Įkraunama...
Įkraunama...

Windows 7

labadiena,gal gali kas pagelbėti ar įmanoma sulietuvinti windows 7 home premium sp1 (64bit) gal kas nuorodėlę kokią pamokėlės ar iš kur parsisiūsti tinkamą sulietuvinimą.iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nerida: 17 liepos 2012 - 09:39
QUOTE(nerida @ 2012 07 17, 10:39)
labadiena,gal gali kas pagelbėti ar įmanoma sulietuvinti windows 7 home premium sp1 (64bit)  gal kas nuorodėlę kokią pamokėlės ar iš kur parsisiūsti tinkamą sulietuvinimą.iš anksto dėkoju 4u.gif


http://pctech.lt/blo...-7-lietuviskai/
Atsakyti
QUOTE(mariusxxxx @ 2012 07 17, 12:08)

parsisiuntus tą kalbą 64 bit paspaudus run nieko neatidaro daugiau,beto keyboard and languages skiltyje pas mane nėra to Chose a display language,toje vietoje tuščia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nerida @ 2012 07 17, 12:26)
parsisiuntus tą kalbą 64 bit paspaudus run nieko neatidaro daugiau,beto keyboard and languages skiltyje pas mane nėra to Chose a display language,toje vietoje tuščia blush2.gif

http://www.klauskit....-windows-7-1013
pabandyk, gal tai pades wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2012 07 14, 18:47)
Paklausiu čia...
Nuo senų laikų C diskui buvo skirta 20Mb vietos. Dabr įrašius win7 pradėjo trūkt. Kaip man praplėst C diską nerašant visko per naują? D diske yra laisvi 20Mb, kuriuos galiu permest C diskui.

Į 20 MB windows 7 neįisirašysi. Dalinti sistemį skirsnį deja negalėsi. Teks perinstaliuoti...
Atsakyti
QUOTE(mariusxxxx @ 2012 07 17, 15:56)

bandžiusi ir ten bet nėra pas mane instaliuotuose atnaujinimuose kalbų
Atsakyti
QUOTE(nerida @ 2012 07 17, 16:42)
bandžiusi ir ten bet nėra pas mane instaliuotuose atnaujinimuose kalbų

raskite kas suinstaliuotu w7 lt ir viskas bus ok
jai ka linkomanijoje dvd yra wink.gif
jau virš pusmečio ir pats naudojuosi ir visai gerai
beje kai esu geros nuotiakos galėčiau ir suinstaliuoti wink.gif
smile.gif
Atsakyti
Ar yra bendraminčių, kuriems operacinė sistema Windows7 visiškai nepatinka? schmoll.gif Man patogiausia sistema Windows Vista Home Premium, kodėl su šia sistema nebeparduodami nauji kompiuteriai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginestra @ 2012 09 14, 13:58)
Ar yra bendraminčių, kuriems operacinė sistema Windows7 visiškai nepatinka? schmoll.gif  Man patogiausia sistema Windows Vista Home Premium, kodėl su šia sistema nebeparduodami nauji kompiuteriai? unsure.gif

uzvakar isigyjau nauja kompa o ten septintukas , patiko iskarto , o labiau pakrapscius isvis atsidziaugti negaliu biggrin.gif vienas didelis minusas silpnas garsas bet ir tai jau daug maz patvarkiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginestra @ 2012 09 14, 13:58)
Ar yra bendraminčių, kuriems operacinė sistema Windows7 visiškai nepatinka? schmoll.gif  Man patogiausia sistema Windows Vista Home Premium, kodėl su šia sistema nebeparduodami nauji kompiuteriai? unsure.gif

Vista gan nevykus gavos...todėl MS išleido 7-ą versiją, kuri pratęsė žymiosios XP tradicijas...8-a ,kaip sako, bus dar tobulesnė ir geresnė...teks palaukt,pažiūrėt...
Bijau sumeluot...berods prieš 4 metus pirkom laptopą su instaliuota Vista, tei koool ji krooovė, kol galvooojo...žodžiu, teko keist operacinę į 7-uką...-visai kitas reikalas, lakstyt pradėjo kaip bitutė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 15 rugsėjo 2012 - 17:32
ČIa, kaip matau, rašo išmanantys žmonės, o aš tokia nesu, todėl turiu labai primityvų klausimą. Nusipirkom vakar kompiuterį su Win7 ir NESUGEBAM padaryti taip, kad veiktų Microsoft Office. Parduotuvėje kažką sakė, kad reikia aktyvuoti, viskas yra kompiuteryje, bet kaip tai daroma, nebežinom. Padėkite kas nors.
Atsakyti
Man tai Windows7 nepatinka, nes neina instaliuoti Skype 3.8 versijos, kitos Skype versijos man nepatinka. schmoll.gif
Atsakyti