Įkraunama...
Įkraunama...

Autistukai-13

11. Terramin Clay - Holistic Healing & Detoxification - Bentonitas Molis , detoksikacijai
http://www.safesolut...rramin_Clay.htm
vertimas: http://translate.goo...t...y.htm&hl=lt

Bentonitas Clay gerti: Naudojant neužterštas gijimo molio viduje gali būti naudinga bendra sveikatos būklė. Tradiciškai tik mažais bentonito molis yra būtinas siekiant šių nauda sveikatai:
* Detoksikacijos virškinimo sistema (sorptive veiksmų išsitraukia teršalų iš organizmo)
* Išspręsti laisvo deguonies kraujyje (atsiranda, kai kepenys yra atkuriamos visos funkcijos)
* Panaikinimas vidaus parazitų, organinių ir neorganinių toksiškumo
* Skrandžio skausmai ir bakterijų apsinuodijimo maistu
* Imuninės sistemos remti
* Priemokos T-ląstelių skaičius
* Bijau laisvųjų radikalų
* Gyvsidabrio apsinuodijimų
* Trace mineralų papildas
* Šarminančios agentas įstaigos


Terramino rpoduktai UK:
http://health-beauty...mp;_sacat=26395
http://cgi.ebay.co.u...em=190305775183
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviesioji: 11 liepos 2010 - 12:08
QUOTE(*meduota* @ 2010 07 11, 11:39)
yra, yra  irnesakyk.gif
gimdymas buvo komplikuotas, bet nei to, nei ano neprireikė.


nu bet vistiek su gimdymu susije, as nesakau kad cia skatinamuji patys tai padare o tai akd tu skatinamuju deka pagimdziau laaabai greit ir vaikas kaip raketa isleke
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 07 11, 12:34)
ka rodys IgA tyrimas?


Ar toleruoja vaikas gliutena. Siaip si tyrima daro, norint issityrti celiakijai. Bet kadangi autizmo srityje daug tevu raso, kad padeda BGBK (be gliutenine ir be kazeinine dieta), tai va del gliuteno galima issityrti. Jei randat, kad vaikas netoleruoja gliuteno, tai isimat is raciono kviecius, miezius, rugius ir pan. Ir galima sakyt, jau puse darbo padaryta, einant links sveiko gyvenimo.
Cia apie celiakija: http://www.infomed.l...s,id,/celiakija
Autistukams tai celiakijos pacios nera, o gliutenair kazeina jie gali netoleruoti del apsinuodijimo sunkiasiais metalais.
As dariau vaikui, karta. Nieko jam nerado.

QUOTE(renatuxaass @ 2010 07 11, 12:34)
nagi mamytes ar yra tokiu cia kurios kuo graziausiai be skatinamuju ir cezario pagimde bet vistiek turit autistuka, as vis nerandu ramybes, negaliu nurimti, kai vis manau ka cia tik akuseres klaida tiesiog verdu, apie kazka kita isvis negalvoju doh.gif

Man rodos gal maugle? Man cezari dare. Taciau komplekuotas gimdymas yra tik VIENA is priezasciu. O siaip paciu priezasciu dazniausiai buna tikrai ne viena.
Atsakyti
QUOTE(Sviesioji @ 2010 07 11, 12:19)
Man rodos gal maugle? Man cezari dare. Taciau komplekuotas gimdymas yra tik VIENA is priezasciu. O siaip paciu priezasciu dazniausiai buna tikrai ne viena.

tikiu, bet kazkodel vistiek nerimstu del to gimdymo
Atsakyti
QUOTE(Sviesioji @ 2010 07 11, 13:19)
Man rodos gal maugle? Man cezari dare. Taciau komplekuotas gimdymas yra tik VIENA is priezasciu. O siaip paciu priezasciu dazniausiai buna tikrai ne viena.


Deja, deja... Buvo skatinimas, "labai greitas ir geras gimdymas" (pasak ginekologes) ir "SUGADINTAS vaikelis" (cituoju naujagimiu gydytoja).
Atsakyti
QUOTE(maugle @ 2010 07 11, 19:58)
Deja, deja... Buvo skatinimas, "labai greitas ir geras gimdymas" (pasak ginekologes) ir "SUGADINTAS vaikelis" (cituoju naujagimiu gydytoja).

mano irgi labai greitas gimdymas deka skatinamuju, nu nezinau kai matau kad cia kone visos gimde nenaturaliai, tai man tie skiepai isvis nelimpa, tuo labiau kad mes to trivalencios skiepo isvis negavom
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 07 11, 22:40)
mano irgi labai greitas gimdymas deka skatinamuju, nu nezinau kai matau kad cia kone visos gimde nenaturaliai, tai man tie skiepai isvis nelimpa, tuo labiau kad mes to trivalencios skiepo isvis negavom


Kai man dare cezari antra karta, ta diena buvo labai vaisinga naujagimiais. Is viso 12. Tai cezariu buvo gal 2-3, kitus siaip nuvare gimdyt. Ir man rodos ten visoms tuos skatinamuosius leido, nes kaip kitaip priversti moteri gimdyti ne dievu duotu laiku.
Atsakyti
QUOTE(Sviesioji @ 2010 07 11, 21:51)
Kai man dare cezari antra karta, ta diena buvo labai vaisinga naujagimiais. Is viso 12. Tai cezariu buvo gal 2-3, kitus siaip nuvare gimdyt. Ir man rodos ten visoms tuos skatinamuosius leido, nes kaip kitaip priversti moteri gimdyti ne dievu duotu laiku.

daugybe mamu gimdo su skatinamaisiais, bet ne visos pagimdo per 3 val.kaip as, o viskas priklauso ir nuo dozes, man kiek suprantu nemaza pavare doh.gif nu bet kokia as durna buvau kad leidau tai negaliu, dabar pagooglinu internete primetyta ispejimu, niescios mamos ziurekit kad ligoninej jums skatinamuju neprivarytu, nes jos palaukia kelias val.jei neatsidaro ir privaro, jos net neispeja(kaip ir man buvo), o normaliai moteris gali gimdyti iki 3 paru ( na viskas nuo situacijos priklauso), aisku jei vaikelis veluoja gimti 2 savaites tai ju aisku kad reikia, bet mano kitokia situacija,akusere mat sumane gera man pabuti ir patrumpinti mano kancias po poros val. laukimo, o gal laisvu vietu reikejo jau ..
Ai nu kaip istrinti tai is atminties nezinau, pikta negaliu....vis sakau nebeatsigresiu atgal, ir vel islenda.....
jau geriau galvociau kad skiepai, lengviau butu, visiem tuos skiepus daro, tokia tvarka.
Atsakyti
o jusu vaikiukai visi taip jau ir neziuri i akis?
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 07 12, 00:17)


Komplikuotas gimdymas yra vienas is faktoriu. I dabartinius (ne visus, bet dauguma) skiepu deda aliumini kaip konservanta.

Cia pasisktaitymui (is detoksikacijos molio puslapiuko) apie aliumini(cia aisku ne visi simptomai).

Susiję simptomai iš aliuminio toksiškumas
Inkstų ir kepenų funkcijos sutrikimas, hiper aktyvumo, dėmesio deficitas, sumažėjęs kaulų tankis, ekstremalių nervingumas, kalbos sutrikimas, atminties praradimas, kognityvinė disfunkcija, epilepsija ir dar daugiau.


Gale yra lentele kokie ligu simptomai buna del apsinuodijimo aliuminijumi:
http://www.autismweb...etal_Toxins.htm

Taip pat nuo skiepu egzistuoja biologinio organizmo uzterstumo rizika visa kruva vyrusu, patekusiu i organizma kartu su vakcina. Dar per mazai surinkau apie tai duomenu. Siaip nuo tu vyrusu irgi reikia issivalyti.

Beje, jei organizme kartu su aliuminijumi yra ir gyvsidabrio, tai aliuminis pasidaro ypatingai toksiskas.
Papildyta:
QUOTE(renatuxaass @ 2010 07 12, 07:47)
o jusu vaikiukai visi taip jau ir neziuri i akis?


Mano vaikis iki praeitu metu neziurejo iki akis, dabar jau ziuri, bet.... Vienas is apsinuodijimo gyvsidabriu pozymiu yra tai, kad kazkas dar darosi su regejimu (ko aisku musu gydytojai nemato, o kartais ir vaikas apziurai nepasiduoda), tai susiaurintas regejimas. As pavasari patikrinau saviski: jis nemato soniniu regejimu kaip visi sveiki zmones (cia kazkas panasiai kaip katarakta, bet nekatarakta).
Ir aisku del to jis nuo mazens gal but ir po kojom neziurejo (nes nemate) ir sedasi, neziurint kas po uzpakaliu guli. Jis TO (soninio vaizdo) paprasciausiai nemato. Jam dabar 7 metai. Nors pats regejimas jam geras.

Kazkur anksciau skaiciau, kad dar del regejimo g.b. taip, kad vaikas mato vaizda kvadrateliais. Ir dar g.b. blogas spalvu skirimas. Paskutiniai du manau ne apie maniski, bet taip buna del apsinuodijimo metalais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviesioji: 12 liepos 2010 - 06:49
QUOTE(Sviesioji @ 2010 07 12, 06:56)
Mano vaikis iki praeitu metu neziurejo iki akis, dabar jau ziuri, bet.... Vienas is apsinuodijimo gyvsidabriu pozymiu yra tai, kad kazkas dar darosi su regejimu (ko aisku musu gydytojai nemato, o kartais ir vaikas apziurai nepasiduoda), tai susiaurintas regejimas. As pavasari patikrinau saviski: jis nemato soniniu regejimu kaip visi sveiki zmones (cia kazkas panasiai kaip katarakta, bet nekatarakta).
Ir aisku del to jis nuo mazens gal but ir po kojom neziurejo (nes nemate) ir sedasi, neziurint kas po uzpakaliu guli. Jis TO (soninio vaizdo) paprasciausiai nemato. Jam dabar 7 metai. Nors pats regejimas jam geras.

Kazkur anksciau skaiciau, kad dar del regejimo g.b. taip, kad vaikas mato vaizda kvadrateliais. Ir dar g.b. blogas spalvu skirimas. Paskutiniai du manau ne apie maniski, bet taip buna del apsinuodijimo metalais.


bet taip isvis neziuziuredavo kai jam kazka sakai ar tik neislaikydavo to kontakto trumpai ziuredavo?
kazkurioje temoje skaiciau jus ten visos is ebay man rodos siuntetes kazkoki tai papilda ar kazka, prisimenu kad po 5 vnt iskart pirkot ir komplektavotes kas ims, dabar tarp tiek temu pasimeciau ir neberandu, ka jus ten pirkto, gal ir ems tai galime naudoti 1 m. amziaus?
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 07 12, 08:01)
bet taip isvis neziuziuredavo kai jam kazka sakai ar tik neislaikydavo to kontakto trumpai ziuredavo?
kazkurioje temoje skaiciau jus ten visos is ebay man rodos siuntetes kazkoki tai papilda ar kazka, prisimenu kad po 5 vnt iskart pirkot ir komplektavotes kas ims, dabar tarp tiek temu pasimeciau ir neberandu, ka jus ten pirkto, gal ir ems tai galime naudoti 1 m. amziaus?



http://www.supermama...?...9755&st=324

Siaip kiek zinau, tai daug kas ko pirko pabandymui. Po 5 vnt nepamenu kad prie mane kas uzsakinetu. Siaip daug kas per paskutini dideli uzsakyma per ritatitas eme L-carnosine. Ispudingiausi rezultatai su carnosine yra mano mergaitei del kalbos. Berniukas mano kalbantis (aisku netobula ta kalba), tai jam nieko tokio baisiai i akis krentancio as nemaciau. Bet jis po truputi ir taip progresuoja: geria ar negeria nieko. Jam emiau ta karnosine ir del epi. Epi priepuoliu jam nera 8 menesius. O siaip vaikai gere po 2 menesius ta papilda. Dar turiu is vienos ne SM mamos gerus atsiliepimus apie karnosine, ten autistukas buvo su sunkia epi. Tai del epi geri atsiliepimai. Dar gal ritatitas pasisakys po 1-2 menesiu apie ta carnosine. Nezinau atvirai pasakius, ar ji galima maziems vaikams. Ten prie Nr.5 idejau skystio ceolito nuoroda. Bet ar jis yra UK, nezinau.
Pora musiskiu zmoniu nurode, kad nuo carnosine vaikams hyper padideja.
Dar daug kas eme Nr. 1 Equazen eye Q liquid . Tai Omega 3 rugstys. Tikrai tinka maziems vaikams. Apie pasalinius nuo ju nieko negirdejau.
Siaip tai mano vaikai i pavasari sugere po buteliuka. Nieko is koto verciancio nepastebejau. Pagal detoksikacijos teorija raso, kad pries detoksikuojant verta pagert tu Omega 3 (ir dar ten visko). Vyresnelis dabar pas mane geria kedru ir amarantu alieju. Ta pati Omega 3, Omega 6 ir dar keleta vitaminu ir mineralu. Maziems vaikams manau galima kedru duot (tik kad nebutu alergiskas).
Siame forume (paskutine zinute) http://curezone.com/...m.asp?i=1149728 maziems vaikams su autizmu siulo gerti Nr.3,6 ir 11. Ir dar kazkokius tai priedus, duomenu as nerinkau.
Siaip tai esme to viso proceso ta pati: detoksikuoti, gerti Omega 3, valytis nuo vyrusu, gerinti zarnyno mikroflora (cia probiotikus gert reikia, ypac kam vyduriu uzkietejimai) ir dar ten visko kito, gal kada surasysiu, kai paciai galvoje info susikratys. lotuliukas.gif

As kadangi turiu siokius tokius vyresnelio tyrimus ir apsiskaiciau, tai truputi orientuojusi ko jam reikia. Bet kadangi vis del to tyrimu nepakanka, konsultuot aisku niekas apart SM mamu ir interneto nekonsultuoja, tai irgi tenka bandyti viska apgraibomis. Nes vienam vaikui gali padeti vienas, kitam kitas. Kazkoks vienas maisto papildas esant autizmui nepades. Ir aplamai autizmas yra komleksinis susirgimas (DAUG visokiu ligu), todel t.b. kompleksinis ir gydymas. O to gydymo esme: yra salinti visa kruva tu priezasciu ir pasekmiu ir gerinti vaiko raida. Del vaiko raidos pagerinimo tai optimaliausias variantas tai sanatorija ir spec. darzeliai (ar darzeliai, kur yra bent jau logopedas). O del priezasciu ir pasekmiu...tai nezinau ka patarti. Bandykit. Jei kas pasiseks, rasykit cia. Mes irgi bandysim ta pati. mirksiukas.gif
Yra daug visokiu priemonu kaip gydyti autizma. Tai biomedicininis (cia su tais priedais, vaistais ir pan.) yra vienas is budu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviesioji: 12 liepos 2010 - 08:52