Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

indiški filjeriai ir indiški valcai?
Atsakyti
QUOTE(Rene @ 2010 09 09, 15:51)
Labas  4u.gif
Rodau savo pirmąjį bandymą su sidabro skarda  ax.gif
user posted image


labai jau "skanus" darbelis, o jau nuotrauka.. rolleyes.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(error-502 @ 2010 09 10, 10:04)
indiški filjeriai ir indiški valcai?

Va ,va ,ir as apie tai pagalvojau . g.gif
Nieko nesigavo su pataisymu ,teks naikinti sulydant ,vieni nuostoliai biggrin.gif
Bet as niekaip nesu[prantu -kaip istatomos ir apspaudziamos taip akys?
http://www.silverrin...ilver-rings.jpg
Rene,grazus auskariukai.
Bet as bijau daryti tokius auskarus .Nu ne bijau ,bet man destytojas pasake ,kai as padariau staciakampius auskarus -niekada daugiau nedaryk tokios formos auskaru ,nes neissiskirsi originalumu,kadangi visi daro tai . biggrin.gif biggrin.gif Atmuse visiskai nora keturkampiams auskarams daryti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .Tamara.: 12 rugsėjo 2010 - 11:22
Tamara, dėl formos tai visiškai sutinku su dėstytoju, bet šį kartą norėjau išbandyti graviravimo techniką ir pagyvinti paprastą geometrinę figūrą tekstūra cool.gif .
Dar vienas darbelis, jau netokios banalios formos biggrin.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
o as manau, kad ir "banalios" formos papuosala galima padaryti originaliai rolleyes.gif

Rene, labai grazus originalus tavo pakabukas wub.gif

Dita, tikrai nemalonus nuotykiai unsure.gif . As kai neperku brangiu prietaisu, tai nesusiduriu su tokiais nesklandumais doh.gif .
Bet mano dar ir tokie pamastymai- jeigu tie valcai kokie indiski, gal jie visi tokie , gal tai jau norma,prasta kokybe, o ne brokas g.gif . Ir ta iskritusi filjeri gal tikrai jie pagal istatus negalejo keisti doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 13 rugsėjo 2010 - 13:19
QUOTE(naca @ 2010 09 13, 13:50)
o as manau, kad ir "banalios" formos papuosala galima padaryti originaliai rolleyes.gif



(įkišiu ir aš trigrašį) pritariu drinks_cheers.gif , kad įmanoma ir banalias formas paversti nebanaliomis, tik reikia daugiau galvą pasukti, taip ir atsiskleidžia kūrybingumas. juk kartais ir "nebanali" forma gali atrodyti neįdomi, neišraiškinga ir neefektyvi. beto manau juk neįmanoma visiškai atsisakyti geometrinių formų.. čia kaip gama ar tritonis muzikoj. 4u.gif man pvz tie auskarai neatrodo banalūs, jie lakoniški, paprasti, bet nepasakyčiau, kad banalūs (asimetrija ir faktūra puikiai suveikia..) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 13 rugsėjo 2010 - 13:46
QUOTE(naca @ 2010 09 13, 12:50)
Bet mano dar ir tokie pamastymai- jeigu tie valcai kokie indiski,  gal jie visi tokie ,  gal tai jau norma,prasta kokybe,  o ne brokas g.gif . Ir ta iskritusi filjeri gal tikrai jie pagal istatus negalejo keisti doh.gif

Nu zinok ,turbut viskas kas indiska -prasta ,ners as kai nusipirkau indiska (ir vel uzmirsau kaip lietuviskai tarisi biggrin.gif )draw plate,tai nu i k ciortu biggrin.gif Metalas minkstas ,neina normaliai vielos isformuoti ..Bent angliskose parduotuvese ,kurios prekiauja indiskais irankiais -visada yra prierasas ,kad kokybe prasta .Nori perki ,nori ne ,niekas nekeicia jei kas atsitinka.
Papildyta:
Del to banalumo tai ir as sutinku ,tik kad man taip to destytojo zodziai istrigo ,nu kaip koks kodas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .Tamara.: 13 rugsėjo 2010 - 14:41
gal tiesiog destytojas norejo , kad apmastytumete ir maziau iprastas formas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 09 13, 14:42)
gal tiesiog destytojas norejo , kad apmastytumete ir maziau iprastas formas mirksiukas.gif

Turbut.
Atsakyti
pritariu nacos ir trr zodziams apie banalias formas mirksiukas.gif Man atrodo, kad destytojo vietoje reikejo neuzdrausti jomis naudotis, bet patarti naudotis ne banaliomis israiskomis lotuliukas.gif

kita tema. pagalvojau, kad visdelto dirbti su moliu lengviau biggrin.gif va buvo auskarai
user posted image
ir neliko, t.y suduzo tiesiogine prasme, padariau perplonus, o fine silver labai minkstas, taigi krito ir... apkarpiau as juos ir dabar turiu du pakabukus lotuliukas.gif banalios formos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
http://www.flickr.co...ign/4988012167/
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 09 13, 13:50)
o as manau, kad ir "banalios" formos papuosala galima padaryti originaliai rolleyes.gif

Rene, labai grazus originalus tavo pakabukas wub.gif

Dita, tikrai nemalonus nuotykiai unsure.gif . As kai neperku brangiu prietaisu, tai nesusiduriu su tokiais nesklandumais doh.gif .
Bet mano dar ir tokie pamastymai- jeigu tie valcai kokie indiski,  gal jie visi tokie ,  gal tai jau norma,prasta kokybe,  o ne brokas g.gif . Ir ta iskritusi filjeri gal tikrai jie pagal istatus negalejo keisti doh.gif .

Šiaip jeigu prekiauja tai jie atsakingi už kokybę.Jeigu kreipčiausi į kokybės inspekciją man jie iškarto pakeistų arba gražintu pinigus.Jeigu prekė ne kokybiška jie privalo pakeisti prekę arba gražinti pinigus tokie mūsų įstatymai(išskyrus elekt.prekes,ten kiti niuansai).Lygiai taip pat pvz. einate parduotuvėja jus su palto skvernu užkliudote ir numetate pvz. alaus butelį jūs net neprivalote už jį sumokėti.Tai parduotuvė kalta,nes ji blogai,nesaugiai padėjo prekę.
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2010 09 14, 03:28)

ir neliko, t.y suduzo tiesiogine prasme, padariau perplonus, o fine silver labai minkstas, taigi krito ir... apkarpiau as juos ir dabar turiu du pakabukus lotuliukas.gif  banalios formos  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
http://www.flickr.co...ign/4988012167/

Jo ,jo ,man taip nukrito lapas su perlu ir suluzo ,gedžiu po siai dienai lotuliukas.gif
Bet savo fantazijose esu susikurus 3D gamini ,galvoju pirkti vel silver clay ir pabandyti padaryti ,jei kas gausis -parodysiu ,o jei nesigaus -nerodysiu ir nejuokinsiu zmoniu lotuliukas.gif
Atsakyti