Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Na stai merginos moterys ir vyrai biggrin.gif ,kaip ir pataret fotografavau dienos sviesoje toje dezeje ,stai kas gavosi .Kokias dar klaidas darau? blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 04 liepos 2010 - 12:14
QUOTE(burbanti @ 2010 07 04, 06:12)
Na stai merginos moterys ir vyrai  biggrin.gif  ,kaip ir pataret fotografavau dienos sviesoje toje dezeje ,stai kas gavosi .Kokias dar klaidas darau?  blush2.gif 
user posted image

Principe jau geriau, bet man atrodo, kad medziaga, kuria tu aptempiai deze yra per stora (nepraleidzia sviesos ir, kad fotoaparatas nustatytas neteisingai. Paprasciau butu palikti auto rezime arba bandyti skirtingus nustatymus ir dokumentuoti, koki kaip darei. Tu nepyk as cia tik pabandziau tavo foto photoshope pavyzdziui, kaip matai tavo foto labai neblogai gavosi lotuliukas.gif butu neblogai jei butu didesne rezoliucija
user posted image


Atsakyti
Burbanti įdomus tavo darbas,šaunuolė
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 07 04, 12:12)
Na stai merginos moterys ir vyrai  biggrin.gif  ,kaip ir pataret fotografavau dienos sviesoje toje dezeje ,stai kas gavosi .Kokias dar klaidas darau?

neišeikponuotas kadras, ekspokorekcija per 1.5-2EV kiek pagelbėtų. koks aparatas?
Atsakyti
nieko as tame fotike nesuprantu biggrin.gif SONY 7.2 mega pixels.Ir ka tai reiskia?
Atsakyti
burbanti, man tai taviškė nuotrauka atrodo akivaizdžiai pagerėjusi mirksiukas.gif
bet,čia pritarsiu jau išsakytom nuomonės apie bendros šviesos trūkumą...nežinau,kame čia problema,bet kai ir aš karteli bandžiau su panaše dėže- taip pat buvo tamsu,na apie tai rašiau,tada nusprendžiau, kad tai apšvietimo problema g.gif... daugiau ir nebandžiau, fotografuoju naturalioje šviesoje smile.gif

pasirodysiu su savais smeigtukais- kaldinimo ir wrapinimo mišiniu biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2010 07 09, 07:46)

Nu jo ,jo ..bandyt reika viska ,ziuresim ...
O tu man dabar pasakyk -tu pirma susuki viela(ji pas tave apvali?),o tik po to kaldini ?Bet kai i tubele suki ,tai pirma kaldini,o po to suki?
Papildyta:
QUOTE(error-502 @ 2010 07 05, 08:52)
neišeikponuotas kadras, ekspokorekcija per 1.5-2EV kiek pagelbėtų. koks aparatas?

Pasiknisau tame fotike ,pas mane raso 2,8 -2,0EV?Tai cia gerai ar blogai? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 09 liepos 2010 - 10:34
SOS,turiu problema .Noriu bandyti repousse,kaip ta mase vadinasi lietuviskai ?Man vertima daro kaip -pikis .Bet ten tikrai ne pikis ir niekur nerandu pirkti .Cia tas pitch block.Sakyciau ,kad ten kaip smala ??????As dirbau su ja,kai mokinausi ,bet nedasuto pas destytoja paklausti kas tai yra biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 09 liepos 2010 - 10:59
Burbanti, labai idomus pakabukas, nesvarbu, kad foto nelabai gera...smile.gif
Atsakyti
fotoaparato instrukciją reik skaityt. Arba bendrai fototeorijos pasimokyt. wink.gif

repousse - kalinėjimas lietuviškai, "čekankė" žargonu.
http://www.repousset...at_is_pitch.htm
Gyvenime nesu matęs kaip tai [pitch] atrodo, nes čia juvelyrai naudodavo smalą. Naminis variantas- naudot skulptūrinį plasteliną.
Atsakyti
QUOTE(error-502 @ 2010 07 09, 11:08)
fotoaparato instrukciją reik skaityt. Arba bendrai fototeorijos pasimokyt. wink.gif

repousse - kalinėjimas lietuviškai, "čekankė" žargonu.
http://www.repousset...at_is_pitch.htm
Gyvenime nesu matęs kaip tai [pitch] atrodo, nes čia juvelyrai naudodavo smalą. Naminis variantas- naudot skulptūrinį plasteliną.

As viska suprantu ,tik kai ivedu "pitch" ,man ebayjus ismeta visokias palapines biggrin.gif Va ,va ,einu issiversti i anglu kalba ir ieskoti pardavime
error-502 ,o tai gal as galiu naudoti ta paprasta smala ,kur stogams dengti naudojama ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 09 liepos 2010 - 11:26
kur rulonuose? būna gi ta vientisa, bituminė mastika rodos vadinas.
Atsakyti