Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai teminiams vakarėliams

Labas visiems,
Vakar vakare, mano brangiausiasis pasake, kad esame uzkviesti rytoj blink.gif i Naujameti vakara su jo firmos klientais. Vakarelio apranga laisva-lotyniska. Nieko panasaus savo spintoje tikrai neturiu.
Labai prasau visu pirma pasamprotaukite, kas tai per apranga ir pasiulykite kaip issisukti is sios padeties. Gal koks nors akcentas turetu byloti neva apie lotynu amerika.
Labai nenoriu pries visas ponias pasirodyti vargiskai doh.gif

Labai, labai prasau Jusu visu pagalbos
Atsakyti
Think frothy frills, tiered skirts, tassels, lace, and embroidery - señoritas in lace dresses simply ooze sensuality. Think startling colour contrasts, intricate detailing and natural feminine allure - join the fiesta fun!

Shake out those lacy, ruffled peasant blouses kept hidden in the back of the wardrobe when minimalism held sway. It's their time for fun in the sun. Flaunt them off-the-shoulder matched with a polka-dotted flounced skirt à la the señoritas of flamenco. Too dramatic? Put on a romantic eyelet top or slide pretty combs into your hair. Add gypsy panache with an intricate lace shawl or chunky accessories fashioned from beads and coral.


taip rasoma internete....
kaip suprantu, ilgas sijonas su neriniais, platus, arba palaidinuke su megziniais, salis, jokio minimalizmo, gali rengtis platu ilga sijona, kokia nors paprasta palaidinuke prigludusia ir neriniuota sali..

as tai uzsideciau juoda sijona, pageidautina kliosas, koki nors neriniuota pasijoni, baltus marskinukus, kuriuos susirisciau priekyje ir uzsimesciau ar uzsirisciau neriniuota sali, pasidaryciau a la sinjorita sukuosena ir isisgeciau i plaukus didele gele....
Atsakyti
pasiziurek meksikietiskus serialus wink.gif tikra lotynu Amerika laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Ieva-Pieva @ 2004 12 01, 17:06)
pasiziurek meksikietiskus serialus wink.gif tikra lotynu Amerika laugh.gif

Man tai su latino stiliumi asocijuojasi Pancita is 'Laukinukes' ir Rosarija is 'Slapta aistra'. Drabuziai gana minimalus, bet pakankamai issiskiriantys is kitu, gana ryskios spalvos + ideges kunas...
Jau is uzsisvajoti spejau, kaip noriu kur nors, kur silta...
Atsakyti
QUOTE (LauraB @ 2004 12 01, 16:38)
as tai uzsideciau juoda sijona, pageidautina kliosas, koki nors neriniuota pasijoni, baltus marskinukus, kuriuos susirisciau priekyje ir uzsimesciau ar uzsirisciau neriniuota sali, pasidaryciau a la sinjorita sukuosena ir isisgeciau i plaukus didele gele....

beveik viens prie vieno kaip as... Siemet lotynai aktualus ir mano darbo naujametiniam baliuke, tai as irgi svarstau, ka apsirengti. Taigi mano variantai tokie:
1. Ispanija - atviresnis variantas. Cia kaip aprase LauraB. Spalvos - balta, raudona, raudona taskuota, zydra, juoda aisku. Daug bijoux. Veduokle, kastanjetes... Cia idejos is flamenko stiliaus.

2. Argentina - subtilesnis variantas. Sijonas ar suknele (greiciausiai juoda) iki keliu ar siek tiek zemiau ir jei plateja, tai labai nedaug... Be rankoviu arba ilgom siaurom rankovem. Salis arba skara ant klubu - butinai su ilgais plonais kutais. geriausiai - viskas JUODA.
Sukuosena - suglostytas kuodelis (na tik klausimas, kaip as ji is trumpu pasidarysiu? biggrin.gif ) ir raudona roze jame. Cia ideju galima pasirinkti A. Cholinos Tango in fa arba E. Gimnezo tango sokiuose.

Man is esmes Argentina labiau prie sirdies, bet jei reikia laaabai lotynu, tai reikia ir rinktis tai, ka matom serialuose.




Atsakyti
Sypsena smile.gif , papasakok, kaip buvai apsirengus ...
gossip.gif gossip.gif
Atsakyti
Sveikos,

Tai va, as jau po lotynisko vakarelio. Buvo thumbup.gif clap.gif clap_1.gif thumbup.gif Kompanija sauni, meksikietiski astrus patiekalai mane veza, nuostabus vynas ir tekila. Puiki muzika ir grupe InCulto (nesu tikra ar taip rasosi). Nuotaika pakili, tik siek tiek pergyvenau nes savo maze palikau kaimynams.

Apsirengusi buvau labai paprastai,bet manau neprasoviau.
Iki keliu juodas su raudonu prigludes sijonas. Raudona, su didele iskirpte, aptempta bliuzkele, grazus, zerintis kaklo papuosalas. Juodos kojines, juodi ant kablo batai. Isryskintos akys ir raudonos lupos.
Va tokia alia ispane buvau. thumbup.gif
Atsakyti
Skamba neblogai clap_1.gif

newyear.gif
Atsakyti
Gal cia truputi ne i tema,bet prasau visu pagalbos.Turesiu naujametini vakareli darbe ir reikia apsirengti 1970-UJU metu mada.Jei gyvenciau Lietuvoje tai problemu nebutu ieskociau mamos mergautiniu rubu,bet gyvenu ne Lietuvoje.Ka jus rengtumetes,kokiu turit ideju wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramaske: 03 gruodžio 2004 - 19:57
Na mamytes padekit, pasiulykit ka nors. smile.gif
Atsakyti
Na reikia pagalvoti, kaip tada rengesi g.gif . Geriausia butu paziureti koki romantini filmuka tu laiku ar apie tuos laikus.
Jei tema butu 8 desimtmetis, tai paprasciau. Visi jaunimo rubai aptempti. Aptemptos bliuzikes, trumpi aptempti sijonai, bridzai, viskas sviecia ryskiomis spalvomis, zeri, blzga.
Istekejusios moterys: kostiumeliai, beretes. Vakariniai rubai - sukneles, skrybelaites. Ties liemaniu priglide, nuo juosmens plateja, iki keliu ar iki puses blauzdos. Visokie raukinukai, siuvinejimai. Medziagos turbut koks sintetinis silkas ar pan.
Nesu tikra ar teisingai kazka pasamprotavau, bet tikiuosi gal atsiras kokia maza ideja biggrin.gif
Atsakyti
Cia daug nuotrauku apie 1970:

http://www.100megspo...adira/1970s.htm]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 07 gruodžio 2004 - 10:55