Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vaistai ir nėštumas
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4
aistukas
QUOTE(mad_nomad @ 2006 02 01, 14:41)
Sveikos, paskaiciau jusu zinutes ir dar labiau sunerimau: keli metai nuolat geriu psichotropinius vaistus. Pries pat nestuma vaistai buvo keiciami istisai. Pirmas 4 nestumo savaites geriau ju nemazai - seroquel 200mg, wellbutrin 300 mg, asentra 50 mg ir lorafen 4-6 mg. Suzinojus apie nestuma - 5-6 savaite paliko tik seroquel 150 mg ir wellbutrin 300, dabar - ty 7 savaite pagal gydytojo rekomendacijas nutraukiau wellbutrin ir grizau prie asentra plius seroquel. Kitu paskirtu vaistu pasamoningai nevartoju arba vartoju maziau negu skirta, kakzaip ranka nekyla gert, o isgerus ilgai atsiprasineju vaikelio.

Atlantida raso kad asentra reikia nutraukti PRIES 2 MENESIUS o man ja dabar paskyre! Gydytojas tikina kad vaistai nera labai didelem dozem ir pavojaus kelti neturetu, taciau ginekologe nebuvo tokia optimistiska, tik pasake kad gydymo savavaliskai nenutraukciau. Visose anotacijose rasoma kad sie vaistai su nestumu nesuderinami, bet gydytojas aiskina kad taip rasoma del to kad poveikis nera istirtas arba per mazai duomenu. Del siu priezasciu siuncia pas genetikus, bet uzrase tik kovo 28 diena, tai bus jau 15 savaite.

Labai bijau kad pakenkiau vaisiui ir bijau kad nebutu genetiku konsultacija saukstai po pietu. Tuo labiau kad paaiskejo kad mano toxoplazmozes titrai IgG (rodantys neaktyvia infekcija) 16 kartu virsija normas (pries 5 metus sirgau  toxoplazmoze). Infekcinej ligoninej gydytoja sake kad didelio pavojaus nemato, bet siuntime uzrase kad genetiko konsultacija del to taip pat reikalinga.

Gal kas zinote, ar nebus velu eit pas genetikus 15 savaiciu laikotarpiu? Gal turejote nelames gerti psichotropinius vaistus nestumo metu ir kaip sekesi Jums ir Jusu vaikeliui?
*

Velu, tai tikrai nebus - pats tas 4u.gif
Kiek man kur teko skaityti apie vaistuku naudojima, visur raso, kad ju skyrimo nauda mamai turi buti didesne uz galima rizika vaisiui. Na vat, ir zinok zmogus. Siaip kiek skaiciau, kad ligoninese nestukems, jei l. blogai miega duoda raminamuju ar migdomuju nakciai, tai gal ir tie neuroleptikai nera jau tokie pabaisos, juk skiria, todel, kad jie reikalingi. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasandra @ 2005 12 27, 18:07)

Kiek zinau, vienintelis leidziamas vaistas nuo skausmo  nestuke.gif yra paracetamolis.
*

Nu, kad ne, aspirinas irgi visai leidziamas, o kartais net skiriamas, kad placenta geriau isitvirtintu. Man gydytojs taip sake ir ne vienas. blush2.gif
Juoglė
QUOTE(aistukas @ 2006 02 08, 16:08)
Nu, kad ne, aspirinas irgi visai leidziamas, o kartais net skiriamas, kad placenta geriau isitvirtintu. Man gydytojs taip sake ir ne vienas. blush2.gif
*

Aha, aš irgi kažką panašaus girdėjau smile.gif Kad aspirinas negerai tik nėštumo pabaigoje ax.gif
laiminga_mamyte
Man tik paracetamolį leido gydytoja
juratiki
QUOTE(laiminga_mamyte @ 2006 02 08, 20:01)
Man tik paracetamolį leido gydytoja
*

jo,man irgi sake kad galima gerti paracetamoli,nes jis nekenkia leliukui. nors vienai nestuke.gif daktare sake gerti relaniuma,o cia tai nesilpnas raminamasis vaistas,nu bet liepe g.gif
Simomama
LABA DIENA,

Pasidalinsiu savo patirtimi ir mintimis dėl įvairių vaistų naudojimo.Su nėštumais (dabar 3-as) turėjau įv. problemų, tad pagulėdavau ligoninėse.Priklausomai nuo situacijos, net ir iki 12-kos sav. leidžiami ir raminantys, ir nuskausminantys vaistai, pvz Nošpa, Dizimpex(nežinau ar teisingai surašiau). Kaip ir teigiama, gydytojas turi pats įvertinti vaistų naudą ir riziką.Tarkim, jei gręsia persileidimas ir gydytojas mato būtinybę numalšinti spazmavimą, jis pasirenka naudoti Nošpa, ar kitus raminančius. Ir daugumai nėščiųjų su komplikacijomis taip daroma. Aišku, niekas negali pasakyti, ar tai turės(turėjo) kokį poveikį, nes jis gali būti nežymus ir nepastebimas (tarkim vėlesniame gyvenime kokios ligos).

Tačiau - yra tyrimų kad ir dabartiniai vaikų skiepai gali turėti įtaką onkologinėms ligoms.
Todėl manau tikrai nereikia nervintis dėl to, kas jau įvyko.
Nepiktnaudžiauti vaistais, žinoma, bet ir negalvoti kad viskas baigsis blogai.

Atlante
O ka manote apie tokia situacija:
mergina gere antibiotikus, nes buvo plauciu uzdegimas,
poto po kurio laiko pasidare testa ir jis teigiamas,
tik nezino kuriuo metu pastojo. Kaip stipriai galejo pakenkti
jie nestumo pradzioje?
indrutee
QUOTE(Atlante @ 2006 03 02, 15:48)
jie nestumo pradzioje?
*

manau reiktu pasakyti gyd nes girdejau kad vienai mergina del tokios situacijos siunte i genetikos centra pasidaryti tyrimus ar tie antibiotikai nepakenke vaisiui g.gif todel siulyciau pasisakyti gyd ir butinai pasakyti kokios ten vaistus gere ir ji nuspres ar tie vaistai is tikro buvo pavojingi nestuke.gif
<Kiss>
QUOTE(Atlante @ 2006 03 02, 16:48)
jie nestumo pradzioje?
*

sveikos.as pati asmeniskai susiduriau su tokia problema,buvau jau 7men nescia,kai pagulde i ligonine su inkstu uzdegimu,net neuzdegimas,o paprasciausia gimda per daug inkstus spaude,todel slapima bloga rode.pagulde,suleido kursa antibiotiku(pinicilina)gryzau o po dvieju savaiciu vel atsiduriau ligoninej,pasirodo antibiotikai pazeide vaiko augima,rezultatas-vaikas invalidas.aciu labai tiems daktaram kurie taip rupinasi mumim verysad.gif
indrutee
QUOTE(liena@dsl.takas.lt @ 2006 03 02, 21:19)
sveikos.as pati asmeniskai susiduriau su tokia problema,buvau jau 7men nescia,kai pagulde i ligonine su inkstu uzdegimu,net neuzdegimas,o paprasciausia gimda per daug inkstus spaude,todel slapima bloga rode.pagulde,suleido kursa antibiotiku(pinicilina)gryzau o po dvieju savaiciu vel atsiduriau ligoninej,pasirodo antibiotikai pazeide vaiko augima,rezultatas-vaikas invalidas.aciu labai tiems daktaram kurie taip rupinasi mumim  verysad.gif
*

kazkoks siaubas doh.gif
oi mergytes pries dedamos vaistukus i burna gerai pagalvokit ar nepakenks leliukui nestuke.gif
EmileG
Laba diena, esu naujoke jusu skyrelyje, t.y. tik siandien perejau is nesulaukiaunciu gandro. Taigi norejau papasakoti savo rupesti. Pres savaite, kai dar nezinojau, kad esu nescia, man buvo diagnozuotas vidinis hemarojus,t.y. rastas vienas mazgelis tieisojoje zarnoje. Paskyre gerti detralex ir posterizan zvakutes visa menesi. Pageriau ju savaite ir stai suzinojau, kad esu nescia. Dabar nezinau, ka daryti. Kontraindikacijose raso, kad nekenkia, bet reikia pasitarti su gydytoju. As taip noriu issigydyti ta savo hemaroju, o man liko dvi savaites gerti tuos vaistukus. Net nezinau, kad daryti. Ginekologe liepe nebegerti, bet parasyta, kad tie vasitai nekenkia...?
Elenele Raganele
visada buvau labai jautri,bet jau tapusi nestuke.gif iš vis baigiu iš proto išeiti.Jei dėl kažko susinervinu,nebemiegu 3 naktis.Jei kas kokį žodį ne taip pasako,pasąmonėj virškinu jį dar savaitę. verysad.gif aš jau nekalbu apie tai,kad sunku susikalbėt su vyru,bet baisiausia,kad dar ir savo mažiuką sugebu aprėkti,nes jis nevalgo,lenda kur negalima ir pan doh.gif
Gal kas žinote kokių efektyvių vaistų,vitaminų ar kažko,kas padėtų nuimt stresą ir pan???Pienas su medum ir pan dalykai manęs tikrai neveikia ir tikrai ne man,nes aš ir jų galia netikiu. unsure.gif Tiesiog gal kas žinot ką galima būtų tiesiog vartot kasdien ir jaustis ramia???Valerjonų tinkūra blink.gif bjauru,tabletes neveikia.
sensitive
Labulia,rasau,taciau tikrai nepatarsiu,nes mano bedos tos pacios,ar bent jau beveik verysad.gif .Gal as daugiau nervuota,o ne jautri.Vyrui kliuna mazai,(jis pats mano raminamieji)dirba visa diena,va,o maziukes tai jau man paciai kartais(kai nesusivaldau)gaila.Jai dar tik 2metukai,o ji visa tokia tecio charakterio-nenuorama,arba is tu vaiku,kurie tiksliai zino ko nori ir niekaip niekuo ju nuomones nepakeisi rolleyes.gif .O as maniau,kad nera "raminamuju nesciosioms",ar gerai supratau,kad galima megint valerijona?Paklausciau savo daktares,bet gyvenu ne LT,o cia daktarais netikiu ir nepasitikiu,turbut nusiustu pas psichologa,o man dar tikrai nera taip blogai...
sulyta
QUOTE(leina @ 2006 03 22, 16:07)
Labulia,rasau,taciau tikrai nepatarsiu,nes mano bedos tos pacios,ar bent jau beveik verysad.gif .Gal as daugiau nervuota,o ne jautri.Vyrui kliuna mazai,(jis pats mano raminamieji)dirba visa diena,va,o maziukes tai jau man paciai kartais(kai nesusivaldau)gaila.Jai dar tik 2metukai,o ji visa tokia tecio charakterio-nenuorama,arba is tu vaiku,kurie tiksliai zino ko nori ir niekaip niekuo ju nuomones nepakeisi rolleyes.gif .O as maniau,kad nera "raminamuju nesciosioms",ar gerai supratau,kad galima megint valerijona?Paklausciau savo daktares,bet gyvenu ne LT,o cia daktarais netikiu ir nepasitikiu,turbut nusiustu pas psichologa,o man dar tikrai nera taip blogai...
*

nueitkite ir vaistazoliu vaistine ar bet kokia kurioje pardavineja vaistazolines arbatas. ten rasit arba 'nervus raminancios arbatos' misini, arba 'valerijonu arbata'. jei dozuosite kaip vaikui 2.gif , nepakenks tikrai. angel.gif
Elenele Raganele
valerjonu tinkura spec.liepdavo gert jau priesgimdyviniam skyriuj,tikrai nepakenktu,bet esme tame,jog nuo jos nebent geriau uzmigt galima.Taciau ka daryt kai staiga uzsiliepsnoju,pykstu,ziuriu kazkokia kvaila melodrama-zliumbiu,apskritai visi zmones uzknist pradejo ir pan.Kazkada man daktare antidepresantu rasekurie net nesciom tinka,bet as tuomet nenusipirkau,o dbr tiesiog nenoriu sau "geros reputacijos"poliklinikoj daryt,tai ir neprasau nieko...
reduks
Sveikos mergytes, norejau pasiteiraut, kiek ilgiausiai gerete gyniprali? man dabar 23sav., o ji jau geriu nuo 14sav.sad.gif labai bijau neigiamu pasekmiu:(
ramirėja
QUOTE(reduks @ 2006 06 09, 10:11)
Sveikos mergytes, norejau pasiteiraut, kiek ilgiausiai gerete gyniprali? man dabar 23sav., o ji jau geriu nuo 14sav.sad.gif labai bijau neigiamu pasekmiu:(
*

O kam tu jį tiek ilgai geri g.gif Man kai pilvą maudė daktarė davė vieną tabletę ir ją padalino į keturias dalis,tesugėriau pusę tabletės g.gif to užteko,kad pilvo nebemaustų ax.gif Kiek žinau ilgą laiką vartoti nepatartina g.gif Bet jei tau gydytojas taip paskyrė g.gif Aš gal dar pasikonsultuočiau su kitu daktaru,kad ramiau būtų g.gif
reduks
geriu nes kai pabandziau nutrukt, pradejo vel pilva skaudet ir kaklelis sutrumpejo ir sumikstejo:(
indrutee
as per visa nestuma isgeriau tik viena tablete nuo skausmo ax.gif nes nebeiskenciau dantuko skausmo ir dar nakty doh.gif
KuklA++
QUOTE(vaiku_fabrikas @ 2006 03 22, 15:47)
Gal kas žinote kokių efektyvių vaistų,vitaminų ar kažko,kas padėtų nuimt stresą ir pan???Pienas su medum ir pan dalykai manęs tikrai neveikia ir tikrai ne man,nes aš ir jų galia netikiu. unsure.gif Tiesiog gal kas žinot ką galima būtų tiesiog vartot kasdien ir jaustis ramia???Valerjonų tinkūra  blink.gif  bjauru,tabletes neveikia.
*

gal is homeopatiniu ka nors??
pvz Sedativ, ju yra net kudikiams...tik poveikis po ilgesnio vartojimo, ne momentinis...
zuikiausia
geraisia iseitis, manau, butu paklausti vaistukus skyrusio gydytojo.. gal jis vaistus pakeis i tokius, kuriuos nestumo metu gerti galima... juk dabar jau ir antibiotiku, nekenkianciu vaisiaus vystymuisi yra (Ospamox) mirksiukas.gif
liepa99
Laukiuosi, dabar mums 8 savaitės. Regis peršalau, nosis užgulta... nenoriu laukt, kol temperatūra pakils, bet nežinau, kuo galiu gydytis g.gif . Geriu arbatos su medum, o kas daugiau?
Zorzeta1984
QUOTE(liepa99 @ 2006 10 05, 19:55)
Laukiuosi, dabar mums 8  savaitės. Regis peršalau, nosis užgulta... nenoriu laukt, kol temperatūra pakils, bet nežinau, kuo galiu gydytis  g.gif . Geriu arbatos su medum, o kas daugiau?
*

Bandyk homeopatinius vaistus, nes jie be chemijos bigsmile.gif Aisku tik su savo gyd. pasitark rolleyes.gif Sveik 4u.gif
oxsy
QUOTE(renant @ 2006 06 30, 02:00)
gal is homeopatiniu ka nors??
pvz Sedativ, ju yra net kudikiams...tik poveikis po ilgesnio vartojimo, ne momentinis...
*

Sveikutes. As irgi pasigavau sloga verysad.gif
Geriu gripp-heel tai homeopatinis preparatas. Ji galima vartoti per nestuma. O nuo slogos euphorbium compositum ji galima net kudikiams lasinti.
katuksss
QUOTE(liepa99 @ 2006 10 05, 19:55)
Laukiuosi, dabar mums 8  savaitės. Regis peršalau, nosis užgulta... nenoriu laukt, kol temperatūra pakils, bet nežinau, kuo galiu gydytis  g.gif . Geriu arbatos su medum, o kas daugiau?
*

Nesciosios gali vartoti nuo slogos "gelomyrtolforte". Man kai sirgau padejo 4u.gif
*vandene*
QUOTE(oxsy @ 2006 10 09, 11:17)
Sveikutes. As irgi pasigavau sloga verysad.gif
Geriu gripp-heel tai homeopatinis preparatas. Ji galima vartoti per nestuma. O nuo slogos euphorbium compositum ji galima net kudikiams lasinti.
*

Bet sitie vaistai man nepadejo, man patiko Olynth.
lawanda
Drąsiai galima paracetamolį gerti ir visus vaistus, kurie tinka kūdikiams. Homeopatiniai taip pat galima 4u.gif
kamilyte9
sveikutes, as ir naujoke, taip pat "pasigavau" virusa-geriu grip-heli, arbateles, siaubingai bijau, kad leliukui nestuke.gif nepakenktu tas virusas, man tik 6-7 sav. verysad.gif
RIESTE
labadiena,
Esu 22 sav. nescia.Pries savaite man pradeji skaudeti danti, nuejau pas stomotologa ir jis pasake, kad dantyje skylutes nera, liepe siek tiek palaukti, sako gal praeis, bet man visa savaite taip ir praskaudejo.Vakar vel apsilankiau pas stomotologa ir jis pragrezes danti rado pulini, sako reiketu pagerti antibiotiku (Ospamox), bet as bijau gerti antibiotikus, kad nepakenktu leliukui. gal dar pakenteti ir ju negerti, gal pulinys issiklaidys savaime?
pukpuk
QUOTE(RIESTE @ 2006 10 19, 11:30)
labadiena,
Esu 22 sav. nescia.Pries savaite man pradeji skaudeti danti, nuejau pas stomotologa ir jis pasake, kad dantyje skylutes nera, liepe siek tiek palaukti, sako gal praeis, bet man visa savaite taip ir praskaudejo.Vakar vel apsilankiau pas stomotologa ir jis pragrezes danti rado pulini, sako reiketu pagerti antibiotiku (Ospamox), bet as bijau gerti antibiotikus, kad nepakenktu leliukui. gal dar pakenteti ir ju negerti, gal pulinys issiklaidys savaime?
*

mano vyrui savaime kelis kartus pulinys buvo praėjęs, bet tai priklauso nuo imuninės sistemos žmogaus, g.gif o pas nestuke.gif pas visas ji nusilpusi. (organizmas pats pusiau ją atjungia, kad vaikelio neišmest, nes jame 1/2 ląstelių svetimų), todėl dauguma nestuke.gif dažniau negu paprastai serga. verysad.gif

Aš vat su sinusitu sėdžiu ir meldžiu Dievulį, kad tik netektų kokių antibiotikų gert. verysad.gif
Papildyta:
oi, hebra, gal kas galit apie sinusitą patirtim pasidalint?
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=124926
Ačiū. 4u.gif
Artulia
QUOTE(RIESTE @ 2006 10 19, 10:30)
labadiena,
*

Rieste, butinai gerk antibiotikus! Stomatologas tau rekomendavo gerti antibiotikus, kurie NEKENKIA VAIKUCIUI (tai yra vieninteliai antibiotikai, kuriuos gali gerti nesciosios). As pati siuos antibiotikus nestumo metu geriau net 2 kartus, ir viskas gerai, dukryte gime sveikute. O pulinys gali daugiau zalos padaryti. Negasdinsiu taves, bet pagalvok pati, kodel nestumo pradzioje ginekologai siuncia nesciasias pasitikrinti dantis? Tik todel, kad puliniai is negydytu dantu nepakenktu nestumui. Aisku, gal tas pulinys issisklaidys savaime, o gal ir ne. Bet as tavo vietoj nerizikuociau 4u.gif
leogirl
budama 3 mėn neščia stipriai susirgau gripų. Išpradžiu bandėm su gyd. gydytis arbatėlėm ir t.t. nevartojant vaistų, bet dėja nepadėjo, temperatūrą ti kilo. Tad teko gerti antibiotikus, būtent ospamox. Labai bijojau. Geriau tik keletą dienų, tik temperatūrą dingo daugiau nebegeriau. Na ir ką turime sveikuti sūnutį. Taip kad kartais geriau gerti vaistus, nes vaikui gali pakenkti savo liga.
Nijolija
sveikos turiu toki klasimuka lyg ir beda .... g.gif laukiuosi 10savaiciu ,pries dvi sav.mire mama per laidotuves labai laikiausi stengiausi valdytis kol buvau lietuvoje lyg ir viskas buvo normaliai (gyvenu kitoj sali) bet kai gryzau po poros dienu pradejau nemiegoti naktimis pabundu ,nes jauciu kaip stipriai plaka sirdis,taip stipriai plaka kad net nezinau ka daryti ,geriu ir vitaminus,ir magni ,ji man paskyre lietuvoje,dar geriu valerijono bet tik po viena ar dvi tabl.ten parasyta tinka ir naujagimiams ,bet stai ar nezinote ar kenkekia gudobeliu lasai ,nuo sirdies ten tik ideta gudobeles zole,ir alchoholio ieina 2g.teko si vaista panaudoti gal keleta kartu kai labai buvo blogai ,po to grauziausi,bet man ta sirdis nerimsta ,o cia daktarai sako turi nurimti ,bet as atrodo rami bet kaip naktis tai vel viskas prasideda.kaip manote ar as nekenkiu savo leliui labai bijau ir vis galvoju.prasau kam teko susidurti su sirdies bedom nestumo metu parasykite .aciu
Rudaakė

Sveikos mamytes 4u.gif
kazkaip ziuriu sita temele tokia nelabai "aktyvi" ax.gif
Turiu ir as toki sirdeles grauzati, nerandu sau vietos....
99 procentai, kad laukiuosi, poryt einu pas gydytoja, bet dvi savaites jau tikrai.... Vaikucio labai norim, taciau yra kita beda - vyras siuo metu vartoja stiprius vaistus, kuriu lapely perskaiciau, kad jie gali labai pakenkti negimusiam kudikiui blink.gif ir rekomenduojama saugotis.... Velu jau dabar saugotis... Tokios baimes kankina, kazin kaip galima suzinoti kiek tai kenksminga ir pan. Nu negaliu, nejaugi visa nestuma reikes gyventi su baime ir nerimu, nuprotet juk galima. Ar cia man tik dabar taip, visokios blogos mintys lenda...
Gal kam panasiai buvo? 4u.gif
Nijolija
sveikute tai yra normalu kad tu visko prisigalvoji,o del vyro nueisi pas gydytoja ir pasakys tau viska atliks tyrimus,
zinok kaip as visko prisigalvoju tai tuoj pradesiu pati manyti kad man kuku nors laukiuosi jau antra karta nezianu bet pirma karta man buvo viskas taiop lengva ... dabar uzklupo nelaime neseniai mire mama nerandu dar dabar vietos vakarais kankina nerimas bloga nuotaika nu ir ka pageriu kokiu arbatu valerijono ir keikiu save tada jau pradedu galvoti visko ,bet matyt tai yra normalu ne mes vienos prisigalvojam daugiau tokiu yra .ir be to kaip gi nesijaudinsi del savo kudikio.

[FONT=Arial][SIZE=7]SUSIIMKIME I RANKELES !!! : g.gif
Rudaakė
QUOTE(sapokiene @ 2006 11 09, 21:41)
sveikute tai yra normalu kad tu visko prisigalvoji,o del vyro  nueisi pas gydytoja ir pasakys tau viska atliks tyrimus,
zinok kaip as visko prisigalvoju tai tuoj pradesiu pati manyti kad man kuku nors laukiuosi jau antra karta nezianu bet pirma karta man buvo viskas taiop lengva ... dabar uzklupo nelaime neseniai mire mama nerandu dar dabar vietos vakarais kankina nerimas bloga nuotaika nu ir ka pageriu kokiu arbatu valerijono ir keikiu save tada jau pradedu galvoti visko ,bet matyt tai yra normalu ne mes vienos prisigalvojam daugiau tokiu yra .ir be to kaip gi nesijaudinsi del savo kudikio.
[FONT=Arial][SIZE=7]SUSIIMKIME I RANKELES !!! :  g.gif
*

Nu zodziu turi praeiti visos depresijos 4u.gif Ryt nueisiu pas gydytoja, tai tikiuosi, kad jau gales pasakyti ar viskas mazdaug tvarkoje, ar ne... ax.gif
Aciu uz palaikyma mirksiukas.gif
Cikadelė
Rudaake, sveikinu, kaimynėle thumbup.gif nestuke.gif thumbup.gif

šiaip, vėliau, kad širdelė nurimtų, galėtum greiptis Vilniuje į genetikos centrą, jie pažiūrės, ar nera apsigimimų ir t.t tai ten viską ir pasakytų blush2.gif bet žinok, Klaipėdos daktarai nelabai norės duot siuntimą, tai turėsi prašyt.....klaipėdiečiai daktarai tokie,,trizniai" ir skūpačiai yra doh.gif pavydi, kad kituose miestuose specialistai geresni ir pinigus perneša į kt, miesta, o ne Klaipėdai palieka ax.gif

beje, dar pasidomėk, bet jei neklystu, eilė genetikos centre ilga- gal mėn ar pan...taip kad galima iš anksto registruotis....

tiek patarimų, gal padės blush2.gif mirksiukas.gif

p.s tai vežimėlius kartu stumdysim mirksiukas.gif thumbup.gif jeeeeeee biggrin.gif
Rudaakė
QUOTE(Cikadelė @ 2006 11 11, 23:20)
Rudaake, sveikinu, kaimynėle thumbup.gif  nestuke.gif  thumbup.gif

šiaip, vėliau, kad širdelė nurimtų, galėtum greiptis Vilniuje į genetikos centrą, jie pažiūrės, ar nera apsigimimų ir t.t tai ten viską ir pasakytų blush2.gif bet žinok, Klaipėdos daktarai nelabai norės duot siuntimą, tai turėsi prašyt.....klaipėdiečiai daktarai tokie,,trizniai" ir skūpačiai yra doh.gif pavydi, kad kituose miestuose specialistai geresni ir pinigus perneša į kt, miesta, o ne Klaipėdai palieka ax.gif

beje, dar pasidomėk, bet jei neklystu, eilė genetikos centre ilga- gal mėn ar pan...taip kad galima iš anksto registruotis....

tiek patarimų, gal padės blush2.gif  mirksiukas.gif

p.s tai vežimėlius kartu stumdysim mirksiukas.gif  thumbup.gif jeeeeeee biggrin.gif
*

Aha, domejausi as tuo genetikos centru jau, bet nezinau ar kreipsiuos as i ji. Juk jei bus klas negerai, tai ka? Nelabai tikiu, kad kazka padaryciau... O dabar jau pradedu tiketi, kad viskas bus gerai smile.gif Buvau pas gydytoja, nestumas vietoje, viskas savo normose. Ir pati gydytoja pasake, kad jei vaisius bus pakenktas, jis pats toliau nebesivystis.
smile.gif
Majaa
Dar ankstoka pirktis nėštumo testą, o sunkiai peršalau ir gydytoja išrašė antibiotikų. Ką patarsite mielos mamytės, gal kam buvo panaši situacija, dėkoju 4u.gif
endnote
as vartojau verysad.gif nezinojau, kad nescia... kai susivokiau, buvo 8 sav. gyd.grieztai rekomendavo valyma verysad.gif pasidariau verysad.gif taip man atrode teisingiausia unsure.gif
aganiux
Na mano beda panasi, bet ir siek tiek kitokia. As geriau kapsules lieknejimui - Lida. Nustojau iskart kai pastebejau kad veluoja mmm ir labai tikejausi kad nesu nescia, bet vis tik pasitvirtino kad esu...Siek tiek nerimauju, nors ir bandau save raminti del to kad pirmas 3 savaites gemaliukas neima nieko is mamos kuno, o jei yra kazkokiu pazeistu lasteliu, jos savaime atsistato, nes gemalas dar tik formuojasi, tai dar ne vaisius yra. Patarkit kas nors ka man daryti.
Rudaakė
QUOTE(aganiux @ 2006 12 18, 18:10)
Na mano beda panasi, bet ir siek tiek kitokia. As geriau kapsules lieknejimui - Lida. Nustojau iskart kai pastebejau kad veluoja mmm ir labai tikejausi kad nesu nescia, bet vis tik pasitvirtino kad esu...Siek tiek nerimauju, nors ir bandau save raminti del to kad pirmas 3 savaites gemaliukas neima nieko is mamos kuno, o jei yra kazkokiu pazeistu lasteliu, jos savaime atsistato, nes gemalas dar tik formuojasi, tai dar ne vaisius yra. Patarkit kas nors ka man daryti.
*

manau kad nereikia jaudintis, dauguma vartojo visokius vaistus, alkoholi, ruke, kol dar nezinojo jog jau nestuke.gif , o suzino mazdaug 5 savaiciu. Per si laika visokio brudo dar i save priimam smile.gif Bet leliukas arba i tai reaguoja ir nebeauga arba nereaguoja ir auga stiprus smile.gif
Del sventos savo ramybes (uij zinau, kike visokiu blogybiu i galva nori prilysti), paimk vaistu lapeli, kai eisi pas gydytoja ir pasikonsultuok su ja. O beje ka jame raso apie itaka nestuke.gif ? Siaip manau kad Tavo leliukui viskas gerai wink.gif Tikiuos, kad manajam taip pat, nors gydytoja (dabartine) labai mane nugazdino, netgi labai.... tad poryt vaziuosiu i genetikos centra.
aganiux
Rudaake, bijau pasakyti gydytojai, nes Anglijoje, kur as gyvenu, sie vaistai yra uzdrausti. O ir Lietuvoje jie dabar yra laikomi nuodais. Vaistu lapelyje raso tik tiek kad nescioms ir maitinancioms vartoti negalima. Manau pasakysiu gydytojai Lietuvoje kai eisiu pasidaryti tyrimu, nes cia greiciausiai net nebus apie juos girdeje...
Rudaakė
QUOTE(aganiux @ 2006 12 19, 13:58)
Rudaake, bijau pasakyti gydytojai, nes Anglijoje, kur as gyvenu, sie vaistai yra uzdrausti. O ir Lietuvoje jie dabar yra laikomi nuodais. Vaistu lapelyje raso tik tiek kad nescioms ir maitinancioms vartoti negalima. Manau pasakysiu gydytojai Lietuvoje kai eisiu pasidaryti tyrimu, nes cia greiciausiai net nebus apie juos girdeje...
*

A va cia kitas dalykas g.gif
O gal turi kokia pazistama lietuvoje, kuri pasidometu smile.gif
Parasyk ir paklausk dar sio forumo ginekologei smile.gif
ojojoi
Na sioje temoje ir as noriu pasisakyti, gal tada ramiau kitoms pataps smile.gif
Budama 8 sav, susirgau pulinga angina, temperatura 38.5, geriau antibiotikus ir kai gydytoja pasake reikia gydytis nes temperatura gali pakenkti dar labiau. Dabar mano mazui jau virs 3 men. ir tfu, tfu, tfu apart slogos kuria tetukas parnese neturejome didesniu problemu.
leogirl
Budama 3 mėnesius neščia, stipriai susirgau gripu. Išpradžiu gyd. patarė bandyti gydytis arbatomis, jokių vaistų. Bet kuo toliau tuo blogiau. Temperatūra kilo iki 39, visą kūną skaudėjo iš lovos negalėjau atsikelti. Teko gerti antibiotikus. Nes taip pat kaip gabutei gyd. pasakė, kad tokia temperetūra gali pakenkti labiau. Antibiotikus geriau tik kelias dienas, iki tol kol pajutau, kad pagerėjo ir nukrito temperatūra. Labai bijojau pasekmių. Mano laimei viskas thumbup.gif Mums greitai 3 mėnesiukai wub.gif
baibai
Kaip negerai schmoll.gif O ar ta gydytoja jau žinojo, kad vaikeliui kažkas negerai, ar tik šiaip nusprendė, kad reikia toookių drastiškų priemonių doh.gif . aš nežinodama, kad esu nėščia tikrai išgėriau kelias tabletes stiprių raminamųjų,kurie tikrai parduodami tik su receptais, bet kai pasisakiau gydytojai, ji tik nusijuokė ir pasakė, kad čia tikrai nieko tokio, kad būna atvejų, kad tokie vaistai, net yra išrašomi nėščiosioms, o jei jau kas negerai, tai ir vaisius nesivysto, ir tas persileidimas gali įvykti savaime. O jog be to yra genetikos centras, kurio paslaugomis pati pasinaudosiu, nes vistiek neramu, bet ne todėl kad man ten liepė važiuoti gydytoja....
gerdakamile
Noreciau suzinoti ar tinka sis purskalas nestumo metu?
Kerroly
Man vaistinej rekomendavo si vaista, kaip tinkama vartoti nestumo metu. Naudojau gal 2-3 dienas. O seimos gydytoja rekomendavo Bioparox.
sraigiux
man gydytoja taip pat leido ji naudoti, tik kad man jis nepatinka..
Ieva-Pieva
ta pati situacija.
antiiotikų negeriu, kol nesulauksiu mmm bigsmile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.