkite kas yra MB
na o kas dėl mc gal serveriai su modais...
sunku klausti kol nežinau ką galite pasiūlyti
Atsakyti