Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški vaisiai ir daržovės Anglijoje

Lietuvoje isigyti ekologisku darzoviu kaip ir nera sudetinga, bet kur ju gauti anglijoje? Touse didziuosiuose prekybos scentuose pardavinejamos darzoves su zenkliuku organic kiek esu girdejus anaiptol ne ekologiskos.Dukrytei neuzilgo bus laikas pradeti ragauti darzoves taigi ir suku galva is kur galeciau isigyti bent jau pirmai pradziai kuo naturalesniu produktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareja2 @ 2010 05 16, 20:39)
Lietuvoje isigyti ekologisku darzoviu kaip ir nera sudetinga, bet kur ju gauti anglijoje? Touse didziuosiuose prekybos scentuose pardavinejamos darzoves su zenkliuku organic kiek esu girdejus anaiptol ne ekologiskos.Dukrytei neuzilgo bus laikas pradeti ragauti darzoves taigi ir suku galva is kur galeciau isigyti bent jau pirmai pradziai kuo naturalesniu produktu g.gif

Gal ne visi prekybos centrai uzsiima sazininga prekyba, bet kiek as perku organic produktu, tai dazniausiai matau akivaizdu skirtuma nuo eiliniu darzoviu ar kt. ir tik i geraja puse. Man daug skaniau ir visai kitoks issilaikymo laikas.
O siaip yra Organic box schemes, t.y galima uzsisakyti, kad karta per savaite ekologiskos darzoves butu pristatytos i namus. Kaip pvz, Riverford arba Abel & Cole. Ju puslapiuose pagal pasto koda galima pasitikrinti ar jie atvestu i jusu adresa. O jei ne per paieska galite susirasti kokia kita kompanija, kuri galetu jus 'aptarnauti'. 4u.gif
Atsakyti
Prekybos centruose tikrai buna ir prekiu su ekologisku zenklu. tik jos brangesnes, labai daznai buna sudetos i spec lentyna. taip pat rekomenduociau Wholefoods parduotuves - http://wholefoodsmarket.com/stores/ . ten beveik viskas ekologiska ir organiska.
Atsakyti
Sveiki, o gal kas zinote kur galima butu airijoje sveikos mesytes ir darzoviu bai vaisiu nusipirkti? Perku Lidl bet ten mazas darzoviu ir vaisiu pasirinkimas, ir ar ten tikrai ekologiski? O gal tiesiog tik kainos didesnes?
Atsakyti
Ekologishka mesa su pristatymu I namus http://www.wellhungmeat.com/
Ekologiska mesa ir vaisiai bet darzoves http://www.picksorganic.co.uk/ (darzoves ju ne visada lb sviezios, bet man lb patinka ju mesa, buvau pas juos fermoje, maciau , kaip augina thumbup.gif )
Atsakyti
Man iskilo toks klausimas, o realiai, kur Lietuvoje galima isigyti ekologisku darzoviu ir vaisiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 11 01, 16:00)
Man iskilo toks klausimas, o realiai, kur Lietuvoje galima isigyti ekologisku darzoviu ir vaisiu? g.gif

mes viska tik pas pazistamus ukininkus perkame. Nes gali gi buti, kad sakys, kad ekologishki, o auga kur nors prie greitkelio, tai jokio Tolko is tokio "ekologishkumo".
Bet cia , jei urmu pirktis.
Jei truputi reikia, tai buna ir parduotuvese ir yra dabar daug specializuotu parduotuviu. Nzn kiek jos ten ekologishkos, bet bent jau taip raso.
Atsakyti
QUOTE(No comment @ 2013 11 01, 18:28)
mes viska tik pas pazistamus ukininkus perkame. Nes gali gi buti, kad sakys, kad ekologishki, o auga kur nors prie greitkelio, tai jokio Tolko is tokio "ekologishkumo".
Bet cia , jei urmu pirktis.
Jei truputi reikia, tai buna ir parduotuvese ir yra dabar daug specializuotu parduotuviu. Nzn kiek jos ten ekologishkos, bet bent jau taip raso.


Man atrodo UK tas pats.
Kiek zinau, LT privalai tureti ekologisko ukio sertifikata, jei vadini savo darzoves ekologiskomis g.gif
Atsakyti