Įkraunama...
Įkraunama...

Konditeriniai dažai - pirkiniai ir namie gaminti

Arba aš durna , arba nemoku ieškoti , bet dažų ten aš neradau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 16, 20:46)
Arba aš durna , arba nemoku ieškoti , bet dažų ten aš neradau schmoll.gif

hah.gif hah.gif hah.gif http://www.alvas.lt/lt.php/25#
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 16, 20:46)
Arba aš durna , arba nemoku ieškoti , bet dažų ten aš neradau schmoll.gif

Gal čia turėjo omeny g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(lialytia @ 2009 03 16, 20:00)
Gal čia turėjo omeny  g.gif  ?


Nu ir kas čia per reklama g.gif ....o kur vaizdai , kaip gali ką užsisakyti ir pirkti , jei nematai ką , kiek kainuoja .....jumoras kažkoks , ideda reklamą , o produkto foto sunku idėti . doh.gif

Pavilas ko čia krizeni .... nu neradau nors tu ką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 16, 21:13)
Pavilas ko čia krizeni .... nu neradau nors tu ką  ax.gif


Nieko, visiem būna... friends.gif Ištikrųjų tai reikėtų pasidomėti kaip ten su tomis jų prekėmis, nes nei kiekio, nei keinos, nei bent kažkokio paveiksliuko nėra - višiskai nieko mastau.gif
Atsakyti
Nu tai ką aš sakau , ideda reklamą ....prekių nerodo , kainų nėra ....durni kažkoki stupid.gif .....bet žinau kur yra , trečiadienį nuskuosiu apsižiūrėti , atskaitysiu pamokslą ( kaip visada lotuliukas.gif ) už betvarkę tongue.gif
Atsakyti
Atradau maistinius dažus kur galima įsigyti, tik ten kiekis kilogramais g.gif ir kaina neaiški g.gif

ir dar Panevėžyje g.gif www.rikta.lt prekiauja, spėju didmena g.gif
Atsakyti
O kaip su tais dažais kiaušiniams? g.gif juk tie patys maistiniai dažai.... ar jie netinka ... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Pigalica @ 2009 05 03, 13:31)
O kaip su tais dažais kiaušiniams? g.gif juk tie patys maistiniai dažai.... ar jie netinka ... mastau.gif


Tinka, tačiau ten įmaišyta druskos ir dar vienas E (bet jis nepavojingas) bigsmile.gif
Atsakyti
Jus kalbat apie tuos grynailenkiskus kur buna parduotuvese? Jie tikrai visi skaitosi maistiniai? Baisu nusinuodyt, verciau nebandysiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Domi95 @ 2009 05 03, 15:07)
Jie tikrai visi skaitosi maistiniai? Baisu nusinuodyt, verciau nebandysiu  schmoll.gif

Taip, tikrai maistiniai wink.gif kitaip neparduotų jų parduotuvėse...
Turiu nuo Velykų užsilikusius dažus

user posted image

Ten aiškiai parašyta, kas dažai maistiniai. O be to dėl įdomumo išstudijavau spalvotų maistinių flomasterių etiketę
user posted image
ir ką.... kai kurie skaičiukai "E" sutampa unsure.gif
Ieškodama detalesnės informacijos, radau įdomų puslapiuką kur surašyti maistinių dažų kodai, pavadinimai ir aprašymai, paspaudus ant numerio galima paskaityti detalesnę informaciją
Atsakyti
Aš žinau tikslią kiaušinių dažų sudėtį, nes rašiau vienai firmai į el.p. ir man parašė tų dažų cheminę sudėtį. Vartoti galima smile.gif
Atsakyti