Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

Mergaites, gal kas daretes op pas gyd Gelzini? Operacija jau po 2 savaiciu,darosi neramu g.gif
Atsakyti
QUOTE(yyvass @ 2012 01 27, 10:07)
Mergaites, gal kas daretes op pas gyd Gelzini? Operacija jau po 2 savaiciu,darosi neramu g.gif

Sveikute 4u.gif Pastaruoju metu Gelzinis tapo labai populiarus, labai daug musu mergaiciu grazinasi butent pas ji mirksiukas.gif Pasiskaityk cia http://www.supermama...;#entry52872704 ,rasi daug informacijos ir mergaites tikrai atsakys i tau rupimus klausimus ax.gif
Iki pasimatymo kitoje temoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(yyvass @ 2012 01 27, 11:07)
Mergaites, gal kas daretes op pas gyd Gelzini? Operacija jau po 2 savaiciu,darosi neramu g.gif


Sveikos merginos. Esu naujokė temoje. Užsirašiau op. pas G. Babajan. Dabar pradėjau abejoti, gal geriau pas Vitkų. Bet ten eilės jaučiu... Patarkit. Padrąsinkit truputį 4u.gif

Papildyta:
Sveikos merginos. Esu naujokė temoje. Užsirašiau op. pas G. Babajan. Dabar pradėjau abejoti, gal geriau pas Vitkų. Bet ten eilės jaučiu... Patarkit. Padrąsinkit truputį 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, as jau irgi po OP. 4 dienos ir visai neblogai jau, nors pradzia kaip ir visoms ar bent jau daugumai tai skaudejo nemenkai. Norejau paklaust kada pradejot vairuot po OP?
Atsakyti
QUOTE(Linuska Z. @ 2012 02 21, 19:55)
Sveikos, as jau irgi po OP. 4 dienos ir visai neblogai jau, nors pradzia kaip ir visoms ar bent jau daugumai tai skaudejo nemenkai. Norejau paklaust kada pradejot vairuot po OP?

Po 12 dienų pirmas kartas smile.gif Visai nesunku buvo.
Atsakyti
QUOTE(Linuska Z. @ 2012 02 21, 17:55)
Sveikos, as jau irgi po OP. 4 dienos ir visai neblogai jau, nors pradzia kaip ir visoms ar bent jau daugumai tai skaudejo nemenkai. Norejau paklaust kada pradejot vairuot po OP?

Legaliai po 7dienu, nes tada pilnai narkoze is kuno issivaiksto mirksiukas.gif
Atsakyti
Valio!!!!!!!!!!!!!! Man irgi vis geriau, be vairo negaliu istvert as, kaip turbut dauguma musu, tai labai paguodet thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Julinix @ 2012 01 31, 10:20)
Sveikos merginos. Esu naujokė temoje. Užsirašiau op. pas G. Babajan. Dabar pradėjau abejoti, gal geriau pas Vitkų. Bet ten eilės jaučiu... Patarkit. Padrąsinkit truputį 4u.gif

Papildyta:
Sveikos merginos. Esu naujokė temoje. Užsirašiau op. pas G. Babajan. Dabar pradėjau abejoti, gal geriau pas Vitkų. Bet ten eilės jaučiu... Patarkit. Padrąsinkit truputį 4u.gif

ir kaip praejo konsultacija ax.gif
as ir pas ja noreciau,gal girdejot kas atsiliepimus?kazko tyla g.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2012 01 27, 12:48)
Sveikute 4u.gif  Pastaruoju metu Gelzinis tapo labai populiarus, labai daug musu mergaiciu grazinasi butent pas ji mirksiukas.gif  Pasiskaityk cia http://www.supermama...;#entry52872704 ,rasi daug informacijos ir mergaites tikrai atsakys i tau rupimus klausimus ax.gif 
Iki pasimatymo kitoje temoje mirksiukas.gif

Neatidaro nuorodos smile.gif
Atsakyti
Pokahonta[B] Mano atveju panasiai yra, tik iki nestumo mano krutine buvo labai daili ir dydis B ,na nemazas zodziu,bet po vaikucio maitinimo krutine labai baisi dabar, pasidare tuscia,nukaro .. Jau praejo daugiau nei 6 menesiai kai nebemaitinu,bet krutines JOKIU pokyciu i geraja puse schmoll.gif verysad.gif
Taigi jau ir as uzsiregistravau pas D.Radzeviciu krutu didinimo ir pakelimo ,bei pilvo plastikos operacijoms smile.gif Visa tai bus geguzes 30! Laukiu labai smile.gif Taigi mergyt, jei pati sau nepatinki ,negalvok ka pasakys kiti.. Svarbu tau gyvenimo kokybe pageres.. (bent jau savimeile tai tikrai ) biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos panelės, taupau pinigus krūtų didinimui (pas mane vos AA dydis), tik vienas dalykas dėl kurio truputį nerimauju, aš negimdžiusi, man neseniai tik suėjo 20 metų, ar ateity kai turėsiu vaikų nebus problemų maitinant krūtimi? ar neteks vėl keisti implantų, nes praras formą? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tropicana @ 2012 03 19, 15:37)
Sveikos panelės, taupau pinigus krūtų didinimui (pas mane vos AA dydis), tik vienas dalykas dėl kurio truputį nerimauju, aš negimdžiusi, man neseniai tik suėjo 20 metų, ar ateity kai turėsiu vaikų nebus problemų maitinant krūtimi? ar neteks vėl keisti implantų, nes praras formą?  unsure.gif

Sveikute, i is klausima tau net chirugas neatsakytu 4u.gif
Atsakyti