Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai iš pievagrybių

Nusipirkau pjaustytu marinuotu pievagrybiu, bet jie vieni nelabai man skanu, kazin kur juos butu dar galima sunaudoti?
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2008 12 21, 15:58)
Nusipirkau pjaustytu marinuotu pievagrybiu, bet jie vieni nelabai man skanu, kazin kur juos butu dar galima sunaudoti?



Manau įvairiom salotom, bent aš taip darau, sudedi ką turi, majonezo ir salotos
Atsakyti
Mes darome idarytus pievagrybius:

Idaras:
kumpis
smulkiai tarkuotas suris (tinka ir fermentinis)
tabasco
cesnako skiltele (sugrusta)

Labiau tiktu didesni pievagrybiai, is ju pasalinamas kotelis, i vidu pridedama idaro, viskas sudedama i keptuve, uzdengiama ir troskinama. Keptuve sutepu aliejumi, bet minimaliai, kad neprisviltu. Veliau pievagrybiai isskyria daug sulciu, kuriose ir troskinasi. Paprasta, greita, skanu.

Valgomi karsti, mes su bulviu kose valgome.
Atsakyti
kiek laiko reikia troskinti ,ar reikia kokiu prieskoniu?
Atsakyti
o as siandienos vakarienei gaminu pievagrybiais ir fermetiniu suriu idarytas vistienos slauneles tikiuosi kad iseis thumbup.gif
Atsakyti
mano gamintos slauneles idarytos pievagrybiais ir tarkuotu fermentiniu suriu isejo labai skanios ir sotcios, skaniau net uz slauneles idarytas dziovintais abrikosais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2008 12 28, 01:15)
Mes darome idarytus pievagrybius:

Idaras:
kumpis
smulkiai tarkuotas suris (tinka ir fermentinis)
tabasco
cesnako skiltele (sugrusta)

mes irgi tokius kepam, laabai skanu essen.gif
Atsakyti
Skrebučiai su pievagrybiai
reikės 8riekelių batono arna duonos sumuštinių,200g.pievagrybių,
svogūnų,
pra šaukštų sviesto,1/2šaukšto miltų,
4saukstu grietines,kiausinio,
pipiru,
,druskos,
sukapotu arba dziovintu petrazoliu,

pievagrybius nuvalytigerai nuplauti,supjaustyti. juostelėmis,įmesti nuluptus supjaustytus svogūnus į keptuvę įdeti sviesto ir troškinti.Kai pievagrybiai bus minkšti supilti grietinę išmaišytą su miltais.,užvirinti nukelti įmušti kiaušinį.
Ir,pagal skonį pagardinti druska,pipirais.
Batono riekeles aptepti likusiu sviestu ir apskrudinti.kepimo skardoje.
Po to uždėti pievagrybių masės ,paviršių išlyginti.
Pakepinti kelias min.labai karštoje orkaitėje.
Patiekti pabarsčius petražolėmis.
Atsakyti
Ar kas nors is jusu valgo tik nuplautus pievagrybius? Zalius ta prasme?
Atsakyti
QUOTE(kauke26 @ 2009 02 25, 10:55)
Ar kas nors is jusu valgo tik nuplautus pievagrybius? Zalius ta prasme?


aš valgau biggrin.gif ir man labai skanu. ne tik į salotas, aš juos ir vienus valgau wink.gif
Atsakyti
rimtai??? Bet ar tai sveika? Sako jie augdami buna nupurksti visokiais biesais... todel tik keliais vandenais nuvirus juos galima valgyti... mano viena drauge dirbo anglijoje pievagrybiu "plantacijoje", tai jai nuo tu visu chemikalu net su sveikata bedu atsirado, ranku ir veido oda baisi buvo...
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2005 12 17, 16:50)
Aš labai mėgstu tokią mišrainę:

pievagrybius sujaustyti išilgai (į kokias tris dalis), pakepinti su svogūnais (pusžiedžiais svogūnai supjaustyti) ir viską sumaišyti su majonezu, taip pat įdėti žiupsnelį druskos ir pipirų.

Man labai skanu.

Valgyti galima karštą ir šaltą.... man šaltas skaniau  ax.gif



Biskuti patobulinau receptuka ir dadejau vistienos viska kepinant... hmm g.gif bet rezultatas siaip neblogas thumbup.gif
Atsakyti