Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kada pradėti ruoštis vestuvėms?
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Planavimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Rusnytė
Sveikutes visos. MAno vestuves dar tik liepos 30 d., bet mes dar nieko nepradejom planuoti. PAsnekam bendrais dalykais ir tiek. Pareiskimus jau nunesem ir viskas. Tuo visas musu organizavimas ir baigesi. doh.gif Nei tevam dar pranesem. Zodziu, stovim vietoj. O dabar dar ir darbu kruvos, kad tikrai ne iki konkreciu veiksmu. blink.gif Imu p truputi panikuoti, kad nesuspesim visko padaryti. O gal dar daug laiko? GAl as be reikalo panikuoju cia? Juk dar puse metu! blush-anim-cl.gif

Pasidalinkit, mielosios, savo patirtim: kiek laiko pries vestuves emet viska organizuoti, t.y. emetes jau konkreciu veiksmu? rolleyes.gif
Skruzdeliukas
Konkreciu veiksmu ememes pries 3 men. iki vestuviu, t.y, nuneseme pareiskimus i santuoku rumus. Po to, vyko sukneles nuomos, kavines, kurioje vakarieniavome ir foto atelje, paieskos. Tiesa, musu vestuves buvo nedideles, tik artimiausi seimos nariai, be draugu ir giminiu. Uz vestuves mums neisejo net 3000 lt., nors stilius buvo minimalistinis, bet buvo thumbup.gif Mes nusprendeme daugiau isleisti medaus menesiukui wub.gif
Cikadelė
tekejau rugpjucio 14 diena praejusiu metu, pradejom normaliai viska planuoti geguze biggrin.gif galbut reikejo ir anksciau, bet kadangi veiksmas vyko dviejuose miestuose, o as gyvenau treciajame, tai atstumas lab trukde viska tvarkyti mad.gif

siaip patarciau kuo greiciau susitarti del baznycios, fotografo, muzikantu smile.gif mums pasiseke, kad butent ta diena tam tikra valanda baznycioj atrado laisva pusvalandi, ir fotografas (beje labai geras smile.gif galejo mums skirti dali dienos smile.gif

o del sukneles, puokstes ir makijazo, sukuosenos tariausi paskutini menesi, tiesa- suknele isinuomojau anksciau, o ir tai kai nuejau buvo jau nemazai uzsakytu smile.gif

Rusnyte, jei tuokiates liepos pabaigoje, manau, kad dabar dar anksti planuot, nebent susirasyk planeli sau paciai, kad nieko nepamirstum, paplanuok, bet uzsisakineti manau dar anksti smile.gif

filifjonka
Na shiaip ziurint kokio didumo vestuves wink_3.gif
ar vestuves baznycioje ar santuoku rumuose.?
dar svarbu kas moka uz vestuves?
kadangi vestuves yra vidurvasaryje, tai labai patarciau kuo anksciau viska pradet organizuoti. wink_3.gif paskui patys geriausi variantai ishrenkami... tai svarbiausia butu: suknia, vietos uzsakymas, muzikantai, jei baznycioje - data ....
kas cia dar... ai , fotografas.... ar atelje, ar visas vestuves fotografuos, ar filmuos rolleyes.gif

bishki galit jau pradet judet thumbup.gif
MentiRosa
QUOTE(Rusnytė @ 2005 01 12, 15:03)
Sveikutes visos. MAno vestuves dar tik liepos 30 d., bet mes dar nieko nepradejom planuoti. PAsnekam bendrais dalykais ir tiek. Pareiskimus jau nunesem ir viskas. Tuo visas musu organizavimas ir baigesi. doh.gif Nei tevam dar pranesem. Zodziu, stovim vietoj. O dabar dar ir darbu kruvos, kad tikrai ne iki konkreciu veiksmu.  blink.gif Imu p truputi panikuoti, kad nesuspesim visko padaryti. O gal dar daug laiko? GAl as be reikalo panikuoju cia? Juk dar puse metu! blush-anim-cl.gif

Pasidalinkit, mielosios, savo patirtim: kiek laiko pries vestuves emet viska organizuoti, t.y. emetes jau konkreciu veiksmu?  rolleyes.gif
*

Mano vestuves irgi ta pacia diena kaip ir Tavo.Mes jau po trupuciuka planuojame kas ir kaip turi buti jau uzsakem fotografo paslaugas susitarem del operatoriaus(blogai tik kad reikia dar i Kauna vaziuoti paziuret kaip ten jo darbai atrodo gal nelabai grazus)Vienam operatoriui skambinom pries savaite is smalsumo tai sakie kad liepos 30d.jis jau turi darbo...Kai kurios man jau sako ieskotis sukneles bet as galvoju,kad labai anksti...
Krisla
Mes su Cikadele tekejom ta pacia diena smile.gif Kadangi per Kaledas susizadejom, tai iskart abieju tevams pranesem, kad tuoksimes rugpjuti. Tai pats megiamiausias mano menuo, juolab, kad as ir gimusi ta menesi. Tad iki pat kovo nieko konkreciau nedarem. Kovo viduryje nuejom i baznycia ir uzsirasem laika. Buvom patys pirmi ta diena norintys, tad galejom rinkti bet kuri laika thumbup.gif
Geguzes 1 d. (labai gerai atsimenu ta data) buvo susitarta su busimo pokylio vieta. As nuo jaunystes zinojau, kur noresiu svesti savo vestuves, tad problemu su paieskomis nebuvo.
Geguzes viduryje is pat pirmo karto susiradau vestuvine suknele.
Birzelis - kursai seimos centre, kvietimu rasymai ir kita smulki veikla.
Liepos men. buvo intensyviai vykdomi kiti pasiruosimo darbai - ziedai, muzika, issiusti kvietimai ir pan.
Rugpjucio pirmosios savaites - intensyviausios. Visus galus reikejo uzristi biggrin.gif

Apskritai kalbant, man pasiruosimas buvo gana lengvas, nes turejau be galo nuostabius pagalbininkus - mano teveliai, sesute su antraja puse ir, be abejo, mano vyras thumbup.gif Tad as jokiu kanciu ir nepatyriau.

Rusnyte, manau, kad tau dar konkreciu veiksmu imtis dar anksti. Kazkur pavasariop gali pradeti rupintis pareiskimais ir kitais svarbiausiais dalykais biggrin.gif

Gero pasiruosimo ir dar nuostabesniu vestuviu smile.gif
another
As tekejau rugpjucio pabaigoj wub.gif Ta diena, ka nunesem prasyma i santuokos rumus, iki vestuviu buvo like lygiai 2 menesiai ir 10 dienu smile.gif Beveik viska dariau viena (abieju norai ir pageidavimai jau senai buvo aiskus, as tik apziuredavau kelis variantus ir su brangiausiuoju aptardavau, o tada eidavau uzsakineti). Uztrukau vos menesi laiko. Antra menesi nekantravom KADA gi bus tos vestuves tongue.gif Gal truputi sunkiau, jei planuojate tradicine, keliu dienu svente, nes mes sventem tik viena diena, kita ryta jau vykom i kelione smile.gif
subalansuota
Mes tuokemes rugpjucio 28 d. Pareiskimus nunesem vasario menesi, tada tevam pasakem per vasario 14d. Kadangi as kaip tik baiginejau magistrantura tai nebuvo kada planuoti vestuves, nes vyko baigiamojo magostrinio darbo rasymas doh.gif Gynimas buvo birzelio pabaigoje. biggrin.gif Tai likus porai menesiu mes jau viska ir suplanavom.
Manau spesi viska padaryti. Dar juk puse metu, laiko marios thumbup.gif
laukine
na man irgi darosi jau tai aktualu wub.gif bo planuojam rugpjucio 20 d.
pareiskimu irgi dar nenunesem, galvojam nest vasario menesi. suknele siusiuos (greiciausiai) tai modeliu jau dabar ziurineju, ant ziedu irgi karts nuo karto uzmetam aki. bet tai cia palyginus yra smulkmenos. nustebau perskaicius, kad muzikantus reikia graibyt taip anksti, bo paskui ju nebelieka ohmy.gif
fotografai ir operatorius is pazistamu tai jau ant dienu irgi galvojam pakalbet, kad mumi pirmenybe butu tongue.gif
siaip kai pagalvoju, kiek darbu laukia - tai ojojoi doh.gif
dar nezinom kurioj vietoj noretume svesti... galvoju kad smagu butu kokioj nors viloj.. bet kur ieskot??
Lukija
Sveikos! Mano vestuves liepos 30, atrodo laiko dar daug, bet drauges pataria kad reikia pradet kuo anksciau ruostis, nes vasara daugiausiai buna vestuviu ir paskui gali buti viskas uzsakyta, ypac reikia anksciau pasirupint del vietos, muzikantu ir fotografo. Mes jau praejom kursus baznycioj, uzsakem fotografa, o sestadieni uzsakem ziedelius smile.gif dabar laukiu nesulaukiu kada pagamins biggrin.gif Nezinau kada suknele pradeti ieskot, mazdaug visus salonus Vilniuje suzinojau, vienam buvau, bet man pasake kad per anksti ir jei dabar noresiu uzsakyti tai kaina bus 30 proc. didesne. Tai dabar galvoju gal nuo vasario vidurio ar kovo pradzioje pradesiu rimciau ieskot smile.gif
kralikelis
man pasipirso liepos 10... susituokem rugpjucio 20 smile.gif
nematau reikalo stresuot del viso sito puse metu:)

viskas buvo chiki, tuokemes tik baznycioj, suknele siuvaus, kostiuma nuomavom, fotografa susiradom liux, video draugas pafilmavo.. baliaus kaip tokio nebuvo - buvo piknikas lauke... rumsiskese, o mes ta pati vakara isdumem i vilniu ir anksti ryte isskridom i kelione povestuvine.
viskas chiki, viskas suspeta buvo:)
Vanile
Jeigu Rusnyte panikuoja del liepos, tai as del geguzes isvis pasimetusi. smile.gif

Bet gal yra tame tiesos, kad viska spesim ir per tris menesius ir tik nervuotis reiks maziau laiko. Nes mes vestuviu scenariju permastem gal jau trecia karta ir tris kartus susipykom yess.gif tai nusipirkom svarbiausia daug daug sampano ir viskas megalol.gif Visur toks haosas: ir planuose ir veiksmuose ir tik nervas ima mad.gif
filifjonka
zinot, jei tekat pavasari tai tragedijos nebus dideles per pora menesiu viska susiruosht. tik palakstyt teks rolleyes.gif

o vat jei vasara....ta siulyciau viska kuo anksciau planuot pradet. wink_3.gif
musu vestuves buvo rugpucio 14 d. tai patikekit, tikrai vasariniai ish anksto planuoja...
mes vienus muzikantus norejom uzsakyt, tai jie jau nuo sausio men buvo uzsakyti doh.gif
aishku, cia krashtutinumas.... bet dalis teisybes yra. svarbiausia vieta, muzikantai ir fotografas. o paskui jau viskas paprasciau. cool.gif
Jūra_
Na, mes per du mėnesius vestuvėms susiruošėm. Vieną dieną susėdom ir pasidarėm planą, susiskirtėm "darbus" ir "arėm" smile.gif
Reziumė: pasipiršo 2003 10 04, pareiškimus nunešėm 2003 10 07, susituokėm 2003 12 27 smile.gif
birina
thumbup.gif Linkiu daug laimes. mes pareiskimus nunesem pries puse metu, ta pati vakara pasakem tevam. labai padejo tevai. susituokem 2003 08 16 vis atode kad laiko daug. gerai kad ilgai nelaukem pries 3-4 men. susiradome seiminynkes, kipsa, muzikantus,patalpas. nes jei geri tai ilgai laukus ir nerasi. po to tortai, suknele. sveciu sarasas. vasara vestuviu metas ilgai nelauk. sudaryk planeli ir pirmyn. Sekmes
Isila
mes nuneseme pareiskimus vasario 18d., o susituokeme liepos 17. pareiskimus nuneseme taip anksti vien del to, kad gautume norima diena ir laika. tad laiko turejome i valia.tiesa, kad besituokiantiems vasara, reikia pradeti ruostis kuo anksciau, nes muzikantai/sventimo vietos/fotografai ir pan labai greit isgraibstomi. prastu nesinori juk tongue.gif
Rasvyte
Zinot man ir baisu darosi blink.gif Planuojam tuoktis rugpjucio pradzioje, bet dar net tikslios datos nezinom, o cia jau liepos pabaigai zmogeliukai viska uzsisake...
Gerai, kad musu vestuves bus ne didmiesty tai gal viskas vyks paprasciau...
MentiRosa
As del nieko taip nepanikuoju kaip del suknleles.........man nei viena nepatinka !!!!!Noriu elegantiskos,ir lengvos,bet negaliu rasti to kas man patinka.Ka daryt?Siut nenoriu
patarkit.
Isila
QUOTE(Rasvyte @ 2005 01 13, 21:57)
Zinot man ir baisu darosi blink.gif Planuojam tuoktis rugpjucio pradzioje, bet dar net tikslios datos nezinom, o cia jau liepos pabaigai zmogeliukai viska uzsisake...
Gerai, kad musu vestuves bus ne didmiesty tai gal viskas vyks paprasciau...
*

na, pirmiausia nepanikuok. ka reiktu daryti? suzinoti data vestuvem. nuo to ir pradeti. tada apziurek internete sukneliu modelius- puslapiu daug, o dauguma sukneliu galima rasti ir pas mus. tada pasivaiksciok po salonus, apsizvallgyk, paziurek, ka jie siulo. pamastyk, kokios sukneles noretum- nebutinai detaliai, bet tarkim- pusta, siauras, su uodagea, dvieju daliu, labai puosnios, paprastos, daug siuvinetos ir t.t.
Gerbera
rasvyte, musu irgi buvo ne didmiesty vestuves megalol.gif bet tikrai tau galiu pasakyt neisijausk megalol.gif mes nuo sausio 1 dienos susiziedavom, vestuves suplanavom rugpjucio 7, bet jau vasario vidury muzigantu negavom doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif tu kuriu norejom, kurie yra geri. todel siulau nemiegoti biggrin.gif ir kuo greiciau. per anksti nebus, o per velsai gali buti.

sekmes dideles, juk tai bus jusu svente thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Rasvyte
Oi mergaites,as jug norejau, kad jus mane nuramintumet ir padrasintumet thumbup.gif ,O jus - dar labaiu prigazdinote blink.gif
Nors istikro tai pasinaudosim patarimu ir imsim jauti uz ragu, tuo labiau, kad geguzy man dar magistra reiks apsigint.. doh.gif
another
QUOTE(Rasvyte @ 2005 01 14, 21:28)
Oi mergaites,as jug norejau, kad jus mane nuramintumet ir padrasintumet thumbup.gif ,O jus - dar labaiu prigazdinote blink.gif
Nors istikro tai pasinaudosim patarimu ir imsim jauti uz ragu, tuo labiau, kad geguzy man dar magistra reiks apsigint.. doh.gif
*

As truputi apraminsiu angel_not.gif
Pries metus, t.y., sausio menesi mes ne negalvojom apie vestuves(na, negalvojom KADA jos bus) Balandzio pabaigoje man padovanojo suzadetuvi ziedeli ir pradejom kalbeti, kad jau greit tuoksimes. Greit= sia arba kita vasara. Didesne tikimybe buvo, kad kita. Bet birzrlio vudury emem ir nusprendem, kad norim tuoktis SIA vasara doh.gif Nunesem prasymus, pasirinkom data ir rugpjucio pabaigoj susituokem thumbup.gif
Pamatysi, ir jus viska spesti. Ir svente bus nuostabi wub.gif
Eos
Mes savo vestuves susiorganizavom kazkur per menesi biggrin.gif Sukneles nuejau rinktis (nuomojau), likus dviem savaitem, tai darbuotoja buvo apakus, kad taip velai. Ir nieko. Jau antra pamatuota suknele prigule prie kuno ir dushios rolleyes.gif Kadangi tuokemes penktadieni, tai nebuvo problemos ir su fotografu, ir su filmuojanchiu zmogumi (vestuves vyko liepos men., o vasarai savaitgaliams fotografus paprastai jau puse metu priesh reikia uzsisakyti). Zodziu labai operatyviai viska susiorganizavom ir vestuves tikrai del to nenukentejo. Dabar turim daug grazhiu prisiminimu rolleyes.gif
Kenga
Susituokem liepos pradzioje. Rugsejo pabaigoje (pries 10 menesiu) nunesem pareiskimus ir pasirinkom gera laika tuoktis. Vasario menesi pradejom ieskoti vietos pokyliui. Ta pati menesi nusipirkau suknele. Kovo menesi vyras susirado ir nusipirko kostiuma (vyras labai aukstas ir rasti parduotuveje tinkama kostiuma, o ypatingai marskinius, didele beda). Kovo pabaigoje buvom sutare del baliaus vietos (restorane). Balandzio pradzioje susiradom filmuotoja ir fotografa. Tas darbelis jau buvo kiek pavelintas - del fotografo reikejo pakovoti smile.gif Balandzio pabaigoje susiradom muzikantus - is draugu vestuviu. Paskui tie muzikantai iskrete "poksta" - likus menesiui iki vestuviu atsake blink.gif Bet pasielge korektiskai ir rekomendavo savo draugus, kurie buvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Grojo "gyva" gitara, "gyvi" musamieji (kas tikrai retai vestuvese pasitaiko), klavisiniai ir vokalistas - vedantysis. Nebuvo jokiu poslu bajeriu, dainos - nuo klasikinio dziazo (kas megsta - puiku), "The Beatles" iki roko baladziu. balandzio vidury jau buvau susitarusi su kirpeja. Puokste rinkausi ilgai, galutinai nusprendziau ko noriu - tik pries 10 dienu blush2.gif Bet isejo puikiai thumbup.gif Ziedus rinkomes ilgai. Tiksliau, as ilgai rinkausi, nes vyras sita darba atidave i mano rankas, na atseit jis ten nelabai supranta ir jam tas pats, koks tas ziedas smile.gif
laiko lyg ir uzteko, nors paskutine nakti rasem visokias humoristines padekos kalbas tevams.
Transporta susiradom pries pusantro menesio. Va, kas dar turi buti is anksto suderinta - jei norit po ceremonijos vaziuoti kur nors i gamta, butinai apsiziurekit keleta graziu vietoviu. Nepalikit to klausimo savieigai, nes gali buti taip, kad nuvaziave sutiksit dar 8 poras jaunavedziu... Ir numatykit variantus sauletam ir lietingam orui. Vilnieciai lietingu oru dazniausiai vaziuoja i Verkiu rumus, o giedru oru i Trakus ar Uzutraki. O ten jaunavedziu poru ne 8, o 58 smile.gif
Butinai pries kokius 3 menesius zusitarkit su liudininkais (ar pirsliais). ei norit, kad zmones vestu baliu, jiems reikia irgi nemazai laiko pasiruosti. Jei turit galimybiu, ta liudininku pasiruosima siek tiek pafinansuokit, pvz.: zaidimu prizu pirkimui duokit pinigeliu ir pan.
Butinai su savo busimuoju aptarkite, ko norite dovanu, ir kviesdami svecius iems pasakykite, ko tikites. Nes buna tokiu atveju, kai gauna 4 lygintuvus ar 6 kavos aparatus biggrin.gif Pakvieskite svecius ne veliau kaip pries menesi! Ir dar viena smulkmena - maloniausia gauti kvietima, rasyta ranka, o ne spausdinta kompu smile.gif
Na va, koki posta surasiau smile.gif
Geros Jums sventes ir puikaus vedybinio gyvenimo wub.gif
filifjonka
musu vestuves buvo nuplanuotos rugpjucio 14 d.
buvom grieztai nusprende, kad tuoksimes tik baznycioj. o, kaip zinia, kad susitarti su kunigu, reikia ishklausyti kursus, susirinkti leidimus ish baznyciu, kad nesat santuokoj, krikshto popierius. Ilga litanija vienu zodziu.... blink.gif pradejom kursus lankyt vasary.... blink.gif kol viska surinkom, tai jau ir balandis atejes buvo. blink.gif

paskui gal du menesius tusemes, kol nusprendem ar ish vis darysim dideli baliu
doh.gif kol pagaliau nusprendem, kad darysim... buvo planuoti 45 zmones o gavosi 52
taip kad kai pradedat planuot tiksliai nuspreskit, ko tiksliai norit, ir kad sarashas ish 20 netaptu 40
nes mums panashiai buvo

paskui eina vieta ir muzikantai, nes tiesiogiai priklauso nuo zmoniu skaiciaus. biggrin.gif mums labai pasiseke... mamos pazystami uzsiima tuo ir mums niekuo nereikejo rupintis. buvo nuostabi sodyba prie Kernaves, maistas, sveciams miegojimas organizuotas. Mums reikejo tik saldumynus ir alkoholi supirkti.

muzikantai....sunkus reikalas... siulau paklausyt, ka jie daro priesh renkantis. kad paskui nebutu beda.

fotografas. reikia rinktis kuo anksciau.
ir butinai zinokit ko norit. tik lydincio ar ir atelje. jei atelje, tai uzsakinekit kuo anksciau. zinokit ko norit: pozavimo ar dokumentinio stailo. tai svarbu. mes norejom dokumentinio, todel jei norit galiu rekomenduot. jinai turi albumus savo. super zinokit.

Autoritetingai galiu pareikshti, kad Vilniuje skaniausi tortai Elguvoj.
Jei kam reikes sakykit galiu daaaug apie konditerija papasakot biggrin.gif bei kiek reikia saldumynu vestuvems...

suknia as greit ishsirinkau. geguze... per savaite smile.gif
vaikinui kostiuma ir visa kita. per viena savaitgali. nepamirshkit kad turit deret. rolleyes.gif t.y. pirkit tik tada, kai turit suknia. priklauso stilius, spalva. ir butinai shlipsas turi but tos spalvos kaip suknia

daba bateliai.... unsure.gif cia zinokit, Lietuvoj yra didele problema. doh.gif Alternatyvos: gariunai, viiiiisooooos parduotuves.... irgi perkama, kai yra suknia. cool.gif as savuosius ishsirinkau tik liepos menesi unsure.gif smile.gif

Kvietimai... reikia butinai ishsiusti ne veliau kaip priesh menesi. arba nuvezti.... ziurint, kaip pas jus sheimoje priimta.

geles....rinkausi menesi.... man buvo labai svarbu. turi viskas deret, todel geles rinkausi ilgai. floristes pas mus nelabai kuribingos, turiu pasakyt unsure.gif

mashinos... irgi reik apgalvot. mes samdem tik viena mashina. bet reik ne anksciau kaip pries 1,5 men. jei vasara.

liudininkai ir zabovos.... blink.gif pritariu Kengai, kad reikia bent jau siulyt kad finansuosit. musu vos vestuves nesugriuvo, nes pirshliais nieks nenorejo but. spekit kas rashe scenarijus blink.gif doh.gif blush2.gif

ta va... gal paskui dar ka atsiminsiu
sekmes.
Eos
QUOTE(linuciukas @ 2005 01 17, 11:23)
vaikinui kostiuma ir visa kita. per viena savaitgali. nepamirshkit kad turit deret.  rolleyes.gif t.y. pirkit tik tada, kai turit suknia. priklauso stilius, spalva. ir butinai shlipsas turi but tos spalvos kaip suknia

geles....rinkausi menesi.... man buvo labai svarbu. turi viskas deret, todel geles rinkausi ilgai. floristes pas mus nelabai kuribingos, turiu pasakyt unsure.gif
*

del suknios ir kostiumo derejimo, tai tai aktualu nebent tuo atveju, jei suknia ne balta. Juk nesirish vyras prie juodo kostiumo balto kaklaraischio del to, kad suknia balta. Zodziu mes ishrinkom vyrui kostiuma ir be suknios, o varlyte derinom prie kostiumo.

Del puokshtes... Mums dare pazistama, dirbanti Konarskio geliu turgelyje, ir kas mate mano puokshte, visiems labai patiko, juo labiau, kad tai buvo ne tradicines rozes. O puokshte tikrai buvo pakankamai paprasta. Taip kad viskas nuo inoringumo priklauso.

Bagyriuke
Hmmm...o as jau suneimau. pareiskimus nunesem sausio 12 o vestuves bus rupjucio 13. kol kas sau net galvos nesukau del ruosimosi, galvoju kad spesiu dar, o be to dar ir mokslai (nes esu studente) nusprendziau kai pasibaigs sesija ( balandzio pabaigoj) tai ir imsiu ruostis-juk laiko per akis, bet paskaicius jusu zodzius pagalwojau kad gal ir nelabai spesiu wiska padaryt... unsure.gif
Jurgele
Vestuvems emem ruostis kazkur pries 3 menesius. Kadangi Santuoku rumuose mes tik uzregistravome santuoka (oficialia sventes diena ten nebuvome), tai ir pareiskimu anksti neneseme. Siaip baznytinei santuokai reiketu bent pries menesi nueiti i baznycia (ir data lengviau pasirinkti, ir paskaitoms seimos centre reikia 3 savaiciu). Pries 3 pradejome, nes salone siuvausi suknele, jiems reikejo laiko. Transporta ir fotografa susiradau tikrai labai greitai ir labai buvau patenkinta. Ilgiau uztruko muzikantu paieskos (siek tiek per velu pries menesi ieskoti vasaros vestuviu ikarstyje...)
Rusnytė
Perskaiciau jusu postu ir siek tiek sunerimau, nors dar puse metu iki vestuviu. blink.gif Manau, kad tik fotografa uzsisakysim greitu laiku, o vis kita atidesim kovo menesiui. Gal kaip nors spesim. doh.gif
Jurgele
Rusnyte, baisiai atrodo tik is pradziu biggrin.gif Kai pradedi organizuoti, po truputi viskas susitvarko. Nepamenu tokio ziauraus skubesio, vienu momentu buvau supanikavusi, kad per velai pradejau (vis nesiseke muzikantus surasti), o jus juk turite dar pusmeti. Viskas bus thumbup.gif
laukine
na man siaip jau baisu darosi del viso to planavimo. atrodo dar 7 menesiai liko, o nieko nepadaryta. ir baliuska siaip nemaza planuojam. gal kas turit ka pasiulyt salia kernaves kokia sodyba ar panasiai? smile.gif buciau dekinga
filifjonka
QUOTE(Eos @ 2005 01 17, 18:55)
del suknios ir kostiumo derejimo, tai tai aktualu nebent tuo atveju, jei suknia ne balta. Juk nesirish vyras prie juodo kostiumo balto kaklaraischio del to, kad suknia balta. Zodziu mes ishrinkom vyrui kostiuma ir be suknios, o varlyte derinom prie kostiumo.

Del puokshtes... Mums dare pazistama, dirbanti Konarskio geliu turgelyje, ir kas mate mano puokshte, visiems labai patiko, juo labiau, kad tai buvo ne tradicines rozes. O puokshte tikrai buvo pakankamai paprasta. Taip kad viskas nuo inoringumo priklauso.
*

daba kiek zinau labai populiari shampanine spalva... unsure.gif
tai gal ir aktualu...

na mano matai suknia buvo gelsvo audinio ir ant virshaus nerinys...
tai kaklaraishtis turejo buti butinai gelsvas.... cool.gif
toja
Eos, gal kartais tavo puokste buvo su melynom rozem? as labai noriu puokstes is baltu ir melynu roziu, bet neisivaizduoju kie tas malonumas galetu kainuot smile.gif inoringa gi as, ech beee.gif
Rasvyte
Tai sakai Bagyriuke tuoksites rugpjucio 13, mes ir galvojom, bet kazkaip prisibijau as tos tryliktos... blink.gif Nors mano teta lapkricio trylikta tuokesi tai jau 11metu laimingi kartu wub.gif
Kenga
Autoritetingai nesutinku!!! Skaniausi tortai gaminami "Bijoloje"! O pareiskiu is labai rimtos patirties - tortus is "Bijolos"esam uzsakineje vestuvems ir krikstynoms.
filifjonka
QUOTE(Kenga @ 2005 01 19, 20:40)
Autoritetingai nesutinku!!! Skaniausi tortai gaminami "Bijoloje"! O pareiskiu is labai rimtos patirties - tortus is "Bijolos"esam uzsakineje vestuvems ir krikstynoms.
*

biggrin.gif niu gerai jau gerai... tongue.gif
bijoloje mes ir nebuvome... blush2.gif
bet... Uz Elguvos "Joni" as dar nieko skanesnio neragavau. rolleyes.gif
Eos
QUOTE(linuciukas @ 2005 01 18, 12:49)
daba kiek zinau labai populiari shampanine spalva... unsure.gif
tai gal ir aktualu...

na mano matai suknia buvo gelsvo audinio ir ant virshaus nerinys...
tai kaklaraishtis turejo buti butinai gelsvas.... cool.gif
*

na tada aishku kitas reikalas

Toja, mano puokshte buvo labai paprastute, vienintele mano uzhgaida buvo, kad ji butu ish ramuniu, kas gal ne taip dazna kaip pvz. rozhes. Chia va gal geriau matosi
user posted image
Kenga
Zinai, ir bateliais is anksto pradek rupintis. As ieskojau pusantro menesio!!! ohmy.gif
Mano suknele buvo gana neiprasta: korsetas bordo spalvos, aptrauktas siuvinetu tiuliu, sijonas - grietineles spalvos, trapecijos formos, su neilga prisegama "uodega". Puokste irgi - is bordo spalvos kaliju. Bet atrode thumbup.gif Na, cia mano manymu blush2.gif
user posted image

Bagyriuke
Rasvyte, kadangi 13 mano laimingas skaicius tai kaskaip data neatrodo baisi, beje ir su mano gimimo data sutampa biggrin.gif
Beje norejau paklaust pries kiek laiko sukneles rinkotes?
filifjonka
del sukneles rinkimosi... ziurint kokiu sezonu vestuves ir kokiam mieste... jei Vilniuj ar Kaune ir vasara tai priesh kokius 2-3 men. as manau. rolleyes.gif
ir shiaip tai patariama tureti du variantus. jei kas ne taip. ax.gif
MentiRosa
As tai bijau nuomotis suknele del vienos priezasties...Kol as ja paimsiu tai ji gali buti jau tokia sunesiota ar kaip kartais buna patrumpinta nes plyso apacioj...tai nekaip atrodysiu schmoll.gif
Labai velai ieskotis sukneles irgi blogai...gali nerasti to ko nori doh.gif o kaip man...tai tas nepatinka tai uodega perilga tai korsetas ne taip siuvinetas cool.gif wub.gif
Rasvyte
As tai manau, kad pries tris menesius pradejus rinktis tikrai ka nors rasi, juk tokia galybe sukneliu yra doh.gif . Jau jei mano drauge issirinko, o ji nei figuringa ir toookia isranki..., bet vistiek rado.

Man toks klausimelis iskilo ax.gif Niekad kojiniu nenesiojau.Tai noriu vestuvem isigyt, tai va tik man neaisku ar jos tvirtai laikosi prie kojos, ar visdelto reikia prisegti? rolleyes.gif

Jau su tokiu klausimu jauciuosi kaip is akmens amziaus ax.gif
Mikutė
QUOTE(Rasvyte @ 2005 01 27, 23:04)
As tai manau, kad pries tris menesius pradejus rinktis tikrai ka nors rasi, juk tokia galybe sukneliu yra doh.gif . Jau jei mano drauge issirinko, o ji nei figuringa ir toookia isranki..., bet vistiek rado.

Man toks klausimelis iskilo ax.gif Niekad kojiniu nenesiojau.Tai noriu vestuvem isigyt, tai va tik man neaisku ar jos tvirtai laikosi prie kojos, ar visdelto reikia prisegti? rolleyes.gif

Jau su tokiu klausimu jauciuosi kaip is akmens amziaus ax.gif
*

as taip pat praejusia vasara pirma karta per puskes vestuves uzidejau kojines, nes buvo karsta, ir neturejau jojiu problemu, ta lipni juostele tikrai gerai prilimpa ir laikosi
Livitaja
Sveikutes. As cia visai naujoke, tad jei ka ne taip padarysiu, tai sorry blush2.gif
Vestuves planuojam kelti tik kita vasara, bet jau po truputi jom ruosiuosi biggrin.gif
mykolė
Su suknele mane "išdūrė". Rinkausi Kaune, salone kur yra ties Tvirtovės al. ir taikos prospekto sankryža. Varčiau katalogą, pamačiau kuri suknutė labai patiko ir paklausiau, ar turi tokią. Pasakė, kad turi, bet teks ateiti pasimatuoti tada ir tada(mano atveju likus 1sav iki sutuoktuvių), nes ji bus užimta iki tol.Na atėjau, korseto taisyti visai nereikėjo, o sijonas-jį matavausi visiškai be jokų gėlių, nors kataloge buvo korseto liniją atitinkančios,įstriža ir siaurėjančia juosta išsiuvinėtos gėlės.Patikino, kad jos bus įsiūtos (nes prieš tai buvusi nuotaka jų nepageidavo ir jos buvo išimtos iš sijono).Atėjau iš vakaro pasiimti paruoštos suknelės-ogi gėlės įsiūtos ne tokios kaip kataloge, o tokios visai neatitinkančios korseto simetrijos ir rašto ,tiesiog vienam šone tokia josta, na, žodžiu nėra kaip tiksliau paaiškinti.Bet kur benubėgsi, rankpinigiai sumokėti..Rūpesčių ir taip gana buvo..Bet galvojau-grąžinant suknelę užkursiu pirtį; bet dėl oro sąlygų taip buvau sudirbusi tą suknelę, kad maniau nebepriims..taip ir nebereiškiau pretenzijų..Atrodo kitą kartą turbūt raštu pasirašyčiau sutartį , bet kito karto jau nebus..
MentiRosa
Oj visiems visko buna....pasiskaitau cia ir siurulys ima tiek visko gali atsitikti o jug norisi kad svente butu grazi ir nepakartojama wub.gif
As cia vat pagalvojau del sukneles...kai kurius sako siutis...kaip manot ar apsimoka?As tai galoju geriausiai issinuotot ir nereikes lakstyt matuotis nes as sito ziauriai nemegstu kai mane ciupineja ir tt. schmoll.gif
Kenga
QUOTE(wrezija @ 2005 01 31, 21:57)
Oj visiems visko buna....pasiskaitau cia ir siurulys ima tiek visko gali atsitikti o jug norisi kad svente butu grazi ir nepakartojama wub.gif
As cia vat pagalvojau del sukneles...kai kurius sako siutis...kaip manot ar apsimoka?As tai galoju geriausiai issinuotot ir nereikes lakstyt matuotis nes as sito ziauriai nemegstu kai mane ciupineja ir tt. schmoll.gif
*

Siutis reiketu tik pas itin gera meistre. Kitu atveju gali istikti tragedija. Bet sukneles siuvimas tikrai nebus pigesnis, nei sukneles pirkimas. Siulau pasiziureti pronuptia sukneliu modelius internete. Brac, kokios grazios rolleyes.gif
toja
Ties sakant ir su siuvimu ir su nuoma gali apsisauti. As buvau savaitgali suknuciu pasiziuret, tai padariau isvada kad vargsem rudeninukem ir zieminukem su suknelem sunkiausia, nes dabar salonuose tokios kaba kad ka as zinau jau nebe baltos o pilkos, aisku buvo keliuose ir tikrai baltu. ir dar buvau nusiziurejus vienoki modeliuka, del to tik ir ejau ziuret nes norejau pasimatuot ir pasiziuret ar tinka man tas modeliukas. irgi galiu pasaky, kas nuotraukose atrodo labai grazu ant taves gali atrodyt priesingai.
88888
QUOTE(Kenga @ 2005 01 21, 22:39)
Zinai, ir bateliais is anksto pradek rupintis. As ieskojau pusantro menesio!!! ohmy.gif
Mano suknele buvo gana neiprasta: korsetas bordo spalvos, aptrauktas siuvinetu tiuliu, sijonas - grietineles spalvos, trapecijos formos, su neilga prisegama "uodega". Puokste irgi - is bordo spalvos kaliju. Bet atrode  thumbup.gif  Na, cia mano manymu  blush2.gif
user posted image
*

Patrauke aki tavo neiprasta suknele thumbup.gif Tik ja iki puses matau... sad.gif Gal galetum visa pasirodyti, nes kazko panasaus ir as ieskau... 4u.gif
filifjonka
merginos sukneles reikia matuotis... kuri atrodo grazi paveikslelyje gali visishkai netikti.blink.gif
o ta i kuria demesio neatkreiptum, atrodys nerealiai... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
taip kad daug kas priklauso nuo zmoniu dirbanciu salone.... ax.gif

siutis ash nematau tikslo, nes kainuoja nerealiai daug, reikia geru audiniu, geros net ne siuvejos, o sakyciau stilistes....rupestis daug didesnis, o suknia paskui kabes spintoj... unsure.gif

jei nuomojates ir bijot, kad neapgautu, reikia nusiziureti du variantus. mirksiukas.gif
as pati kazkaip pasitikejau, nes savininke tokia faina pasirode, bet shiaip tai apsidraudimui reiktu tikrai antro varianto ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.