Įkraunama...
Įkraunama...

Puodeliai su vardais

Gal kas matėte kur nors Kaune pirkti puodelių su vardais, vasarą jų būna Laisvės al., bet kur jų dabar rasti?
Atsakyti
Tai niekas niekur nematėt?
Atsakyti
Lapkričio mėn. jais prekiavo parodoj "Moters pasaulis". Gal ieškojimus pradėt nuo "Jiesios" parduotuvės? O gal tiesiog užsukt į keletą suvenyrų parduotuvių ir klausinėt per pardavėjus ar prekiautojus Laisvės alėjoj?..
Atsakyti
Tai va, kad žiemą laisvės al. niekas neturi, nors vasarą prekiavo, ir niekur suvenyruose nerandu... Parodose tai visad būna jų cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2005 12 19, 23:39)
Tai va, kad žiemą laisvės al. niekas neturi, nors vasarą prekiavo, ir niekur suvenyruose nerandu... Parodose tai visad būna jų cray.gif

jei visgi surasi, suktelk, man irgi reiketu tokio g.gif ax.gif
Atsakyti
Taip ir neradau niekur, teko apsiriboti pakabuku su vardu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2005 12 21, 16:29)
Taip ir neradau niekur, teko apsiriboti pakabuku su vardu ax.gif

neidomu pakabukas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2005 12 16, 22:25)
Gal kas matėte kur nors Kaune pirkti puodelių su vardais, vasarą jų būna Laisvės al., bet kur jų dabar rasti?

kaip tin siandien Kalnieciu prekybos centre, kur viskas uz viena eura, maciau tokius puodelius. Visokiu vardu, visokiu spalvu. Beje, Laisves al "viskas uz eura" tai tokiu dalyku nebuvau macius. Beje koks vardas domino? Gal net ir nebuvo tokio?
Atsakyti
QUOTE(Ryziuke @ 2005 12 21, 18:50)
kaip tin siandien Kalnieciu prekybos centre, kur viskas uz viena eura, maciau tokius puodelius. Visokiu vardu, visokiu spalvu. Beje, Laisves al "viskas uz eura" tai tokiu dalyku nebuvau macius. Beje koks vardas domino? Gal net ir nebuvo tokio?

kas cia per prakybos centras?
mane domina vardas Rimas smile.gif
Atsakyti
O man reikia "Algis".
Atsakyti
QUOTE(pasimetele @ 2005 12 21, 21:02)
kas cia per prakybos centras?
mane domina vardas Rimas smile.gif


Na čia tas kur ant sankryžos (Savanorių ir Lukšio g) Kalniečių prekybos centras. Kur priešais buvusį Kauno kino teatrą. Ant kito kampo SAVAS (daugiau nezinau kaip paaiškinti ax.gif ) Ten yra Saulutė parduotuvė, ir šalia (tame pat pastate) ta parduotuvė. mirksiukas.gif
Va, sorry, bet tokio vardo nepamenu
QUOTE(Aga @ 2005 12 21, 21:55)
O man reikia "Algis".


Algimantas tai tikrai buvo. O Algis g.gif Na nepamenu. Šiaip tuos puodukus ilgai skaitinėjau, nes savo giminėms rinkau smile.gif Dar ten buvo ir tokių kaip Mamai, Močiutei. O gal jau čia visose "viskas už vieną eurą" parduotuvėse užvežė? Nes anksčiau tokių dalykų nebuvau mačiusi. Žinau dar dvi "viskas už 1eur": viena Laisvės al gale, maždaug prieš Skalsą (tiesiai prie šviesaforo), o kita Vilniaus g. tik perėjus požeminę perėją (prie vaistinės Camelia). Gal jei netoli kur būnat ir ten pažiūrėkit, gal čia kaip tik užvežė? g.gif
Beje prieš porą savaičių bazėse mačiau tokius rudus su baltom raidėm (kaip kad per mugę Laisvės al. pardavinėdavo). Bet kuriam sandėly tai nepamenu g.gif
Atsakyti
Reiks ryt Laisvėj pažiūrėt, va Algimantas man pats tas clap.gif O kokybiški, gražiai padaryti, nes kai kurie būna apsilupinėję.
Atsakyti