Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(dita0506 @ 2010 05 08, 16:35)

Nei pagal vieną nuorodą negalėjau pažiūrėti



keista g.gif as pirma atidariau, bet reikalauja registracijos,
o antra paprasciausiai atsidare g.gif

pabandyk is pradziu usiregistruoti
kai nuspausi "Register" taves paklaus, kaip registruoti?
spausk "I am NOT a magazine subscriber", tada paprasys "Validation code" o po to addressa ir e-mail ir slaptazodi. Adresa gali ka nori kurti, cia tikriausiai tuo atveju jei sugalvosi uzsakyti zurnala.


o paskui bandyti nuorodas ar ieskoti "Video: Goof-Proof Water Casting" ju svetaineje
Atsakyti
Ačiū, mergaitės, už patarimus 4u.gif , nusipirkau vėl paprastas žirkles iki kol sulūš hihihi.gif
Atsakyti
Na nebežinojau kur rašyti, tai paklausiu čia. Ieškau akučių, kur dedasi į žiedus ir pan, man nereikia svarovski kristaliuko, o kuo paprastesnių. Apvažiavau visą Šiaulių miestą, bet niekur neradau, audinių parduotuvėse buvau, ir kur rankdarbiam visokias smulkmenas pardavinėja. Gal kas žinot, gali būt ir Vilniuje, gana dažnai būnu. Geriau bus, jei parašysit AŽ ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delaine: 11 gegužės 2010 - 17:12
QUOTE(delaine @ 2010 05 11, 18:11)
Na nebežinojau kur rašyti, tai paklausiu čia. Ieškau akučių, kur dedasi į žiedus ir pan, man nereikia svarovski kristaliuko, o kuo paprastesnių. Apvažiavau visą Šiaulių miestą, bet niekur neradau, audinių parduotuvėse buvau, ir kur rankdarbiam visokias smulkmenas pardavinėja. Gal kas žinot, gali būt ir Vilniuje, gana dažnai būnu. Geriau bus, jei parašysit AŽ  ax.gif  4u.gif

Silversityje galima nusipirkti.Šiauliuose santimo parduotuvėje,yra Kaune parduotuvė,Alytuje
Atsakyti
matyt Delaine nezino, kad svarovskiviena pigiausiu akuciu (isskyrus paprasto stiklo ir plastmasines). Cia ,kaip ir daugelio ,klaidinga nuomone, kad svarovski kristalai yra brangakmeniai rolleyes.gif Juk tai stiklas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 12 gegužės 2010 - 08:00
Mano bandymas. Lipdziau lyg kregzdes lizda tongue.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Naca kaip tu tuos rėmelius padarei,kokiu budu.O akmuo kaip suprantu tiesiog atpjautas ir koks buvo idėjai,ar tu jį kaip nors apdirbai?
Atsakyti
taip, toki akmeni parsisiunciau. Jis naturaliai toks kristalinis ametistas. o mazaji tiesiog suskaldziau, kad butu i komplekta.

gal bus aiskiau del remeliu. Tiesiog kaip sumasciau, taip ir ikisau. Gal r nelabai profesionaliai, bet svarbu, kad tvirtai pakankamai.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 13 gegužės 2010 - 10:43
QUOTE(naca @ 2010 05 13, 04:09)
Mano bandymas. Lipdziau lyg kregzdes lizda  tongue.gif


Baisiai fainas !!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
nebuciau zinojus, kad tu nedirbi su sidabro moliu, buciau pagalvojus, kad kaip tik tu tai naudojai. is priekio ta "laisva" uzkabuku linja, neatrodo, kaip paprasta viela. O gal tu su sydmetaliu "paivairinai" ju forma?

Atsakyti
oi, apie ka tu kalbi doh.gif ? Apie tuos beformius lipdzius? jie tiesiog is "siuksliu" sulipdyti. Be lydmetalio.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 05 13, 14:16)
oi, apie ka tu kalbi doh.gif ? Apie tuos beformius lipdzius? jie tiesiog is "siuksliu" sulipdyti. Be lydmetalio.

tikriausiai. baisiai man patinka "siukslinis" vaizdas lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir labai naturaliai atrodo su tuo naturaliu akmenim. tai tu naudojai fine silver, kad tau lydmetalio nereikejo? o ar sterlingas taip pat veikia?
Atsakyti
Nezinau ar taip pat jis veikia doh.gif . Cia su sterlingu. Tiesiog lydant tie gabaliukai lydosi i gabala, bet ne visai islydzius sulimpa. dar fliuso dejau
Aciu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 13 gegužės 2010 - 20:23