Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai teminiams vakarėliams

QUOTE(Fergie @ 2007 11 24, 21:15)
Kelios nuotraukos yra bet nenoriu rodytis  ax.gif


gaila verysad.gif net jei veidą užmaskuotum, vistiek ne? aš čia prisikabinau, nes man paršeliai baisiai patinka ax.gif gaila, kad jų metai jau eina į pabaigą...
Atsakyti
Idedu is pernai kaledu smile.gif gal kas sau ka prisitaikys mirksiukas.gif
user posted imageuser posted image
user posted image
zodziu dvi raudonkepuraites, piratas, vilkas, karalius, angelas, velnias, dar kokia tai leopardine katyte matos smile.gif
Atsakyti
kaip apsirengti i kaimo sodyba? bus firmos naujametinis vakarelis, lig su puosnia suknele neis?( ten ir pirtys bus)
problemele dar tokia kad nestandartiska as blink.gif ugis 160, toliau 90-75-100,nors tu nusisauk!!!!
Atsakyti
QUOTE(P@nter@ @ 2007 01 14, 17:01)
Sveikos mamytės aš irgi patarimo  rolleyes.gif  esam pakviesti į vakarėlį kurio tema kekšės ir suteneriai  blush2.gif man tai in tokia ką aš žinau bet...............šeimininkų valia, norėčiau patarimo kaip apsirengti ne kekšiškai, bet išlaikant temą mastau.gif



lotuliukas.gif Mes irgi į kekšių ir sutenerių vakarėlį trauksim . Turbūt šiemet populiari tema doh.gif Arba susimatysim mirksiukas.gif
Sau suknelę nusipirkau dėvėtuose blush2.gif , visgi gaila pinigėlių vienam vakarui. O vat kaip suteneriai atrodo tai nežinau tongue.gif ...
Atsakyti
Labutis visoms, padekit kas galit! Kaip reiketu apsirengti teminiam vakereliui, kurio tema 70-80 metu stilius, ryskios spalvos.Laisve sokiams.Busiu labai dekinga smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mamytės
gal žinote ir galite patarti ką derėtų apsivilkti tokia proga: labdaros vakarui, kurį organizuoja moterų LIONS klubas. jo metu vyks aukcionas, kur bus pardavinėjami vaikų dailės darbai. renginys vyks restorane .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingalp: 27 lapkričio 2007 - 12:59
siulau vakarine ilga suknele atvirais peciais ir koki sali priderinti jei vesu butu ax.gif
Atsakyti
Jūs ką, išprotėjote - vakarinę suknelę? blink.gif Puošni dalykinė apranga, manau, tinkamiausia. A la kostiumėlis, puošnesni marškinukai, galbūt meniška segė. Arba, žinoma, "maža juoda", su švarkeliu g.gif Pirma susipažinkite, kas tai per organizacija unsure.gif
Atsakyti
apie organizacija skaiciau, bet taip pat zinau,kas yra labdaros vakaras-aukcionas restorane (kuri, beje, organizuoja vienas reprezantatyviausiu klubu bigsmile.gif )
o kai vyrai su apranga Formal, tai moterys su kostiumelaiis turi ateit, ane biggrin.gif

na arba vakaras-aukcionas bus labai paprastas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2007 11 27, 15:34)
Jūs ką, išprotėjote - vakarinę suknelę?  blink.gif Puošni dalykinė apranga, manau, tinkamiausia. A la kostiumėlis, puošnesni marškinukai, galbūt meniška segė. Arba, žinoma, "maža juoda", su švarkeliu  g.gif Pirma susipažinkite, kas tai per organizacija  unsure.gif



O kam taip šaukti? blink.gif blink.gif Į tokius renginius būna pakvietimai, kur yra parašomas aprangos kodas. blush2.gif Pvz. aprangos kodas-smogingas, tada jau būtina vakarinė apranga. mirksiukas.gif Reikia paskaityti kas parašyta kietime. O vakarinė suknelė galvočiau visai tinkama apranga
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 11 27, 15:41)
apie organizacija skaiciau, bet taip pat zinau,kas yra labdaros vakaras-aukcionas restorane (kuri, beje, organizuoja vienas reprezantatyviausiu klubu  bigsmile.gif )
o kai vyrai su apranga Formal, tai moterys su kostiumelaiis turi ateit, ane  biggrin.gif

na arba vakaras-aukcionas bus labai paprastas  ax.gif


Vat ir ateitų kaip kaimietė-papūga, savo vakarine suknele demonstruodama savo neišmanymą, kas ir kur tinka doh.gif Juk tos moterys pačios taip nesirengia... Iš viso, jeigu nenurodyta, kad būtina ateiti su vakarine apranga, tuomet su ja reikia ir neiti. Pažiūrėkite tada analogišką pernai metų aukcioną www.lcsmilte.lt - eikite į foto galeriją ir suraskite "Sušildykime mažas širdeles 2006". Kur ten vakarinės suknios? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daidute @ 2007 11 27, 14:47)
O kam taip šaukti? blink.gif  blink.gif  Į tokius renginius būna pakvietimai, kur yra parašomas aprangos kodas. blush2.gif  Pvz. aprangos kodas-smogingas, tada jau būtina vakarinė apranga. mirksiukas.gif  Reikia paskaityti kas parašyta kietime. O vakarinė suknelė galvočiau visai tinkama apranga

kvietime neparašytas joks kodas schmoll.gif .
nu man kažkaip irgi atrodo, kad su vakarine suknia bus ne į temą - taigi ne koks pobūvis ten, o labdaros aukcionas.
nors... tiksliai nežinau kaip reikia... todėl ir klausiu čia unsure.gif
Atsakyti