Įkraunama...
Įkraunama...

BREKETAI 23-čia tema :)

Sveiki užsukę į 23 - čią breketų temelę user posted image

Maloniai kviečiam prisijungti prie mūsų forumo- paskaitinėti, padalyvauti, pasidalinti savo patirtim, džiaugsmais ir vargais user posted image
Mes turime savo foto albumuką www.fotki.com, kuriame dalinamės nuostabiais pokyčiais pakeliui į gražesnę šypseną. Prisijungimo duomenys suteikiami aktyviems forumo dalyviams įtrauktiems i sąrašiuką, kurie irgi ketina parodyti savo dantukus user posted image

user posted image

Ar žinai, kad šypsena užkrečiama? Ji kaip gripas. Šiandien kažkas nusišypsojo man, ir aš taip pat pradėjau šypsotis. Kažkas šalia pamatė mano šypseną ir taip pat pradėjo šypsotis. Aš supratau, kad tai gali tęstis ilgai… Tada aš pagalvojau apie šypsenos dydį. Tai unikali šypsena, ji kaip banga, apkeliaujanti visą Žemę. Todėl jei jauti, kad šypsena ateina, nieko nedaryk, kad ją sustabdytum. Pradėk šypsotis epideminėmis porcijomis tiesiog dabar – taip paveiksi visą pasaulį. Visiems draugams, kiekvienam reikalinga šypsena!

Mūsų sąrašiukas abėcėlės tvarka: user posted image

user posted image

Jūsų dėmesiui senesnės temukės, kuriose pilna naudingos info apie breketukus:

Pirma tema
Antra tema
Trečia tema
Ketvirta tema
Penkta tema
Šešta tema
Septinta tema
Aštunta tema
Devinta tema
Dešimta tema
Vienuolikta tema
Dvylikta tema
Trylikta tema
Keturiolikta tema
Penkiolikta tema
Šešiolikta tema
Septiniolikta tema
Aštuoniolkta tema
Deviniolikta tema
Dvidešimta tema
Dvidešimt pirma tema
Dvidešimt antra tema

user posted image

Dar truputukas info apie breketukų rūšis čia

Mūsų gydytojai doctor.gif

KAUNAS:
Rasa Damušienė, 8-686-65072, Kauno ortodontijos centras, Savanorių pr. 60
Dalia Smailienė, 8-37-330533 , Šv. Apolonijos stomatologijos centras, Minties rato g. 11b
Dalia Latkauskienė, 8-615-71197, Kauno ortodontijos centras, Savanorių pr. 60
Ieva Buškienė, 8-37-387560 , KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Eglė Zasčiurinskienė, 8-37-387560 , KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Viktorija Krušinskienė, 8-37-378379 , Ortodontijos klinika, Baltijos g. 42
Alė Gaidytė, 8-687-50735, KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6


VILNIUS:
Mindaugas Šarva, 8-5-2715367 , "Domus dentes", Vytauto g. 46/1-2
Dalia Latkauskienė, 8-615-71197, "Vilniaus implantologijos centras", Kalvarijų g. 121-2
Eugenija Bučinskienė, 8-6-1011222, 8-6-8669966 "Dantų harmonija" A.Juozapavičiaus g.6A
Janina Stoma, 8-614-36878, K Ladygos 1- 123


beje, kai kurios merginos yra žiaurios pleputės hihihi.gif apie breketus jos plepa čia, o apie visus kitus reikalus štai čia. maloniai kviečiam apsilankyti ir paplepėti gathering.gif

ir nepamirškit šypsotis !
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 05 gegužės 2010 - 01:19
nearelus namuciai wub.gif ta sypsena tobula,grazesniu nesu maciusi wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 05 06, 19:35)
nearelus namuciai wub.gif ta sypsena tobula,grazesniu nesu maciusi wub.gif  wub.gif  wub.gif

o man atrodo kad tarp apatiniu ir virsutiniu dantu yra tarpas ax.gif
o temele man irgi jegine, ajaja thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
pritariu,nuostabiai padirbėta thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
aciu aciu, stengiaus, tiesa sakant ir man paciai patinka blush2.gif
QUOTE(natale @ 2010 05 06, 17:40)
o man atrodo kad tarp apatiniu ir virsutiniu dantu yra tarpas ax.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*4ever @ 2010 05 06, 17:28)
na gerai,nuraminot,o tai galvojau jau ortodontei skambint biggrin.gif


man irgi nelabai ka skaudejo, as jau buvau pradejus nervintis, galvoju ar zino tas daktaras ka daro... gerai, kad pazistu mergina, kuri pas ji gydesi. o ji dar viena zmogu pazista. tai patikino, kad gydytojas tikrai geras.
o kai atejus pas ji pasakiau, kad neskaudejo nieko, tai sako dziaukis ax.gif
Atsakyti
noriu paklausti kokios kainos yra Kaune breketu?
Atsakyti
QUOTE(vienise... @ 2010 05 06, 20:44)
noriu paklausti kokios kainos yra Kaune breketu?

priklauso kur detis mirksiukas.gif
beje as taip dziaugiuosi kad man dar nebuvo dideliu skausmu,tik viena karta po uzdejimo paskaudejo taip rimciau,o daugiau tai ne sleep.gif assa.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
As taip pat noriu suzinot kokios kainos Vilniuje ir kur (i ka...) geriausia kreiptis su paaugle... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytė @ 2010 05 06, 20:54)
As taip pat noriu suzinot kokios kainos Vilniuje ir kur (i ka...)  geriausia kreiptis su paaugle... 4u.gif

aciu ajaja wub.gif wub.gif wub.gif
noreciau tokios sypsenos smile.gif
stai galeciau pasiulyti savo gydytoja Eugenija Bučinskienė, 8-6-1011222, 8-6-8669966 "Dantų harmonija" A.Juozapavičiaus g.6A, as pas ja dejausi, tikrai gera gydytoja smile.gif o breketu kainos metaliniu nuo 1200iki2000lt yra smile.gif



*sunshine* 86 first.gif
Svajaaa 57 second.gif
Kavytė 50 third.gif
beprotiskai_fantastiska 46
blondie-girl 44
natale 38
ajaja 36
Brendy 30
Congeniality 24
Tinar 22
*4ever 19
renachiuke 19
smilsee 11
Gitusia 9
Rudnosiene 9
*Amelie* 8
breketininke 8
first.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *sunshine*: 06 gegužės 2010 - 20:00
QUOTE(*sunshine* @ 2010 05 06, 21:58)
aciu ajaja  wub.gif  wub.gif  wub.gif
noreciau tokios sypsenos smile.gif
stai galeciau pasiulyti savo gydytoja Eugenija Bučinskienė, 8-6-1011222, 8-6-8669966 "Dantų harmonija" A.Juozapavičiaus g.6A, as pas ja dejausi, tikrai gera gydytoja smile.gif o breketu kainos metaliniu nuo 1200iki2000lt yra smile.gif

cia Sanciuose kiek suprantu? atpigo matau, nes teko dometis anksteliau buvo brangokai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienise...: 06 gegužės 2010 - 20:03
QUOTE(*sunshine* @ 2010 05 06, 20:58)
aciu ajaja  wub.gif  wub.gif  wub.gif

stai galeciau pasiulyti savo gydytoja Eugenija Bučinskienė, 8-6-1011222, 8-6-8669966 "Dantų harmonija" A.Juozapavičiaus g.6A, as pas ja dejausi, tikrai gera gydytoja smile.gif o breketu kainos metaliniu nuo 1200iki2000lt yra smile.gif


Dekui 4u.gif
O is patirties merginos, ar yra kokios rekomendacijos kada geriausia juos det- amzius kiek girdejau ne esme ( mano dukrai 16-ti...), bet metu laikai ir panasiai...? Ar nera jokio esminio skirtumo...?
Atsakyti
QUOTE(Gytė @ 2010 05 06, 21:03)
Dekui 4u.gif
O is patirties merginos, ar yra kokios rekomendacijos kada geriausia juos det- amzius kiek girdejau ne esme ( mano dukrai 16-ti...), bet metu laikai ir panasiai...? Ar nera jokio esminio skirtumo...?

metu laikai tikrai nera skirtumo smile.gif ir amzius jos pats tas smile.gif
Atsakyti