Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Juvelyrika
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Rene
QUOTE(naca @ 2010 06 18, 20:33)
Rene, labai minkstas tas tavo zalvaris turetu buti g.gif . O kokio jis storio?
*

nea, skarda neminkšta schmoll.gif, 0.3mm. Kai lenki, aišku lenkiasi, bet kai jau pabanguoji, tai gipsas, nesilanksto išvis mirksiukas.gif
naca
na taip sukieteja nuo lankstymo. kadangi manoji 0,5 tai taip neiseina schmoll.gif
Rene
QUOTE(naca @ 2010 06 18, 21:40)
na taip sukieteja nuo lankstymo. kadangi manoji 0,5 tai taip neiseina schmoll.gif
*

tai įsivaizduoju, kad 0.5 sunku išlankstyt, nes 0.3 lankstau su jėga huh.gif
upytele
Pakaitinkite zalvari ant ugneles - suminkstes ax.gif
naca
Taip zinom rolleyes.gif . Juk dazniausiai lituota ir lankstom ax.gif
cezi
Nu gražu tas žalvaris blush2.gif , o gal man jau balta spalvą įgriso, bet užsimaniau ir aš paspalvot ax.gif , kur merginos žalvarį perkat???
upytele
lakstus - lytagroje, o vielos radau kazkokioj firmoj "Medelsta"

Cia atsakymas del kainu:

Galime pasiulyti tiktai zalvarine minksta viela markes L63:
d.0,3 mm
d.0,5 mm
d.1,0 mm
d.2,0 mm
d.2,5 mm
Kaina uz 1 kg be PVM 26,50 Lt.
Moliuskas
QUOTE(upytele @ 2010 06 20, 22:40)
lakstus - lytagroje, o vielos radau kazkokioj firmoj "Medelsta"

Cia atsakymas del kainu:

Galime pasiulyti tiktai  zalvarine minksta viela markes L63:
d.0,3 mm
d.0,5 mm
d.1,0 mm
d.2,0 mm
d.2,5 mm
Kaina uz 1 kg be PVM  26,50 Lt.
*

O man čia toks klausimas iškilo - perkant lakštais, kokio maždaug dydžio tas vienas lakštas? Aš čia susimasčiau ar nebus problemų transportuojant g.gif
dita0506
Jei nori mažais kiekiais galima Vilniuje nusipirkti "Varinė karūna",ji randasi aukštuose paneriuose.Jei pirkti lakštais yra AGROTIEKIMAS D.Girėno gatvėje.Lakštas maždaug kainuoja virš dviejų šimtų priklauso kokio storio pirksi.Išmatavimai lakšto maždaug 180x90.Agrotiekime kainos mažesnės,bet minusas, kad reikia pirkti visą lakštą.Varinei Karūnoje gali pirkti, kad ir kg bet kilogramo kaina didesnė
Moliuskas
QUOTE(dita0506 @ 2010 06 21, 09:44)
Jei nori mažais kiekiais galima Vilniuje nusipirkti "Varinė karūna",ji randasi aukštuose paneriuose.Jei pirkti lakštais yra AGROTIEKIMAS D.Girėno gatvėje.Lakštas maždaug kainuoja virš dviejų šimtų priklauso kokio storio pirksi.Išmatavimai lakšto maždaug 180x90.Agrotiekime kainos mažesnės,bet minusas, kad reikia pirkti visą lakštą.Varinei Karūnoje gali pirkti, kad ir kg bet kilogramo kaina didesnė
*

dita0506, o ten su jais vietoj nuvažiavus tariesi ar reikia kaip nors iš anksto pasisakyti, kokį kiekį norėsi ir jie paruoš?
dita0506
QUOTE(Moliuskas @ 2010 06 21, 10:51)
dita0506, o ten su jais vietoj nuvažiavus tariesi ar reikia kaip nors iš anksto pasisakyti, kokį kiekį norėsi ir jie paruoš?
*

parodai kiek nori,pasirenki storį ir iškarto atpjauna. Jeigu važiuosi su autobusu tai 20 tinka
Rene
Labas rytas 4u.gif
Pasirodau sagę, kur rankų darbo stikliuką įsodinau be įklijavimo ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image user posted image

Duzgas
Laba diena smile.gif kurį laika nesekiau temos tai atradęs laisvo laiko viską perskaitysiu su malonumu thumbup.gif
naca
ooo Duzgas apsireiske thumbup.gif . Poliruoju tavo sumastytoje poliravimo masinoje. Neblogai, tik man kazkiek pabraizo doh.gif . Naudoju sratus ir adateles, nes tik sratai neprieidavo i sunkiau pasiekiamas vietas.
dita0506
rene gražus darbelis.Karokiuką paprasta užtvirtinti be apsodėlio ir klijavimo,bet kokie geriausi būdai įdėti akutę.
Duzgai jeigu jau atsiradai tai gal tu savo nuomonę pasakysi dėl akučių dėjimo.
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2010 06 23, 14:22)
ooo Duzgas apsireiske thumbup.gif . Poliruoju tavo sumastytoje poliravimo masinoje. Neblogai, tik man kazkiek pabraizo doh.gif . Naudoju sratus ir adateles, nes tik sratai neprieidavo i sunkiau pasiekiamas vietas.
*

Juk aš tau ankščiau minėjau, kad nereikia tų adatėlių.Jų paskirtis kitokia.Šiaip neturėtų gaminio subraižyti
naca
Dita, tai zinau. Pradzioj ir bandziau tik su sratais, bet nelabai kas nusipoliravo. Mane itikino, kad adateles labiau prieina, tai ir ju nusipirkau. Su jom tikrai zymiai geriau, bet pabraizo. Mat kad dirbinys apsiverstu bepoliruojant as supurtau ta dezute, tai turbut todel ir susibraizo doh.gif . O kazi kiek reikia prikrauti tu sratu ir adateliu i inda?
juupeer
Rene, nuostabus darbelis bigsmile.gif
dita0506
QUOTE(naca @ 2010 06 23, 19:21)
Dita, tai zinau. Pradzioj ir bandziau tik su sratais, bet nelabai kas nusipoliravo. Mane itikino, kad adateles labiau prieina, tai ir ju nusipirkau. Su jom tikrai zymiai geriau, bet pabraizo. Mat kad dirbinys apsiverstu bepoliruojant as supurtau ta dezute, tai turbut todel ir susibraizo doh.gif . O kazi kiek reikia prikrauti tu sratu ir adateliu i inda?
*

40% reikia dėti šratų. Yra dar specialus skystis jo galima nusipirkti parduotuvėlėse kur prekiaujama detalėmis radijo technikai.Arba dėti fayri
dita0506
įdedu savo naują darbą
user posted image
Rene
dita, juupeer, dėkui 4u.gif 4u.gif
dita, gal gali didesnę foto įdėti, kiek prižlibinu, tai šauniai atrodo. O akutę įklijavai?
dita0506
QUOTE(Rene @ 2010 06 25, 23:54)
dita, juupeer, dėkui  4u.gif  4u.gif
dita, gal gali didesnę foto įdėti, kiek prižlibinu, tai šauniai atrodo. O akutę įklijavai?
*

nemoku padidinti nuotraukos.Akutė apspausta apsodėlyja,neklijuota
Duzgas
Nu visos šaunuolės, labai jau gražūs darbeliai thumb_yello.gif
ziit
QUOTE(Duzgas @ 2010 06 26, 05:09)
Nu visos šaunuolės, labai jau gražūs darbeliai  thumb_yello.gif
*

Prisidedu prie Duzgo komplimentu thumbup.gif
O as vis vargstu su molio misiniais, va jeigu iseis visa tai susintezuoti, bus idomu.
cia pvz: 'raudonas" tai "nekeptas", pailga forma -balta bronza (susisintezavo, bet dar nepoliravau) tie du dideli rutuliai turi buti 3 metalu 'mokume gane", bet balta bronza niekaip nesisintezuoja (tie juodumai tai isduoda), taigi eilini karta kisiu i peciu verysad.gif
user posted image
cia apyranke su visais metalais, irgi pameciau skaiciu kiek kartu kepiau ir vis del baltos bronzos verysad.gif kazkas netaip, reikes klausti gamintojos, kas tai per problema g.gif
http://www.flickr.com/photos/smoothmetaldesign/4744343054/
Galu gale isdrebejau ir siandien nusipirkau Prismacolor Premier piestukus. Visdelto skirtumas tarp paprastu ir net akvareliniu yra, labiau riebus ir dengiasi tolygiau. taip pat nusipirkau Workable fixative (jei atsimenat video apie tai kalba ejo) fiksuoti tarp sluoksniu. Taigi paziuresim, kaip tai dirbs, kolkas dar nebandziau. g.gif

.Tamara.
Duzgai ,duzgai -prapuoleni biggrin.gif ,greit dek savo darbus ,man taip idomu ka esi isgalvojes ,ka sukures ...
Ar as sakiau ,kad visu darbai labai grazus ir savotiski ? mirksiukas.gif biggrin.gif
Siandien turiu laiko ,tai pabandysiu is dezes pasidaryti ta kamera fotkinimui ,nufotografuosiu ir isdesiu -paziuresim koks skirtumas bus ..jei bus ... biggrin.gif
.Tamara.
Na stai ,pabandziau su ta deze nutografuoti doh.gif
user posted image
A geriau truputi? biggrin.gif Tik kodel man taip kakaviniai gavosi ?
error-502
Baltos spalvos balansas grybauja. Ir šešėlis dešinėje per daug ryškus.
naca
Dita, aukstasis pilotazas thumbup.gif . Gaila, kad nuotrauka maza unsure.gif

Ziit, svarbiausia kad bandai, nesustoji su problema susidurusi mirksiukas.gif . Papasakosi, kai isbandysi piesti ax.gif

Burbanti, as kai fotografuoju prie dirbtinio apsvietimo, tai fotike nustatau spec. rezima tam reikalui skirta, tada nebuna to geltonumo mirksiukas.gif
ziit
burbanti tu pabandyk savo deze isnesti i lauka ir naudoti saules apsvietima, tada neturetu buti geltona, bet keista, kad toks stiprus seselis g.gif Gal medziaga per plona, kur aptempei deze? As kai fotografuoju kambaryje, vistiek naudoju "dienos sviesa", nes paprasta lempa perdaug geltona, bet kaip taisykle, tas gaubtuvas (kuri as naudoju) panaikina stipru geltonuma ir seselius.
As jau kazkada dejau nuoroda tos juvelyres apie fotografija, bet ji cia padare grazu referata is visu savo pamoku, tai dar karta idedu
http://www.vickiehallmark.com/PhotoTutorial1.html

Dita, gal tavo kameroje nustatymas mazos rezoliucijos, todel ir foto tokia maza gavosi? noretusi "paskanauti" is arciau mirksiukas.gif
dita0506
Ačiū merginos už vertinimus.
Šitą žiedą dariau klientei. Kadangi neturiu šiuo metu jokio fotoaparato tai man nupaveikslavo pati klientė,kaip ji fotografavo nežinau.
aaagnex
Atsiprasau, kad parasysiu ne i tema - labai nesupyksit gal... ax.gif

Gal kam reikia gintaro. Vyras i monetas issikeite, tai tipo pigiau gavos, bet kas is to, kad nera jo kur det... 4u.gif

kaina butu 3Lt/gr.
Gabalai kazkur po 7-8 gr. Tipo pakabukai padaryti. Vienas be skyles... Yra nemazai... ir 2 didesni - vienas sviesiai geltonas, tipo kazkoks retesnis gintaras ir kitas paprastas - is to sviesaus padarytas pakabukas is kito sage su sidabru - bet neisivaiduoju kas tokius galetu nesiot - todel siulau kaip akmeni. gal ka sudomintu ax.gif tie 2 dideli, tai sveria kazkur abu 68-70g

jeigu ka sudomintu, tai rasykit i a.z. - galesiu imest foto ir norimus pasvert...

Jeigu nieko nedomins, tai noreciau, kad toliau ir netestumem temos, nes visgi sitoj temoj kalba ne apie tai...

Beje - visada uzsuku i jusu tema pasigrozet jusu visu darbais - saunu, kad yra tokiu groziu kurianciu zmoniu wub.gif
naca
Jei uzejo kalba apie gintara tai man labiausiai prie sirdies paciai ji apdirbti- pasijunti kaip vaikas darydamas ta vadinama sikreta (paslapti po stiklu). Taip gintara slifuoji poliruoji ir nezinai koki grozi ten atrasi bigsmile.gif . Va ta paslaptis mane jaudina rolleyes.gif
dita0506
QUOTE(naca @ 2010 06 30, 17:23)
Jei uzejo kalba apie gintara tai man labiausiai prie sirdies paciai ji apdirbti- pasijunti kaip vaikas darydamas ta vadinama sikreta (paslapti po stiklu). Taip gintara slifuoji poliruoji ir nezinai koki grozi ten atrasi bigsmile.gif . Va ta paslaptis mane jaudina  rolleyes.gif
*

Šiaip gintaro dulkės yra pavojingos.O gintaras labai dulka.Aš esu alergiška gintarui tai kai šlifuoju tada užsidedu kaukę.
ziit
As tikriausiai nenormali, bet man patinka neapdirbtas arba minimaliai apdirbtas akmuo ir gintaras taip pat.
Va irgi uzbaigiau savo "ilga kelia kopose" lotuliukas.gif irgi stengiausi "uzbaigti" t.y. nuslifuoti, bet paskui pagailejau, man neslifuotas idomiau atrode.
http://www.flickr.com/photos/smoothmetaldesign/
naca
Ziit, ir man gal neslifuotas graziau. Bet grazus ir toks thumbup.gif

Nejaugi sidabras 30% pabrango unsure.gif . Bent jau lenkijos parduotuvej, is kurios uzsakineju tai per viena diena taip kainos sukilo blink.gif doh.gif . Nepasiseke man unsure.gif
Rene
QUOTE(naca @ 2010 07 02, 18:58)
Ziit, ir man gal neslifuotas graziau. Bet grazus ir toks  thumbup.gif

Nejaugi sidabras 30% pabrango unsure.gif . Bent jau lenkijos parduotuvej, is kurios uzsakineju tai per viena diena taip kainos sukilo  blink.gif  doh.gif . Nepasiseke man  unsure.gif
*

Jau norėjau pradėt su sidabru draugaut, tai še tau, kad nori doh.gif. Na vistiek reikės, kažkaip suktis g.gif, labai jau man knieti pačiupint Ag ax.gif

ziit, koks fainuolis molinukas biggrin.gif ir kiti naujieji tavo darbai labai patrauklūs thumbup.gif

Rodausi pigesnį už sidabrą variantą biggrin.gif. Pakabuką dariau ankščiau, poto auskarams įkvėpimas atėjo, jie kiek kitokie, bet visuma išlieka ta pati, tai manau, kad galima derinti prie pakabuko cool.gif

Gėlavandeniai perliukai, žalvaris, sidabras.
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
ziit
QUOTE(Rene @ 2010 07 02, 13:15)
ziit, koks fainuolis molinukas biggrin.gif ir kiti naujieji tavo darbai labai patrauklūs  thumbup.gif

Rodausi pigesnį už sidabrą variantą biggrin.gif. Pakabuką dariau ankščiau, poto auskarams įkvėpimas atėjo, jie kiek kitokie, bet visuma išlieka ta pati, tai manau, kad galima derinti prie pakabuko  cool.gif

Gėlavandeniai perliukai, žalvaris, sidabras.

O man kaip tik patinka, kad jie ne visai tokie pat. Kai perdaug vienodas komplektas-nuobodu lotuliukas.gif

Aciu uz komplimentus blush2.gif bet "durniu ir baznycioj musa"... vel idejau i tumbler ir uzmirsau uzkisti skyles doh.gif , tai dabar belieka melstis ir tiketis, kad tie sratai ir vinys issikrapstys atgal (vel idejau i tumbler tik tuscia. keleta kartu suveike, reikia tiketis , kad ir dabar veiks verysad.gif )
dita0506
QUOTE(naca @ 2010 07 02, 18:58)
Ziit, ir man gal neslifuotas graziau. Bet grazus ir toks  thumbup.gif

Nejaugi sidabras 30% pabrango unsure.gif . Bent jau lenkijos parduotuvej, is kurios uzsakineju tai per viena diena taip kainos sukilo  blink.gif  doh.gif . Nepasiseke man  unsure.gif
*

Kiek girdėjau tai Vilniuja sidabras pabrango maždaug 20centų(1gr.)
naca
manau, kad ir daugiau pabrangs doh.gif
.Tamara.
Na stai merginos moterys ir vyrai biggrin.gif ,kaip ir pataret fotografavau dienos sviesoje toje dezeje ,stai kas gavosi .Kokias dar klaidas darau? blush2.gif
user posted image
ziit
QUOTE(burbanti @ 2010 07 04, 06:12)
Na stai merginos moterys ir vyrai  biggrin.gif  ,kaip ir pataret fotografavau dienos sviesoje toje dezeje ,stai kas gavosi .Kokias dar klaidas darau?  blush2.gif 
user posted image
*

Principe jau geriau, bet man atrodo, kad medziaga, kuria tu aptempiai deze yra per stora (nepraleidzia sviesos ir, kad fotoaparatas nustatytas neteisingai. Paprasciau butu palikti auto rezime arba bandyti skirtingus nustatymus ir dokumentuoti, koki kaip darei. Tu nepyk as cia tik pabandziau tavo foto photoshope pavyzdziui, kaip matai tavo foto labai neblogai gavosi lotuliukas.gif butu neblogai jei butu didesne rezoliucija
user posted image

dita0506
Burbanti įdomus tavo darbas,šaunuolė
error-502
QUOTE(burbanti @ 2010 07 04, 12:12)
Na stai merginos moterys ir vyrai  biggrin.gif  ,kaip ir pataret fotografavau dienos sviesoje toje dezeje ,stai kas gavosi .Kokias dar klaidas darau?

neišeikponuotas kadras, ekspokorekcija per 1.5-2EV kiek pagelbėtų. koks aparatas?
.Tamara.
nieko as tame fotike nesuprantu biggrin.gif SONY 7.2 mega pixels.Ir ka tai reiskia?
aliete
burbanti, man tai taviškė nuotrauka atrodo akivaizdžiai pagerėjusi mirksiukas.gif
bet,čia pritarsiu jau išsakytom nuomonės apie bendros šviesos trūkumą...nežinau,kame čia problema,bet kai ir aš karteli bandžiau su panaše dėže- taip pat buvo tamsu,na apie tai rašiau,tada nusprendžiau, kad tai apšvietimo problema g.gif... daugiau ir nebandžiau, fotografuoju naturalioje šviesoje smile.gif

pasirodysiu su savais smeigtukais- kaldinimo ir wrapinimo mišiniu biggrin.gif

user posted image
.Tamara.
QUOTE(aliete @ 2010 07 09, 07:46)

Nu jo ,jo ..bandyt reika viska ,ziuresim ...
O tu man dabar pasakyk -tu pirma susuki viela(ji pas tave apvali?),o tik po to kaldini ?Bet kai i tubele suki ,tai pirma kaldini,o po to suki?
Papildyta:
QUOTE(error-502 @ 2010 07 05, 08:52)
neišeikponuotas kadras, ekspokorekcija per 1.5-2EV kiek pagelbėtų. koks aparatas?
*

Pasiknisau tame fotike ,pas mane raso 2,8 -2,0EV?Tai cia gerai ar blogai? biggrin.gif
.Tamara.
SOS,turiu problema .Noriu bandyti repousse,kaip ta mase vadinasi lietuviskai ?Man vertima daro kaip -pikis .Bet ten tikrai ne pikis ir niekur nerandu pirkti .Cia tas pitch block.Sakyciau ,kad ten kaip smala ??????As dirbau su ja,kai mokinausi ,bet nedasuto pas destytoja paklausti kas tai yra biggrin.gif
dalruka
Burbanti, labai idomus pakabukas, nesvarbu, kad foto nelabai gera...smile.gif
error-502
fotoaparato instrukciją reik skaityt. Arba bendrai fototeorijos pasimokyt. wink.gif

repousse - kalinėjimas lietuviškai, "čekankė" žargonu.
http://www.repoussetools.com/what_is_pitch.htm
Gyvenime nesu matęs kaip tai [pitch] atrodo, nes čia juvelyrai naudodavo smalą. Naminis variantas- naudot skulptūrinį plasteliną.
.Tamara.
QUOTE(error-502 @ 2010 07 09, 11:08)
fotoaparato instrukciją reik skaityt. Arba bendrai fototeorijos pasimokyt. wink.gif

repousse - kalinėjimas lietuviškai, "čekankė" žargonu.
http://www.repoussetools.com/what_is_pitch.htm
Gyvenime nesu matęs kaip tai [pitch] atrodo, nes čia juvelyrai naudodavo smalą. Naminis variantas- naudot skulptūrinį plasteliną.
*

As viska suprantu ,tik kai ivedu "pitch" ,man ebayjus ismeta visokias palapines biggrin.gif Va ,va ,einu issiversti i anglu kalba ir ieskoti pardavime
error-502 ,o tai gal as galiu naudoti ta paprasta smala ,kur stogams dengti naudojama ?
error-502
kur rulonuose? būna gi ta vientisa, bituminė mastika rodos vadinas.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.