Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

QUOTE(Berigda @ 2011 03 31, 10:07)
Sweikute.. As dariausi pas Papečki Kaune. Siaip viska pataria gydytojas. Taciau reiktu  tau emailu pasiklausineti ir kitu gydytoju nuomones ( pridek krutines foto) tada gydytojai tau patars kaip pagrazinti krutine smile.gif. Strijos  tai lieka tokios pacios kaip ir buvo.. taciau  jos truputi maziau matosi smile.gif.
Papildyta:

Implantai istatomi ilgam.. Taciau buna tokiu atveju , kaip siuo metu pas mane sad.gif kad implantas greiciausiai pasisuko sad.gif (as taip manau) nes pas gydytoja eisiu pirmadieni, nes labai  negraziai, bent jau man krutine atrodo sad.gif. O jei implantas pasisuka.. ada jau reikia daryti korekcija kiek girdejau sad.gif

Gal galit paskyti, kuriam laikui implantai įdedami? skaičiau, kad reikia keisti kas 8-10m. Ar tikrai? Taip norėtųsi vieną kart ir visam laikui... ax.gif
Atsakyti
Sveiki! Sausio menesi planuoju ir as darytis krutu didinimo operacija. Norejau paklausti gal kuri daretes pas Kestuti Maslauska? Kokie atsiliepimai butu? Gal kazkoki kita rekomenduot galetumet? Nes net neisivaizduoju pas kuri darytis,nes dabar pilna ju.
Atsakyti
Labas mirksiukas.gif gal kas daresi krutine pries gimdyma? noriu paklausti, kaip keiciasi krutine (su silikonu) po gimdymo? ar reikia darytis korekcija? blush2.gif
Atsakyti
Oi sitas klausimas man taip pat labai aktualus smile.gif)) nes vaikucio dar neplanuoju bent pora metu, o papuliu norisi jau dbr,,,idomu kaip su maitinimu ir po jo
Atsakyti
QUOTE(miaumiauu @ 2011 05 11, 23:30)
Sveikos:)matau daugumai sunku apsispresti pas ka didintis krutine.as asmeniskai rekomenduoju Audriu Zizliauska.jis padidino man krutine,ir tiek rezultatu tiek pasirinktu daktaru,ten dirbanciom seselem,na zodziu viskuom,esu ziauriai patenkinta.labai visi rupinasi,maloniai bendrauja.NESIGAILIU NEI TRUPUTI:) jei kadanors gyvenime sugalvociau dar pasigrazinti,tai net nedvejodama eiciau pas ta pati daktara.is pradziu norejau eiti pas Karaleviciu,bet pasirinkau Zizliauska(nors pas ji truputi brangiau,bet manau ne veltui...nors ta kaina,7000lt,ir taip yra palygint maza)

p.s: daktaras p*z**c koks grazus(kaip tokiu metu)  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

labas rytas. O kur randasi šis nuostabusis daktaras?
Papildyta:
QUOTE(Anzelikangell @ 2011 06 09, 00:23)
Oi sitas klausimas man taip pat labai aktualus smile.gif)) nes vaikucio dar neplanuoju bent pora metu, o papuliu norisi jau dbr,,,idomu kaip su maitinimu ir po jo

Mano drauge daresi (aš tik svajoju), po to pagimde 3-čią sunulį, maitino be problemu. Dabar sako kad po maitinimo krutine net naturaliau atrodo.
Atsakyti
laba, as galvoju eiti pas Astrauka konsultacijai. viena pazistama pas ji daresi operacija- liko patenkinta. gal kuri buvote pas ji? 4u.gif
Papildyta:
Astrauska lotuliukas.gif visai su gramatika prastai
Atsakyti
Sveikos, as jau pora men kai po op. Dejo 350cc. Esu labai patenkinta. Drauges tikrai giria ir dauguma dabar pacios planuoja op:) kas dar dvejoja tai tikrai patarciau darytis op. nerealus jausmas, nes jautiesi tai daaaug grazesne. pooperacinis laikas bent jau man tai labai lengvas,tik skausmas tarytum po gero sporto:)
Atsakyti
sveikos 4u.gif ..noriu paklaust tu merginu kurios jau pasidare papuliu didinima ax.gif kaip apsisprendete pas kuri daktareli darytis? kodel pasirinkote ta o ne kita?
Atsakyti
Sveikos
Nu vis skaitau ir skaitau jusu tema ir man tai tikrai aktualu, nes po dvieju nestumu ir maitinimu tikrai is krutines nieko neliko sad.gif bet taip bijau tos operacijos o labiausiai, kad viskas pavyktu, kad nereiktu kazko perdarineti smile.gif
O kaip i tai reaguoja jusu aplinkiniai, ta prasme ar sakote kad darysites, nes bijau net pagalvoti kaip sureaguos mano namiskiai doh.gif
Atsakyti
Dar klausimelis toms kurios jau pasididinusios krutine, ar jauciate kad viduje kazkas yra? ir kiek ilgai tas jausmas yra? ar prie jo priprantama?
Atsakyti
sveikos
ziuriu temute kazko apmirusi sad.gif
o as vis su savo dvejonemis, taip noriu grazios krutines, bet vis dar studijuoju uz ir pries smile.gif
idomu tos kurios jau pasididino krutine, kiek ilgai yra jauciamas tas svetimkunis? kada priprantama ir nieko nebejauciama? nenoreciau to nepatogumo jausmo, jei kazka jautu?
Tikiuosi nesupyksyt uz tokis klausimus, bet noriu apsvarstyti visus uz ir pries smile.gif
Atsakyti
Sweikutes:) esu naujoke cia, bet noreciau prisijungti prie jusu:) po2 savaiteliu laukia operacija, tikiuosi viskas pavyks ir ilgamete swajone taps realybe:) ax.gif
Atsakyti