Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(naca @ 2010 08 11, 16:14)
NU super pakabukas thumbup.gif . Ar cia liejai?
O kaip tavo paroda?

Man irgi tinka tas isdrebu lotuliukas.gif

o cia mano mazochistinis darbelis. tiesiog lipdziau lipdziau biggrin.gif

user posted image

Jo ,liejimas
Nu niekaip kol kas .Geriausiai tinkancios patalpos tyli biggrin.gif Pries menesi parasiau emaila ,uzklausiau salygu ,nieko neatsake ,nuejau vakar tenais ,sako - vel atostogauja .Nu vel teks rasyti uzklausima kaip ir kas .O jei ne ,tai teks kitur eiti ,nors labai nenoriu ,ten patalpos mazos ir zmoniu nedaug buna ,o cia visdelto -biblioteka biggrin.gif Ziuresim ,vienu zodziu .Dar vis nerimstu biggrin.gif O tavo kaip paroda?

dabar apie tavo si darbeli (labai neblogas darbas) :pries pora savaiciu as bandziau "lipdyti" pakabukui ir man nieko nesigavo ,vielutes susilyde labai negraziai ir i gumula .o tu kaip darei?Ai ,dabar geriau isiziurejau -tu cia is rutuliuku darei .As bandziau i s vielu .Man jau atejo laikas pirkti oksidavimo skysti ,atsibodo grynas blizgantis sidabras biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 11 rugpjūčio 2010 - 16:25
Bet negaliu nepasigirti biggrin.gif ,nors tai dabar tinka tik lydymui ,bet tai buvo pirmas ranku darbo uzsegimas sagei .Visad galvojau ,kad tai padaryti man yra be sansu ,bet ... biggrin.gif esu labai patenkinta tuo ,nors laiko uzeme marias -labai kruopstus darbas doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 11 rugpjūčio 2010 - 16:39
Na as tas sakas is vielu ir kitu siuksliu dariau. Jei perkaitinu, tai ir man i gumula susilydo mirksiukas.gif

ir as taip apie uzsegima tebegalvoju kaip tu neseniai galvojai. bet paziurejau i tavaji ir man tapo aisku bigsmile.gif . cia prie adateles pradzios skersai viela prilituota? o i ka smaigalis isistato?
Papildyta:
Tiesa, dar nieko nezinau del parodos- uzsirasiau ir perdaug neklausineju doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 11 rugpjūčio 2010 - 17:06
naca parodyk savo aguona!!
o tas lipintas - fainas, kaip tu darai? su lydmetaliu o ar tik "tirpdai" sidabro gabaliukus vienas ant kito? as suprantu, kad su lydmetaliu, kol viena prilydai kitas nukrenta lotuliukas.gif
burbanti - daznai buna, kad siurprizai gerai gaunasi, o paskutines foto visa neblogos ypac sages, pakabuka rekejo ant kontrastinio fono padeti. Pabandyk pabandyk oxidavima lotuliukas.gif , pamatysi koks skirtumas mirksiukas.gif man atrodo, kad su oksidavimo darbas pasidaro daug "gilesnis" - is 2D pavirsta 3D biggrin.gif
Atsakyti
Aguonos dar nenufotografavau- nerandu tinkamo fono doh.gif

Aha as juos litavau.

Jooo apie ta 3D tai taikliai. As retai susivaldau nepajuodinusi tongue.gif

O zalvariau isbandziau trasas - sieros ir vario. Su abejom patiko rezultatai. Parodysiu, kai nufotografuosiu.
Atsakyti
Jei kas nores pabandyti ...idejau be aprasymo (angliskai) nes ir taip labai gerai matosi kaip ir kas .
user posted image
Tik as dariau su "padu "(dezute be dvieju sieneliu),kad geriau laikytusi prilitavus .
Papildyta:
QUOTE(ziit @ 2010 08 11, 21:01)
burbanti - daznai buna, kad siurprizai gerai gaunasi, o paskutines foto visa neblogos ypac sages, pakabuka rekejo ant kontrastinio fono padeti. Pabandyk pabandyk oxidavima lotuliukas.gif  , pamatysi koks skirtumas mirksiukas.gif  man atrodo, kad su oksidavimo darbas pasidaro daug "gilesnis" - is 2D pavirsta 3D biggrin.gif

Vis dar mokinuosi O ta sage fotkinau belekaip ,kad tik greiciau biggrin.gif
Vis "drebu" ant to oksidavimo skyscio ,nes vien persiuntimas vienos mazos bonkutes-11 svaru .Bet va , sedziu prie kompo ir renkuosi is kur uzsisakyti-isdrebesiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 12 rugpjūčio 2010 - 12:19
na as galeciau pasiulyti atsiusti is santimo, bet kad rizika, nes tos bonkutes pastoviai suskyla. Tai kas bus, jei isbegs doh.gif


Mastau jei ta sages adatele daryti su kilpute g.gif . O dar klausimas- kaip ta perkista viela sutvirtinti, t.y . galus uzkniedyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 12 rugpjūčio 2010 - 13:14
QUOTE(naca @ 2010 08 12, 13:11)
na as galeciau pasiulyti atsiusti is santimo, bet kad rizika, nes tos bonkutes pastoviai suskyla. Tai kas bus, jei isbegs doh.gif
Mastau jei ta sages adatele daryti su kilpute g.gif . O dar klausimas- kaip ta perkista viela sutvirtinti, t.y . galus uzkniedyti?

adatele perlenkti ,sulituoti su lydmetaliu ir trupyteli pakalti ,tada pragrezti skylute reikia,nors galima ir kilpute daryti ,bet tada bus labai aukta "nugarele" ir sage gali "atvepti" labai .Gali tikerti ar ne ,bet tos dezutes aukstis 4mm .Perkista viela reikia ant pakalo pakalti .Va cia ir yra sunkiausias dalykas (bent man buvo )Labai linko vielute .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 12 rugpjūčio 2010 - 13:43
QUOTE(naca @ 2010 08 12, 13:11)
na as galeciau pasiulyti atsiusti is santimo, bet kad rizika, nes tos bonkutes pastoviai suskyla. Tai kas bus, jei isbegs doh.gif
Mastau jei ta sages adatele daryti su kilpute g.gif . O dar klausimas- kaip ta perkista viela sutvirtinti, t.y . galus uzkniedyti?


o jei ta perkista viela uzlenkti, kad kalti nereiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 08 12, 13:55)
o jei ta perkista viela uzlenkti, kad kalti nereiktu  g.gif

Galima visaip prigalvoti ,cia jau kaip visada -fantazijos reikalas biggrin.gif.As bent dariau taip ,kaip priklauso ,nes norejau ismokti padaryti klasikini uzsegima .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 12 rugpjūčio 2010 - 14:07
Nu ka ,uzsisakiua ta oksidavima ir dar uzsisakiau" auflux" skysti .Man su juo dirbti lengviau nei su pasta .Ir uz atvezima sumokejau 17 svaru -apiplesimas vidury dienos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 12 rugpjūčio 2010 - 14:50
QUOTE(burbanti @ 2010 08 12, 08:49)
Nu ka ,uzsisakiua ta oksidavima  ir dar  uzsisakiau" auflux" skysti .Man su juo dirbti lengviau nei su pasta .Ir uz atvezima sumokejau 17 svaru -apiplesimas vidury dienos  biggrin.gif

na ir tirai labai brangus persiuntimas g.gif gal reikejo pirma i darzu paruotuve uzsukti biggrin.gif
va as vel su experimentais lotuliukas.gif
pirktas vario karolis+plieno molis. varis gavo grazia spalva anglyse mirksiukas.gif
bet kadangi buvau nutarus experimentuoti, tai tesiau toliau.
1.originalas teisiai is peciaus. 2 photoshop piesinys 3 piesinys su prismacolor piestukas frontas 4 kita puse. dengiau gesso, bet aiskiai per plonai gavosi, nes piestukas paskui pradejo "nuvalineti" pries tai dengtus sluoksnius. taip pat isbandziau "workable fixatif" - ismesti pinigai, po padengimo piestukas beveik visai "nekimba'. tikriausiai vel i krosni imesiu ir tuo viskas uzsibaigs g.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti