Įkraunama...
Įkraunama...

Autistukai-13

user posted image

Jūsų vaikai nėra jūsų.
Jie sūnūs ir dukros Gyvenimo, paties savęs besiilginčio.
Jie ateina per jus, bet ne iš jūsų,
Ir nors jie su jumis, bet jie jums nepriklauso.

Jūs galit duoti jiems savo meilę, bet ne savo mintis,
Nes jie turi savąsias.
Jūs galit priglausti jų kūnus, bet ne jų sielas,
Nes jų sielos gyvena rytdienos rūme, kuriame jūs negalit apsilankyti netgi savo svajonėse.
Jūs galit stengtis būti tokie kaip jie, bet nesistenkit jų padaryti panašių į save.
Nes gyvenimas negrįžta atgalios ir negaišta su vakarykščia diena.
Jūs esat lankai, iš kurių kaip gyvos strėlės paleisti jūsų vaikai.
Lankininkas mato taikinį amžinybės kely,
Jis įtempia jus savo galia, kad Jo strėlės skrietų greitai ir toli.
Tegu jūsų būvimas lankininko rankoj teikia jums tik džiaugsmą,
Nes kaip Jis myli strėlę, kuri lekia, taip myli Jis ir lanką, kuris yra tvirtas.


- Kahlil Gibran, Pranašas

user posted image

Bendraukime draugiškai mirksiukas.gif

Atsakyti
Gražu Ice. Mano vaikas tai kai tik savaitgalis, tai laimingas. Ypač toks pemktadienio vakarą, kai žino, kad laukia savaitgalis ir nereikės į mokyklą.
Atsakyti
QUOTE(maliukas @ 2010 05 09, 06:27)
Gražu Ice. Mano vaikas tai kai tik savaitgalis, tai laimingas. Ypač toks pemktadienio vakarą, kai žino, kad laukia savaitgalis ir nereikės į mokyklą.

Mano irgi lotuliukas.gif

Ice nu tiesiog nuostabu 4u.gif
Atsakyti
Pasirašykite šią peticija ir praneškite kitiems
http://www.peticijos.lt/visos/3412
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2010 05 09, 12:15)
Pasirašykite šią peticija ir praneškite kitiems
http://www.peticijos.lt/visos/3412

Labai gražiai ir graudžiai surašyta peticija, tik nesuprantu ko joje prašoma g.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2010 05 09, 18:53)
Labai gražiai ir graudžiai surašyta peticija, tik nesuprantu ko joje prašoma g.gif


aha, as irgi gerai nesupratau g.gif
Papildyta:
QUOTE(maliukas @ 2010 05 09, 05:27)
Gražu Ice.



QUOTE(cezi @ 2010 05 09, 06:11)
Ice nu tiesiog nuostabu  4u.gif


Aciu blush2.gif Tiesiog siuos zodzius seniai zinojau - jie man seniai jau istrige atmintin. Ir stai atsiverciu parsinesta knyga is knygyno "Indigo vaikai" ir pirmame puslapyje randu vel tuos zodzius (tik anglu kalboj) smile.gif

Tiesa, atsiprasau, kad rasau be lietuvisku rasmenu, nes kazkaip labai nepatogu laptope ieskoti, kur kokia lietuviska raide yra, kai neparasyta, visu gerai neisimenu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice: 09 gegužės 2010 - 23:47
Šiandien delfyje skaičiau straipsnį Olego Lapino apie autizmą. Keisti psichologo išvedžiojimai.
Atsakyti
QUOTE(maliukas @ 2010 05 10, 05:18)
Šiandien delfyje skaičiau straipsnį Olego Lapino apie autizmą. Keisti psichologo išvedžiojimai.


Išties labai paviršutiniškas straipsnis... Deja, dauguma psichologų, kiek jų teko sutikti darbe (niekaip nesiejant su mano vaiko problemomis), yra "visažiniai prie upelio" (pamenat tą "multiką"?), užstrigę teoriniuose pasvarstymuose ir neišlipantys iš savo konsultavimo technikų... Toks jausmas, kad bet kuri iš šios forumo temos mamų geresnė autizmo ir jo priežasčių ekspertė, nei pripažinti autoritetai (pavardžių nevardinsiu biggrin.gif , pačios žinom).
Atsakyti
Labas jaukioj temoj smile.gif
Atsakyti
Einu pasieskoti to delfio straispnio.

Vakar mano mama prasitare, kad musu psichologe, pas kuria veziojame maziu nuo vasario men. KVAC'e, sake, kad vis delto jam butu geriau tame abilitacijos centre verysad.gif Blyn kaip be rysio, kai negaliu pati su specais dabar bendrauti ir suzinoti apie tikra situacija. Is vyro, kuris dazniausia vezioja, negaliu normaliai zodziu ispesti, kaip, kas, kodel.
Bet as nenooooooriu dar jo pilnai "ikisti" i autizmo centra. Dar turiu rozine svajone, kad pabandysime nuo rudens sveiku vaikuciu grupe, nes man atrodo, kad jis labai nori bendrauti, o toj specialioj tiesiog nera ne vieno kalbancio, o ir apskritai grupe maza (tas gerai), bet buna taip, kad daznai mano vaikas vienas toj grupej (kiti serga, tevai neveda, arba pasiima iki pietu, gerai kai jie tai gali daryti...) - tai ir miega, ir zaidzia ligi vakaro vienas mano vargsiukas.
Atsakyti
Imeskite, prasau, to straipsnio nuoroda, kazkaip nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice @ 2010 05 10, 16:56)
Imeskite, prasau, to straipsnio nuoroda, kazkaip nerandu  doh.gif


http://gyvenimas.del...u.d?id=31361645

O del centro tai, aisku, reikia labai rimtai apsvarstyti. Mes, pvz., delsem iki pat pirmos klases, uztat dabar mokytoja kiekviena pasitaikiusia proga primena, kad jeigu vaikas butu lankes ju darzeli, dabar greiciausiai neturetu jokiu problemu, nes protingas, tik elgesys, elgesys, elgesys.... Kazin kaip ten butu, jei butu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maugle: 10 gegužės 2010 - 16:14