Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(Moliuskas @ 2010 06 03, 10:17)
Gražu labai smile.gif Aš šiandien kaip tik sagę "susukau" smile.gif Kokio storio viela pagrindui imta? Nes, kažkaip, neplona atrodo.


pagrinde naudoju 0,8 vielą, o kartais, kai jau teik labai standžiai tai ir vienetuką smile.gif

naca - pasitaiko pas mane tos kaldintos vielos smile.gif

Rene šito žiedelio dar nemačiau, gražuolis ax.gif
Atsakyti
Rene, labai dailiai tau bumbuliukai prisilitavo ax.gif
Ir as labai panasu dariau ax.gif

Atsakyti
aliete, 4u.gif nu baisiai fainas pirmas (t.y paskutinis) darbas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

rene - tu mane "uzmusi" su savo vaizdinemis priemonemis (fotografijomis) thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2010 06 03, 15:55)
pagrinde naudoju 0,8 vielą, o kartais, kai jau teik labai standžiai tai ir vienetuką smile.gif

naca - pasitaiko pas mane tos kaldintos vielos smile.gif



O ką jūs vadinat kaldinta viela? Vielą, kuri "sukalta" plaktuku? Ar dar kažką kito? g.gif
Rene, nu labai gražu wub.gif

O čia maniškis "sukinys"

user posted image
Atsakyti
naca, o su tais burbuliukais labai įdomiai gaunasi, pastebėjau, jeigu ilgiau pakaitini, tai jie stingstant papliukšta unsure.gif g.gif
ziit, o man patinka tavo nuotraukos, nežinau kokį dedi foną, bet atrodo tai šauniai mirksiukas.gif
Moliuskas, tikrai taip, kaldinta viela, tai viela kalta su plaktuku smile.gif
Bet kaip tu čia mandriai priraitei bigsmile.gif, pagrindas ale voratinklis, o paskui dar visaip kaip, neveltui pavadinai sukiniu rolleyes.gif
Atsakyti
Moliuskai, nu ir priraitei thumbup.gif

Rene, man rodosi, kad jie papliuksta , kai greiciau atvesta g.gif . Gal jei nebuvo labai ikaitinti, tai ne toks ir temperaturu skirtumas. Ka labiau patyre pasakys ax.gif?
Atsakyti
QUOTE(subtiliai @ 2010 05 30, 21:04)
Burbanti, man net sirdi suspaude, kai perskaiciau, kaip tau manes truksta. Ir zinai, buciau matyt dar negreit cia atejes, bet paziurejau siandien savo puslapio statistik , o gi ziuriu, kad daug apsilankymu is supermamos. Tada atejau cia paziureti kas cia daros, o kai perskaiciau tavo zinute, tai supratau kame reikalas smile.gif
Kazkaip dabar retokai uzeinu cia. Kazi, kaip duzgas ir uzikas?
Dar zinai (cia tik mano asmenine nuomone ir prasom niekas nepykit jei skatysit), cia (sitoje temoje) buvo toks momentas, kai labai apie silver clay daug kalbeta buvo, tai man kazkaip labai neidomus jis. Kazkaip ne ir viskas. Ir dar, is sono susidare toks ispudis, kad labai daug visi visko bando. Ten patinos visokios, sulfatai, milteliai, elektrolitai, esdinimai, juodinimai ir t.t. Aš ir iš saves zinau, kad gali buti toks noras viska isbandyti, bet visiems patarciau truputi sustoti ir ilgeliau padirbeti su kazkokia tai pasirinkta technika, o ne sokineti nuo technikos prie technikos.
Burbanti, papasakok truputi apie save. Ka veiki dabar, kur esi, kaip tavo planuotos parodos. Pamenu, kazkada sakei, kad nieko nepardavineji, o darbus darai, kad surengtum paroda. Gal forume jau rasei apie kazka, tai nepyk, kad kartojuosi.
Iki smile.gif

smile.gif Subtiliai,truksta ,labai truksta ...
Man ir neprilipo tas molis ,as iskart pasakiau ,kad tai ne juvelyrika ,asmeniskai man.
O ka galiu as tau papasakoti ..nagi stovi mano darbeliai ,niekaip neprisiruosiu issiusti pavyzdzio i prabavimo rumus ,kad padarytu vardozenkli ,be jo as negaliu daryti parodos -pardavimo .Perejau per daug vietu ,pasidomejau kaip ir ka ir paskaiciavau ,kad niekur neapsimoka daryti tik parodos ,nes kainos nuomu kosmines ,man geriau desimciai metu issipirkti savo vardo patenta .Tai va ,taip ir stovi viskas ,nejuda ,bet jau ..gal... biggrin.gif ..kita menesi issiusiu ta savo vardo pavyzdi ,tikiuosi artimiausiais trim menesiai jau ji tureti .Tik mane neramina ta apskaita metalo .Stabdo visa nora pasiskelbti biggrin.gif .
O kaip tu ?Tu ka nors galvoji ar ne ?Gal ir kazka isstatysi parodai kadanors artimiausiu laiku?As tai visai sutikciau su kazkuo daryti sudetine paroda ,ne asmenine ,bet nieko cia nepazystu .Zinau viena menininke angle ,vaiko klasiokes mama ,bet ji tokia surugus ,kad man net nera noro siulyti jai ka nors biggrin.gif
Tokios va tokelies pas mane ,o tu nedink ,vis karts nuo karto pasirodyk mirksiukas.gif
Papildyta:
Rodau viena darbeli su perlu ,nu bet net pati negaliu ziureti i nuotraukos kokybe ,o cia pati geriausiai isejus doh.gif lotuliukas.gif Viskas ,viena karta reiks mokintis kaip fotkinti biggrin.gif
user posted image



Naca ,atleisk tu man ,bet as tau sakiau ,kad tos tavo geles mane zavi ,todel ,nepyk ,nukopijavau viena ,ne pardavimui ,ne parodai ,sau . blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 04 birželio 2010 - 21:40
oooo, Burbanti, ziauriai smagu, kad nukopijavai lotuliukas.gif Tavo visai kitokia thumbup.gif

Man tavo perlinis pakabukas zavus wub.gif Tik nepatinka tas taip akivaizdziai dazytas perlas doh.gif . Jei neapsirinku, tai pati panasiu turejau-tas dazymas toks ryskiai matomas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 06 04, 22:05)
Man tavo perlinis pakabukas zavus wub.gif  Tik nepatinka tas taip akivaizdziai dazytas perlas doh.gif . Jei neapsirinku, tai pati panasiu turejau-tas dazymas toks ryskiai matomas  doh.gif

Jo ,as bandziau ta dazyma nupoliruoti kaip nors biggrin.gif biggrin.gif ,bet nieko neisejo .Bet cia kazkaip isejo ryskiau nei gyvenime ,naturoje tas perlas daug svelnesnes spalvos.
Nu ka ,tada dar viena imetu ,aisku ,kaip visada biggrin.gif ,teksturos nesimato ,ji cia matine .
Akmuo-agatas.
user posted image




Nu ir dar viena idedu ..ir uzteks siam kartui biggrin.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 05 birželio 2010 - 09:46
Labai grazus wub.gif
gal esu banali, bet man labiausiai patinka tos trapios gamtos motyvai juvelyrikoje wub.gif

aprasyk, kaip darei matini pavirsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Moliuskas @ 2010 06 03, 21:10)
O ką jūs vadinat kaldinta viela? Vielą, kuri "sukalta" plaktuku? Ar dar kažką kito? g.gif
Rene, nu labai gražu wub.gif

O čia maniškis "sukinys"



taip tai,viela, kuri sukalta plaktuku smile.gif. Šitoj apyrankej labai jau aiškus tie pakalimai biggrin.gif , bet,aš plaktuką naudoju ir kai reikia pvz. "suraizgyta" sagės pagrinda sustandinti

Moliuskas gražus "sukinys" mirksiukas.gif ,man patinka žiūrėti į darbus,kai iš karto nesupranti,kaip ten susukta smile.gif

burbanti tas paskutinis pakabutis su taškeliais ir brukšneliais ir agatu wub.gif - man kaip nacai -gamtos motyvai patinka smile.gif ir patinka daugiau tokie apstraktesni,kur nėra konkrečios gelytės,o tik užuomena į smilgą, pumpurą,žiedą, ar rasos lašą...
Atsakyti
QUOTE(Rene @ 2010 06 03, 16:11)
ziit, o man patinka tavo nuotraukos, nežinau kokį dedi foną, bet atrodo tai šauniai  mirksiukas.gif


Rene, pas mane fotografijose viskas virtualu -zaidimas Photoshope. Gal kada rasiu laiko daugiau pastudijuoti sia tema ar kokius kursus paimti, bet kolkas greiciausias kelias tai Photoshopas.

Moliuskas, burbanti - sauniai padirbejot thumbup.gif thumbup.gif , nu bet burbanti fotografuoti tau reikia mokytis (tu jau atleisk uz tokia astria kritika). Visgi dabar daugiausia jei nepardavineti, tai bent reklamuoti darbus vis tiek interneta naudojam. As zinau, gaila laiko "tokiems niekams', bet kaip sakoma 'reklama - jega" lotuliukas.gif Tuo labiau cia forume tokie specai, kaip Rene ir Naca mirksiukas.gif

va pabandziau vari patamsinti "trasomis" lotuliukas.gif (kaip taisykle as naudoju Baldwin's patina) galima sakyti, kad patina gavosi, bet tai uzeme daug laiko, nors ir druskos pridejau ir amoniako, kazkaip man ne sumelynavo, nors laikiau gana ilgai ir ant sildymo padeklo g.gif Su Baldwin toks (gal net tamsesnis efektas gaunasi is karto.
Su sidabru netgi su finesilver gaunasi daug greiciau ir geriau g.gif (paskui idesiu 'sidabrinius' bandymus lotuliukas.gif
http://www.flickr.co...ign/4672886644/
Atsakyti